Prosinec 2012

Seth Gabel talks about Arrow

31. prosince 2012 v 12:29 | Patty |  interviews
Další rozhovor, tentokrát se Sethem Gabelem, který se nám v jedné z novoročních epizod představí jako Vertigo, zveřejnila stránka collider.com. Opět jsem z rozhovoru přeložila jen to nejzajímavější týkající se Arrow.


Co nám můžete říci o Vaší postavě a co nám můžete říci o tom, jak jste se přiblížil tomu hrát někoho, kdo je označován za "super-darebáka"?
"Hraji postavu jménem Count, který je založen na komiksové postavě Count Vertigo. Místo super schopností se jeho moc projevuje pomocí drogy zvané Vertigo, kterou prodávám na ulici. Způsob, kterým jsem odůvodněný jako super-darebák, chcete-li je, že moje postava chce peníze a moc tak velmi, že je ochoten udělat cokoli, aby tyto věci získal. Zcela zaslepen penězi a mocí mohu ignorovat pochybnou morálku a úplně se vrhnout do toho, abych jakýmkoli způsobem dosáhl získání těchto věcí, ať už je to zlé, špatné nebo jakékoli."

S tou spoustou zábavy, kterou jste si při hostování užil, doufáte, že se Vaše postava vrátí?
"Rozhodně! Je velmi pravděpodobné, že v budoucnosti budu opět hostovat a to je něco, co bych rozhodně rád dělal."

Když vidíte, jakým způsobem se Stephen Amell fyzicky věnuje seriálu, inspiruje Vás to k tomu, abyste pracoval tvrději?
"Naprosto! Teď držím dietu a více cvičím. Lidé se mě ptají, 'Co tě k tomu přimělo?' a já odpovídám, 'Práce se Stephenem Amellem!' Vidíte věci, které je schopný dělat a disciplínu, kterou má na place. Normálně, když vidíte někoho, kdo vypadá jako Stephen, předpokládáte, že za to může genetika. Je to šťastný hajzlík. Ale pak jsem s ním mluvil a ptal jsem se ho, 'Co jíš k obědu?', a on řekl, 'Jím kuřecí maso a kapustu, každý den.' Pracuje tvrdě, aby vypadal takhle a byl fyzicky schopný toho, čeho schopný je. Tohle není jen někdo, kdo má štěstí. Uvědomil jsem si, že pro tohle potřebujete něco dělat. Nemůžete dělat tyto neuvěřitelné věci bez toho, aniž byste pro to něco udělali."

Zdroj: collider.com

Spoiler about Dark Archer

31. prosince 2012 v 11:59 | Patty |  arrow

Zbožňuju odhalení týkající se Johna Barrowmana na konci epizody 1x09. Něco o tom, co se bude s Dark Archerem dít dále?
- Kevin
No, můžu říct, že až se po Vánocích vrátíme bude zpět a budete ho vídat po celý zbytek série. Barrowman řekl, že by rád viděl nějaký malý Merlynův příběh ještě dříve, než série skončí. "Rád bych viděl, jak to celé začalo a proč skrze flashbacky," říká. "Příběhy v pozadí jsou krásné. Miluju příběhy v pozadí."

Byron Mann talks Yao Fei

28. prosince 2012 v 21:25 | Patty |  interviews
Přeložila jsem Vám rozhovor s Byronem Mannem, ale vybrala jsem pouze otázky týkající se Arrow. Pokud si chcete přečíst zbytek rozhovoru, najdete ho na myfanbase.de.


V "Arrow" jste takovým učitelem pro Olivera, který se chce dostat z ostrova. Proč si myslíte, že to Yao Fei dělá? Co v Oliverovi vidí?
"Myslím si, že si myslí, že Oliver mu může pomoci dostat se pryč z ostrova. Vidí ho jako pomocnou ruku. Ale mohou tu být také jiné důvody, které se mohou dostat do hry v průběhu série."

Víte, jak Yao Fei přistál na ostrově a jak se dostal k tomu, jakým je teď?
"Byly tam nějaké náznaky, že to byl bývalý čínský zpravodajský důstojník a také, že by mohl být zločinec, který byl poslán na ostrov. Ale nic není definitivní. Zjistím více, až budeme zase natáčet."

Co se Vám nejvíce líbí na takovém seriálu jako je "Arrow?"
"Hlavně jsem překvapen, jak postavy odhalují samy sebe a jak se zdá, že každá epizoda končí cliffhangerem. Když je dobrý scénář, je radost chodit do práce."

Stephen Amell je zcela nový v tom být v čele show a je pořád v úzkém kontaktu s fanoušky prostřednictvím sociálních platforem, což je výjimečné. Jaké je to, pracovat s ním?
"Stephen je velmi příjemný chlapík a tvrdě pracující herec. Má skvělý smysl pro humor a o všechny se stará. Na této show odvádí skvělou práci, což podněcuje celé obsazení."

Zdroj: myfanbase.de

Twitpics & Instagram - personal photos #02

28. prosince 2012 v 11:45 | Patty |  gallery update
Druhá várka osobních fotek. V galerii najdete dalších 20 twitterovských fotek :)

002~7.jpg 079.jpg 137.jpg stephen-amell-monday-bonding-with-willa-holland-01.jpg tumblr_mf2j79YZer1qf4d66o2_500.jpg

1x10 Burned - official synopsis

26. prosince 2012 v 22:15 | Patty |  Synopsis > season one
OLIVER VĚŠÍ KAPUCI NA HŘEBÍK - Oliverova (Stephen Amell) sebedůvěra je otřesena poté, co byl poražen Dark Archerem a tak si dává pauzu. Nicméně, když Laurel (Katie Cassidy) zavolá Arrowovi a požádá ho o pomoc při vyšetřování podezřelé smrti hasiče, neochotně souhlasí, ale jeho váhavost v boji ho téměř stojí život. Mezitím Tommy (Colin Donnell) uspořádá benefiční akci pro hasiče a Thea (Willa Holland) se snaží dostat Moiru (Susanna Sommers) z deprese.

Premiéra (USA): 16. ledna 2013
Sledovanost: 3.13 mil.

SFX, Scifi Now & Entertainment Weekly - magazine scans

24. prosince 2012 v 13:22 | Patty |  gallery update
V galerii najde nové scany z magazínů SFX, Entertainment Weekly a Scifi Now.

EW-001~5.jpg EW-002~4.jpg
Gallery Link:


SciFiNow-001~3.jpg SciFiNow-002~1.jpg SciFiNow-003~0.jpg SciFiNow-004~0.jpg SciFiNow-008.jpg
Gallery Link:


SFX-001~1.jpg
Gallery Link:

Entertainment Weekly 2012 - photoshoot

22. prosince 2012 v 15:52 | Patty |  gallery update
Objevila se jedna nová fotka z photoshootu, který Stephen nafotil pro časopis Entertainment Weekly.

EW-005.jpg
Gallery Link:

CW Shows - Happy Holidays Posters

21. prosince 2012 v 10:39 | Patty |  gallery update
Stanice CW vydala vánoční sadu promo plakátů ke všem svým seriálům, ve kterém přeje krásné vánoční svátky. Dle mého CW mohla přijít s něčím lepším, než jen s upravenými promo fotkami, na kterých není kromě nápisu vánočního vůbec nic :-D Pokud si chcete prohlédnout ostatní plakáty ke všem seriálům CW, klikněte na odkaz >>> CW Shows - Happy Holidays

3873_10151300589412436_1815097988_n_FULL.jpg
Gallery Link:

1x10 Burned - extended promo #2

20. prosince 2012 v 21:26 | Patty |  videos > promo videos
Objevilo se další, tentokrát minutové, rozšířené promo k epizodě "Burned" s novými scénami.


Casting news: James Callis

19. prosince 2012 v 9:20 | Patty |  arrow

James Callis, známý z kultovního sci-fi seriálu Battlestar Galactica, byl obsazen do role mezinárodního zloděje šperků. Poprvé se objeví v epizodě nazvané "The Dodger," která bude odvysílána 20. února (bez pauzy to vychází na epizodu 1x15).

V této epizodě by se nám měla také poprvé představit Colton Haynes jako Roy Harper.