Únor 2013

Colton Haynes: Premiere of New Line Cinema's "Jack the Giant Slayer" - February 26th, 2013

28. února 2013 v 9:36 | Patty |  gallery update
Colton se v úterý objevil na premiéře filmu "Jack the Giant Slayer." V galerii najdete 16 fotek.

162782810.jpg 162782812.jpg 162782815.jpg 162782869.jpg 162783593.jpg
Gallery Link:

1x17 The Huntress Returns - official synopsis

28. února 2013 v 8:02 | Patty |  Synopsis > season one
MEGASTAR STEVE AOKI OTEVÍRÁ OLIVERŮV NOČNÍ KLUB - S otevřením nočního klubu a novým románkem s McKennou (hostující hvězda Janina Gavankar), je Oliver (Stephen Amell) tak šťastný, jako nebyl od návratu do Starling City. Ale když se Oliverova ex-přítelkyně, Huntress (hostující hvězda Jessica De Gouw) náhle vrací do města, vyhrožuje mu zničením všeho a všech, na kterých Oliverovi záleží. Mezitím se Laurel (Katie Cassidy) a její otec (Paul Blackthorne) vyrovnávají s návratem Dinah Lance (hostující hvězda Alex Kingston), která tvrdí, že má důkaz toho, že Sára je stále naživu. Thea (Willa Holland) zařídí Royovi Harperovi (hostující hvězda Colton Haynes) práci v Oliverově klubu, ale ten není příliš nakloněn tomu, aby skončil s životem kriminálníka. Oliver a Tommy (Colin Donnell) jsou nadšeni z toho, že se jim podařilo sehnat na otevření jejich nového nočního klubu - Verdant, Steva Aokiho.

Premiéra (USA): 20. března 2013
Sledovanost: 3,02 mil.

1x16 Dead To Rights - DOWNLOAD

28. února 2013 v 7:23 | Patty |  download
Verze x264-LOL.mp4
bitshare.com > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uploaded.net > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD

1x17 The Huntress Returns - promo & extended promo

28. února 2013 v 7:20 | Patty |  videos > promo videos
Čeká nás dvoutýdenní pauza. 17. epizoda bude odvysíláná až 20. března.

1x16 Dead To Rights - comic preview

27. února 2013 v 10:54 | Patty |  gallery update
V galerii najdete další komiksovou ukázku z dnešní/zítřejší epizody.

1x16comic.jpg
Gallery Link:


Datum vysílání finále 1. série.

26. února 2013 v 18:27 | Patty |  arrow

Před chvílí zveřejnila stanice CW data vysílání všech finálových epizod svých seriálů. 23. epizoda 1. série bude odvysílána 15. května. Pokud se chcete podívat na seznam všech seriálů zamiřte na stránku SPOILERTV.com.

Arrow: 5 věcí, na které se můžeme v epizodě "Dead to Rights" těšit.

26. února 2013 v 18:02 | Patty |  arrow
Carina Adly MacKenzie ze stránky Zap2it.com se s námi podělila o 5 věcí, na které se můžeme v nové epizodě těšit.

1. NAHLÉDNUTÍ DO OLIVEROVA A TOMMYHO PŘÁTELSTVÍ. V této epizodě slaví Tommy narozeniny a po večeři s Laurel se Tommy a Oliver rozhodnou pro pánskou jízdu v čínské restauraci. (Což je shodou okolností zástěrka pro trestnou činnost. Jak příhodné!) Mluví o svých rodinách a my tak pochopíme, proč je jejich celoživotní pouto tak důležité. Nejsou to jen dva boháči, kteří spolu v promarněném mládí vzbuzovali problémy. Jsou si blízcí jako bratři.

2. ROMANTIKA! Zdá se, že Oliver našel ženu, které nevadí, že ji náhle bez vysvětlení opustí, a to v napůl postaveném nočním klubu, v té nejhorší části města. A to je důvod, proč je McKenna tak super.

3. OLIVER NESCHOPNÝ SE PŘITÁHNOUT. Ve flashbacku z ostrova uvidíme Olivera, který není schopen nijak velké fyzické zdatnosti. (Stephen Amell by za to měl dostat Emmy) Ovšem má v rukávu nějaké překvapivé technické znalosti, které jistě přijdou vhod v budoucnu. Uvidíte Olivera, který vzdoruje ostatním lidem a rozhoduje se, co může a nemůže udělat. Konečně to začíná nevzdávat. Ostrov ho testuje a Oliver má před sebou dlouho cestu. Dokonce zní na ostrově jinak. Nevím, jak to Stephen dělá, ale jeho hlas je jiný. Mladší a více nezkušený.

4. POPRVÉ SE OBJEVÍ MATKA LAUREL. Šok, který Dinah po své krátké scéně zanechá má potenciál k tomu, aby se pro Laurel vše změnilo. Ve zbytku série bude mít významnější roli, a možná zní šíleně, ale tak šílená není.

5. FLOYD LAWTON. Bude nám představeno speciální zaměřovací zařízení, které Deadshot používá v komiksech, což z něj dělá ještě impozantnější cíl, než jakým byl předtím. Stane se hlavním ohniskem zájmu Digglea. Zda ho Diggle najde a co se s ním rozhodne udělat, uvidíte v epizodě. Diggle je trochu více zdrženlivý a uzavřený. Nedává najevo své emoce tak moc, jako všichni ostatní okolo něj, ale můžete se vsadit, že jeho mysl pracuje na tom, jak Deadshota zlikvidovat.

Zdroj: Zap2it.com
Přeloženo z anglického originálu.