Březen 2013

Postřehy z WonderConu (2013)

31. března 2013 v 23:46 | Patty |  interviews
Před chvílí skončil panel věnovaný seriálu Arrow, který se uskutečnil na WonderConu. Živě panel na internetu bohužel nikde k vidění nebyl a tak jsem jen prostřednictvím twitteru "sledovala" dění na panelu. Sepsala jsem několik postřehů, které se na twitteru objevily. Určitě se také objeví spousta rozhovorů, takže můžete očekávat překlady. Začaly se také objevovat i rozhovory s herci z press room a zbrusu nový trailer, který byl na WonderConu odvysílán. Vychutnat si tak můžete úplně nové scény. Trailer na youtube zatím k dispozici není, ale hned jak se objeví, přidám ho na blog.
~ O kaskadérských kouscích Stephen řekl, že dělá tolik, kolik může, tolik, kolik ho dělat nechají a více než Greg Berlanti (výkonný producent) tuší.
~ Pro fanoušky Olivera a Felicity, Marc Guggenheim řekl, že mezi nimi se určitě něco děje a touto cestou budou dál pokračovat. Také potvrdil, že Felicity je do Olivera zamilovaná, ale otázkou je, zda to bude Oliver opětovat.
~ Znovu bude oživen trojúhelník Oliver/Laurel/Tommy.
~ Flashbacky z ostrova jsou rozplánovány na pět sérií. Poslední flashback = první flashback z ostrova, který jsme viděli na začátku pilotního dílu.
~ 21. epizoda zahrnuje návštěvu města Bludhaven. Oliver v něm má záhadného přítele.
~ Na otázku, kdo tráví nejvíce času v maskérně, všichni odpověděli "Barrowman."
~ Marc Guggenheim poukázal na to, že pro Theu bylo důležité, aby měla život také "mimo" Olivera a proto pracuje s Laurel a sbližuje se s Royem.
~ Vztahy Olivera a Tommyho s jejich otci budou prvkem posledních tří epizod.
~ Marc Guggenheim řekl, že jediné, čeho za poslední rok lituje je, že vystřihl scénu, ve které Thea nazve Roye "Speedem" a ten jí odpoví, že je to ubohá přezdívka.
~ Deadshot se vrátí zpět.
~ Marc Guggenheim potvrdil, že Colin Salmon se jako Walter vrátí.
~ Ve 21. epizodě se skrze flashback vrátíme do doby před ztroskotáním Queen's Gambit.
~ Velký souboj mezi Arrowem a Dark Archerem - ve finále.
~ Než 1. série skončí, uslyšíme Rebečin hlas (Tommyho matka).
~ Zjistíme více o Rebečině klinice v Glades.

WonderCon 2013 - interviews

31. března 2013 v 23:36 | Patty |  videos > interviews
Zatím se objevilo pouze video se Stephenem a Colinem z press room. Jakmile se objeví další, naleznete je v tomto článku. Přidána spousta dalších videí :)


Colton Haynes pro TV Fanatic

31. března 2013 v 16:59 | Patty |  interviews
Další rozhovor s Coltonem, který zveřejnila stránka tvfanatic.com. Vynechala jsem otázky týkající se 18. epizody, která byla ve středu odvysílána a přeložila jen ty, které se v předchozím rozhovoru neobjevily :)

V komiksech se Green Arrow stane učitelem Speedyho. Vím, že scénáristé nemají v úmyslu doslova následovat komiksy, ale uvidíme Olivera jako Royova učitele v budoucích epizodách?
Nadcházející epizody s Royem a Oliverem jsou zaměřeny na Olivera jako ochranářského staršího bratra, který se Theu snaží dostat z problémů, ale když Thea tráví čas s Royem, dostává se do mnohem větších potíží, než jaké očekávala.

Z pohledu diváků se zdá, že si jsou Roy a Oliver hodně podobní. Prošli si spoustou věcmi a lidi si drží dál od těla. Vidíš to také takovýmto způsobem?
Ano, ale myslím si, že to bude nějakou dobu trvat, protože Roy je příčinou mnoha problémů a Thea se tak dostává do potíží, z čehož Oliver není nadšený. Na začátku mezi nimi nebude přátelský vztah.

V epizodě vysílané tento týden Roy říká, že kdyby umřel, nikomu by nechyběl. Je to pravda, nebo zjistíme, že má ve svém životě více lidí, se kterými jsme se ještě nesetkali?
Ano. V jedné z odvysílaných epizod také zazněla věta, ve které Thea říká, "Ztratila jsem spoustu lidí a jen proto, že jsem privilegovaná neznamená, že jsem necítila bolest." Thea si začne uvědomovat, že existují lidé, kteří byli Royovi blízcí a on je ztratil, takže v některých ohledech by mohl mít svůj vlastní seznam a to může být důvodem, proč hledá "Kapuci," protože se snaží pomstít smrt těch, které ztratil.

Byl jsi součástí "Teen Wolf," takže fanouškům tohoto seriálu nejsi cizí. Slýcháváš totéž od fanoušků "Arrow" od doby, co jsi se stal součástí tohoto seriálu?
Je to skvělé, i když jsem smutný, že už nejsem součástí "Teen Wolf," jsem rád, že jeho fanoušci se zdržují okolo a prostřednictvím "Arrow" mě opravdu podporují. A reakce fanoušků komiksových projektů a také vlkodlačích projektů byli velmi pozitivní. Je zábavné s nimi komunikovat prostřednictvím Twitteru a myslím, že Andrew (Kreisberg), Marc (Guggenheim) a Greg (Berlanti) odvádí skvělou práci se začleňováním věcí z komiksu do seriálu, ale také dávají věcem nový rozměr.

Vím, že když jsi pracoval na "Teen Wolf," měl jsi velmi intenzivní fitness režim. Jak se to s "Arrow" změnilo?
Rozhodně budu pro druhou sérii potřebovat trenéra! Na "Teen Wolf" bylo dobré, že jsem nemusel dělat nic přílis fyzicky namáhavého a ani jsem nebyl často bez trička, takže teď si říkám, "Skvělé, teď musím makat jako Velký Bůh, jakým je Stephen Amell." Posiluje i když spí! Pokud budu stát vedle něj, budu vypadat jako prcek, takže rozhodně se sebou musím něco udělat, abych se mohl pokusit mu konkurovat.

Zdroj: Tv Fanatic
Přeloženo z anglického originálu.

Layout 002

30. března 2013 v 21:46 | Patty |  news
Stránka dostala krásný nový kabátek, o který se, stejně jako minule, postarala Lucy > iheartsarah.blog.cz.

Katie Cassidy: Sharp Magazine - 2013

30. března 2013 v 9:02 | Patty |  gallery update
Konečně se objevily další fotky z photoshootu, který Katie nafotila pro magazín Sharp.V galerii najdete i tři BTS fotky. Podívat se můžete také na video z focení.

EDIT: PŘIDÁNO DALŠÍCH 44 FOTEK V HQ.

re_katie_cassidy_2.jpg sharp1.png sharp2.png 002_281829.jpg 001_28829~2.jpg

1~0.png 2.png 3.png
Gallery Link:


Willa Holland: Marie Claire scan & photoshoot (2013)

29. března 2013 v 15:07 | Patty |  gallery update
V galerii najdete scan z magazínu Marie Claire, ve kterém se Willa objeví. Současně se také objevila jedna fotka z tohoto nového photoshootu.

lg_514755b9-2780-45dd-ad65-11740aa613db.jpg

1~14~0.jpg

Název 22. epizody

29. března 2013 v 9:24 | Patty |  arrow
Je znám název další epizody. 22. epizoda, kterou stanice CW odvysílá 8. května ponese název "Darkness on the Edge of Town."

Stephen Amell: Watch Magazine - April 2013

28. března 2013 v 21:53 | Patty |  gallery update
Stephen nafotil nový photoshoot, tentokrát pro dubnové vydání magazínu Watch. V galerii najdete 8 scanů.

3~12.jpg 4~13.jpg 5~10.jpg 6~9.jpg 1~14.jpg


1x18 Salvation - DOWNLOAD

28. března 2013 v 6:05 | Patty |  download
Verze x264-LOL.mp4
bitshare.com > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uploaded.net > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD