Duben 2013

Comic preview: 1x21 The Undertaking

30. dubna 2013 v 20:06 | Patty |  gallery update
Sneak peek k 21. epizodě v podobě komiksu je tady! Prohlédnout si jej můžete v galerii.

BJHbYATCEAASidP_large.jpg
Gallery Link:
Promotional photos > season one > Comics (18 + 1NEW)

Episode Stills: 1x23 Sacrifice

30. dubna 2013 v 6:01 | Patty |  gallery update
Tři spoilerové fotky k finále 1. série. Uvidíme, zda je tohle všechno, co CW vypustí nebo se ještě objeví další fotky. Každopádně v celém článku zjistíte, kdo Olivera ke stropu připoutal.


Posters: Season One - "Savagery is a Family Trait"

29. dubna 2013 v 21:30 | Patty |  gallery update
První sérii se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, zbývají nám poslední tři epizody. Dnes se objevil nový plakát, který si můžete prohlédnout v galerii.

315521-1e4a3-67311160-m750x740-u22881.jpg
Gallery Link:
Promotional photos > season one > Posters (15 + 1NEW)

Colton Haynes: White House Correspondents’ Association dinner - April 27th, 2013

29. dubna 2013 v 11:11 | Patty |  gallery update
V sobotu večer se Colton zúčastnil večeře v Bílém Domě. Objevila se bohužel jen jedna jediná fotka, kterou si můžete prohlédnout v galerii.

ay108792729actor-colton-hay.jpg


Výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o finále, Dark Archerově plánu a dalších

27. dubna 2013 v 10:09 | Patty |  interviews

TVLINE: Na začátek, sblížení mezi Tommym a jeho otcem... Uvidíme něco na způsob Harryho/Normana Osborna? [Pozn. Spiderman]
(směje se) Něco z toho tam určitě je. Je tu spousta napětí, které může být vytěženo z toho, že mezi sebou Oliver a Tommy mají rozpor. Každý, kdo zná Oliverovo tajemství je na jeho straně a součástí jeho týmu, ovšem teď je tu takový "rošťácký" element. Kde leží Tommyho loajalita a jak do toho zapadá Laurel a její otec uvidíte ke konci série. Tato série je především o změně, kým byly postavy na začátku série a kým jsou teď - Tommy více než kdokoli jiný.

TVLINE: Je správné říci, že Dark Archer je Vaším velkým zloduchem pro zbytek série? Žádný další týdenní zloduch?
Je tu ještě jeden velký zloduch, v epizodě 20, kterým je nájemný vrah Mr. Blank. Hraje ho J. August Richards ze seriálu Angel. Ale ano, Malcolm po zbytek série převezme úlohu největšího zloducha.

TVLINE: Řekněte nám něco o Royovi. Colton Haynes mi řekl, že je odhodlán spojit se s "Kapucí."
Všechni se po Oliverově návratu změnili, včetně Roye Harpera. Byl to podvodník z ulice a jeho cílem v posledních epizodách je připojit se k Arrowovi. Vzal sebou na palubu také Theu, a ta díky tomu bude kroužit kolem odhalení bratrovy pravé totožnosti.

TVLINE: Jakých nových informací se nám dostane z flashbacků v epizodě "The Undertaking?"
Uvidíme Olivera, kterého jsme od pilotního dílu neviděli, což je Oliver předtím, než se stala jakákoli z těchto věcí - a je to úplně odlišná postava, než jakou momentálně Steven [Amell] hraje. Je to opravdu zábava, protože tato epizoda byla cíleně navržena tak, aby vyplnila všechna prázdná místa, která jsme za sebou v průběhu série zanechali. A když se dostaneme k epizodě 22 a 23, je to jako na horské dráze.

TVLINE: V oficiálním popise této epizody také stojí, že "Tommy šokuje Laurel pravdou." Měli bychom přemýšlet nad tím, co tou pravdou bude?
Znovu, ne každá pravda se týká přímo děje. Občas jsou tyto pravdy emociálního rázu, a mohou být stejně silné jako všechno, co se děje v epizodě.

TVLINE: Finále 1. série, které se bude vysílat 15. května, je pojmenováno "Sacrifice [Oběť]." Čtenáři jsou zvědaví, zda někdo zemře.
Víte... Epizoda "The Undertaking" je epická a je předzvěstí toho, co se stane ve finále. Myslím si, že všichni jen potřebují sledovat a zjistit, co to bude stát, zastavit Malcolma.

Zdroj: TV Line
Přeloženo z anglického originálu.

Episode Stills: 1x22 Darkness On The Edge of Town

26. dubna 2013 v 21:49 | Patty
Objevilo se 13 oficiálních fotografií k 22. epizodě s názvem "Darkness On the Edge of Town." Všechny si je můžete prohlédnout v galerii. Přijde ta první fotka vtipná jenom mě? :-D Plus, Malcolm zřejmě umí chytat šípy při letu :-D

ARR122a_0590b-2c5381c9-t3.jpg ARR122b_0284b-c888dad6-t3.jpg ARR122a_0066bc-35aff0c0-t3.jpg ARR122a_0374c-6d07c909-t3.jpg ARR122b_0067b-981e219d-t3.jpg

Kdo nepřežije finále?

26. dubna 2013 v 13:10 | Patty |  arrow
Díky za info o finále Arrow. Přežijí všichni tuto sérii?
- Jonah
Bohužel ne. Někdo, s kým se setkáváme již od začátku, před koncem série odejde na věčnost. Složil jsem slib mlčenlivosti, ale můžu prozradit, že tou mrtvolou nebude.... Oliver!

10 věcí, které nás do konce série čekají.

26. dubna 2013 v 9:01 | Patty |  interviews
Spolu se Stephenovou včerejší návštěvnou ranní show KTLA a show Jaye Lena se vyrojilo několik rozhovorů. Mezi nimi také tento článek, ve kterém se v deseti bodech dočtete, co nás v posledních čtyřech dílech ještě čeká.

1. MILOSTNÉMU TROJÚHELNÍKU NENÍ KONEC. Scéna mezi Laurel a Oliverem před klubem Verdant v jedné z předchozích epizod, nám ukázala, že Oliverovi chybí Laurel... A on chybí jí. Tento týden, Tommy a Oliver začnou čelit své vzájemné lásce k Laurel. "Tento týden se objasní Oliverovy city k Laurel. A můžete očekávat, že moje postava a postava Katie se do konce série budou více zdržovat pohromadě," říká Stephen. "A to pro Tommyho není dobré."

2. ZNOVU SE VYNOŘÍ NA POVRCH OLIVEROVY PROBLÉMY S MATKOU. Napětí mezi Oliverem a jeho matkou by mohlo vést k tomu, že se příští sérii Oliver odstěhuje z matčina domu. "Bože, doufám, že ano," směje se Stephen. "I v případě, že na konci série spolu skončí chůzí po žluté cihlové cestičce, je mu skoro 30! Potřebuje si najít vlastní byt. Tohle citujte."

3. VE HŘE BUDOU DALŠÍ HRDINOVÉ. Víme, že v komiksovém světě "Arrow" existuje více hrdinů, ale Oliverovo spojení s těmito hrdiny pro nás může být překvapením.

4. STEPHEN DĚLÁ ČÍM DÁL VÍCE ZE SVÝCH KASKADÉRSKÝCH KOUSKŮ, COŽ PRO NÁS ZNAMENÁ VÍCE PROPRACOVANĚJŠÍCH AKČNÍCH SCÉN, NA KTERÉ SE MŮŽEME TĚŠIT. "Dělali jsme si legraci z mého dubléra [Simon Burnett], protože poslední tři čtyři dny natáčení finále vlastně nic nedělal," říká Stephen. Je pyšný na scénu, kterou finále začíná. Uvidíme v ní Olivera připoutaného ke stropu, zanechaného napospas smrti. "Nedělal nic, a jedná se o neuvěřitelně fyzicky náročnou scénu. Neustále se zlepšuji a koordinátor kaskadérských kousků i choreograf bojových scén jsou více chápavější k tomu, co všechno jsem schopen dělat."

5. FLASHBACKY Z DOBY PŘED OSTROVEM V EPIZODĚ 1x21 "THE UNDERTAKING." Tyto flashbacky nám ukáží novou stránku Olivera. "Natáčeli jsme nějaké scény s Katie a byla zábava tuhle postavu hrát, být bezstarostný," říká Stephen a odkazuje na to, jaký býval Oliver před tím, než skončil na ostrově. Flashbacky nám odhalí důvod toho, proč vzal Oliver na Queen's Gambit Sáru místo Laurel.

6. BLÍŽÍ SE VÝZNAMNÁ SCÉNA MEZI OLIVEREM A ROYEM. Stephen řekl, že se můžeme těšit na to, jak Oliver konfrontuje Roye ve scéně s Theou. Více můžete očekávat další sérii. "Thea a Roy jsou na stopě strážci... a jestliže ho policie jen tak nedokáže chytit, Thea a Roy ho také jen tak nedostanou, ale před koncem série se stane něco, co vede k zajímavé interakci mezi Oliverem, Royem a Theou."

7. PŘEDPOSLEDNÍ EPIZODA JE TAK DOBRÁ, ŽE BY SI JI LIDÉ MOHLI SNADNO SPLÉST S FINÁLE. "Mám na práci jednu dobrou věc a to dát lidem vědět, že epizoda 22 není finále série," směje se. "Stane se toho tolik jak v současnosti, tak na ostrově, že byste si mohli říci, 'Okay, až do října potřebuju pauzu.'"

8. MŮŽEME SE TĚŠIT NA VYLEPŠENÍ VYBAVENÍ. Dřevěnný luk, který Oliver na ostrově vyrobil, vzal v letošním roce za své. "Žije v roce 2013 a používá dřevěnný luk, který si vyrobil na ostrově. Jak čas půjde dál, věci se změní. Představí se nám několik nových věciček. Felicity přijde s pár novými věcmi, které budu používat," říká.

9. DIGGLE A OLIVER SI DÁVAJÍ PAUZU. "Oliver a Diggle se trochu nepohodnou, protože Diggle se za každou cenu snaží dostat Floyda Lawtona a začíná tím být trochu posedlý. Oliver je jiného názoru." Digglea štve, že se Oliver tomuto případu nevěnuje, vzhledem k tomu, jak moc mu v letošním roce pomohl. Dobrou zprávou je, že tento stav je pouze dočasný. Další dobrou zprávou je, že zatímco se Diggle věnuje svým věcem, zůstala po něm otevřená pozice. "Diggle není k dispozici, a tak musím poslat mladou slečnu Smoak do terénu," říká Stephen. A když už je řeč o naší oblíbené IT dívce...

10. OLIVER SE NA FELICITY NEDÍVÁ JAKO NA MLADŠÍ SESTRU. "Myslím si, že tím, že ji vidí každý den si uvědomuje, jak schopná je. Velmi úzce spolupracují v epizodě 21 a 22," říká Stephen. "Na základě toho, že mě v současné době zná více než kdokoli jiný, je pro mě pravděpodobně výzvou způsobem, kterým ostaní lidé být nemohou, a to je vždy atraktivní." Na otázku, zda se Oliver na Felicity dívá jako na mladši sestru nebo jako na ženu, Stephen odpověděl, "Myslím si, že ji vidí jako ženu."

Zdroj: Zap2it
Přeloženo z anglického originálu.