Květen 2013

Music: 1x08 Vendetta

31. května 2013 v 23:24 | Patty
♦ Cary Brothers Free Like You Make Me
♦ Washed Out You and I
♦ Deer Tick › When it All Falls Down
♦ DIIV Sometime
♦ Icona Pop feat. Charli XCX I Love it
♦ Rainbow Arabia Blind (Salva Remix)

Music: 1x07 Muse of Fire

31. května 2013 v 23:06 | Patty
♦ Gem Club I Heard the Party
♦ Yuna Tourist
♦ The Veils Through the Deep, Dark Wood
♦ Civil Twilight Next to Me
♦ Trent Dabbs and Amy Stroup Forgiving Myself


Music: 1x06 Legacies

30. května 2013 v 21:15 | Patty
♦ Foy Vance Be the Song
♦ The Soft Moon Die Life
♦ Wild Belle Keep You
♦ Joshua Radin Let it Go
♦ Maroon 5 One More Night
♦ Jessie Ware Wildest Moments

Katie Cassidy: Celebrity Sightings In New York City - May 16th, 2013

30. května 2013 v 11:42 | Patty |  gallery update
16 nových fotek s Katie, patřících ještě ke květnovému CW Upfront, kdy se herci podepisovali fanouškům.

8746498035_e9af66f75b_b.jpg 8746502221_16d65fa362_b.jpg 8746506217_f91370785c_b.jpg 8747944456_709ac9ec31_b.jpg 8747597008_e188001ca0_b.jpg


Marc Guggenheim mluví o plánech pro 2. sérii, Oliverově přeměně a dalších

28. května 2013 v 9:09 | Patty |  interviews
V pořadí třetí a zároveň poslední rozhovor s výkonnými producenty seriálu, který se po odvysílání první série objevil. Rozhovor je opět s Marcem Guggenheimem a dozvíte se zase o něco více o 2. sérii, Tommyho smrti nebo také o tom, zda je a nebo není Malcolm skutečně mrtvý.

Tommy byl postavou, o kterou jsem se vůbec nebál, že by finále nepřežila, takže gratuluji, naprosto jste mě šokovali.
Díky! Podle twitteru se nám podařilo překvapit spoustu lidí, což je v dnešní době opravdu těžké. Je tu internet a Andrew [Kreisberg] a já jsme měli hodně před-finálových rozhovorů, ve kterých jsme dokonce zveřejnili fakt, že někdo umře a opravdu mě potěšilo, že jsme tolik lidí překvapili. Je to velmi vzácná věc, takže pro mě to byla zábava.

Je určitě, na 100 procent mrtvý? Není to nic ve stylu "Buffy," kdy další sérii budeme začínat pohřbem a on pak bude úplně v pořádku?
Jediné, co řeknu je to, co jsem řekl Colinovi poté, kdy jsme dotočili poslední scénu, "Jsem skutečně rád, že v tomhle seriálu máme flashbacky." Ale ne, nečeká nás žádné zázračné vzkříšení. Chudák Tommy je mrtvý, bohužel.

Líbí se mi, že Tommy zemřel jako hrdina a ne jako Lex Luthor nebo Harry Osborn, jak mnozí očekávali.
Myslím si, že když se podíváte zpátky na pilotní díl, zjistíte, že jedním z našich nejoblíbenějších triků je vést věci směrem, který lidé očekávají a poté udělat pravý opak.

Oliver řekl Tommymu, že Malcolma (John Barrowman) nezabil. Byl to akt soucitu, kdy mu v jeho posledních chvílích řekl jen to, co slyšet chtěl nebo je Malcolm stále někde kolem? Protože vypadal, že to má opravdu spočítané.
V tu chvíli Oliver řekl Tommymu jen to, co chtěl slyšet, protože věděl, že Tommy zemře. Za všechen chaos co způsobil, musel Malcolm dostat zasloužený trest.

Jak Tommyho smrt poslouží Oliverově motivaci v další sérii? Jaký to bude mít dopad na způsob, jakým bude od této chvíle věci řešit?
Celá 2. série je o tom, jak Oliver mění způsob, kterým věci dělá a uslyšíte nás hodně mluvit o jeho přeměně ze strážce na hrdinu. Je to obrovskou částí Oliverovy hnací síly ve 2. sérii.

Tommy řekl Laurel, že ji miluje těsně předtím, než umřel. Nedovedu si představit, že je to něco, co může jen tak zapomenout, dokonce ani teď, když jsou s Oliverem opět spolu. Bude váhat nebo cítit pocit viny, že se dali zase dohromady?
Nechci prozradit příliš mnoho, ale Tommyho smrt bude mít obrovský vliv na to, co si myslí o Oliverovi, co si myslí o Arrowovi a také to bude mít obrovský dopad na to, co se Laurel rozhodne udělat se svým životem, protože CNRI je zničeno. Laurel stojí na rozcestí a to, co se rozhodne udělat je z velké části způsobeno Tommyho smrtí. Všechny postavy se budou s Tommyho smrtí vyrovnávat svým vlastním způsobem a na základě této ztráty učiní nějaká životní rozhodnutí.

Royovi (Colton Haynes) a Thee se v této sérii Kapuci odhalit nepodařilo, ale viděli jsme Royovu hrdinskou stránku, když ve finále zachraňoval lidi. Má pocit, že pořád potřebuje najít Kapuci nebo vezme věci do vlastních rukou a rozhodne se, že žádného učitele nepotřebuje?
Je to obrovská součást prvních několika dílů 2. série a všechny tyto otázky budou během prvních pár epizod zodpovězeny.

Máte stále v úmyslu vyprávět příběh z ostrova napříč pěti sériemi nebo vše urychlíte?
Stále máme v plánu flashbacky z ostrova rozvrhnout do pěti sérií. Jediná věc, která by nám to mohla překazit je, že sledovanost seriálu zůstane stejná, ve 2. sérii se může seriál stát ještě větším hitem a v takovém případě bychom mohli mít více než pět sérií a nebo nás také můžou po dvou letech zrušit. Zatím ovšem neexistuje nic, co by nás přinutilo jít za náš pětiletý flashbackový plán.

Jakou největší lekci jste se během 1. série naučili?
Byla toho spousta. Když jsme dělali epizodu 7 a 8 bez flashbacků... Myslím, že jsme si mysleli, že by se seriál dokázal udržet i bez flahbackových sekvencí, a někteří lidé považují tyto dvě epizody za jedny z našich nejsilnějších epizod, ale můj osobní pocit a myslím si, že Andrew [Kreisberg] a Greg [Berlanti] to cítí stejně je, že seriál má větší odezvu a je mnohem více zajímavější s flashbacky. Takže jednou z naších největších lekcí bylo mít flashbacky v každé epizodě. Dalším velkým ponaučením bylo, aby každá epizoda začínala akčním nebo velmi napínavým momentem.

Zdroj: huffingtonpost.com
Přeloženo z anglického originálu.

Stephen Amell a Cassandra Jean měli druhou svatbu.

27. května 2013 v 13:18 | Patty

Pokud by se našel někdo, kdo o tom náhodou ještě neví, Stephen Amell se 25. prosince 2012 oženil se svou přítelkyní Cassandrou Jean, kterou můžete znát třeba z reality show Amerika Hledá Top Modelku (America's Next Top Model). Obřad proběhl na dovolené v Karibiku, kde je oddal jejich společný kamarád.

Po téměř půl roce se pár rozhodl uspořádat "druhou svatbu" pro rodinu a všechny své přátele, kteří se originálního obřadu nemohli zúčastnit. Druhý obřad proběhl včera (26. května) v New Orleans.

V celém článku si můžete prohlédnout další fotky.

Arrow - season one >Top 20 Action Moments (Part 3)

27. května 2013 v 9:21 | Patty |  videos > others
Třetí (a zároveň poslední) část videa s 20. nejlepšími akčními scénami z 1. série Arrow.


Music: 1x05 Damaged

26. května 2013 v 16:10 | Patty
♦ Jeremy Thurber xoxo
♦ Chad Future Hello
♦ Jeremy Thurber › (Here We Go) Geronimo