Září 2013

2x01 City of Heroes - sneak peek

30. září 2013 v 18:05 | Patty |  videos > sneak peeks
Nestává se moc často, že by se k Arrow objevovaly sneak peeky a proto bychom se měli patřičně radovat z každé ukázky, která se objeví. Alespoň co se této ukázky týká, fanoušci Olivera a Felicity se budou radovat určitě.


The CW 2013 Fall First Look Video

29. září 2013 v 15:37 | Patty |  videos > others
15 minutové video, ve kterém CW pomocí spotů, které s herci natočilo a ukázek, láká na všechny své seriály.


Návrat Johna Barrowmana potvrzen.

29. září 2013 v 10:02 | Patty |  arrow
Mluvčí stanice CW potvrdil, že se John Barrowman (Malcolm Merlyn) opravdu ve 2. sérii do seriálu vrátí. Objeví se minimálně ve dvou epizodách, ale zatím není známo, v jaké formě se jeho postava vrátí. I když si myslím, že je více než jasné, že se objeví ve flashbacích.

__________________________________
Zdroj: tvline.com

Colton Haynes: Teen Vogue Young Hollywood Party - September 27th, 2013

28. září 2013 v 19:11 | Patty |  gallery update
Colton se včera večer zúčastnil párty, kterou pořádal magazín Teen Vogue. V galerii najdete 8 fotografií.

Colton2BHaynes2BTeen2BVogue2BYoung2BHollywood2BParty2BaN4O-jkXq0hx.jpg Colton2BHaynes2BTeen2BVogue2BYoung2BHollywood2BParty2BBXBIC_840grx.jpg Colton2BHaynes2BTeen2BVogue2BYoung2BHollywood2BParty2BQjGUF2VnOhbx.jpg Colton2BHaynes2BTeen2BVogue2BYoung2BHollywood2BParty2Bvt7ZfPgCnI8x.jpg Colton2BHaynes2BTeen2BVogue2BYoung2BHollywood2BParty2BumLG5YzacRwx.jpg

Arrow: Season 2 - New short promo

28. září 2013 v 10:23 | Patty |  videos > promo videos
Nové krátké promo ke 2. sérii, tentokrá zaměřené na Laurel, která bude mít v této sérii nový cíl - chytit strážce.


Casting news: Dylan Neal

27. září 2013 v 17:08 | Patty |  arrow

Herec Dylan Neal ('Dawson's Creek, Blood Ties) se přidává k obsazení 2. série Arrow. Představí se nám jako doktor Anthony Ivo, další záporák ze světa DC komiksů. Dr. Anthony je popisován jako brutální a nemilosrdný vědec, který se nezastaví před ničím. Setkat bychom se s ním měli ve flashbacích z ostrova. Objeví se celkem ve čtyřech epizodách 2. série, počínaje epizodou 2x05.


Zdroj: screencrush.com

2x02 Identity - official synopsis

27. září 2013 v 11:26 | Patty |  Synopsis > season two
POSTAVY Z DC KOMIKSŮ, BRONZE TIGER A CHINA WHITE NAPÁCHAJÍ SPOUŠŤ V GLADES - Oliver (Stephen Amell) zjistí, že lék, který byl poslán do Glades Memorial byl odcizen zloději. Roy (Colton Haynes) se snaží zloděje zastavit, ale nedaří se mu a je zatčen strážníkem Lancem (Paul Blackthorne). Oliver se dostane do ostrého souboje s Chinou White (hostující hvězda Kelly Hu) a jejím novým partnerem, Benem Turnerem aka Bronze Tigerem (hostující hvězda Michael Jai White). Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) dává dohromady plán na chycení Arrowa a Thea (Willa Holland) dává Royovi ultimátum.

Premiéra (USA): 16. října 2013
Sledovanost: 3,06 mil.

Arrow na FANDOVI

26. září 2013 v 18:29 | Patty
Arrow míří na české obrazovky! Těšit se na něj můžete na nováckém kanálu FANDA a to již v neděli, 20. října od 21:00.

Stephen Amell (Oliver Queen/Arrow) - Libor Bouček
Katie Cassidy (Dinah "Laurel" Lance) - René Slováčková
David Ramsey (John Diggle) - Martin Stránský
Willa Holland (Thea Queen) - Klára Jandová
Susanna Thompson (Moira Queen) - Ilona Svobodová
Paul Blackthorne (Quentin Lance) - Pavel Šrom
Emily Bett Rickards (Felicity Smoak) - Martina Kechnerová
Colin Donnell (Tommy Merlyn) - Petr Lněnička
Colin Salmon (Walter Steele) - Jan Vondráček


Kdo nezná originál a chystá se sledovat, tím líp pro něj, protože Bouček jako Oliver, to je dobrý fór.... Tomuhle se raději s díky vyhnu :-D


Stephen Amell mluví o 2. sérii, Flashovi a Johnu Barrowmanovi

25. září 2013 v 17:50 | Patty |  interviews

Gratuluji k 1. sérii Arrow - zdá se, že jste to zvládli skvěle, máte spoustu diváků, včetně komiksových fanoušků. Jaký z toho máte pocit?
Je to úžasné - je pro nás požehnáním mít tolik fanoušků, které tato postava, mytologie a svět, který jsme vytvořili zajímá. Zpočátku byli naštvaní, protože do role nebyl obsazen Justin Hartley (os. poznámka: Justin Hartley hrál Green Arrowa v seriálu Smallville). Jsem si jistý, že byli lidé, kteří nechtěli, aby Justin tu roli dostal, ale jakmile je do té role obsazen někdo jiný, začne se ozývat, "Co je to za člověka?" Pro nás byl tenhle zásadní obrat o 180 stupňů opravdu něco. Setkávám se s mladými lidmi - fotím se s dětmi, které k nám na natáčení chodí s lukem a šípy. Pohled v jejích tvářích, když mě vidí v kostýmu opravdu stojí za to.

Teď, když je Tommy mrtvý, jak na tom bude vztah Olivera a Laurel?
Myslím si, že pro ně bude velmi těžké se přes to dostat. Nemluvě o velice dojemném zjištění, jak moc Tommymu ve skutečnosti na Laurel záleželo, když jí byl přímo schopen říci něco, co Oliver nikdy schopen nebyl. Navíc Oliver se může cítit vinný za to, co se stalo, protože Tommymu řekl, "Měl jsem to být já." Neříkám, že v jejich vztahu nebude možné pokračovat, ale tohle je zcela jistě další překážkou v jejich vztahu.

Můžete potvrdit nebo vyvrátit spekulace o možném návratu Tommyho (Colin Donnell) nebo Malcolma Merlyna (John Barrowman) v některé z budoucích epizod?
Čas je důkazem toho, jak těžké je zabít Johna Barrowmana. Nevím, jestli se vrátí, nevím, zda je jeho postava navždy pryč, ale Tommy je mrtvý. Lidé jsou smutní, ale my jsme tuto postavu opravdu chtěli uctít a myslím si, že by to pro diváky bylo příliš - kdybychom se je snažili dostat přes to, co jsme ve finále udělali a poté bychom obrátili a řekli bychom, "Ne, děláme si srandu!" Tohle by bylo těžké odpustit.

Vezmeme-li tohle všechno v úvahu, bude se Oliver i po návratu stále věnovat svým povinnostem strážce?
Snažíme se pohybovat v reálném čase, takže 2. série začíná zhruba čtyři měsíce po událostech z finále. Když se nad tím zamyslíte, seznam Oliverova otce byl pouze jednou z věcí, která byla napojena na Undertaking. Takže důvod, pro který se stal strážcem je nyní svým způsobem zbytečný. Pokud si má opět obléci kostým, bude k tomu potřebovat jiný důvod.

Znamená to, že se budeme také více zabývat Digglem a Deadshotem?
To je jedna z hrozeb, která po první sérii zůstala viset ve vzduchu. Nezapomněli jsme na to, Deadshot je stále ve hře. Myslím si, že 2. série je pro některé postavy opravdu důležitá... Herci při vývoji těchto postav odvedli skvělou práci a myslím si, že pokud bychom chtěli udělat epizodu zaměřenou na detektiva Lance, fanoušci by byli nadšení. Diggle, Felicity, Laurel, Moira - máme talentované obsazení a já se opravdu, sobecky, těším na to, že ve 2. sérii tak trochu převezmou otěže.

Všichni jsou nadšeni z Roye... Můžete vnést trochu světla do problému Speedy/Red Arrow?
Ano...

Ale neřeknete mi to?
Ne. Můžu říci tohle: Oliver si musel projít pětiletým peklem a dokonce ještě ani teď není úplnou verzí sebe sama. Důvodem, proč mojí postavě neříkáme Green Arrow je to, že jím ještě není. Roy a Thea ukázali, že oba jsou dost schopní lidé, a pokud se z jednoho z nich má stát Speedy nebo Red Arrow, nebo se jím stanou oba nebo ani jeden, musí si nejdříve něčím projít a myslím si, že v tomto okamžiku je plánem druhé série je trochu otestovat.

Pár Oliver/Felicity je na internetu velice populární a myslím si, že pro Vás je to dost nečekané...
V tomto případě, všechna čest Emily, která se na natáčení objevila pouze jako hostující hvězda. Scénu s ní jsem natáčel tak ve 4 hodiny ráno a hned potom jsem se musel přesunout na natáčení velkého souboje mezi Arrowem a Deadshotem. Postava Felicity přinesla mé postavě něco, co tam už dlouho chybělo. Rád s ní pracuji a doufám, že dynamika mezi Oliverem a Felicity bude i nadále pokračovat.

Díváte se na jejich vztah jako na romantický nebo platonický?
Dívám se na něj jako na dynamický a když se nad tím zamyslíte, v tomto okamžiku je to jediná žena, která mě zná lépe, než kdokoliv jiný. A na tom je něco velmi atraktivního.

Pokud jde o flashbacky z ostrova, co můžeme tuto sérii očekávat?
Jdeme do této série s tím, že víme, že Oliver strávil pět let na ostrově, ale až do chvíle, kdy nám byl představen Edward Fyers jsme opravdu neviděli, jaký by ostrov mohl skutečně být. Nyní máme opravdu dobrou představu a vím, že pro druhou sérii mají tvůrci velice specifický plán. Víme, že na odvyprávění tohoto příběhu máme pět let, takže uvidíte pokračování dynamického vztahu mezi Oliverem, Shado a Sladem.

Uvidíme postavy z ostrova v současnosti?
To by bylo skvělé a v jistém smyslu by se to stát mohlo. Mohlo by se to stát v první epizodě - člověk nikdy neví.

Byly tyto dva trojčlenné týmy vytvořeny záměrně?
Myslím si, že se jedná pouze o šťastnou náhodu, zatímco vy byste si rádi mysleli, že je to všechno plánované a scénáristé odvádějí skvělou práci, ale nikdy nevíte co se může během první série stát. Příkladem je Felicity, která neměla být ničím jiným než IT dívkou, ale využila té příležitosti a stala se nenahraditelnou. Nedokážu si představit seriál bez Felicity. Netuším, jak dlouho v seriálu zůstane Manu a Celina, ale všichni je milují. A tak jsme skončili s dynamickou skupinkou dvou mužů a jedné ženy v současnosti, kteří pracují jako tým a stejně tak se skupinkou dvou mužů a jedné ženy, kteří pracují jako tým ve flashbacích na ostrově.

Je pětiletý flashbackový plán stále aktuální?
Ano, ale to neznamená, že na konci páté série nás čeká zlomový okamžit na ostrově. Pokud se dostaneme na konec páté série, nebude to nutně znamenat, že jsme vyčerpali celý příběh na ostrově a seriál by tak už nemohl pokračovat.

Které další DC postavy byste v seriálu rád viděl?
Těším se na Flashe. A s tím, co v tuto chvíli máme - rád bych viděl Speedyho a Black Canary. A také Deadstrokea - toho opravdového, s maskou. To by bylo skvělé.

Jsou nějaké plány pro Laurel nebo někoho dalšího, kdo by se popřípadě mohl stát Black Canary?
Plán pro Black Canary tady je. Nevím, jak to všechno nakonec bude, ale je tady prostor pro jednu Black Canary nebo možná i pro dvě.

Zdroj: denofgeek.com
Přeloženo z anglického originálu.