Říjen 2013

Episode Stills: 2x05 League of Assassins

31. října 2013 v 8:52 | Patty |  gallery update
Byly zveřejněny fotky k páté epizodě "League of Assassins," která nás čeká příští týden. V galerii najdete celkem 18 fotografií.

ar205a_0033bc-jpg-8079a691-t3.jpg ar205a_0099b-jpg-c7467c73-t3.jpg ar205a_0576b-jpg-0646d6fb-t3.jpg ar205b_187b2-jpg-ed8fdaae-t3.jpg ar205b_650b-jpg-504ac6a6-t3.jpg

San Diego Comic Con 2013: Portraits Session

31. října 2013 v 8:46 | Patty |  gallery update
Objevily se krásné fotografie herců a tvůrců, které nafotili na letošním Comic Conu v San Diegu.

10~12.jpg 12~13.jpg 4~29.jpg 1~50.jpg 8~14.jpg

DOWNLOAD ›› 2x04 Crucible

31. října 2013 v 6:22 | Patty |  download
Stahujeme! Pokud byste měli zájem o anglické titulky, stahujte na stránce Addic7ed.com. O české titulky se, jako každý týden, stará skvělý web cwzone.cz.

bitshare.com > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uploaded.net > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD


Summer Glau mluví o Oliverovi a Isabel a jejich boji o moc, žárlivosti a podezřívavosti.

29. října 2013 v 21:09 | Patty |  interviews

Vaše Firefly co-star Sean Maher byl nedávno do seriálu také obsazen. Jak nadšená jste z možného znovu shledání?
Ano! Je to vzrušující. Včera jsem to od něj slyšela (24. října) a říkal, že je zrovna ve Vancouveru. Doufám, že budeme mít nějakou společnou scénu a budeme na natáčení společně. Bylo by to skvělé.

Jak moc jste byla obeznámena se svou postavou z DC komiksů, když jste tuto roli získala?
Bylo to jako blesk z čistého nebe, když jsem do té role byla obsazena. Moji rodiče mi řekli, "Musíš se podívat na Arrow," takže jsem seriál začala sledovat a brzy poté mi přišel email: "Jak by se ti líbilo být pravidelně objevující se postavou?" A o pár dní později už jsem byla na place, četla scénář a připravovala se na natáčení. Neměla jsem vůbec tušení, že je má postava z komiksu. Když jsem byla na natáčení, Andrew [Kreisberg, výkonný producent] ke mě přišel a řekl, "Měla jsi příležitost přečíst si jaká je tvá postava v komiksu?" Když jsem se tu noc vrátila do hotelu všechny informace jsem si dohledala. Je opravdovým padouchem. Je skvělá. Předtím jsem s touto postavou nebyla obeznámena, ale jsem nadšená z toho, až se dozvím, co mě v seriálu čeká.

Když jste si zjistila informace o této postavě, pomohlo Vám to při vytvoření Vaší verze Isabel?
Vždy Vám to pomůže podnítit Vaši kreativitu a to i přestože má být Isabel velmi tajemnou postavou. Snažím se ji hrát takovým způsobem, abych nechala dveře otevřené jakémukoliv směru, kterým se Andrew rozhodne s Isabel vydat. Uvidíte to v příští epizodě. Poté se má postava v šesté epizodě vrátí zpět a její vztah s Oliverem se začne měnit. Více uvidíte v osmé epizodě, budu schopná ukázat více z příběhu Isabel, ale na začátku se snažíme neodkrývat všechny karty.

Jak byste popsala vztah Isabel a Olivera v Queen Consolidated? Je správné říci, že je kontroverzní?
Ano to je. A je to boj o moc. Vzájemně se snaží testovat hranice toho druhého. Pro Olivera to samozřejmě není nic dobrého, protože po celou tu dobu žije také dalším životem, ve kterém bojuje na život a na smrt. Ovšem teď je ve své vlastní společnosti, ve své zasedací místnosti, kde bojuje o kontrolu nad svou rodinnou firmou. Jejich vztah se bude v průběhu několika dalších epizodě vyvíjet a měnit.

Aniž bychom zacházeli do podrobností, jak se bude jejich vztah vyvíjet v průběhu celé série?
Z mého pohledu, jejich vzájemný respekt poroste. Myslím si, že jsou zvědaví, čeho je ten druhý schopen, jaké jsou jejich motivace, co je žene kupředu. A diváci určitě začnou uvažovat nad tím, jaké jsou Isabeliny motivace.

Objevují se spekulace o tom, že by se Oliver a Isabel mohli stát také něčím jiným, než jen obchodními partnery. Jaká je pravděpodobnost, že se mezi nimi dočkáme něčeho romantického?
Jak známe Olivera Queena... Tím chci říct, že se něco takového může stát. (směje se) Ale Isabel je silná žena, takže jakákoliv komunikace s ní bude složitá bez ohledu na to, jak se věci změní.Katie for Harper's Bazaar & Emily for Bello Magazine (2013)

27. října 2013 v 19:54 | Patty |  gallery update
Katie fotila pro Harper's Bazaar a Emily nafotila nový photoshoot pro lednové vydání magazínu Bello, ze kterého se zatím objevila jedna fotka.

01~7.jpg 04~4.jpg 07~2.jpg 02~9.jpg 05~4.jpg

Bello_magazin.jpg

Behind The Scenes Stunt Video: The Canary Fight

26. října 2013 v 22:15 | Patty |  BTS Stunt Videos
Pokud Vás zajímá, jak se natáčela bojová scéna s Canary, kterou jsme viděli na konci epizody 2x01 "City of Heroes," pusťte si video.