Prosinec 2013

Nefunkční galerie.

31. prosince 2013 v 16:08 | Patty
Jen malé info. Kvůli určitým lidem, ať si ti, o kterých mluvím, sáhnou do svědomí, jsem přišla o celou galerii (nejen já). Pokud se objeví nějaké nové fotky, budu to zatím řešit tak, že je budu přidávat přímo tady na stránku. Novou galerii začnu řešit zítra, dnes už na to nemám čas.


Do nového roku s novým kabátkem.

30. prosince 2013 v 22:00 | Patty |  news
Asi jste si už stačili všimnout, že od včerejšího večera zdobí stránku nový vzhled. Moc za něj děkuji Lucy, která si s ním opět dala tu práci, tak jí ho nezapomeňte v komentářích pochválit :)


CW Connect: Emily Bett Rickards answering fans questions

29. prosince 2013 v 19:10 | Patty |  videos > others
Dvou minutové video, ve kterém Emily odpovídá na otázky fanoušků.


Season 2 Photoshoot - Behind the Scene

28. prosince 2013 v 15:50 | Patty |  gallery update

Objevila se nová fotografie z focení photoshootu pro 2. sérii Arrow. Jen tak mezi námi, místo fotek z focení by konečně mohli zveřejnit další oficiální fotografie, protože z tohoto setu se zatím neobjevila ani jedna.

BcWXNwHIQAAeBc8_large.png
GALLERY LINK:

Synopse: 2x10 Blast Radius

26. prosince 2013 v 8:45 | Patty |  Synopsis > season two

ARROW CHYTÁ ŠRAPNELA - Oliver (Stephen Amell) se musí vypořádat s novou hrozbou, když ve Starling City začnou vybuchovat bomby. Felicity (Emily Bett Rickards) zjistí, že za vším stojí Mark Sheffner (hostující hvězda Sean Maher), muž, kterému přezdívají Šrapnel. Arrow zjišťuje, že Šrapnelovým dalším cílem je shromáždění Sebastiana Blooda (hostující hvězda Kevin Alejandro) a tak se ho snaží přesvědčit, aby akci zrušil, ale ten odmítá. Arrow chce zastavit bombardování, ale Šrapnel ho přelstí a uvězní ho v bombami plném starožitnictví, kde se nemůže pohnout bez toho, aniž by aktivoval bombu. Zatímco Felicity pomáhá Oliverovi, Diggle (David Ramsey) se na náměstí snaží najít bombu dřív, než vybuchne. Mezitím, Roy (Colton Haynes) nadále před Theou (Willa Holland) skrývá svou nově nabytou sílu, ale poté, co je Thea svědkem jeho super síly, požaduje odpovědi. Podezření Laurel (Katie Cassidy), týkající se Sebastiana Blooda, sílí poté, co zjistí, že vyrůstal s Cyrusem Goldem, mužem, který jejímu otci zabil partnera. Když jí Donner (hostující hvězda Dylan Bruce) odmítá pomoci, obrací se Laurel s prosbou o pomoc k Arrowovi.

Premiéra (USA): 15. ledna 2014
Sledovanost: 2,52 mil.


Veselé Vánoce a štastný nový rok!

23. prosince 2013 v 18:49 | Patty |  news
Po roce jsou tady Vánoce a tak bych Vám ráda popřála krásné a pohodové svátky, spoustu cukroví, bohatého Ježíška a zároveň také šťastný a úspěšný nový rok 2014!

Tak tedy veselé vánoční svátky, koukejte na pohádky, u novinek se tu sejdeme zase po svátcích, tedy na konci týdne :)