Únor 2014

Synopse: 2x16 Suicide Squad

28. února 2014 v 9:21 | Patty |  Synopsis > season two
AMANDA WALLEROVÁ POSÍLÁ SUICIDE SQUAD NA JEJICH PRVNÍ MISI - Po Sladeově (Manu Bennett) návratu a slibu zničení všech, které Oliver miluje, Oliver (Stephen Amell) soustředí všechnu svou energii na přípravu k boji se svým bývalým přítelem. Sára (Caity Lotz) se mu snaží pomoci, ale ze strachu o její bezpečí ji Oliver odstrčí. Mezitím, Diggle (David Ramsey) je Amandou Wallerovou (hostující hvězda Cynthia Addai-Robinson) naverbován na misi, na které má zastavit vojenského vůdce (hostující hvězda Lee Majdoub), jehož zná z doby, kdy sloužil v Afghánistánu. Diggle, vojákem za každých okolností, souhlasí. Nicméně, je vyveden z míry, když mu Amanda představí zbytek týmu - Deadshota (hostující hvězda Michael Rowe), Bronze Tigera (hostující hvězda Michael Jai White) a Šrapnela (hostující hvězda Sean Maher), kriminálníky, které spolu s Arrowem pomáhal zavřit do vězení. Lyla (hostující hvězda Audrey Marie Anderson) tým hájí a vysvětluje, že svět je složitým místem, ale Diggle si není jistý, zda s ní souhlasí. Když mise začne nabírat nebezpečný směr, je Diggle nucen učinit těžké rozhodnutí.

Premiéra (USA): 19. března 2014
Sledovanost: 2,42 mil.

Suicide Squad: New Photos

27. února 2014 v 20:58 | Patty |  gallery update

CW zveřejnila další čtyři fotografie se členy Suicide Squad. Všechny ve vysokém rozlišení najdete v galerii.

003~22.jpg 004~18.jpg 005~21.jpg 006~15.jpg
GALLERY LINK:

Kdy bude odvysílána finálová epizoda 2. série?

27. února 2014 v 8:22 | Patty |  arrow
Stanice CW včera oznámila data vysílání posledních epizod svých seriálů. Finále druhé série (2x23) Arrow bude odvysíláno 14. května, takže nás do konce série mezi epizodami čekají ještě dvě týdenní pauzy. S novými epizodami se pak Arrow vrátí opět na podzim letošního roku.

Celý Seznam a všechna data, ve kterých stanice CW ukončí seriálovou sezónu 2013/2014 najdete na této stránce.

DOWNLOAD ›› 2x14 Time of Death

27. února 2014 v 7:11 | Patty |  download
Stahujeme! Pokud byste měli zájem o anglické titulky, stahujte na stránce Addic7ed.com. O české titulky se, jako každý týden, stará skvělý web cwzone.cz.

bitshare.com > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD


Stills: 2x15 The Promise

26. února 2014 v 9:22 | Patty |  gallery update

Do galerie jsem nahrála 17 fotografií k epizodě "The Promise," která bude převážně flashbacková. Situace na ostrově se začíná vyhrocovat, zatímco ve Starling City to vypadá, že Slade naplno rozbíhá svůj plán. Do náhledů jsem použila méně spoilerové fotky. Ty spoilerovější si můžete prohlédnout až v galerii. Oficiální popis k této epizodě si můžete přečíst TADY.

12~20.jpg 16~13.jpg 1~54.jpg 2~46.jpg 9~23.jpg
GALLERY LINK:


Q&A: Spoilery k dalším epizodám

25. února 2014 v 10:40 | Patty |  interviews
Fanoušci seriálu se měli možnost zeptat na otázky, které je zajímají a server TV Line před několika dny ty nejzajímavější i spolu s odpovědí zveřejnil.
TÝM ARROW SE ROZRŮSTÁ. NEOBÁVÁTE SE, ŽE NOVÉ PŘÍRŮSTKY BUDOU MÍT VLIV NA JÁDRO TÝMU?
Stephen Amell přiznává, "Doupě není moc velké," ale poukazuje na to, že je rád, že jsou Roy a Sára součástí týmu s malým "T," protože "je tady Diggle, Felicity a Oliver a všichni ostatní jsou v daný okamžik v týmu jen pouhými návštěníky."

BUDE MOIRA DĚLAT FELICITY ZE ŽIVOTA PEKLO TEĎ, KDYŽ OLIVEROVI ŘEKLA PRAVDU O SKUTEČNÉM OTCI THEY?
Susanna Thompson říká, že ona i Emily Bett Rickards si vzájemnou konfrontaci opravdu užily. Prozatím to ovšem nevypadá tak, že by se to Moira snažila Felicity nějak vrátit. Ve skutečnosti, Susanna Thompson přiznala, že upřímnost Felicity obdivuje. "Felicity měla tu drzost ukázat se v jejich sídle a konfrontovat Moiru. Bez bodyguardů!" směje se herečka.

PROČ SE DAL OLIVER DOHROMADY SE SÁROU, KDYŽ FELICITY ŘEKL, ŽE JE PRO NĚJ LEPŠÍ BÝT S NĚKÝM, NA KOM MU NEZÁLEŽÍ?
Rozdíl je v tom, že Oliver je ve středu všeho smrtícího chaosu, takže když jde do tuhého ví, že se o sebe Sára dokáže postarat. S Felicity by se Oliver musel vždy ohlížet přes rameno. "Část toho, co Oliver Felicity v epizodě řekl je, že neví, zda je ochoten otevřít se tomu, aby k ní něco cítil, protože každému, kdo je v jeho blízkosti hrozí bezprostřední nebezpečí... Pracovat s ní je jedna věc, ale mít s ní vztah je věc jiná."

JE NĚCO, CO BY NÁM DAVID RAMSEY MOHL PROZRADIT O EPIZODĚ "SUICIDE SQUAD?"
16. epizoda bude odvysílána 19. března. "Je celá o mě, celý den, 24 hodin - celá hodina o Digglovi!" říká se smíchem David Ramsey. Dočkáme se také flashbacků Diggle/Lyla/Afghánistán. "Čeká nás větší příběh se Suicide Squad a jejich možnou budoucí účastní v týmu Arrow. Čekají nás velké věci."

DOČKÁME SE NĚJAKÉ ODEZVY ZE STRANY LAUREL POTÉ, CO ZJISTÍ, ŽE OLIVER A SÁRA JSOU OPĚT SPOLU?
V současné době se Laurel nachází ve velice křehkém stavu a tohle zjištění jí rozhodně nepomůže. Sářino "vzkříšení" přichází v tom nejcitlivějším bodě života Laurel. "Laurel momentálně nestojí nohama pevně na zemi, ale má před sebou zajímavou cestu," říká Caity Lotz.

BUDE ROY VÍCE AKTIVNĚJŠÍ VE SVÉM STRÁŽCOVÁNÍ S ARROWEM?
Chtěl by být. "Roy je unaven z toho, že mu není svěřeno správné množství práce. Oliver s ním stále zachází jako s poslíčkem," říká Colton Haynes. "Takže se s ostatními dostane do sporu." Horkokrevný Roy bude po zbytek série dost zlobivý. "Není ten typ, co se rychle učí."

JAK FELICITY ZAREAGUJE AŽ ZJISTÍ, ŽE OLIVER A SÁRA SPOLU "RANDÍ?"
Zatímco diváci očekávají něco na způsob "žárlivé přítelkyně," Caity Lotz říká, že romantická (nebo alespoň sexuální) povaha vztahu Olivera a Sáry není tím, co bude vyzdvihováno. "Je to o jejich blízkosti a o tom, že když je ve Vašem životě někdo jiný, musíte se o něj s ostatními trochu podělit," vysvětluje Lotz. "Felicity se chce jen ujistit, že v Oliverově životě má stále své místo."

DOZVÍME SE NĚKDY, KDO V 1. SÉRII STÁL ZA FYERSOVÝM PLÁNEM SESTŘELIT RUSKÉ LETADLO?
"Doufám v to," říká Stephen Amell. "Doufám, že ano, protože mě to také zajímá."

BUDE FELICITY OPĚT TRÉNOVAT S DIGGLEM?
"Celkově uvidíte Felicity více trénovat a bude trénovat také s Digglem," slibuje David Ramsey. "Oliver má Roye, kterého musí trénovat a Diggle má Felicity."

VYVÍJÍ SE SLADE DO ARROWOVY NEMESIS? JE TO TEN TYP PADOUCHA, KTERÝ SE BUDE OBJEVOVAT AŽ DO KONCE SERIÁLU?
Marc Guggenheim řekl, že se snaží jít ve šlépějích Josse Whedona a jeho modelu co série, to jeden hlavní padouch. "Věděli jsme, že postava Johna Barrowmana bude hlavním záporákem 1. série, stejně tak, jako jsme věděli, že pokud vše vyjde tak, jak jsme plánovali, bude Manu Bennett hlavním záporákem série druhé," říká Guggenheim. "Tohle byl vždy náš plán a je to vzrušující, protože doslova natáčíme věci a momenty, o kterých jsme mluvili více než před rokem."

CO JE TOU NEJLEPŠÍ VĚCÍ NA HRANÍ TAK IKONICKÉ POSTAVY, JAKOU JE BLACK CANARY?
"Existuje příliš mnoho věcí...," říká Caity Lotz. "Momentálně je tou nejlepší věcí kostým. Jak se v něm cítíte, způsob, kterým se v něm pohybujete... Je to zábava. Opravdu Vám to dodává pocit "alter ega." Stanete se tím."

KAM THEA TUTO SÉRII SMĚŘUJE?
Colton Haynes naznačil, že v brzké době se Thee stane "něco, co ji dostane na velmi temné místo." Také dodal, že "Pokud má rodinné problémy někdo, kdo je ve vztahu, ovlivní to i tento vztah."

CO NÁM MŮŽETE ŘÍCI O EPIZODĚ "BIRDS OF PREY" A NÁVRATĚ HUNTRESS?
"Určitě nás čeká otevřená konfrontace," říká Caity Lotz o této epizodě. "Čeká nás také několik skvělých věcí s Laurel, protože Huntress bude mít zajatce a jedním z nich je právě Laurel. Takže se dočkáme celé té dynamiky, kdy Laurel nezná Sářino tajemství, neví, kým její sestra skutečně je."

CO MŮŽEME OČEKÁVAT OD EPIZODY "THE PROMISE" A DOČKÁME SE TUTO SÉRII ROZHODUJÍCÍHO SOUBOJE MEZI OLIVEREM A SLADEM?
Stephen Amell přirovnává epizodu 2x15 The Promise k epizodě "The Odyssey" z 1. série. Příběh z ostrova se rozvíjí, zatímco v současnosti ve Starling City se dočkáme intenzivních situací. "Je to jedna z těch epizod, která náš seriál posouvá na další úroveň."

__________________________________________________
Zdroj: TV Line
Přeloženo z anglického originálu.

Abercrombie & Fitch "The Making of a Star" Spring Campaign Party - February 22nd, 2014

23. února 2014 v 14:19 | Patty |  gallery update

Colton se včera zúčastnil párty, která byla pořádaná v rámci kampaně "Making of a Star," pro kterou Colton nedávno nafotil photoshoot (TADY).

Colton2BHaynes2BAbercrombie2BFitch2BMaking2BStar2B1tHlSb8rbETx.jpg Colton2BHaynes2BAbercrombie2BFitch2BMaking2BStar2B8N1r2PKVJEvx.jpg Colton2BHaynes2BAbercrombie2BFitch2BMaking2BStar2BCR7-frBPyfCx.jpg Colton2BHaynes2BAbercrombie2BFitch2BMaking2BStar2BizDx5DZhDlLx.jpg Colton2BHaynes2BAbercrombie2BFitch2BMaking2BStar2BOD312U2JCDUx.jpg
GALLERY LINK: