Březen 2014

Spoilerová fotografie z natáčení 2x22 "Streets of Fire"

31. března 2014 v 7:38 | Patty |  spoilers
Momentálně se natáčí již předposlední epizoda - 2x22 "Streets of Fire." Internetem od včerejšího dne koluje tentokrát dosti SPOILEROVÁ fotografie z natáčení. Rozhodla jsem se ji skrýt do celého článku, protože je zbytečné spoilerovat tady ty, kteří se spoilerům (obzvláště takto velkým) snaží vyhýbat. Co k fotce dodat? Snad jen, že jsem zvědavá, jak se z tohohle Oliver dostane.

Po rozkliknutí celého článku se Vám fotografie zobrazí.

Postřehy z Emerald City Comic Conu (2014)

30. března 2014 v 17:53 | Patty |  spoilers
Při příchodu na pódium na Stephena několik lidí křičelo, aby si sundal košili.

♦ "Pojďme si promluvit o tvém životě." Stephen: "Měl bych se natáhnout?"

Stephen mluvil o tom, že je v seriálu často bez trička. Někdo z publika: "Díky!" Stephen: "Nemáš zač."

Fanoušci se vyptávali také na Stephenovu fyzickou kondici. "Za prvé, musíte čelit tomu, že Vás v televizi bez trička uvidí více než milion lidí. Je to velmi zvláštní a paralyzující typ strachu. Už tohle samo o sobě zafunguje na Váš metabolismus. Za druhé, mám doma malé dítě, které celou dobu nosím. Je to dobré na ruce."

"Chci všechny vidět v kostýmu. Roye v kostýmu, Diggla v kostýmu, Felicity v kostýmu.... všechny!"

Stephen projevil zájem hrát v možném budoucím filmu Justice League.

"Při pomyšlení, že by ve filmu Justice League Olivera mohl hrát někdo jiný, mám chuť rozbít si hlavu o stůl."

Na natáčení se nikdy šípy nestřílejí. Neexistuje bezpečný způsob, jak to udělat.

Stephen má rád, když mu někdo nakope zadek.

Stephenovi chybí věta: "Tohle město jsi zklamal!" "Otravuju producenty. Doufáme, že se nám během 3. série nějakým způsobem tuhle větu podaří znovu použít."

Pokud jste to náhodou ještě nezaznamenali, Stephen je velkým fanouškem "Olicity."

Poslední tři epizody se odehrávají během jedné noci, momentálně se natáčí epizoda 2x22 "Streets of Fire."

Emerald City Comic Con - March 29th, 2014

30. března 2014 v 15:20 | Patty |  gallery update

Stephen se včera zúčastnil Emerald City Comic Conu, kde měl samozřejmě také svůj panel. Fotek se bohužel moc neobjevilo, v galerii si jich můžete prohlédnout jen pár. Co se samotného panelu týká, mám opět připravený krátký výcuc, který Vám sem ještě během dnešního dne hodím :)

24044714b77611e384b012913e590f12_8.jpg tumblr_n37pir1DBA1rkex5to1_500.jpg tumblr_n37rmk5qAt1qbg48do1_1280.jpg tumblr_n38l4v9rua1qjm1pro1_500.jpg tumblr_n37rmk5qAt1qbg48do2_1280.jpg
GALLERY LINK:

Výkonný producent Marc Guggenheim mluví o epizodě "Deathstroke"

29. března 2014 v 14:48 | Patty |  interviews
NEBEZPEČNÁ ZÓNA
Poté, co Thea nasedla ke Sladeovi do auta, ocitla se ve velkém nebezpečí, říká Guggenheim. "A Damoklův meč, který nad její hlavou bude v příští epizodě viset, je dvousečný - jak fyzický, tak emocionální. Mohu Vám zaručit, že na konci 18. epizody se do ní jedno z těchto dvou ostří zasekne," řekl Marc Guggenheim a také dodal, že se Thea dozví "něco vážného, což bude mít obrovský dopad na její vztah s Oliverem."

ZLOMENÁ SRDCE, OTEVŘENÉ KONCE
Mladé hrdličky, Thea a Roy, musely být rozděleny, vysvětluje Guggenheim. "Thea ho udržuje pod kontrolou. Je jedinou věcí, která Roye udržuje při smyslech. Postavili jsme Theu do nebezpečí a chtěli jsme, aby Roy cítil jistý podíl viny na tom, co se jí stalo. V 18. epizodě se budou dít velké věci. Je napsaná na způsob finále. Ve skutečnosti, když jsme epizodu 18 natáčeli, studio nám řeklo. 'Víte o tom, že do konce série máte ještě pět epizod, že?' Epizoda 18 opravdu vypadá jako finále série, vzhledem k tomu, kolik věcí se v epizodě stane a kolika cliffhangerů se v epizodě dočkáte. Jednou z těchto věcí je, jakým způsobem se Roy dokáže vyrovnat s vinou, kterou cítí za to, co se stalo Thee."

POZNEJ SVOU PŘEZDÍVKU
Když Oliver oslovil nejnovějšího člena týmu Arrow jako "Speedy," bylo to záměrem scénáristů, jelikož chtějí Roye vést k přezdívce Arsenal, což je jedna z jeho přezdívek v DC komiksech. "Až nastane správný čas, bude známý pod přezdívkou Arsenal. Ale znovu, musí přijít ta správná chvíle," dodává Guggenheim.

BOJ, JEŽ UKONČÍ VŠECHNY BOJE
Pro případ, že jste si mysleli, že velké konfrontace mezi Oliverem a Sladem se nedočkáte dříve než ve finále, Marc Guggenheim naznačil, že do konce série tito nepřátelé budou bojovat tváří v tvář v několika soubojích, z nichž jeden bude mimořádně šokující. "Způsob, jakým se vše vyvíjí je velice nečekaný," říká Guggenheim a zároveň slibuje, že to nejlepší si schovávají na konec. "Celá tato série byla Oliver proti Sladeovi, s mnoha dalšími prvky, které se Oliverovi připletly do cesty. Myslím si, že nebude překvapením, když řeknu, že konec jejich příběhu nenastane, dokud nebude odvysílána finálová epizoda této série."

ZA MŘÍŽEMI, ALE NA JAK DLOUHO?
Diváci pravděpodobně Oliverovu šílenou ex-přítelkyni neviděli naposledy. "Rozhodně máme nápad na další epizodu s Huntress," říká Guggenheim a i přestože si detaily nechává pro sebe, odhalil, že scénáristé šli do 17. epizody s úmyslem Franka Bertinelliho zabít, "takže jsme mohli začít s novou kapitolou pro Helenu." Pokud jde o Olivera, návrat jeho ex-přítelkyně "nám poskytl možnost ukázat, jak dalece Oliver ve svém vývoji pokročil."

OTEVŘI OČI
Jak je možné, že Quentin Lance - který býval detektivem! - ještě nepoznal, že se pod kapucí skrývá Oliver? "Mohu říci, že 19. epizoda Vám tuto otázku zodpoví," slibuje Guggenheim. "A ta odpověď Vás překvapí."

__________________________________________________
Zdroj: TV Line
Přeloženo z anglického originálu.


Arrow: Season 2 - New Promo Photo with Katie Cassidy

29. března 2014 v 9:00 | Patty |  gallery update

V galerii najdete novou promo fotku s Katie Cassidy, která byla nafocena pro 2. sérii Arrow. Fotka je bohužel jen v malém rozlišení.

Arrow_-_Season_2_-_New_Cast_Photo_of_Katie_Cassidy.jpg
GALLERY LINK:

Synopse: 2x19 The Man Under the Hood

28. března 2014 v 9:06 | Patty |  Synopsis > season two
DEATHSTROKE UDEŘÍ U OLIVERA DOMA - Oliver (Stephen Amell), Canary (Caity Lotz), Diggle (David Ramsey) a Felicity (Emily Bett Rickards) se vrací do skrýše, kde na ně čeká Slade (Manu Bennett). Vypukne epická bitva a jeden člen týmu Arrow skončí v nemocnici. Thea (Willa Holland) je na pokraji psychického zhroucení a Oliver čelí volbě - boj se Sladem nebo jeho rodina. Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) bojuje s novým tajemstvím.

Premiéra (USA): 16. dubna 2014
Sledovanost: 2,36 mil.

Název epizody 2x22

28. března 2014 v 8:46 | Patty |  spoilers
Název předposlední epizody 2. série nám byl odtajněn. Epizoda byla i tentokrát pojmenována podle písně Bruce Springsteena - "Streets of Fire." Stejně jako tomu bylo i minulý rok u epizody 1x22 "Darkness on the Edge of Town."

https://pbs.twimg.com/media/Bjx0PU-CQAAvnDN.jpg:large

"Deathstroke" TV Guide Spoiler

27. března 2014 v 14:19 | Patty |  spoilers
Máte něco o Arrow?
- KE
Výkonný producent Marc Guggenheim řekl, že epizoda 2x18 dostala název "Deathstroke" z toho důvodu, že v ní budeme svědky prvního velkého kroku, který Slade podnikne, aby tak mohl uskutečnit svou pomstu. Také řekl, že tato epizoda bude mít "hořko sladký" a "velmi chaotický" konec.

_________________________________________________________
Pozn. Po této epizodě nás čeká poslední pauza ve vysílání.

DOWNLOAD ›› 2x17 Birds of Prey

27. března 2014 v 6:40 | Patty |  download
Stahujeme! Pokud byste měli zájem o anglické titulky, stahujte na stránce Addic7ed.com. O české titulky se, jako každý týden, stará skvělý web cwzone.cz.

bitshare.com > DOWNLOAD
freakshare.com > DOWNLOAD
uloz.to > DOWNLOAD