Květen 2014

TV Line: Amanda Waller Spoiler

28. května 2014 v 11:52 | Patty |  spoilers
Máte nějaké informace o Amandě Wallerové? Poslední scéna z finále v nás opravdu vzbudila zvědavost a 3. série je tak daleko.
- Ana
Zeptal jsem se Stephena Amella, jak tyto nové flashbacky, podle všeho zaměřené na Amandu, budou ve 3. sérii vypadat. "Oliver během těch pěti let, kdy byl pryč ze Starling City, ztratil spoustu ze své lidskosti. A stejně tak, jako ve flashbacích uvidíme, jak o svou lidskost přicházel, v přítomnosti budeme svědky toho, kolik ze své lidskoti chce zítkat zpět."

World Music Awards - May 27th, 2014

28. května 2014 v 11:52 | Patty |  gallery update

Colton se včera zúčastnil vyhlašování cen World Music Awards. V galerii si můžete prohlédnout 3 fotografie.

1~63.jpg 2~52.jpg 3~49.jpg
GALLERY LINK:

Exkluzivní tričko s motivem seriálu Arrow! ›› AKTUALIZOVÁNO

27. května 2014 v 11:49 | Patty |  news
Všichni fanoušci seriálu Arrow mají nyní jedinečnou možnost zakoupit si zelené tričko s motivem našeho skvělého seriálu, které vzniklo ve spolupráci s Ednou a serverem Fan Base.cz.


Pokud máte zájem, neváhejte a zamiřte do e-shopu FAN BASE.cz, kde si tričko můžete objednat ve všech velikostech. Pro bližší informace navštivte EDNU.

UPOZORNĚNÍ!
Jedná se o speciální předobjednávkovou akci. Objednávka trička je závazná a výroba bude zadána jen v případě, že bude alespoň 30 předobjednávek. UZÁVĚRKA JE 5. června 2014!

AKTUALIZOVÁNO 27. KVĚTNA

Požadované předobjednávkové množství se podařilo naplnit, trička s motivem seriálu Arrow tedy půjdou do výroby a všichni, kteří si tričko objednali se na něj už můžou těšit.

Pokud by se mezi Vámi našel někdo, kdo si ho zatím neobjednal a má zájem, neváhejte. Na vyplnění objednávky máte čas ještě pár dní - do 5. června. Upozorňuji, že se jedná o jednorázovou akci, tudíž po 5. červnu už si tričko nebude možné objednat.Kdy se dočkáme nových dílů?

24. května 2014 v 9:55 | Patty |  news about Arrow
Jelikož tato otázka od skončení 2. série v komentářích již několikrát zazněla, rozhodla jsem se k tomu sepsat krátký článek, aby se případně někdo další zbytečně nemusel ptát :)

Oficiální datum začátku vysílání 3. série zatím stanoveno není, ale jakmile se objeví, včas se ho dozvíte. Nová seriálová sezóna, stejně jako minulý rok, začne koncem září/začátkem října. Minulý rok stanice CW odvysílala první díl 2. série 9. října.

Dívala jsem se do kalendáře a letos by tedy premiéra 3. série mohla vycházet na 8. října. Ovšem to je pouze můj odhad, oficiální datum se může plus/mínus týden lišit. Prozatím tedy počítejte s 8. říjnem :)

E!Online Spoiler: Malcolm/Thea

22. května 2014 v 11:11 | Patty |  spoilers
Jsem tak šťastný, že ve 3. sérii bude John Barrowman jednou z hlavních postav! Co od něj můžeme očekávat?
- Cody.
Dočkáme se sbližování mezi Malcolmem a Theou! "Nemůžu se dočkat tréninku mezi Malcolmem a Theou," říká John Barrowman. "Uvidíme, co se stane, když ji Malcolm bude učit, jak být drsnější. Thea už tvrdá je, ale Malcolm to vše vypiluje a udělá z ní neústupnou mrchu. To je přesně to, co udělá." Ugh, už je říjen?

TV Guide Spoiler: Oliver/Felicity

21. května 2014 v 14:06 | Patty |  spoilers
Cítí Oliver opravdu něco k Felicity?
- Kat.
Zdá se, že Stephen Amell si myslí, že ano! I přestože Oliverovo vyznání lásky bylo v tom okamžiku pouhou lstí, Stephen říká, že "tato slova byla myšlena upřímně." Bohužel, Oliver bude muset příští sérii řešit naléhavější záležitosti. "Jedním z témat 3. série je 'znovu vybudování,'" říká výkonný producent Marc Guggenheim. "Znovu získání Queen Consolidated je pouhým začátkem."

The Flash: Oficiální popis + fotografie

19. května 2014 v 14:57 | Patty
Poté, co urychlovač částic způsobí neobvyklou bouři, je vyšetřovatel CSI, Barry Allen, zasažen zábleskem světla a upadne do komatu. O několik měsíců později se probouzí se schopností super rychlosti, která mu umožňuje pohybovat se přes Central City jako neviditelný strážný anděl. I přestože je Barry zpočátku ze své nové schopnosti nadšený, je šokován, když zjistí, že není jediným "super-člověkem," který byl v důsledku tohoto výbuchu stvořen - a ne každý své nově nabyté schopnosti používá pro konání dobra. Barry se spojí se STAR Labs a zasvětí svůj život ochraně nevinných. V tuto chvíli ví pouze pár jemu blízkých lidí o tom, že je doslova nejrychlejším mužem na světě, ale nebude trvat dlouho než se svět dozví o tom, kým se Barry Allen stal... Flashem.

eWkZmXcW 9kkDLLP2

Motor City Comic Con - May 16th & 17th, 2014

18. května 2014 v 19:10 | Patty |  gallery update

John Barrowman a Katie Cassidy se setkali s fanoušky na Motor City Comic Conu. V galerii najdete několik fotek.

491698935.jpg 491698981.jpg 491698989.jpg 491699035.jpg tumblr_n5r4jh3AP11szyqlho5_250.jpg
GALLERY LINK:

491883231.jpg 491883233.jpg 491883237.jpg Bn3spjeCIAAVUeS.jpg motorcitycon_photoop_003.jpg
GALLERY LINK:

Herci mluví o finále 2. série

17. května 2014 v 19:41 | Patty |  interviews

STEPHEN AMELL

O Olicity: "Mějte na paměti, co Oliver v šesté epizodě řekl, 'Vzhledem k tomu, co děláme, nemůžu být s někým, na kom mi opravdu záleží,' a myslím si, že to i nadále platí. Takže si nemyslím, že to byla jen pouhá návnada pro Sladea."

O tom, jak bude Oliver reagovat na ztrátu They: "Oliver ztratil matku i otce, Thea pro něj bude nesmírně důležitá, takže pokud to nebude takové, jak Oliver očekává, bude pro něj opravdu těžké se s tím vyrovnat."

COLTON HAYNES

O Royově cestě: "Roy je emocionální troska. Myslím si, že v budoucnosti ho to stáhne dolů, momentálně je hrdinou, ale myslím si, že později se vydá cestou lží."

O temné stránce They: "Zatím to vypadá, že se přesně tohle stane, ale ve světě Arrow si člověk nemůžete být ničím jistý. Od zabití někoho se můžete dostat k pláči a dobrosrdečnosti."

O tom, zda by Roy někdy bojoval s Theou: "Věc se má takhle: Tuto sérii jsem přepral asi tři holky a nikdy na to nikdo nic neřekl. Všichni říkají, 'Jsi skvělý, úplný drsňák.' Nikdy neřekli nic ve smyslu, 'Ženy se nebijou.' Myslím, že bych Theu nechal vyhrát."

O tom, zda Roy dosáhl statusu parťáka: "Stále na tom pracuje, ale v premiéře 3. série uvidíte něco, co jeho status trochu upevní."

JOHN BARROWMAN

O zvratu ohledně otcovství: "S Andrew Kreisbergem jsme byli na obědě, mluvili jsme o budoucnosti Malcolma Merlyna a můj manžel řekl, 'Proč z They neuděláte jeho dceru?' Původním plánem bylo, udělat z Olivera Malcolmova syna, ale já řekl, 'Olivere, jsem tvůj otec. Ne, to by moc připomínalo Star Wars.' Teď, když je Malcolmovou dcerou Thea, vytvoří se tím zcela nové možnosti, protože pro Olivera bude velmi těžké Malcolma zabít. Oliver moc dobře ví, jaké to je ztratit otce, a otce své sestře chtít zabít nebude. Pro mě to také znamená, že mám na dlouhou dobu zaručenou práci. Yay!"

O tom, co chce Malcolm pro Theu: "V minulosti byl Malcolm schopen manipulovat lidmi a ovládat je, ať už pomocí peněz nebo fyzicky a když přišel o Tommyho... Tommyho nemohl ovládat, protože Tommy používal své emoce. Tommy se stal hrdinou, protože byl citově k něčemu vázán. Malcolm se momentálně snaží využít toho, že je Thea emocionálně na dně, tudíž jí může snadno manipulovat. Malcolm se musí naučit, jak lidi kolem sebe citově ovládat, aby o ně nepřišel a také, aby si kolem sebe mohl vybudovat svět, který potřebuje k tomu, aby uspěl."

PAUL BLACKTHORNE

O Quentinově osudu: "Je to padesát na padesát. Uvidíme, co se s ním stane."

O tom, zda by Arrow mohl randit s jeho dcerou: "Myslím si, že by to zvažoval. Bylo by to trochu netradiční, ale v případě, že by jeho dcera přišla domů se superhrdinou, proč ne? Zdá se být dobrým chlapem. Jsem na jeho straně. Ale byla by to podivná svatba, nemyslíte?"

KATIE CASSIDY

Na co se nejvíce v dějové lince o Canary těší: "Samozřejmě na to, že budu zapojená do týmu Arrow a také na to, jak se k tomuto alter egu Laurel dostane, pokud se to tedy stane. Myslím tím... bunda Laurel seděla, ale nejsem scénárista. Ale jsem nadšená z boje a z nakopávání zadků."

O tom, jaký dopad by měla ztráta Quentina na Laurel: "Bylo by to zničující, protože si jsou velice blízcí. Myslím si, že by to pro ni bylo nesmírně těžké, ale Laurel už si prošla tolika věcmi... Takže pokud by se s tím někdo dokázal vyrovat, byla by to právě Laurel."

O tom, jaký dopad by její proměna na Canary měla na její šance s Oliverem: "Myslím si, že Laurel skutečně přijala fakt, že Oliver je Arrow a to ji přimělo milovat ho ještě víc. Dává to smysl, protože v komiksu se z Laurel stane Canary a Arrow a Canary jsou spolu. Uvidíme. Nikdy nevíte, co scénáristé napíší."

________________________________
Zdroj: EW