2. série Arrow byla odvysílána, co dál?

15. května 2014 v 17:03 | Patty |  news
2. série Arrow byla odvysílána a před námi je téměř pěti měsíční pauza, což s sebou samozřejmě také nese méně novinek. I přestože se během pauzy žádných nových dílů nedočkáme a tím pádem ani jiných věcí s epizodami spojenými (synopse, proma, fotografie), je pár věcí, na které se můžeme těšit.

Tento týden se v Americe konají každoroční Upfronts, na kterých každá stanice představí své vysílací schéma na novou seriálovou sezónu. Právě dnes je na řadě stanice CW a této akce se samozřejmě zúčastní také herci z Arrow, takže se zítra můžete těšit na fotografie a další novinky z Upfronts.

Počítám také s tím, že v červenci se Arrow opět objeví také na každoročním Comic Conu v San Diegu a při troše štěstí se 3. série začne natáčet ještě před tímto Comic Conem, tím pádem by na něm (stejně jako tomu bylo minulý rok) mohl být zveřejněn první trailer a samozřejmě se dočkáme várky spoilerů ke třetí sérii.

Jisté už také je, že od 13. do 15. června se Katie Cassidy (Laurel), John Barrowman (Malcolm) a Manu Bennett (Slade) zúčastní setkání s fanoušky v Sydney na panelu "Citizens of Starling City."

Během prázdnin se herci určitě zúčastní několika dalších setkání s fanoušky, až bude potvrzeného něco dalšího, dám Vám vědět :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama