Září 2014

Název epizody 3x08

28. září 2014 v 9:49 | Patty |  spoilers
Epizoda 3x08, která je zároveň crossoverovou se seriálem The Flash, dostala název "The Brave and the Bold."


Institute Magazine (2014) - New photos

27. září 2014 v 9:50 | Patty |  gallery update

Objevily se nové fotografie z photoshootu, který Katie nafotila pro magazín Intitute. Nových fotek přibylo celkem 8.

institutemag_isterling_28328.jpg institutemag_isterling_29129.jpg institutemag_isterling_29229.jpg institutemag_isterling_29329.jpg
GALLERY LINK:

On the Set of Arrow - Season 3 (September 24th, 2014)

26. září 2014 v 10:44 | Patty |  gallery update

V galerii najdete nové fotografie z natáčení, tentokrát se Stephenem a Grantem Gustinem, protože právě v těchto dnech se natáčí crossoverová epizoda (3x08) mezi seriály Arrow a The Flash.

SPL850763_001.jpg FFN_Flash_Arrow_JKING_092414_51539242.jpg tumblr_ncgtr0jiIS1tbab3eo2_500.jpg tumblr_ncgw2hRYRP1tbab3eo8_250.jpg
GALLERY LINK:

Arrow Season 2.5

25. září 2014 v 19:55 | Patty |  gallery update

Do galerie jsem nahrála několik obrázků s Laurel/Quentinem a týmem Arrow, z komiksového vydání Arrow Season 2.5, které zachycuje období mezi 2. a 3. sérií. Pokud si chcete obrázky prohlédnout a něco málo si přečíst, zamiřte do galerie.

-002.jpg -015.jpg -016.jpg Arrow2_5_3.jpg
GALLERY LINK:

Synopse: 3x02 Sara

25. září 2014 v 7:03 | Patty |  Synopsis › season three
COLIN DONNELL SE VRACÍ JAKO TOMMY MERLYN; MATT WARD SE OBJEVÍ JAKO SIMON LACROIX AKA KOMODO - Lance (Paul Blackthorne) volá Arrowovi (Stephen Amell) poté, co se ve městě objeví další lukostřelec, který útočí na podnikatele. S pomocí A.R.G.U.Su Diggle (David Ramsey) zjišťuje, že se jedná o muže, který se jmenuje Simon Lacroix (hostující hvězda Matt Ward) a přezdívá si Komodo. Nicméně, když tým při svém vyšetřování narazí na problém, dostane se mu pomoci od překvapivého zdroje - Laurel (Katie Cassidy). Mezitím, Oliver začne mít starost o Theu (Willa Holland), která se mu stále neozývá, což donutí Roye (Colton Haynes) říci pravdu o skutečném důvodu jejího odchodu z města. Ray Palmer (hostující hvězda Brandon Routh) sleduje Felicity (Emily Bett Rickards). Ve flashbacích z Hong Kongu, Maseo (hostující hvězda Karl Yune) říká Oliverovi, že Amanda našla prvního člověka, kterého má zabít. Když se Oliver chystá splnit úkol, zjistí, že cílem je jeho nejlepší přítel Tommy (hostující hvězda Colin Donnell). I přes slib, který dala sestře, sdílí Laurel se svým otcem tajemství o Sáře (Caity Lotz).

Premiéra (USA): 15. října 2014
Sledovanost: 2, 32 mil.

Arrow: Season 3 - sneak peek

24. září 2014 v 18:52 | Patty |  videos > sneak peeks
Stanice CW vypustila téměř 6 minutové video, ve kterém výkonný producent Andrew Kreisberg mluví o 3. sérii a jeho povídání je prolínáno novými záběry z premiérové epizody. Uvidíte tak například kousek z Oliverova rande s Felicity, setkání Raye Palmera a Felicity a další.


Marc Guggenheim o 3. sérii: "Chtěli jsme spojit kvalitu epické 2. série se záhadou 1. série"

24. září 2014 v 8:59 | Patty |  interviews
To, co se chystáte ve 3. sérii udělat je odlišné od předchozích dvou sérií?
Nejlepší způsob, jakým toho dosáhnout je z lekcí, které jsme během 2. série dostali a snažit se aplikovat některé aspekty ze série první.

Máme pocit, že 2. série byla velice úspěšná. Máme pocit, že oproti 1. sérii jsme se zlepšili a myslíme si, že spousta fanoušků i kritiků má stejný pocit. I přesto tam byli prvky z 1. série, které nám vzhledem k příběhu, ve 2. sérii chyběly.

1. série měla opravdu skvělé tajemství, které se táhlo skrze celou sérii. Měli jsme Undertaking a každý uvažoval nad tím, co by to mohlo být. Měli jsme "elegantně oblečeného muže," tak jsme ve scénářích říkali Malcolmu Merlynovi. V podstatě jsme chtěli spojit kvalitu epické 2. série se záhadou 1. série.

Doufáme, že se nám to podařilo a 3. série bude zahrnovat vše, co jste na 1. sérii milovali v kombinaci s tím, co jste milovali na 2. sérii. Budete nám muset říct, jak úspěšní jsme byli.

Viděli jsme postavy, které odešly a zase se vrátily a slyšeli jsme, že se Tommy znovu objeví prostřednictvím snu...
Nebude to sen, ale flashback!

Sára je pryč. Vrátí se?
Sára je zpět. Caity Lotz má status "vracející se" hostující hvězdy. Máme s ní smlouvu na tři epizody, ale při současném počtu se objeví minimálně v pěti epizodách. Samozřejmě, se všemi našimi hostujícími hvězdami musíme pracovat v závislosti na jejich rozvrhu, ale Caity zbožňujeme. Máme pro ni skvělý plán.

Jedna z věcí, kterou toužíme udělat je epizoda, ve které se skrze flashbacky dozvíme Sářin příběh po sestřelení lodi v epizodě 2x23. Chceme Vám ukázat, jak potkala Nyssu a také její čas strávený s Ligou zabijáků. Tohle je jedna z věcí na našem seznamu přání, ale zatím nevíme, ve které epizodě tyto plány uskutečníme.

Na seriálu si užíváme hlavně to, že máme obrovský počet postav. Je to zábavné, protože když Colin Donnell natáčel scénu v epizodě 1x23, ve které Tommy umírá, přišel jsem za ním a řekl mu, "Jsem tak rád, že náš seriál dělá flashbacky." Bude zábavné znovu vidět Stephena a Colina pohromadě ve scéně, která není halucinací.

A co Manu Bennett?
Ano, Manu v podstatě spadá do té samé kategorie. Pro Sladea máme skvělý příběh. Na konci 2. série jsme ho nezabili a do seriálu se vrátí, teď pouze záleží na synchronizaci našeho harmonogramu s jeho rozvrhem a na naší kreativitě. Velice rádi bychom ho měli zpět.

Mluvil jste o obsazení, ve kterém máte spoustu skvělých hereček. Můžete nám říci něco o jejich příběhu?
Jedna z věcí, o kterou se v seriálu snažíme, je rozmanitost. Jsme velmi hrdí na naši rasovou rozmanitost a na to, že naše ženské postavy nejsou jen sexuálními objekty. Felicity sice není žádná drsňačka, ale uvnitř je to silná osobnost. To samé také Thea.

Tenhle rok bude Thea procházet určitými změnami kvůli jejímu vztahu s Malcolmem, a to nám poskytne pohled na její drsnější stránku. Jak už jí Malcolm v epizodě 2x23 řekl, uvnitř je Thea skutečně silná. A Moira. Snažíme se dát všem ženským postavám vnitřní sílu. Myslím si, že diváci budou šťastní z příběhu, který na Laurel v nové sérii čeká. Bude se snažit jít cestou, kterou se vydala její sestra Sára, což je něco, co jsme již ve finále 2. série naznačili a myslím si, že lidé budou nadšeni z toho, jakým směrem se její příběh bude ubírat.

Můžete nám naznačit, jakým směrem se bude Thea ubírat? Je tady spousta Arrow pomocníků, kterými by se mohla stát...
S klidným svědomím můžu říci, že nová série bude pro Theu vnitřním bojem a to pro ni nutně nemusí znamenat šťastný konec. Určitě je tady jistý potenciál a víme, že ji Oliver oslovoval jako "Speedy," ale rádi si s postavami pohráváme a jdeme proti očekávání diváků. Takže doufáme, že vzestupy a pády v příběhu They budou přesvědčivé a překvapující.

Řekněte nám něco o Brandonu Routhovi, který bude hrát Raye Palmera/Atoma.
Nikdy nezačínáme větou, "Oh, tohle je ten herec." Vždy začínáme s postavou.

Do 3. série jsme šli s několika představami v hlavě, protože například, když ve 3. sérii Everwoodu přivedl Greg Berlanti postavu Scotta Wolfa, opravdu to seriálem otřáslo. Stejně tak, jako když do 3. série Buffy přivedl Joss Whedon postavu Faith. Myšlenka přivedení nové postavy do seriálu, postavy, která by změnila celou hru, pro nás byla velice lákavá. Také jsme chtěli, aby Felicity, z hlediska dialogu, žila v jiném světě než ostatní. Říkali jsme si, že Emily, z pohledu vtipného škádlení, hraje tenis proti zdi a my jsme jí chtěli dát tenisového partnera.

Díky tomu jsme začali vyvíjet postavu Raye Palmera a poté zahájili konkurz a setkání s Brandonem nás ohromilo. Nemohli jsme být více nadšeni. Jeho scény s Emily jsou tak zábavné, jsou vším, v co jsem mohl doufat.

Velkou součástí našeho seriálu je, kdy postavy dokončí vývoj a naplní svůj komiksový osud. Kdy se to stane, jak se to stane a překvapíme Vás? Pro Brandona máme přichystaný opravdu skvělý plán. Řekli jsme mu o něm hned první den a byl nadšený, stejně tak jako my.


_____________________________________________
Zdroj: comicbook.com
Přeloženo z anglického originálu.

On the Set of Arrow - Season 3 (September 18th, 2014)

23. září 2014 v 10:31 | Patty |  gallery update

Do galerie jsem nahrála nové fotografie z natáčení se Stephenem.

11~27.jpg 1~75.jpg 7~40.jpg 8~34.jpg
GALLERY LINK:

Arrow: Season 3 - new poster

21. září 2014 v 20:46 | Patty |  gallery update
CW zveřejnila nový plakát, tentokrát je pouze s Oliverem a prohlédnout si ho můžete v galerii.

(po kliknutí na obrázek se Vám plakát zobrazí v plné velikosti)


Synopse: 3x01 The Calm

19. září 2014 v 11:00 | Patty |  Synopsis › season three
OLIVER HLEDÁ IDENTITU - Kriminalita ve Starling City je díky Arrowovi (Stephen Amell) a jeho týmu snížena, Oliver si myslí, že může konečně nalézt rovnováhu mezi tím být Arrowem a Oliverem Queenem a tak pozve Felicity (Emily Bett Rickards) na rande. Nicméně, když se ve městě objeví nový padouch (hostující hvězda Peter Stormare), který tvrdí, že se jmenuje Vertigo, což je jméno nedávno zesnulého Hraběte, Oliver není připraven a někdo jemu blízký je zraněn. Oliver a Roy (Colton Haynes) se ho vydávají chytit a mezitím, Diggle (David Ramsey) se stává otcem, Lance (Paul Blackthorne) je povýšen na kapitána, Laurel (Katie Cassidy) se připojuje k týmu Arrow a Felicity začne pracovat na částečný úvazek v novém zaměstnání. Také, Oliver se snaží získat zpět svou společnost, Queen Consolidated, ale naráží na velmi důstojného protivníka, okouzlujícího Raye Palmera (hostující hvězda Brandon Routh).

Premiéra (USA): 8. října 2014
Sledovanost: 2, 81 mil.