Říjen 2014

The Secret Origin of Felicity Smoak - FIRST LOOK

31. října 2014 v 21:02 | Patty |  gallery update
Díky serverům E!Online a TV Line si můžete prohlédnout první 4 fotografie z epizody "The Secret Origin of Felicity Smoak," ve které již příští týden nahlédneme do minulosti Felicity.

XOsbPlxs 8VYzn5IM
wLApQRZP uO4Eruir

DISKUZE ›› 3x04 The Magician

31. října 2014 v 9:16 | Patty |  diskuze
Čtvrtá epizoda třetí série byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice ARROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze starších dílů, máte možnost.

Synopse: 3x07 Draw Back Your Bow

31. října 2014 v 8:42 | Patty |  Synopsis › season three
AUSTIN BUTLER JAKO CHASE; OLIVER SE MUSÍ VYPOŘÁDAT S CARRIE CUTTER - Oliver (Stephen Amell) musí zastavit Arrowem posedlou sériovou vražedkyni, Carrie Cutter (hostující hvězda Amy Gumenick), která je přesvědčená o tom, že Arrow je její jedinou pravou láskou a nazastaví se před ničím, ve snaze získat si jeho pozornost. Bohužel, to zahrnuje zabíjení lidí. Mezitím, Ray (Brandon Routh) žádá Felicity (Emily Bett Rickards), aby ho doprovodila na pracovní večeři s významnými klienty a Thea (Willa Holland) pořádá konkurz na nového DJ do klubu Verdant, a setkává se s neomaleným Chasem (hostující hvězda Austin Butler).

Premiéra (USA): 19. listopadu 2014
Sledovanost: 2, 63 mil.

3x05 The Secret Origin of Felicity Smoak - new promo

30. října 2014 v 17:58 | Patty |  videos > promo videos
Objevilo se nové promo k epizodě, která nás čeká příští týden. Video je bohužel ve špatné kvalitě, ale obsahuje několik nových záběrů.Nová epizoda: 3x04 The Magician

30. října 2014 v 5:56 | Patty |  download
Stahujeme!

Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte je na stránce Addic7ed.com. O české titulky se stará skvělý web cwzone.cz, stav překladu tedy můžete sledovat tam.
BITSHARE x ULOZ.TO

Emily Bett Rickards mluví o minulosti Felicity a seriálu the Flash

28. října 2014 v 21:41 | Patty |  interviews

Tento týden tě uvidíme v seriálu The Flash. Jaké je znovu setkání Barryho a Felicity? Uběhla už docela dlouhá doba a spousta věcí se změnila.
Myslím si, že je důležité si uvědomit, jakými změnami si Barry prošel a kým se stává. Zažívá velkou životní změnu a Felicity je jeho kamarádka. Je zřejmé, že se v minulosti zajímali jeden o druhé i z jiného hlediska, než jen kamarádského a vždy to mezi nimi bude jiskřit, ale díky tomu, čím si za tu dobu, kdy se neviděli, prošli, hledají pouze přítele.

Za několik týdnů nás čeká velký crossover mezi oběma seriály. Má skutečnost, že je Felicity svým způsobem jakýmsi velvyslancem z Arrow, pomoci zmírnit napětí nebo jí má dát i jiné spojení s týmem Flash, než má kdoliv jiný z Arrow?
Přesně tak to je. Jejím úkolem je zmírnit napětí. Je tady, aby je svedla dohromady a někdy slouží také jako překladatelka, protože si myslím, že občas se někteří můžou ztrácet. Felicity si cení týmové práce a spolupráce a věří tomu, že čím více lidí, tím lépe. Je zřejmé, že máme co dočinění s celou řadou tajemství - ochrana identity je důležitá, ale když potřebujete někoho, kdo Vám pomůže, je tady Felicity, která řekne, "Tyhle lidi potřebujeme. Všichni musíme spolupracovat." Taková je její role.

Příští týden nás v Arrow čeká epizoda (3x05), která bude pro tvou postavu velice důležitá. Co nám o epizodě "The Secret Origin of Felicity Smoak," můžeš říci? Byla jsi něčím překvapená?
Ano, byla jsem překvapená, i když, "překvapená" možná není to správné slovo. Toužila jsem se dozvědět více o její minulosti. Jsem za to tak vděčná a mám pocit, jako by mě to ještě více přiblížilo mému nejlepšímu příteli. (směje se) Je to tak divné! Je pro mě velice výjimečná. Má stránku temnější, než jakou jsem kdy počítala, že budu hrát a myslím si, že jsem tak trochu smutná z toho, že si v minulosti musela projít několika opravdu hroznými věcmi. Ale je to zajímavé, protože se s ní můžu ztotožnit zase na trochu jiné úrovni. Nevím, prostě mě to opravdu hřeje u srdce.

Zajímá mě dynamika mezi Felicity a její matkou vzhledem k tomu, že právě její matka bude hrát klíčovou roli v minulosti Felicity.
Ano. Jsou to dvě naprosto odlišné osoby s výjimkou toho, že se obě starají. Felicity po své matce zdědila mateřské geny. Její matka se opravdu snaží a tato snaha nezůstane bez povšimnutí.

V epizodách jsme měli možnost vidět několik zábavných scén mezi Rayem a Felicity. Ale v poslední epizodě jsme byli svědky scény, ve které měl Ray tak trochu zlověstný výraz poté, co Felicity odešla. Měli bychom mít o Felicity starost?
Myslím si, že s jistotou můžeme říci, že o Felicity bychom měli mít obavy vždycky. (směje se) Nechápu, že ještě nešla na terapii. Myslím si, že má velice pevné morální zásady a je velice chráněná tím, kým ví, že je, ale mám pocit, že se v těchto situacích ocitá dost často. Jsou to situace, u kterých si ani nedokážete představit, že by mohly nastat. Myslím si, že její zaměstnání a mimo pracovní aktivity nejsou zrovna nejbezpečnější. Žije vysoce rizikovým životním stylem.

Co můžeme v příštích týdnech očekávat od jejího vztahu s Rayem?
Líbí se mi jejich vztah. Mám ráda jejich dynamiku. Líbí se mi jejich upřímnost. Ray je opravdu zajímavý, protože klade přímé otázky. Je její šéf, ale věří v osobní život. Není ten typ člověka, který řekne, "Ne, svůj osobní život do práce netahej." Je pravým opakem. "Co tě trápí? Potřebuješ pomoct?" Myslím si, že je to opravdu obdivuhodné. Vychází spolu velice dobře. Netuším, jakým směrem se to bude ubírat, ale doufám, že se z Raye nevyklube nějaký šílený psychopat. Člověk nikdy neví!

________________________________________________
Zdroj: IGN
Přeloženo z anglického originálu.


Matthew Morrison's Halloween Party - October 25th, 2014

26. října 2014 v 12:13 | Patty |  gallery update

Halloween je za dveřmi a Colton se včera zúčastnil halloweenské párty, kterou pořádal herec a zpěvák Matthew Morrison. Tento rok Colton vyrazil do ulic v kostýmu princezny Fiony.

EDIT: Přidány fotky s Emily, která byla převlečená za astronautku.

colton-haynes-lucy-hale-halloween-party-costume-03.jpg 457906900.jpg 1~78.jpg tumblr_ne1ev6H8851reaavdo3_1280.jpg
GALLERY LINK:

3x04 The Magician - new promo

26. října 2014 v 11:22 | Patty |  videos > promo videos
Pustit si můžete nové promo s úplně novými záběry, které vypustila stanice TV2, vysílající seriál Arrow na Novém Zélandu.