Listopad 2014


Zooey Magazine Photoshoot (2014)

30. listopadu 2014 v 12:23 | Patty |  gallery update

Do galerie jsem nahrála 5 nových fotografií, které se objevily z photoshootu, který Emily nafotila na začátku října pro magazín Zooey.

2~66.jpg 3~60.jpg 4~52.jpg 5~50.jpg
GALLERY LINK:


Navzdory kostýmu Black Canary, je Laurel daleko od toho, stát se hrdinou

27. listopadu 2014 v 18:47 | Patty |  spoilers

Poháněna pomstou, se Laurel po smrti své sestry zoufale snaží obléci do kostýmu Black Canary, což ji přibližuje blíž a blíž jejímu komiksovému osudu - k něčemu, na co fanoušci komiksu netrpělivě čekají již od samotného počátku seriálu. Ale možná, že věci bere za nesprávný konec.

"To, že si nasadíte masku a kostým neznamená, že je z Vás hrdina," říká výkonný producent Marc Guggenheim. "Maska z člověka hrdinu nedělá. Opravdu jsme teprve na začátku příběhu Laurel, která směřuje k tomu, aby se z ní stala Black Canary, ne na konci, jak by mohlo být mylně usuzováno z toho, že ji navlékneme do kostýmu."

Když Laurel konečně vyrazí do ulic, bojovat proti zločinu, "Není to jako když se vydá do terénu Arrow, Arsenal nebo Diggle," říká. "Dostane nakládačku, bude zraněná. Když bude bojovat, ne vždy to bude dělat správně. Když bude skákat, ne vždy přistane na dvou nohách. Je mnohem realističtějším typem bojovníka se zločinem."

TV Guide & EW Photoshoots (2014)

27. listopadu 2014 v 18:15 | Patty |  gallery update

V galerii najdete jednu fotografii se Stephenem a Grantem z focení photoshootu pro magazín TV Guide a také dvě nové fotografie se Stephenem, Grantem a Gregem Berlanti, které nafotili pro magazín Entertainment Weekly.

TVGuide-001~2.jpg TVGuide-001~2.jpg TVGuide-001~2.jpg TVGuide-001~2.jpg
EW1.jpg EW2~0.jpg EW1.jpg EW2~0.jpg
GALLERY LINKS:

Arrow/The Flash Crossover : 1x08 "Flash vs Arrow" - New Zealand promo

27. listopadu 2014 v 17:51 | Patty |  videos > promo videos
Pustit si můžete nové promo k první části crossoveru, odehrávající se v seriálu The Flash.


Bex Taylor-Klaus se vrací!

26. listopadu 2014 v 21:46 | Patty |  spoilers


Bex Taylor-Klaus, kterou jsme během 2. série vídali jako Sin, se vrací zpět na scénu. Znovu ji uvidíme v epizodě 3x12 "Uprising," kde sehraje klíčovou roli při vyšetřování Sářiny smrti.

Arrow/The Flash Crossover : 1x08 "Flash vs Arrow"/3x08 "The Brave and the Bold" - promo

26. listopadu 2014 v 16:53 | Patty |  videos > promo videos
Nové promo video ke crossoverové dvojepizodě mezi seriály Arrow a The Flash, které se dočkáme již příští týden.


Marc Guggenheim talks Black Canary, Ra's al Ghul and Atom

26. listopadu 2014 v 16:27 | Patty |  videos > interviews
Nové video z promítání crossoverové epizody mezi seriál Arrow a The Flash s Marcem Guggenheimem, ve kterém mluví o Black Canary, Ra's al Ghulovi a Atomovi.


7 věcí, které bychom měli o crossoverové epizodě mezi seriály Arrow a The Flash vědět

23. listopadu 2014 v 18:07 | Patty |  spoilers

1. Název první části crossoveru, "The Flash vs Arrow," je docela doslovný.

Barry Allen a Oliver Queen jsou spojenci do té doby, než se Barry rozhodne, že Oliverovi ukáže, že na to má a setká se s meta-člověkem, o kterém Grant Gustin říká, "Dostane se Barrymu do hlavy a ten přestane být sám sebou. Byla to opravdu zábava. Musím hrát úplně odlišnou postavu, která přichází o rozum. Vyřčeny budou věci, které by jinak vyřčeny nebyly a to je důvod boje mezi Oliverem a Barrym."

Stephen Amell řekl, že "Oliver si je moc dobře vědom toho, že je Barry infikovaný, bojují, ale celý boj je mnohem více o tom, že se Oliver snaží Barryho dostat pod kontrolu."

2. Během první části crossoveru nastane moment, který je velice důležitý pro Olivera a jeho dějovou linii.

"Olivera čeká opravdu velký a emotivní moment. Něco, co jsme nastavili již na konci 2. série," říká Kreisberg.

"Je to jako bomba pod stolem a myslím si, že součástí zábavy je čekání na to, kdy Oliver zjistí to, co se diváci dozví v první části crossoveru," říká Guggenheim.

3. Tým Flash by mohl být pro tým Arrow nezbytnou pomocí při pátrání po jedné z největších záhad.

Zatímco spousta dějových linek musela být kvůli crossoveru odsunuta do pozadí, jedna z klíčových věcí zůstává a bude zmíněna - nevyřešená Sářina vražda. "Felicity přichází za Caitlin s prosbou o pomoc při řešení vraždy Canary," říká hvězda seriálu The Flash, Danielle Panabaker.

"Ohledně této záhady uděláme veliký krok dopředu," říká Guggenheim. "Máme lidi ze STAR Labs, kteří mají k dispozici spousty zdrojů a byla by škoda se o ně trochu neopřít, při řešení této záhady."

4. Laurel je většinou mimo veškeré dění... ale existuje pro to dobrý důvod.

V první části crossoveru se do Central City vydají pouze Oliver, Diggle a Felicity. Laurel, která se stále vzpamatovává ze smrti své sestry, chybí většinou i ve druhé části crossoveru, odehrávajícího se v rámci seriálu Arrow. "Laurel se ve druhé části crossoveru objeví," říká Kreisberg. "Nijak moc se v těchto epizodách neobjevuje, ale to jen z toho důvodu, že jsme se snažili zapracovat na jejím vystoupení jako Black Canary. Řekli jsme, že Sára byla Canary a Laurel je Black Canary. Epizody 10, 11 a 12 jsou takovou menší trilogií o Laurel. A epizoda 13, myslím si, že to můžu prozradit, dostala název "Canaries." Fanoušci Laurel a Katie dostanou mnohem více, než jen výplň po zimní pauze."

5. Lyla je v nebezpečí.

V první části crossoveru Diggle předvede svou odlehčenější stránku. Všichni herci, kteří byli přítomni na promítání crossoverové epizody, poukázali na Davidovo vyobrazení Diggla, který se nenechá vyvést z míry schopnostmi meta-lidí, ale věci začnou být vážnější ve druhé části crossoveru, kdy se všichni vydají zpět do Starling City: Digglova exmanželka/současná láska, Lyla, se stane cílem bývalého vojáka ARGUSu, který touží po pomstě. "Diggle byl vždy chlapem, který za každou cenu chrání lidi, které miluje," říká Ramsey. "Ale teď neví, jak reagovat. Flash všechno změní a uvidíme Diggla, který přijme Flashovi schopnosti, protože přijde chvíle, kdy je bude potřebovat."

Týmem Arrow již tuto sérii otřásla smrt Sáry, a když se cílem stane další osoba, na které jim záleží, je to pro ně další tvrdý zásah. "Je to šílené... Tolik násilí, každý může zemřít," říká Emily Bett Rickards. "Život je příliš krátký a nestojí za to umřít bez toho, aniž byste dali najevo své city."

6. Tým Flash je nucen vypořádat se s realitou toho, jak nebezpečné věci mohou být.

Metal-lidé a super rychlost snižuje citlivost týmu Flash, pokud jde o závažnost situací, kterým denně čelí, ale v momentě, kdy se vydávají do Starling City, jsou věci uvedeny na pravou míru. "Sázky jsou skutečnější, než si Barry uvědomoval," říku Amell. "Všechno ve světě Flashe, se všemi meta-lidmi a zloduchy s otřepanými přezdívkami, je více odlehčenější. Poté přicházejí do Starling City, kde čelí životu nebezpečným situacím. A to pro ně pohled na věc trochu změní."

"Je zajímavé sledovat Cisca, který přijímá skutečnost, že tohle není hra," říká Gustin. "V Central City mají zloduši superschopnosti, je snadné být odtržen od reality, protože okolo běhám rychlostí blesku a snažíme se zavírat zloduchy do našeho vězení. Ve Starling City je vše více reálnější a myslím si, že to Cisca trochu uzemní. Uvidí věci z jiné perspektivy."

"Když postavy přecházejí z jednoho seriálu do druhého, jsou ovlivněny tónem města, ve kterém se právě nacházejí," říká hvězda seriálu The Flash, Carlos Valdes. "Starling City je temnějším místem, takže když Cisco, Caitlin a Barry přijedou do města, dojde k určité změně všech těchto postav a příběhu."

Co se Caitlin týká, stejně tak jako ostatní bude čelit této zkušenosti. "Vidí realitu," říká Panabaker. "Je jednodušší sedět za počítačem a říkat Barrymu, že má běžet rychleji, než tváří v tvář čelit situaci na život a na smrt."

7. Mohli bychom se dočkat dalšího crossoveru... i když to není až tak docela jisté.

"Rozhodně by se nám líbilo dělat to znovu. Bylo to těžké, ale zábavné. A už jsme o tom mluvili, máme pár nápadů," říká Guggenheim. "Myslím si, že skvělé na tom, jak Andrew, Greg a já pracujeme je, že všechno začíná slovy, 'Nebylo by skvělé, kdybychom... ?' Spousta těhle rozhovorů se týká možného crossoveru mezi oběma seriály. Skvělé je, že s úspěchem Flashe i Arrowa to vypadá, že k tomu budeme mít ještě spoustu příležitostí. Máme pár šílených nápadů. A šílené nápady jsou pro nás vždy nejvíce vzrušující."