Prosinec 2014

TV Line Spoilers

28. prosince 2014 v 10:24 | Patty |  spoilers
Přemýšlím nad tím, jak Felicity zareaguje na "smrt" Olivera. Felicity byla evidentně raněná tím, jak ji od sebe Oliver odstrkoval a teď, když jí konečně řekl, že ji miluje, ho znovu ztratila!
- Julie.

Připomenu Vám poslední Q&A s Emily Bett Rickards, které bylo pořízeno před několika týdny. Emily těsně předtím dotočila "smutnou scénu," pro epizodu 3x10, která ji úplně "vyčerpala." K té samé epizodě nám Marc Guggenheim sdělil, že David Ramsey natáčel scénu, kterou by popsal jako "doposud nejemotivnější scénu, kterou David v seriálu natáčel. David Vám svým výkonem zlomí srdce." Takže si ke sledování epizody 3x10 nezapomeňte vzít kapesníčky.

Nějaké informace o Arrow?
- Anita.

DJ Chase, kterého hraje Austin Butler, jsme neviděli naposledy. "Stejně jako u spousty našich postav, máme pro něj nachystáno víc, než se může na první pohled zdát," říká výkonný producent Greg Berlanti. A zaměří se Thein otec Malcolm na nového chlápka v životě své dcery? "Bylo by překvapivé, kdyby tomu tak nebylo," říká Berlanti.


Merry Christmas!

23. prosince 2014 v 15:00 | Patty

Rok se s rokem sešel, Vánoce jsou tady, takže bych Vám ráda popřála krásné Vánoční svátky plné pohody, cukroví a pohádek, a samozřejmě šťastný a úspěšný rok 2015 :)

Střípky k dalším epizodám

21. prosince 2014 v 14:19 | Patty |  spoilers
První epizoda po Vánoční pauze, odvysílaná 21. ledna, dostala název "Left Behind." Jedná se o důležitou epizodu, vzhledem k tomu, že v podzimním finále byl Oliver zabit nebo minimálně hodně těžce zraněn v souboji s Ra's al Ghulem. Mnoho fanoušků je přesvědčeno, že Olivera zachrání sám Ra's, jiní věří, že Oliverovi pomůže Maseo.

Ať tak či onak, v epizodě "Left Behind" se pravděpodobně ponoříme hlouběji do Maseovi minulosti. Co se stalo Maseově manželce Tatsu po souboji s Chinou White? Je jasné, že Maseo by se k Lize zabijáků bez pádného důvodu nepřidal.

Bez Arrowa bude ve Starling City panovat chaos. Hrdinové budou muset spojit síly a Roy Harper aka Arsenal bude muset přidat ve své snaze ochránit město.

Mezitím, Thea a Felicity, jediné dvě živé osoby z Oliverových vzpomínek, které mu před smrtí problikávaly hlavou, budou na obrazovce trávit společně mnohem více času. "Budou společně na obrazovce trávit docela dost času a bude to velmi zajímavé," říká Guggenheim. Kdo Thee řekne, že ji její otec přiměl zabít Sáru?

Epizoda 13, trefně nazvaná "Canaries," je Marcem Guggenheimem popisována jako "opravdu skvělá epizoda," v níž se znovu objeví Caity Lotz jako Sára Lance a Peter Stormare si zopakuje roli zloducha Vertiga. Samozřejmě, že Vertigo se znovu neobjeví jen tak, vše je odkazem na premiérovou epizodu 3. série, "The Calm."

"Je to epizoda, ve které spousta věcí, které jsme od začátku série nakousli, začne dávat větší smysl. Kruh se uzavře."

Co se Sladea týká, "Všichni se ptají, kdo mu dává najíst?" říká výkonný producent Marc Guggenheim. "Na tuto otázku dostanete odpověď a také na konci epizody 13 pochopíte, proč je vhodné, abychom Sladea v epizoda 14 znovu navštívili."


On the Set of Arrow - Season 3 (December 15th, 2014) #2

18. prosince 2014 v 11:38 | Patty |  gallery update
Do galerie jsem přidala dvě nové fotografie z natáčení epizody 3x14 "The Return." Jedná se o další flashbackové scény, tentokrát s Tommym a Laurel a další s Theou.

tumblr_ngp44cv7rB1rww76eo1_1280.jpg tumblr_ngp44cv7rB1rww76eo2_1280.jpg
GALLERY LINK:

Rozhovor s výkonným producentem Marcem Guggenheimem

17. prosince 2014 v 11:36 | Patty |  interviews

Řekl jste, že seriál po epizodě "The Climb" už nikdy nebude stejný. Můžete tento výrok trochu upřesnit?
Řekl bych, že Oliver nikdy předtím neměl tak osobní agentu jakou má nyní. Epizody jsou vždy o záchraně města, o záchraně tisíce životů. Teď musí Oliver zachránit pouze jedinou osobu, a tím se svým způsobem z celého boje stává intimnější záležitost.

Co se týká toho, že seriál už nikdy nebude stejný jako dřív, budete se muset dívat.

Jak se bude v důsledku epizody "The Climb" dál vyvíjet příběh Black Canary?
Nejprve bych chtěl objasnit jednu věc - a nevím, jak se to stalo - do éteru se dostalo, že děláme celé tři epizody jenom o Black Canary, což není tak docela pravda. V epizodách 10, 11 a 12 udělá Laurel opravdu další velké kroky k tomu, aby se z ní Black Canary stala, ale není to seriál jenom o ní. Epizoda 10 je především o tom, jak se tým Arrow vyrovnává s tím, co se stalo v epizodě 3x09.

Roy, Felicity a Diggle se v epizodách 10, 11 a 12 dostanou do popředí z důvodů, které si myslím, že jsou po shlédnutí epizody 3x09, zcela jasné.

Co se samotného Roye týká, v epizodách 10, 11 a 12 pro něj máme připravenu spoustu skvělých věcí. V epizodě 11 uvidíte scénu mezi Royem a Malcolmem, která je podle mě jednou z nejlepších Coltonových scén v seriálu.

Diskutovali jste o Lazarus Pit, vzhledem k tomu, že je tak důležitou součástí mytologie o Ra's al Ghulovi?
Myslím si, že nejlepší odpovědí na tuto otázku je, když Vás nasměruji zpět k epizodě 3x04, ve které se Ra's poprvé objevil. Tohle je nejlepší způsob, jak odpovědět bez toho, aniž bych něco prozradil.

On the Set of Arrow - Season 3 (December 15th, 2014)

16. prosince 2014 v 16:25 | Patty |  gallery update

V galerii najdete nové fotografie ze včerejšího natáčení epizody 3x14 "The Return."

FFN_Arrow_Ammell_NHORSLEY_121514_51608343.jpg FFN_Arrow_Ammell_NHORSLEY_121514_51608511.jpg tumblr_inline_ngndnpKdTb1supfmb.jpg tumblr_ngocbdqD721sclcpwo5_1280.jpg
GALLERY LINK:


Casting News: Marc Singer

12. prosince 2014 v 20:01 | Patty |  spoilers

K obsazení 3. série se přidává Marc Singer (BeastMaster), který byl obsazen do role generála Matthewa Shrieva. Jeho postava je popisována jako "vracející se," budeme se s ním tedy setkávat pravidelně. Poprvé se nám představí ve 14. epizodě "The Return," která bude odvysílána koncem února.

V DC komiksech je Matthew Shrieve vůdcem skupiny Creature Commandos. V Arrow sehraje, ve druhé polovině 3. série, významnou roli ve flashbacích.

Epizoda 3x14 "The Return" a návrat Sladea Wilsona

12. prosince 2014 v 11:48 | Patty |  spoilers
Může se Oliverova situace ještě více zhoršít?

Spolu s novými epizodami se příští rok vrátí také jeden starý známý darebák - Slade Wilson aka Deathstroke.

"Na konci 2. série jsme byli svědky toho, jak byl Slade uvězněn ve speciáním bezpečnostním zařízení ARGUSu, vězení na Lian Yu, ze kterého není možné uniknout," říká Manu Bennett.

Manu Bennett se vrací na natáčení již příští týden a objeví se v epizodě 3x14 "The Return," která bude odvysílána během února. "2. série v podstatě skončila tím, jak Slade přísahal, že se mu podaří utéct, takže si umím představit, na co bude jeho příběh navazovat."

Mimo jiné, skrze svůj twitter účet, k této epizodě výkonný producent Marc Guggenheim dodal, že název "The Return" (Návrat) není odkazem na návrat Olivera ani Sladea.

Čí návrat nás v této epizodě tedy čeká?

DISKUZE ›› 3x09 The Climb

11. prosince 2014 v 8:00 | Patty |  diskuze
Devátá epizoda třetí série byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice ARROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze starších dílů, máte možnost.