Leden 2015

Jimmy Kimmel Live! - January 20th, 2015

21. ledna 2015 v 19:43 | Patty |  gallery update


Stephen byl včera hostem v show Jimmyho Kimmela. V galerii si můžete prohlédnout 4 fotografie.

tumblr_niivejdixG1surf6zo1_500.jpg tumblr_niivejdixG1surf6zo2_1280.jpg tumblr_niivejdixG1surf6zo5_r1_1280.jpg tumblr_niiw0lpW2U1surf6zo1_1280.jpg
GALLERY LINK:

Arrow and The Flash: "Super Starts Here" Promo

21. ledna 2015 v 11:26 | Patty |  videos > promo videos
Nové promo k Arrowovi a Flashovi. A od 0:25 také první pohled na Laurel jako Black Canary.


Jaký bude tým Arrow bez Olivera, podivné přátelství, Theino zjištění a další

20. ledna 2015 v 14:05 | Patty |  interviews

JAK BUDE ARROW VYPADAT TEĎ, KDYŽ JE OLIVER QUEEN MRTVÝ?

"Olivera uvidíte skrze flashbacky," říká Guggenheim. "Epizoda 10 má jednu z nejvíce intenzivních flashbackových akčních scén, kterou jsme kdy dělali. Oliver uhání mezi budovami, kamera ho sleduje přes okno, je tam obrovská přestřelka. I nadále uvidíte dostatek Olivera. Jak, kdy a proč, to je překvapení."

JAK TÝM ARROW ZAREAGUJE NA ZPRÁVU O OLIVEROVĚ SMRTI?

Profesionálně, Diggle si znovu obleče kostým Arrowa a společně s Royem pokračují v boji se zločinem. Co se osobní stránky týká, "Tým Arrow bude zažívat velice emotivní okamžiky," říká David Ramsey. "Spolu s jeho vojenskou prozíravostí a technickými dovednostmi Felicity, se Diggle a Felicity v podstatě stanou lídry týmu Arrow," dodává Ramsey. "Také uvidíte báječnou, dojemnou scénu mezi Digglem a Laurel. Oba mají Olivera rádi, takže uvidíte, jak oba dva na tuto zprávu různými způsoby zareagují."

INSPIRUJE OLIVEROVA SMRT RAYE K TOMU, ABY SE OBLÉKL DO KOSTÝMU ATOMA?

"Ray už na této cestě dávno byl," říká Guggenheim. A i přestože to, co se stalo Oliverovi není veřejně známo, bude tu jisté spojení. "Vztah mezi Oliverovou smrtí a Rayovou cestou je spojen přes Felicity. Felicity je toho názoru, že když se Oliver vydal na souboj s Ra's al Ghulem, šel v podstatě na sebevražednou misi. A poté zjistí, souběžně se zprávou o Oliverově smrti, že je tu Ray, který se také vydává na svou vlastní sebevražednou misi. Ray pro ni představuje příležitost napravit to, co považuje za chybu, kterou podle ní Oliver udělal. Zda uspěje nebo ne, uvidíte během nadcházejících epizod."

KDO BĚHEM OLIVEROVY NEPŘÍTOMNOSTI VYUŽIJE SITUACE?

Pro začátek, Vinnie Jones, který se poprvé objeví již tento týden jako Danny "Brick" Brickwell, poměrně odolný chlápek, který "přijde převzít kontrolu nad Glades," s malou pomocí dalších zloduchů. "Shromažďuje darebáky, aby mu pomohli a nejedná se o žádný malý tým. Je to dost působivé!"

JSOU LAUREL A FELICITY NA PRAHU PŘÁTELSTVÍ?

"Řekl bych, že jejich vztah je zcela určitě přátelský," odpovídá Guggenheim. "Jsou na cestě stát se přítelkyněmi? Uvidíme, co z toho vznikne. Je zábavné tyhle dvě postavy sledovat, když jediné, co mají společného je Oliver a jeho boj. Budeme sledovat, jak se jejich vztah pomalu a přirozeně vyvíjí se vší neohrabaností, kterou do něho vnese Felicity. Emily svým hraním do těchto momentů vnáší určitou autentičnost."

DOZVÍ SE THEA O OLIVEROVI?

"Jedna z věcí, která je součástí našeho seriálu je, že lidé mají před ostaními lidmi tajemství," říká Guggenheim. "Kdy budou tato tajemství odhalena? Kdy vyložíme karty na stůl? Když to uděláme, jaké budou reakce? Není žádným překvapením, když řeknu, že Thea se nakonec dozví, co se Oliverovi stalo. Její reakce Vás doufejme překvapí. Jak, kdy a proč to uděláme Vás také překvapí."

CO ZNAMENÁ OLIVEROVA SMRT PRO MALCOLMA?

Jde Liga zabijáku i nadále po Malcolmovi a jeho milovaných? "Na tuto otázku dostanete velice konkrétní odpověď již tento týden, protože Malcolm bude ten, který týmu Arrow řekne o Oliverově smrti," prozradil Guggenheim. "Vše, o čem mluvíte je stále ve hře a Malcolm je ten, který o tom ví nejvíce a také se nejvíce bojí."
_________________________________
Zdroj: TV Line

Comic Preview: 3x10 Left Behind

20. ledna 2015 v 14:03 | Patty |  gallery update
Pauza je téměř za námi. Níže si můžete prohlédnout krátkou ukázku k zítřejší (čtvrteční) epizodě "Left Behind."

(po kliknutí na obrázek se Vám zobrazí v plné velikosti)


Výkonný producent Marc Guggenheim mluví o možném spin-offu o Atomovi

18. ledna 2015 v 11:47 | Patty |  interviews
Zmínil jste, že věnujete určitou pozornost možnému spin-offu o Atomovi...
Věc se má tak, že jsme mluvili o možném rozšíření Arrow světa. Brandona máme rádi a jsme šťastní, že ho máme v Arrow.


Do seriálu přináší úplně novou dynamiku, především ve scénách s Emily Bett Rickards. Jejich scény mají komediální nádech.
Ano. Když jsme se setkali s Brandonem, byl vším, co jsme si u Raye Palmera představovali. Felicity je jako z jiného seriálu, vždy jsme říkali, že je to jako by hrála tenis sama se sebou. Chtěli jsme do seriálu přivézt někoho, kdo by byl na stejné vlně jako Felicity. S Rayem se nám to povedlo, je zábavné tuto postavu psát. Brandon je báječný, Raye hraje skvěle a když diskutujeme o tom, jak by se jeho postava měla dál vyvíjet, bez problémů o tom s námi mluví. Je to přesně tak, jak řekl Brandon na TCA panelu. Když jsme se s ním poprvé setkali, původně jsme jen chtěli do seriálu přivézt novou skvělou postavu, kterou bude hrát skvělý herec. Takhle to vždycky začíná. Výjimkou byl minulý rok pouze Grant Gustin, jinak nikdy do seriálu nepřivádíme novou postavu s tím, že bychom hned uvažovali o spin-offu.

Vaše diskuze o spin-offu s Atomem byly zatím předběžné?
Ano. Zatím jsme vedli předběžné rozhovory o možných způsobech, jakými dostat Brandona i mimo Arrow.

Je to něco, co jste měli na paměti při navrhování jeho kostýmu, zda by vše mohlo fungovat jak v epizodách Arrow, tak v případném spin-offu?
Ne, když jsme začali pracovat na kostýmu, lámali jsme si hlavu pouze s tím, "Jak by mohl fungovat v Arrow?" Design kostýmu měla opět na starosti Maya Mani. Je to její nejlepší kostým, což už o něčem vypovídá. Brandon měl již třetí zkoušku a jedná se o nejambicioznější kostým, který jsme v seriálu kdy měli. Jedna z věcí, která se mi na něm líbí je, že jsme ho dávali dohromady bez ohledu na spin-off. Udělali jsme to, protože je to skvělá věc, kterou můžeme mít v Arrow.

Zní to jedinečně v tom, že součástí kostýmu bude brnění, ale nebude to jako oblek Iron Mana.
Ne. Našim cílem bylo udělat kostým tak, abychom do něho mohli zakomponovat brnění bez toho, aniž bychom kopírovali Iron Mana. Nechceme nic kopírovat, chceme to udělat po svém. Součástí kostýmu je spousta praktických prvků, které byly u Iron Mana dodělávány počítačově. My to uděláme prakticky.
Tohle pro Vás muselo být zatím doposud největší technickou výzvou. Muselo to být drahé.
Ano, velmi. Zkoušíme nové věci, něco, co jsme nikdy předtím nedělali. Je to vzrušující, ale zároveň nervy drásající.

Nemůžeme se dočkat, až budeme mít vedle Arrowa a Flashe také akční figurku Atoma.
Ano, dokonce už akční figurku plánují!


____________________________________________________
Zdroj: Nerdist.com
Přeloženo z anglického originálu.Deleted Scene: 2x23 Unthinkable - Oliver/Felicity kiss

17. ledna 2015 v 9:39 | Patty |  videos > others
Na žádost fanoušků včera Marc Guggenheim zveřejnil vystřiženou scénu z epizody 2x23 "Unthinkable," s polibkem Olivera a Felicity.


Název epizody 3x16

17. ledna 2015 v 9:35 | Patty |  spoilers

Synopse: 3x12 Uprising

16. ledna 2015 v 9:04 | Patty |  Synopsis › season three
MALCOLM MERLYN NABÍZÍ POMOC TÝMU ARROW - Stále bez Olivera (Stephen Amell), zoufale se snažící zastavit Bricka (hostující hvězda Vinnie Jones), je tým Arrow nucen zvážit nabídku Malcolma (John Barrowman), který jim nabízí pomoc při zastavení Bricka, protože s ním má nevyřízené účty. Roy (Colton Haynes) a Laurel (Katie Cassidy) poukáží na to, že by se jim pomoc při záchraně nevinných obyvatel Glades hodila, ale Felicity (Emily Bett Rickards) je neoblomná a nesouhlasí s tím. Všichni se tedy obrátí na Diggla (David Ramsey) s tím, aby udělal konečné rozhodnutí.

Mezitím, ve flashbacích se vracíme do doby Malcolmova pádu. Jsme svědky toho, jak se z dobrosrdečného otce a manžela stává chladnokrevný zabiják.

Premiéra (USA): 4. února 2015
Sledovanost: 2,94 mil.