Leden 2015


Katie Cassidy mluví o tom, co můžeme očekávat od Laurel jako Black Canary

15. ledna 2015 v 10:52 | Patty |  interviews

Tvůj kostým vypadá skvěle! Je pohodlný?
Ano. Je to šokující, ale ano. (směje se)

Tvoje postava se konečně, po tak dlouhé době, oblékla do kostýmu. Jaký z toho máš pocit?
Upřímně, je to vše, co jsem kdy chtěla. Čekala jsem takovou dobu, než se Laurel do tohohle bodu dostane. Jsem za to moc vděčná a šťastná. Trvalo to dlouho, ale myslím si, že to stálo za čekání. Je to stejné jako s každým jiným hrdinou, musíte si to zasloužit. Hrdinou se nestanete přes noc. Laurel si musela sáhnout až na samé dno předtím, než se mohla začít snažit dostat se pomalu zase na vrchol. Ano, v epizodě "Left Behind" mě uvidíte v kostýmu, ale to neznamená, že jsem v tom dobrá. Laurel se stále učí, trénuje. Má před sebou dlouhou cestu. Ale je nebojácná, hledá spravedlnost pro svou sestru a to ji žene vpřed.

Laurel už utrpěla tolik ztráty, jak myslíš, že bude reagovat na to, co se stalo Oliverovi?
Vždycky říkám: Myslím si, že pokud to někdo ustojí, je to právě Laurel. Myslím si, že je silná žena a ano, již utrpěla spoustu ztráty. Ztrácí lidi, ale ve výsledku ji to ještě více posílí. Pro tohle žije. I přestože tihle lidé odejdou, jsou i nadále její součástí.

Můžeš nám říci něco o tom, co si Laurel vezme ze Sáry, a co nám přinese jako Black Canary čistě jen sama za sebe?
Ve 3. sérii uvidíte, jak se Laurel dostane z bodu, kdy chce pomstít svou sestru do bodu, kdy bude chtít uctít její památku. Kostým není stejný, ale je rozhodně podobný. Bunda je téměř identická. Tohle dělá pro svou sestru. Celým svým srdcem. Hluboko uvnitř tomu věří a tohle chce. Nejsem si tím tak úplně jistá, museli byste se zeptat Caity Lotz, ale mám pocit, že Sára do tohohle všeho spadla omylem. Kvůli tomu, co se jí stalo. Byla na ostrově, neměla na výběr. Laurel na výběr má a výbírá si to, protože je silná a realistická.

Bude pro ni Malcolm Merlyn terčem číslo jedna? Můžeme mezi nimi očekávat nějakou konfrontaci nebo se Laurel nejdříve bude muset smířit s tím, co se stalo s Theou?
Myslím si, že Malcolm bude jejím terčem vždycky. Laurel se dozví, kdo její sestru zabil, zatím to ještě neví. Ale až se to dozví, myslím si, že diváci budou překvapeni, protože její reakce nebude taková, jakou byste očekávali.

Teď, když je Oliver pryč a ve městě bude panovat zmatek, dostane Laurel dobrou příležitost povstat a být ochráncem nebo na tom začít alespoň pracovat. Ve hře jsou minimálně tři hrdinové - Black Canary, Arsenal a Atom. Jak si myslíš, že by tihle tři pohromadě fungovali? Bude Laurel pracovat v týmu Arrow nebo do toho půjde na vlastní pěst?
Na začátku, když vyrazí do ulic s tím Arsenal ani celý tým nebude souhlasit, takže do toho půjde na vlastní pěst. Nakonec uvidí, že následuje své srdce a dělá to všechno pro svou sestru, snaží se pomstít její smrt a uctít její památku a nezastaví se před ničím. Celý tým si to uvědomí. Je to Arsenal, který ji jako první podpoří a řekne, "Víte co? Je chytrá. I přestože není vytrénovaná, je dobrá." Laurel trénuje, ale není žádný profesionál. Takže, tým nakonec změní názor.

Jaký pro tebe byl samotný trénink? Ve scéně, kde boxuješ je vidět, že jsi na sobě opravdu pracovala.
Jo. Bylo to dost intenzivní. Je to o tom, co všechno do toho dáte. Já, jako herečka, jsem chtěla být tak autentická jak to jen půjde. Nechtěla jsem to brát jenom tak, že budu mít třikrát, čtyřikrát týdně trenéra. Řekla jsem si, "sedřu se z kůže!" Nakonec jsem skončila se třemi různými trenéry. Měla jsem trenéra na box, na boj i trenéra na posilování. Také jsem dělala kalanetiku. Nechtěla jsem, aby za mě veškeré bojové scény dělala má kaskadérka. Chtěla jsem je dělat sama. Trénovala jsem tři hodiny denně, šest dní v týdnů, několik měsíců. Viděla jsem Million Dollar Baby a říkala si, "Chci být jako Hilary Swank!" Chtěla jsem, aby to bylo skutečné. Mám pocit, že tohle je něco, co by Laurel udělala. Rozhodně to bylo těžké, hlavně ve chvíli, kdy jsme začali natáčet, ale věděla jsem, že v určitém okamžiku - když tomu věnujete dostatek času a dáte do toho veškeré své usilí - budu moci trochu zpomalit. Stalo se to tak kolem listopadu, protože když už jednou máte svaly, už tak tvrdě pracovat nemusíte. Momentálně už můj trénink není tak intenzivní. Dříve jsem dělala závodně gymnastiku, takže se snažím jak nejvíce můžu, abych se začlenila. Bylo to úžasné.

Teď, když je z Laurel Black Canary, dočkáme se kompletní sestavy Birds of Prey?
To opravdu netuším. (směje se)_______________________________________________________
Zdroj: IGN
Přeloženo z anglického originálu.


3x10 Left Behind - promo #4

14. ledna 2015 v 20:55 | Patty |  videos > promo videos
Další, v pořadí již čtvrté, promo video k epizodě "Left Behind," která bude odvysílána již za týden.


Donna Smoak opět na scéně

14. ledna 2015 v 11:39 | Patty |  spoilers
Charlotte Ross si v epizodě 3x18 zopakuje roli Donny Smoak, matky Felicity.

Stills: 3x10 Left Behind

13. ledna 2015 v 9:04 | Patty |  gallery update

V galerii najdete oficiální fotografie k epizodě "Left Behind." Oficiální popis epizod si můžete přečíst TADY.

AR310a_0484b.jpg AR310a_0937b.jpg AR310b_0069b.jpg AR310b_0141b.jpg
GALLERY LINK:

Postřehy z TCA Winter Press Tour (2015)

12. ledna 2015 v 10:03 | Patty |  spoilers

Podle Granta Gustina bylo natáčení crossoveru šílené a zábavné. Stephen řekl, že další crossover bude větší a lepší.

Na otázku, proč je Stephen na TCA Winter Press Tour, když je jeho postava mrtvá odpověděl, "Upřímně řečeno, mám pocit, že jsem si tady to místo zasloužil."

Jednou z výhod Oliverovy smrti je, že ostatní postavy dostanou šanci dostat se do popředí.

Na otázku, proč si seriály o superhrdinech vedou v televizi tak dobře, John Barrowman odpověděl, "Podivíni vládnou světu."

Teď, když Oliver padl, povstane Black Canary.

David Ramsey řekl, že během Oliverovy nepřítomnosti se Diggle znovu oblékne do kostýmu Arrowa.

"Čekala jsem na to, až se to konečně stane. Jsem z toho opravdu nadšená." - Katie Cassidy o Black Canary

Katie o příběhu Black Canary řekla, že "Každá postava si to musí zasloužit. Dostane se z bodu, kdy chce pomstít smrt své sestry do bodu, kdy bude chtít uctít její památku."

"Ray je na mírně odlišné cestě, než ostatní v týmu Arrow. Jeho spojení je skrze Felicity." - Marc Guggenheim

Více kostýmů zaplní Starling City.

První pohled na Katie jako Black Canary: "Jsem spravedlnost před kterou nemůžeš utéct."

"Váhal jsem, zda mám znovu vstoupit do světa DC. Nečekal jsem, že se to ještě někdy znovu stane. Ale jsem rád, že můžu být součástí seriálu, který mají lidé tak rádi." - Brandon Routh

"Zbožňuju hraní této postavy a ano, rád bych ji hrál tak dlouho, jak jen to půjde." - Brandon Routh

Dočkáme se spin-offu o Atomovi? Producenti jsou v začátcích jednání o dalším spin-offu, mají velmi obecnou představu, ale nemohou říci víc.

"Mám rád, když děláme bojové scény bez trička. Žádnou nikdy nezmeškám." - John Barrowman

"Hrdinové nepotřebují kostým. Nemůžete mu vzít normálnost, protože tohle dělá tuhle postavu přístupnou." - David Ramsey o Digglovi

Producenti řekli, ještě před odvysíláním pilotní epizody, Katie Cassidy, že postava Laurel bude Black Canary, ale musí si to zasloužit.


2015 TCA Winter Press Tour - January 11th, 2015

12. ledna 2015 v 9:47 | Patty |  gallery update

V těchto dnech probíhá každoroční TCA Winter Press Tour, během které jednotlivé stanice oznamují data premiér seriálů v mid-season, změny v programu, obnovují popřípadě ruší seriály. Včerejší den byl věnován právě stanici CW, která oficiálně obnovila Arrow pro 4. sérii.

Mimo jiné měl během včerejšího dne na TCA svůj panel také Arrow, spojený se seriálem the Flash. Na podiu se sešlo celkem 16 lidí. Za seriál Arrow: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Colton Haynes, John Barrowman, Matt Nable a Brandon Routh. Za seriál The Flash: Grant Gustin, Tom Cavanagh, Robbie Amell, Wentworth Miller, Dominic Purcell a Victor Garbes. Nechyběli ani výkonní producenti obou seriálů Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg a Greg Berlanti.

V galerii si můžete prohlédnout několik fotek.

Katie2BCassidy2B20152BWinter2BTCA2BTour2BDay2B52BcB2QRKcx6aIx.jpg Katie2BCassidy2B20152BWinter2BTCA2BTour2BDay2B52BS1Jp8aEF2YJx.jpg aro.jpg tumblr_ni204kZDZj1tdjvbio1_1280.jpg
GALLERY LINK:

72nd Annual Golden Globes Awards - January 11th, 2015

12. ledna 2015 v 9:23 | Patty |  gallery update


Katie se včera zúčastnila 72. ročníku vyhlašování cen Golden Globes. A Emily s Willou se poté objevily na jedné z after party.

katie-cassidy-the-weinstein-company-and-netflix-golden-globes-party-in-beverly-hills-regular-2.jpg Katie2BCassidy2B72nd2BAnnual2BGolden2BGlobe2BAwards2B3lXvcbAj7skx.jpg Katie2BCassidy2B72nd2BAnnual2BGolden2BGlobe2BAwards2BaWo5p8gJ3-Mx.jpg Katie2BCassidy2B72nd2BAnnual2BGolden2BGlobe2BAwards2BN4KeFX-9btCx.jpg
2.jpg 3.jpg 002~1.jpg 004~0.jpg
GALLERY LINKS:

Arrow dostal 4. sérii!

11. ledna 2015 v 19:43 | Patty |  news about Arrow
Seriál Arrow byl před malou chvílí obnoven pro 4. sérii. Ředitel stanice CW, Mark Pedowitz, tuto informaci oficiálně oznámil na dnešním TCA Winter Press Tour. Spolu s Arrow také byly obnoveny seriály: Reign, The 100, The Vampire Diaries, Jane the Virgin, Supernatural, The Flash a The Originals.