Únor 2015

Post Mortem ›› Oliverovo rozhodnutí, nový pár na obzoru, nové spojenectví, co bude dál?

28. února 2015 v 9:16 | Patty |  spoilers

Po odvysílání epizody "Nanda Parbat" se na internetu objevila celá řada "post mortem" rozhovorů.

Celý článek obsahuje spoilery k nové epizodě, takže pokud jste ji doposud neviděli, článek si rozklikněte jen na vlastní nebezpečí.

Superhrdinové Arrowa a Flashe se dávají dohromady v novém spin-offu

27. února 2015 v 8:17 | Patty |  news about Arrow
Stanice CW vyvíjí nový spin-off, který bude zahrnovat několik známých a fanoušky oblíbených postav ze seriálu Arrow a The Flash. Kdo se tedy v připravovaném, zatím nepojmenovaném projektu objeví?
Brandon Routh jako Ray Palmer/Atom, Victor Garber, kterého můžete znát jako druhou polovinu Firestorma ze seriálu The Flash, Wentworth Miller, který si stejně jako předchozí dva, zopakuje roli kapitána Colda a Caity Lotz. Jelikož byla postava Sáry Lance v seriálu Arrow zabita, zatím se neví, zda se Caity objeví znovu jako Sára nebo si zahraje úplně jinou superhdinku.

V seriálu se také objeví další tři "velice významné" DC postavy, které se nikdy předtím v žádném televizním seriálu neobjevily.

Projekt je zatím v počátečních fázích a nestojí za ním nikdo jiný než tvůrci seriálů Arrow a The Flash, tedy Greg Berlanti, Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg.

Co na tuto novinku říkáte? Pokud by seriál vznikl a stanice CW mu dala zelenou, dívali byste se?

DISKUZE ›› 3x15 Nanda Parbat

26. února 2015 v 22:17 | Patty |  diskuze
Patnáctá epizoda třetí série byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice ARROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze stařších dílů, máte možnost.

Synopse: 3x16 The Offer

26. února 2015 v 11:00 | Patty |  Synopsis › season three
DC ZÁPORÁK MURMUR NAVŠTÍVÍ STARLING CITY - Stále deprimovaný z posledního setkání s Ra's al Ghulem (Matt Nable), se Oliver (Stephen Amell) vrací domů, kde zjistí, že nový zloduch a jeho pomocníci začali terorizovat Starling City - Michael Amar aka Murmur (hostující hvězda Adrian Glynn McMorran) - muž, jehož ústa byla sešita k sobě. Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) a Nyssa (hostující hvězda Katrina Law) si skrze problémy se svými otci vytváří pouto a Nyssa učiní Laurel nabídku. Thea (Willa Holland) je nucena vyrovnat se s přítomností svého otce, když Oliver přivádí Malcolma (John Barrowman) do bytu, aby se zotavil a Lance (Paul Blackthorne) zavrhuje Laurel i Arrowa.

Premiéra (USA): 18. března 2015
Sledovanost: 2,56 mil.

3x16 The Offer - promo & extended promo

26. února 2015 v 6:24 | Patty |  videos > promo videos
Čeká nás menší pauza. Tato epizoda bude odvysílána až 18. března.Nová epizoda: 3x15 Nanda Parbat

26. února 2015 v 5:15 | Patty |  download
Stahujeme!

Od nové epizody už Vám sem nebudu vkládat přímé odkazy ke stažení. Jsem si jistá, že si potřebný odkaz ke stažení epizody dokážete najít sami. Kdyby se přeci jenom vyskytl problém, dejte mi vědět do komentářů.

Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte je na stránce Addic7ed.com. O české titulky se stará skvělý web cwzone.cz, stav překladu tedy můžete sledovat tam.

Stažení epizody

Epizodu najdete ke stažení například na serverech uloz.to nebo webshare.cz. Do vyhledávače stačí zadat Arrow, Arrow s03e15 nebo Arrow 3x15. Poradí Vám také google, přes který najdete spoustu odkazů :)

3x15 Nanda Parbat - Inside with Brandon Routh

25. února 2015 v 21:10 | Patty |  videos > sneak peeks
Nové video k epizodě "Nanda Parbat," tentokrát s komentářem Brandona Routha a novými scénami ke konci videa.


10 spoilerů k epizodě "Nanda Parbat"

25. února 2015 v 12:11 | Patty |  spoilers
1. Vypadá to, že Theina reakce na stres bude opravdu vyžadovat sprchu. Zmínila to v poslední epizodě a udělá to znovu v epizodě "Nanda Parbat."

2. Když ARGUS poskytne zabezpečení, tak opravdu poskytne zabezpečení.

3. Pokud máte rádi bojové scény, takhle epizoda je pro Vás jako stvořená. Několik jich tam je.

4. Dokonce ani Malcolm nezpozoruje Ligu ve chvíli, kdy si pro něj přijdou.

5. Nyssa bude vyprávět příběh o Sáře, u kterého možná uroníte slzu.

6. V epizodě je ručník. Ručník, na který nezapomenete.

7. Lidé pracující na Atomově obleku by neměli pracovat beze spánku, protože jejich nástroje mohou úplnou náhodou zničit celou budovu.

8. I přestože chce Laurel urovnat situaci se svým otcem, ten ji stále nechce poslouchat.

9. Digglův osobní život a svatební plány mají nečekaný dopad na jeho práci s Oliverem.

10. Ke konci epizody "Nanda Parbat" se toho spoustu změní. Čekají nás velké věci.


Late Night with Seth Meyers - February 23rd, 2015

25. února 2015 v 8:21 | Patty |  gallery update

Stephen byl v pondělí večer hostem v show Setha Meyerse. V galerii si můžete prohlédnout několik fotek a níže také video.

tumblr_inline_nk9qsgSHPE1supfmb.jpg tumblr_inline_nk9qt0uzUh1supfmb.jpg tumblr_inline_nk9qv9TxOd1supfmb.jpg tumblr_inline_nk9quzMYoI1supfmb.jpg

GALLERY LINK: