Nejlepší/Nejhorší momenty 3. série podle serveru TV Fanatic

24. května 2015 v 10:24 | Patty |  spoilers
Server TV Fanatic zveřejnil seznam nejlepších a nejhorších momentů 3. série. Pojďme se tedy podívat, které epizody, postavy a proč se na seznam dostaly.

1. NEJLEPŠÍ EPIZODA:3x13 Canaries


Tuto sérii si pět hvězdiček zasloužila pouze jediná epizoda - 3x13 Canaries. Proč je tato epizoda tak dobrá? Protože se soustředí na sourozence a na jejich vzájemnou lásku.

I přestože se zpět vrátila pouze díky drogovému oparu, měla Laurel pocit, že je Sára skutečná, což zapříčinilo její nakopnutí, díky kterému se z panického strachu dostala na svou vlastní cestu jako Black Canary. Oliver odhalil své alter ego Thee, které to překvapivě dobře přijala. Felicity po Oliverově smrti shromáždila skupinu a právě ona byla tou, která Laurel řekla, že by neměla jít v Sářiných stopách, ale měla by být prostě sama sebou.

2. NEJHORŠÍ EPIZODA: 3x23 My Name is Oliver Queen


Je nám líto, že musíme kopat do mrtvoly, ale epizoda 3x23 "My Name is Oliver Queen" je zcela jistě na prvním místě v našem žebříčku nejhorších epizod. Bylo to pouze o chlup, dalším kandidátem na první místo byla epizoda 3x14 "The Return." "The Return" přivedla pět milovaného zloducha Sladea Wilsona, ale pouze jako dalšího bezcenného pěšáka Malcolma Merlyna. Na druhé straně, "My Name is Oliver Queen" byla pouze promarněnou příležitostí k vykoupení již tak nevýrazné série.

Jediným náznakem naděje byla chvíle, kdy byl Malcolm prohlášen za nového Ra's al Ghula. Nejlepší věc, kterou můžeme říci je, že to znamenalo, konec 3. série a tak nyní můžeme doufat, že další série začne s čistým štítem.

3. WTF MOMENT: Felicity v kostýmu ATOMA

Takových momentů byla spousta, ale my jsme se rozhodli vybrat Felicity, která si ve finále zalétala v kostýmu ATOMA, jakoby se jednalo o tu nejpřirozenější věc na světě. Nejenže původně chtěla, aby Ray zachránil Olivera, protože "Jde o Olivera!" ale poté si sama oblékla oblek, který byl dělán na zakázku pro muže, jež je téměř dvakrát tak větší jak ona a odletěla jako šampión.

Argumenty pro tuto absurdní scénu zahrnovaly Raye, který si vzal čas na to, aby mohl najít lék na biologickou zbraň. Dalším argumentem byl fakt, že Felicity pomohla Rayovi oblek postavit, takže by měla vědět, jak ho použít. Spousta lidí pomáhá stavět letadla, ale to neznamená, že s nimi umí létat.

Zatímco tyto praštěné momenty by mohly být snadno přehlédnuty ve Flashovi, nemůže tomu tak být v Arrowovi, který byl postaven na realitě a držel se vždy více při zemi.

4. NEJLEPŠÍ VÝVOJ POSTAVY: Thea Queen


Thea ušla kus cesty od dívenky, se kterou jsme se poprvé setkali. I přestože měla během série malé módní faux paux, její boj proti otci a přijetí jejího osudu jako válečníka bylo úžasné. Thea je jedinou osobou, která sama sobě dovolila pocitít strach a zpochybňovat vlastní identitu bez toho, aniž by si stěžovala. To, že je nejmladší osobou, na kterou se zaměřujeme, o její postavě mnoho vypovídá.

Navzdory tomu, že byla přinucena zabít Sáru, aniž by si toho byla vědoma, byla ochotna za své činy zaplatit a obětovat se. Když jí Nyssa odpustila, rozhodla se bojovat proti silám zla, i kdyby to znamenalo obrátit se zády k vlastnímu bratrovi. Způsob, jakým byla Thea napsána mi dává naději, že tým scénáristů, stojící za seriálem Arrow, má i po tom všem stále ponětí, jak psát ženské postavy.

5. NEJHORŠÍ VÝVOJ POSTAVY: Felicity Smoak


Když už mluvíme o výborném scénáři pro Theu, pojďme se také podívat na ten nejhorší, který tuto sérii patřil Felicity Smoak. Dokonce ani její vlastní epizoda, 3x05 "The Secret Origin of Felicity Smoak," nám nenabídla solidní příběh týkající se Felicity, místo toho nám byla představena její matka, Donna.

Felicity byla napsána jako silná, v jednom momentu pozvnášející se v dalším neschopná stát na vlastních nohou, což zapřinilo, že její věrní fanoušci začali zpochybňovat svou oddanost k této postavě. Poté, co projevila nezlomnou víru v Olivera, byla v další chvíli schopná o něm pochybovat při více, než jedné příležitosti i s velmi chabými důkazy, které ji dokázaly přesvědčit. Pokud by se jednalo o drama, hodilo by se tohle chování spíše pro dospívajícího teenagera. Chceme naši holku zpátky.

6. POSTAVA, KTERÁ BY MĚLA ODEJÍT: Malcolm Merlyn


Malcolm začíná být na obtíž. Není pochyb o tom, že John Barrowman je charismatickým hercem, ale už dávno nemá nic nového, co by nám skrze postavu Malcolma, mohl nabídnout. Nic, co Malcolm udělá už nedává smysl a Oliverovo bratříčkování s ním dává smysl ještě méně.

Od chvíle, kdy Malcolm použil Theu k zabití Sáry, se stal člověkem, který se ze svých hříchů už nikdy nemůže vykoupit. Byl úplně mimo ve všech ohledech a žádné množství pokání nemůže napravit to, že naplánoval vraždu. Dokonce i neuvěřitelně mazaný plán, který z Malcolma udělal nového vůdce Ligy zabijáků, je ve výsledku hloupým plánem muže, který byl vrahem již mnohokrát předtím. Nejlepší věc, která by se mohla stát je, že bude ve 4. sérii zabit.

7. PROMARNĚNÁ PŘÍLEŽITOST: Dovolit Oliveru Queenovi "zemřít"


Během 3. série "zemřel" Oliver Queen dvakrát, ale pouze jednou by to fungovalo a oklamalo diváky tak, aby si mysleli, že je skutečně mrtvý, a to během epizody "Left Behind." Tato epizoda byla perfektní příletižostí, dovolit seriálu hodinu stát na vlastních nohou a to bez hlavního protagonisty celého seriálu.

Pokud nám chtěli scénáristé ukázat, jak se tým Arrow cítí, měli mít dostatek víry v publikum a dovolit nám představit si seriál bez Olivera. Bohužel, neudělali to a nyní už všichni budeme moc dobře vědět, že nebudou mít koule na to udělat to znovu. Můžete nás oklamat pouze jednou a scénáristé ani tohle nezvládli.

8. NEJLEPŠÍ NOVÁ POSTAVA: Ray Palmer


Ray Palmer je opravdu zábavný. Když nám byl v Arrow poprvé představen v epizodě 3x01 "The Calm," spoustě lidí vadilo jeho "stalkerské" chování vůči Felicity. Ray je ale ve spoustě ohledech více podobný postavám z Flashe, když přijde na jeho vědátorskou stránku a genialitu. Není jako ostatní tradiční hrdinové, i když je ochoten položit svůj život za záchranu Starling City. Miluje otevřeně a opravdově, což je osvěžující změna oproti Oliverovi, i přestože Ray nakonec nezískal dívku, kterou chtěl.

Jeho přítomnost byla krátká, nicméně, svůj oblek bude i nadále využívat v seriálu Legends of Tomorrow se znovu zrozenou White Canary a dalšími postavami z Flashe.

9. Postava, která nám nejvíce schází: Doupě týmu Arrow


Mohla by to být Sára, ale ta ožije díky Lazarus Pit nebo něčemu takovému a znovu ji uvidíme v Legends of Tomorrow jako White Canary, a i když jsme mohli dát hlas Royovi aka Arsenalovi, s Theou, která převezme jeho místo jako Speedy, jeho absence nebude vnímána tak intenzivně jako absence doupěte týmu Arrow.

Ale no tak! V 1. a 2. sérii jsme většinu času strávili právě na tomto místě a přestěhování se jinam přetvoří pocit z toho, co přijde. Tón je nastaven tím, co je obklopuje, stejně tak jako akce, takže staré doupě nám bude chybět! Mohli by se vrátit zpět, samozřejmě, ale tak dlouho, dokud bude kapitán Lance prahnout po pomstě, se vrátit neodváží.

10. NEJVÍCE ŠOKUJÍCÍ SMRT: Sára Lance


Ztratili jsme DJ Chase, Ra's al Ghula, Masea, ale opravdovým šokem byla smrt Sáry Lance v premiérové epizodě 3. série. Vzhledem k tomu, že už předtím se rozloučila a vrátila se zpět k Lize, zdálo se zbytečné zabít ji, pouze jako součást cesty Laurel k Black Canary. Sára dala dokonce Laurel i svou budndu. Sára dokázala, jak schopná je, takže se z ní klidně po tragické nehodě mohla stát Oracle a my bychom s tím dokázali žít.

Bolest z její ztráty však byla zmírněna vědomím, že se vrátí v Legends of Tomorrow, ale stále je těžké představit si, jak bude začleněna do jakéhokoliv budoucího crossoveru se seriálem Arrow, pokud se tak někdy vůbec stane. Pokud si vzpomenete proč a za jakých okolností zemřela, dělá to celou věc ještě horší. Neměli jsme ani ponětí, že se to stane, a je pro nás stále těžké to překousnout.

11. SLUŽBA FANOUŠKŮM: Olicity


3. série Arrow byla plná momentů, které měly posloužit pouze jako uspokojení pro Olicity fanoušky. Ve stanovené lhůtě mohli Oliver a Felicity odjet při západu slunce, ale všechno se stalo až příliš rychle a bez prozkoumání jejich vztahu.

Scénáristé přeskočilli nejlepší části, kdy poznávají jeden druhého a prozkoumávají jejich lásku. Nebyla tu žádná dostatečná předehra, pokud chcete. Pokud chtějí tyto dva udržet pohromadě, musejí z nich udělat uvěřitelný pár. Skutečné páry neodjíždějí při západu slunce poté, co se váleli v seně.

12. NADMĚRNĚ POUŽÍVANÁ VSUVKA V PŘÍBĚHU: Flashbacky


Když měl seriál Arrow premiéru, bylo nám řečeno, že příběh, který bude skrze flashbacky vyprávěn bude v symbióze se současným děním ve Starling City a když už by se stalo, že flashbacky budou samostatnou jednotkou, budou mít příběh, který dokáže stát na vlastních nohách. To je naprosto v pořádku, pokud to nebrání akci v současnosti. Jak 3. série postupovala, flashbacky začaly být vyloženě rušivé.

Když přešli od milostné scény Olivera a Felicity ke flashbacku jen aby nás znova vtáhli do akce, i divák, který není fanouškem Olicity musel řvát. Načasování je důležité, lidi! Nestříhejte scény v intenzitě daného okamžiku jen kvůli zbytečnému flashbacku, který by mohl být vysvětlen jednou krátkou scénou kdekoli jinde. (Víte, z čeho nikdo nedělá animace? Z flashbacků! Pokud to teda nejsou flashbacky zaměřené na Felicity Smoak).

13. NEJLEPŠÍ VSUVKA V PŘÍBĚHU: Crossovery


Crossovery se staly jednou z našich nejoblíbenějších věcí. Ve finále, které bylo jinak kompletně nefunkční, se Barry Allen jako Flash přiřítil se slavnostní poznámkou, jak super je, že má Nanda Parbat vlastní vířivku.

I když jsme řekli, že trocha vrtochu by pro Arrow mohla být brzdou, když to použijí pro crossovery, funguje to, protože když Flash nebo jeho přátelé přijedou na návštěvu, očekáváme, že to bude vrtošivé. Laurel měla jeden ze svých nejlepších momentů v seriálu The Flash, ve scéně s Ciscem. Crossovery dávají postavám šanci být na chvíli něčím trochu jiným než tím, jaké je známe. Začněte tipovat, jak bude White Canary začleněna do vesmíru Arrowa!


Souhlasíte s výběrem serveru TV Fanatic? Jaké jsou podle Vás nejlepší/nejhorší momenty 3. série?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 24. května 2015 v 10:36 | Reagovat

Já musím naprosto se vším souhlasit :) s tímhle si dal někdo opravdu velkou práci.
Co musím říct, že mě opravdu nejvíce štve je právě Felicity Smoak a vývoj její postavy..

2 Alinois Alinois | 24. května 2015 v 13:07 | Reagovat

Ne, absolutně vůbec ... co to je za blábol? který inteligent to sepisoval? evidentně jakýsi zaujatý fanoušek, co miluje Black cannary a všechno ostatní mu smrdí

3 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 24. května 2015 v 13:26 | Reagovat

Bylo mi jasné, že fanoušci Olicity u tohohle budou stoprocentně nadávat, ale nezlobte se na mě, ale TV FAnatic má minimálně s nejlepším vývojem, nejhorším vývojem postavy, WTF momentem, službě fanouškům, nejlepší novou postavou a nejvíce šokující smrtí pravdu :-D S těmi dalšími věcmi už až tak nesouhlasím, ale v tom co jsem výše vypsala souhlasím ve všech bodech.

4 týna týna | 24. května 2015 v 13:58 | Reagovat

Souhlasím se vším a to nejsem zaujatá :-)

5 Alinois Alinois | 24. května 2015 v 16:08 | Reagovat

[3]: Tak třeba ta nejvíce šokující smrt teda vůbec šokující není, maximálně to, že ji zabila Thea. Tipovala jsem Merlyna, ale zas až tak daleko jsem nebyla. Vždyt pravou Black Canary má být Laurel, Sára v komixu vůbec neexistuje. Tam Laurel nastoupila na místo své matky. Musela odejít at tak jako tak,to bylo předem dané. Další moment který se tu propírá je to jak proboha mohla letět s tím oblekem? Jak už někdo na jiném webu poznamenal, Ray oblek klidně mohl řídit na dálku, nemusela s tím letět ona. Ale ne jakmile se to lidem neřekne po lopatě každej v tom vidí problém ... tohle není zaujatost fanoušků ve prospěch Olicity, tohle je zaujatost anti davu.

6 pindajara pindajara | 24. května 2015 v 20:38 | Reagovat

Kdo sakra napsal tenhle blábol? Nejlepší epizoda, že je epizoda Canaries? To byla ta nejhorší epizoda, co kdy mohli udělat. A, že nejhorší je finále? To bylo společně s crossoverem jednou z nejlepších epizod. S flashbackama souhlasim. Třeba ve finále pouze otravovali, navíc narušili Olicity sex. A, že Olicity služba fanouškům? No tak je a co? Oni nepotřebujou prozkoumávat jejich lásku nebo předehru. Od doby co tam je Felicity, tak je vidět, že k sobě něco cítí a 3. sérií se to jen a jen potrvdilo. Já jsem rád, že se scénaristi po první sérii vzpamatovali a uvědomili si, že Oliver s Laurel se k sobě nehodí a tak vybrali Felicity, se kterou má naprosto skvělou chemii. Ano, jsem zaujat Olicity a nepopíram to. Další blbostí je Nejhorší vývoj postavy. V čem je Felicity vývoj tak špatnej? Jasně vám všem vadí, že v každym díle brečí a proto to je nejhorší postava. Její charakter je tak napsanej, tak se s tím smiřte. Dvakrát přišla o jednoho člověka, kterýho miluje. Bych chtěl vidět vás jak byste reagovali kdybyste ztratili DVAKRÁT, ke kterýmu něco cítíte. Se slyzounem Palmerem taky naprosto nesouhlasim. Taková otravná postava snad v seriálu ještě nebyla. To i Ra´s byl mnohem lepší než Palmer. Sice mi ke konci už moc nevadil, stejně jsem rád, že je pryč. Přeci jen jsem ho měl radši Felicitina kamaráda než jako jejího přítele. To je možná důvod, proč se tak Felicity změnila. Když byla s ním, tak nebyla svá a to se mi nelíbilo. Nejhorší vývoj měla na 100% Laurel, během pár měsíců se z dřeva stala superhrdinka. To je vážně nereálný. A jako poslední nesouhasim s tím, že Roy nebude chybět. Bude chybět a dost. Určitě měl lepší vývoj než Thea. Vyvinul se z Oliverova žáka až po plnohodnýho člena týmu.

7 Sima Sima | E-mail | Web | 25. května 2015 v 9:50 | Reagovat

hmm.. zaujímavý výber... nmo suhlasim s finále.. aspon v prvej polovici som tohočakal niečo viac, ale na druhu stranu som rada, že mi dali záver aký som chcela :D :D vývoj tak jednoznačne Speedy :D i ked mne sa k nej ten Royov oblek nehodí :D a potom hmm.. Ray - chaval bohu že ide do Legends a Flash - tie jeho hlášky to boli mega :D ... vírivka to totálne dorazila :D

8 pavik pavik | 25. května 2015 v 13:59 | Reagovat

Všechno, co si myslím, shrnuto v jednom článku. Kde to mám podepsat?

9 Gabibi Gabibi | 25. května 2015 v 20:47 | Reagovat

Wau, zajímavej článek - pěkný shrnutí série.

Ale absolutně nesouhlasím s nejlepší epizodou - ani už si nepamatuju, co se v tý 13 stalo. Pro mě nejlepší epizoda a moment byl 9. díl, když Ras propíchl Olivera - to mě sejmulo :-D Do tý devítky se mi líbil každý díl (i o Felicity), potom to šlo dolů..

Jinak nejlepší vývoj postavy bych neoznačila asi nikoho :/ Oliver měl pořád krámy, Felicity mám ráda, ale taky přespříliš brečela, Roy je pro mě absolutně zbytečná postava, Laurel mi nebaví, Ray byl dobrej asi prvních 5 dílů, Dig se nijak nevyvíjel... tak nevim.. možná fakt ta Thea jako jediná - hlavně ze začátku série se mi líbila..

WTF moment absolutně souhlasím - prostě stupidita, ale rozesmála :-D a taky jsem si vzpomněla, jak Oliver přežil pád a probodnutí díky čajíčku a navíc měl v další části obvázaný břicho, přitom ho bodl do hrudníku :-?

A nechápu, jak můžou napsat, že Oliver a Felicity neměli předehru - 2 série nestačí? :-) Pořád jim fandím a věřím, že v příští série jejich vztah pojmou nějak šikovněji a že se hlavně budou rejpavě hádat, jak dřív :-)

10 Gabibi Gabibi | 25. května 2015 v 22:50 | Reagovat

Neshodneme se třeba aspon na tom, že mama Smoak je skvělá postava?? :) Ta mě bavila moc :D

11 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 26. května 2015 v 10:34 | Reagovat

[10]: Tak s tím můžu jedině souhlasit. Jakkoli skeptická jsem před jejím příchodem byla, nakonec jsem si tu postavu fakt užila :-D

A teď teda taky přispěju svou troškou do mlýna a k celému článku se vyjádřím :)

1. Nejlepší epizoda - nechci říct, že "Canaries" byla nejlepší epizoda 3. série (tou bych asi označila epizodu crossoverovou), ale rozhodně to byla jedna z nejlepších epizod jak 3. série, tak celého seriálu. Scéna s Laurel/Vertigem/Sárou/Quentinem byla ve všech směrech dokonalá.

2. Nejhorší epizoda - finále mi hrozné nepřišlo, bylo to sice oproti předchozím rokům slabé, ale nejhorší rozhodně ne. Kdybych měla vybrat nejhorší epizodu 3. série, byla by to 3x07 Draw Back Your Bow.

3. WTF moment - Felicity v kostýmu Atoma tak to bylo WFT ve všech směrech :-D Tohle je bez debat. A jen mě to utvrdilo v tom, že celá série (nebo minimálně její druhá polovina) byla jen pro potěšení Olicity fanoušků.

4. Nejlepší vývoj postavy - pokud bych to měla brát od začátku seriálu, bez debat by se o první místo dělily Thea a Laurel. Obě dvě si od začátku seriálu prošly největším vývojem.

5. Nejhorší vývoj postavy - tady taky souhlasím, protože z Felicity udělali ve 3. sérii tak akorát neskutečnou krávu. A když už to říkají i fanoušci Olicity, něco na tom asi bude. Víc k tomu nemám co říct.

6. Postava, která by měla odejít - hlavně ne Malcolm, možná seriálu už nemá co nabídnout, možná, že má, tak jako tak mě tahle postava prostě baví.

7. Že je Oliver mrtvý bych jim nevěřila, ani kdyby se tam ani na sekundu neukázal třeba i tři epizody :-D I když se musím přiznat, že po dobu své nepřítomnosti ve Starling City mi vůbec nechyběl.

8. Nejlepší nová postava tak to je jednoznačně Ray, ten mě bavil od začátku do konce. Už se na něho moc v Legends of Tomorrow těším, tam dostane konečně víc prostoru.

9. Staré doupě mi nijak extra nechybí. Označila bych spíše Roye, který mi kupodivu docela schází, i když jsem si myslela, že mi vůbec chybět nebude.

10. Nejvíce šokující smrt - souhlasím se Sárou, i když všichni (nebo minimálně drtivá většina fanoušků) čekali, že dříve či později umře. Tipovala jsem, že to bude v epizodě 3x02 "Sara," stalo se to o epizodu dřív. Na konci první epizody to byl opravdu šok.

11. Služba fanouškům - Olicity. Co na to říct. Dostali, co chtěli a jenom doufám, že se 4. série neponese ve stejném duchu, protože to bych už asi nezvládla.

12. S těmi zbytečnými flashbacky také souhlasím. Na začátku 3. série jsem si myslela, že Hong Kong bude příjemná a zajímavá změna, ale to jsem se pěkně spletla. Nepamatuju si jediný flashback z Hong Kongu, který by mě bavil.

13. I s crossovery souhlasím. Vždycky, když se Barry nebo někdo jiný z Flashe objeví v Arrowovi, je to sranda i naopak, když se někdo z Arrowa objeví ve Flashovi. Až na Olivera, ten když se objeví ve Flashovi, tak mi to spíš vadí, než aby mě to bavilo.

12 Alinois Alinois | 26. května 2015 v 11:29 | Reagovat

[11]: Vím, že jsi fanoušek Laurel a že by jsi ji ráda viděla s Oliverem spolu. Kdyby dejme tomu to bylo obráceně a fanoušci jejich vztahu by byli ve větší míře, taky by ti vadilo kdyby je tvůrci dali dohromady? Taky by to bylo vynucené plačícími fanoušky a služba jim? Člověk se na to nesmí dívat tak přímočaře, jenom proto že fandí něčemu jinýmu ;-) Já kupříkladu ráda vidím, že je dali dohromady, ale kdyby se to nestalo tak bych kvůli tomu nevyváděla a už vůbec bych nekritizovala ostatní postavy.

13 Alinois Alinois | 26. května 2015 v 11:31 | Reagovat

[12]: argumenty že Laurel patří k Oliverovi protože to tak je v komixu neuznávám, kdybychom se měli držet komixu, tak by v příběhu nebyla Sara, Thea, Oliver by neporazil Rase, nespolupracoval s Diggem, neumřela by mu máma, kterou zabil Slade atd.atd

14 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 26. května 2015 v 11:37 | Reagovat

[12]: To, že jsem fanoušek Laurel neznamená, že chci, aby byli s Oliverem spolu, protože nechci. To jen, abych uvedla věci na pravou míru.

Ono nejde jenom o to, že dali Olivera a Felicity dohromady, to je mi vážně šuma fuk. Tady jde o to, že to podali tak, jak to podali a je do očí bijící, že to udělali jen proto, aby potěšili fanoušky Olicity. Stačí, když se podívám, jaké "spoilery" vypouští Guggentroll na twitteru nebo na tumblr, všechno se týká Olicity, každičký úryvek ze scénáře, každičká poznámka, všechno, jenom aby se zavděčili Olicity fanouškům. Já to beru, ať jsou ti dva spolu, mě to žíly netrhá, ale šíleně mi vadí to, že na úkor tohohle vztahu jde seriál do kytek. Tohle není seriál, kde by měla romantika převažovat nad akcí a podobnými věcmi, ale ve 3. sérii to bylo úplně naopak.

15 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 26. května 2015 v 11:39 | Reagovat

[12]: Říkáš, že lidi, kteří fandí něčemu jinému by se na to neměli dívat tak přímočaře, přitom přesně tohle děláš ty. Jsi fanoušek Olicity, tak jsi ráda, že 3. série vypadala tak, jak vypadala, otázkou je, jak by jsi mluvila, kdyby ti dva spolu nebyli. Nemyslím si, že by jsi měla stejný názor. Stačí, když si přečtu ten tvůj druhý komentář, je vidět, že jsi fanoušek Felicity/Olicity. Ale pravdou je, že postava Felicity byla ve 3. sérii neskutečně zprzněná a to ani nemusím být zaujatá.

16 Alinois Alinois | 26. května 2015 v 12:13 | Reagovat

Já jsem její fanoušek, to nezapírám, ale seriál se mi líbí celkově, nemám potřebu ho hanit, jenom tím, že tuto sérii šel citovou cestou. Líbila se mi jak první, tak i druhá i třetí série. Líbí se mi proto že tam jsou sympatičtí herci, postavy, není nikdo kdo by mi v seriálu vadil, at už se jeho postava vyvíjí jakkoliv. Nelíbí se mi když lidi seriál kritizují a nadávají postavám a říkají jak je strašný. Stejně tak bych reagovala kdyby se v článku propírala jakákoliv postava, děsně mi vadilo to, když se nadávalo Laurel ve druhé sérii a taky jsem se jí zastávala. Já budu seriál hájit vždycky.

17 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 26. května 2015 v 12:27 | Reagovat

[16]: To je jedině dobře, je fajn, že není nic, co se ti na seriálu nelíbí. Jen prostě každému se nemůže líbit všechno. Sto lidí, sto chutí. Spoustě lidem se některé věci, které se v seriálu dějí nelíbí, stejně tak mě, ale tak to prostě je. Doufám, že 4. série bude jakýmsi restartem celého seriálu.

18 Alinois Alinois | 26. května 2015 v 13:00 | Reagovat

[17]: Je mi jasné, že se všechno nemůže líbit všem, ale urážet postavy v seriálu by se přeci nemusely. ;-) na čtvrtou sérii se hodně těším a jsem zvědavá jak to bude všechno dál

19 Mara Mara | 27. května 2015 v 8:09 | Reagovat

Já teda souhlasím s hodně věcma. Najde se tam i něco, co si myslím, že je jinak, ale po většinou to sedí. Jinak spíš jsem měla otázku na Patty, kterou jsem nevěděla, kam vcucnout. :D Jak se rozjedou Legenďáci, budeš sem taky přidávat o nich? Já vím, že na Flashe jsme tě neukecali, ale tam prostě nikdo nebyl postavou z Arrow. Ale tady budeme mít Raye a taky Saru, tak že bys třeba přimhouřila očka?:D

20 Patty | admin Patty | admin | E-mail | Web | 27. května 2015 v 12:07 | Reagovat

[19]: No, ne že by mě to už nenapadlo :-D Už jsem nad tím přemýšlela, jako vzhledem k tomu, že to vypadá, že se bude jednat pouze o seriál vysílaný v mid-season, tak asi ustoupím a stránku o Legends of Tomorrow rozšířím. Vyvstává ale jedna otázka, jestli se najde dostatek lidí, kteří budou mít zájem, abych tady o Legends of Tomorrow novinky přidávala, protože se může stát, že se najde někdo, komu by mohlo vadit, že to sem budu cpát, když  je tohle stránka o Arrow. Asi sem hodím anketu a pak se uvidí :)

21 Mara Mara | 27. května 2015 v 12:24 | Reagovat

[20]: No já si osobně nemyslím, že by to mělo někomu vadit. Svým způsobem to s Arrow souvisí a já si myslím, že spousta lidí co sem chodí to ocení :)

22 theflashmaniak theflashmaniak | Web | 10. června 2015 v 20:34 | Reagovat

Já s tím vším většinou souhlasím. NA to, jak jsem Raye neměla ráda, tak jsem si ho vážně oblíbila a do seriálu vnesl trochu životu. Nejlepší epizodu asi nedokážu vyhodnotit, protože asi není taková, která by mě úplně dostala, že bych celou dobu seděla a byla do dílu zažraná. A s Felicity mě vážně naštvaly, ten její vývoj je strašný a doufám ,že to ve 4.sérii napraví. Sice jsem Olicity fanoušek, ale tuto sérii byla neustále ufňukaná a to její postavě dost ublížilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama