Červenec 2015

Arrow obsazuje dalšího Oliverova protivníka

31. července 2015 v 20:22 | Patty |  spoilers

Ryan Robbins (Falling Skies, The Killing, Continuum) byl obsazen do role dalšího Oliverova protivníka.

Ve 4. sérii se bude pravidelně objevovat jako Conklin, sadistický a nemilosrdný člen skupiny Shadowspire, který bude Oliverovým protivníkem ve flashbackové části série. Letos bude děj ve flashbacích zahrnovat také Barona Reitera, lídra Shadowspire, do jehož role byl nedávno obsazen Jimmy Akingbola.

Conklin se poprvé objeví ve třetí epizodě.

První fotografie Damiena Darhka

30. července 2015 v 21:58 | Patty |  spoilers
Prohlédnout si můžete první fotografii s Damienem Darhkem, kterou na své facebookové stránce zveřejnil Paul Blackthorne.


Rozhovor s výkonnými producenty Marcem Guggenheimem a Wendy Mericle

29. července 2015 v 22:34 | Patty |  interviews
Oliver a Felicity odjeli do západu slunce. Co teď?
Mericle: Na začátku 4. série jsou Oliver a Felicity velice šťastní. Tuto sérii se chystáme prozkoumat, jaké to je, když zkoušíte mít vztah v doupěti Arrow. Zůstanou spolu, ale jejich vztah zažije vzestupy i pády zatímco se snaží chránit město.

Ovlivní úspěch Flashe a jeho odlehčený přístup letos nějakým způsobem seriál Arrow?
Guggenheim: Na konci předchozí série na tom byl Oliver emocionálně tak, jak jsme vždy plánovali. Tímto směrem jsme seriál celou dobu směřovali. Říkali jsme si, 'Teď si všichni budou myslet, že se ze seriálu chystáme udělat Flashe.' Myslím si, že až lidé uvidí 4. sérii, pochopí, že je Oliver šťastný. Vtipkujeme o něm jako o Oliverovi 2.0. Seriál sám o sobě bude mít pořád atmosféru Arrowa. Nemyslím si, že někdo, kdo si pustí Arrowa bude mít pocit, že sleduje Flashe. I když Arrow bude více humornější, Oliver bude ve druhé epizodě vtipkovat. Tohle bylo vždy součástí vývoje seriiálu. Vždy bylo našim cílem směřovat seriál ke Green Arrowovi z komiksů. Je to dlouhý příběh původu a my si s tím chceme pohrát.

Můžete nám říct něco o flashbacích? První dvě série se odehrávaly na ostrově a v Hong Kongu, ale ve finále Oliver skončil...
Guggenheim: Nalodil se na loď do Cove City.

Můžete nám tuto dějovou linii trochu přiblížit?
Mericle: Vydáme se na místo, které je trochu známé a velice překvapivé. A to je vše, co k tomu můžu říct. (směje se)

Co nám můžete říct o Vaší adaptaci Damiena Darhka a obsazení Neala McDonougha?
Guggenheim: Samozřejmě, že je požehnáním mít Neala v seriálu, bude starší verzí Damiena, kterého známe z komiksů. Abychom se drželi naší běžné filozofie, používáme komiksy jako výchozí bod, nikoli jako bod koncový. Naše verze Damiena je od ostatních záporáků odlišná. Není jako Ra's al Ghul, ani není pomatený jako byl Slade Wilson. Nejblíže má pravděpodobně k Malcolmovi, ale má zlomyslnost, kterou Malcolm neměl. Malcolm vždy uvažoval způsobem, 'Vše co dělám, dělám proto, abych ochránil město,' zatímco Damien je čisté zlo. Je druhem zla, které jsme v seriálu zatím neměli. Vždy jsme k našim hlavním záporákům přistupovali tak, že jsme chtěli, aby byli hrdiny vlastního příběhu. Nechtěli jsme, aby byli zcela zlí a letos jsme se rozhodli, že chceme něco úplně jiného. Opravdu jsme chtěli někoho, kdo je nenávistný a Neal je tím pravým.

Můžete nám něco prozradit o nové Lize zabijáků a Malcolmovi jako novém Ra's al Ghulovi?
Guggenheim: Malcolma jsme na konci 3. série zanechali na Nanda Parbat. I přestože hlavní dějová linie se bude točit okolo Damiena a ne Malcolma, s Malcolmem si užijeme spoustu zábavy ve chvíli, kdy přijde a začne Oliverovi kazit plány a také potenciálně s Damienem, vzhledem k tomu, že jsou nepřátelé. Další věcí, kterou více prozkoumáme je Malcolmův vztah s Nyssou a co se bude dít na Nanda Parbat. Tyto dějové linie zůstanou na Nanda Parbat, případně se vrátí do Starling City.

Když už je řeč o Nysse, prorazili jste mnoho bariér tím, že jste nám ji představili a také jste do seriálu přivedli úplně prvního bixexuálního superhrdinu. Dočkáme se tuto sérii nějakých dalších LGBT (pozn. překladatele: zkratka LGBT označuje lesbičky, gaye, bisexuály a transgender osoby) postav?
Guggenheim: Ano.
Mericle: Ano, dočkáme.

ANKETA: Vyberte NEJHORŠÍ epizodu 3. série Arrow

29. července 2015 v 20:18 | Patty
Po nejlepší epizodě 3. série je čas vybrat naopak epizodu nejhorší. Spouštím tedy další anketu, ve které můžete hlasovat pro nejhorší epizodu 3. série.

Po celou dobu hlasování tu anketa bude viset jako hlavní článek, všechny novinky se tedy budou objevovat pod ní. Po ukončení hlasování se podíváme na výsledky. Pustit se do hlasováí můžete po rozkliknutí celého článku.


PRO TY, KTEŘÍ JEŠTĚ NEHLASOVALI V ANKETĚ O NEJLEPŠÍ EPIZODU 3. SÉRIE - anketa je i nadále aktivní a tak máte ještě stále možnost jedním kliknutím ovlivnit hlasování. Hlasovat můžete tady: VYBERTE NEJLEPŠÍ EPIZODU 3. SÉRIE.

Comic Con 2015: IGN Portraits

28. července 2015 v 19:04 | Patty |  gallery update

V galerii najdete nové fotografie z letošního Comic Conu, tentokrát z photoshootu, který byl nafocen pro IGN.

tumblr_ns3fmp0ri51surf6zo1_1280.jpg tumblr_ns3fmp0ri51surf6zo3_1280.jpg tumblr_ns3fmp0ri51surf6zo5_1280.jpg tumblr_ns3fmp0ri51surf6zo6_1280.jpg

tumblr_ns585d6DP71rkoh9po4_1280.jpg tumblr_ns585d6DP71rkoh9po5_1280.jpg tumblr_ns585d6DP71rkoh9po6_1280.jpg tumblr_ns3ftvS8AO1surf6zo1_1280.jpg

GALLERY LINK:
Photoshoots & Portraits > SDCC: IGN Portraits (2015) (12x)

Legends of Tomorrow | Hawkman se objeví v seriálech Arrow a The Flash

26. července 2015 v 21:39 | Patty |  Legends of Tomorrow | spoilers
Z Comic Conu víme, že se v seriálu Legends of Tomorrow kromě Hawkgirl (hraje Ciara Renée) objeví také Hawkman.

Podle serveru Entertainment Weekly nám bude Carter Hall aka Hawkman nejprve představen prostřednictvím Arrowa a Flashe ještě předtím, než odstartuje seriál Legends of Tomorrow, kam se Hawkman následně přesune. Stanice CW se nechala slyšet, že co se Hawkmana týká, zůstane seriál extrémně věrný komiksové předloze.

Hawkman je popisován jako "charismatický a velice moudrý, rozený vůdce s obrovským šarmem a sebevědomím."

V komiksech je Hawkmen mužem starým 5 000 let, který i navzdory tomu, že se v průběhu staletí reinkarnuje, si pamatuje své minulé životy. Zatímco jeho ženský protějšek, Hawkgirl, má schopnost reinkarnovat se stejně jako Carter, z jejich společných minulých životů si nic nepamatuje.

Fotografie z natáčení prvních dvou epizod 4. série

26. července 2015 v 15:22 | Patty |  gallery update

V galerii najdete fotografie z natáčení prvních dvou epizod 4. série Arrow, které byly pořízeny přímo na place.

11755863_917335384990826_1408018614468953206_n.jpg CKpbt3wWcAAN7Gn.jpg tumblr_nrm4w0H0vo1r6ukgfo1_540.jpg tumblr_nrmvinifOU1tm42bso1_540.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Arrow Cast > Twitpics & Instagram > Personal Photos - 2015 (13x)

Jak to bude s Oliverovým dítětem?

24. července 2015 v 20:05 | Patty |  spoilers
Po pozoruhodně temné třetí sérii je Arrow připraven udělat pár změn. Nejenomže se nová série ponese ve světlejším duchu, stejně jako spin-off The Flash, ale také se zaměří více na magii a mystiku, což Arrow posune zase o něco dále od jeho "realističtějších" kořenů. Seriál bude také pokračovat s crossoverovými epizodami, což pro fanoušky zřejmě není žádný překvapením vzhledem k úspěchu, který tyto epizody v předchozí sérii zaznamenaly.

Co však nikdo od crossoveru nečekal byl fakt, že nám byla nastíněna existence Oliverova dítěte. Během epizody seriálu The Flash - 'Flash vs Arrow', Oliver v Central City narazil na starou lásku, bezejmennou ženu, kterou si zahrála herečka Anna Hopkins.

Tato postava se během 2. série objevila v seriálu Arrow, kde prohlásila, že s Oliverem čeká dítě. Moira Queenová se potenciálního problému chtěla zbavit tak, že ženě zaplatila dva milióny dolarů pod podmínkou, že navždy opustí město.

Fanoušci nejsou jediní, kteří očekávají, že Oliverovo dítě bude hrát v budoucnosti seriálu roli. Stephen Amell řekl, že se domnívá, že by Oliver mohl a měl svého syna v budoucnosti poznat.

"Já sám jsem otcem, takže bych rád viděl, jak se Oliver popere se zjištěním, že má dítě. Je zřejmé, že by to byla úplně jiná zkušenost, ale myslím si, že si tato dějová linie zaslouží větší pozornost. Jedna z věcí, kterou Greg Berlanti říká je, že nikdy fanouškům nenaznačíte něco bez toho, aniž byste tomu následně dali nějakou formu. Takže si myslím, že je sázkou na jistotu, když řeknu, že se v určitém okamžiku Oliver o svém dítěti dozví."

V komiksech, Connor Hawke potkal svého otce až v dospělosti. I když nevěděli, že jsou příbuzní, nakonec se z Connora stal Oliverův pomocník. Když se ukázalo, že je Connor Oliverův syn, byl Oliver zdrcený z toho, že se to dozvěděl jako poslední. Ve vzteku přijal úkol infiltrovat se do nebezpečné skupiny eko-teroristů. Poté, co byl jeho otec během této mise zabit, uctil Connor jeho památku a odkaz tím, že převzal roli Green Arrowa.

K Oliverovu dítěti se na tumblr také krátce vyjádřil výkonný producent seriálu, Marc Guggenheim, který zodpověděl dotaz jednoho z fanoušků:

Předtím jsi řekl, že dějová linie s Connorem nebude prozkoumána, ale Stephen řekl, že se Oliver o svém dítěti dozví. Myslel jsi tím, že to dítě nebude Connor Hawke nebo že dějová linie s "Oliverovým synem," ať už je to kdokoliv, nebude navzdory všemu prozkoumána?

"V komiksech je Connor Hawke míšenec. Dívka, která s Oliverem otěhotněla je běloška."

Znamená to tedy, že Oliverovo dítě nebude Connor Hawke, ale někdo úplně jiný? Nezbývá nám než počkat, abychom viděli, jak se s tím tvůrci poperou.

Záporáci 4. série se rozrůstají o další jméno

24. července 2015 v 8:16 | Patty |  spoilers

Herec JR Bourne se ve 4. sérii objeví jako Jeremy Tell, komiksovým fanouškům známý jako záporák Double Down.

Jeremy Tell je meta-člověk, který dokáže svá tetování obrátit ve smrtící zbraň. Jako meta-člověk je v komiksové mytologiie úzce spojený s Flashem a je členem ničemné sebranky zločinců.

Představen nám bude ve třetí epizodě 4. série.


Další novou tváří, se kterou ve ve 4. sérii setkáme, je herečka Jeri Ryan, která se ve druhé epizodě 4. série ujme role Jessicy Danforth, staré přítelkyně rodiny Queenů. Její politické ambice ji dostanou do hledáčku hrozivého nepřítele.
John Barrowman mluví o Malcolmově roli ve 4. sérii

23. července 2015 v 21:28 | Patty |  interviews
3. série Arrow pro fanoušky skončila slibným vývojem. Thea se stala součástí týmu jako důsledek toho, že hrdinové před sebou mají světlejší budoucnost a vypadá to, že tvůrci se chtějí ujistit, že nová série se ponese v úplně jiném duchu než série třetí. Jedním z nejzajímavějších vývojů nezahrnoval hrdinu, ale manipulátora Malcolma Merlyna, který se stal novým Ra's al Ghulem a hlavnou celé smrtící Ligy zabijáků.

Zatímco Comic Con v San Diegu přinesl velké množství zajímavých novinek o 4. sérii Arrow, fanoušci stále přemýšlí nad tím, co to, že se z Merlyna stal nový Ra's al Ghul, znamená pro tým Arrow. Čeká nás zcela nový konflikt? Bude chtít Merlyn spolupracovat s ochránci Starling City?
Barrowman na Comic Conu uvedl, že Merlyn bude pravděpodobně s Oliverem a jeho spojenci udržovat poklidné vztahy. Není si zcela jistý tím, proč Merlyn dosud nezabil skupinu hrdinů, ale má podezření, že by to mohlo být tím, že byli přáteli jeho mrtvého syna, nebo dokonce na tuto skupinku pohlíží jako na svou rodinu:

"Takhle to pro mě funguje. Věřím tomu, že Malcolm má pro každého z nich slabost, ale nepřišel jsem na to proč. Možná je to proto, že Tommy většinu z nich znal nebo je důvodem fakt, že se Malcolm na Olivera dívá jako na svého syna. Nebo Thea, kterou trénoval, protože věděl, že toho bude součástí. Pokud by měl někoho zabít, udělá to. Je to stejně tak černé jako bílé. Nezahrávejte si s nimi. Nestůjte jim v cestě, protože pro jejich ochranu nastaví svůj krk. Tohle si myslím. Takhle to pro mě funguje, ale jestli se něco takového stane, to netuším."

Barrowman také komentoval Merlynovy manipulativní schopnosti. Pravidelně tahá za nitky a zdá se být neohrožený, takže pro mnohé fanoušky bylo překvapující zjištění, že se Merlyn ukázal jako naprostý zbabělec ve chvíli, kdy musel čelit Ra's al Ghulovi. Některým to ukázalo, jak moc by se lidé měli Ra's al Ghula obávat, ale jiní, včetně Barrowmana, nedokázali říci, zda to Merlyn pouze hrál, aby si koupil trochu více času. Je v tom něco více než jen to, co Merlyn obvykle říká? Barrowman vysvětluje, že se své repliky pokouší sdělovat způsobem, který nechává diváky - a jeho samotného - v určité nevědomosti, pokud jde o skutečné záměry této postavy:

"Malcolma jen tak něco nevyděsí. Ra's ho vyděsil, když stál přímo před ním. Ale jako vždy, snažím se hrát tak, aby si nikdo nemohl být jistý tím, zda je Malcolm vyděšený nebo je tak dobrým manipulátorem? Když ho sledujete... A mě se líbí sledovat sám sebe, protože já se na sebe dívám a mám rád, když ho sleduju a nevím, zda mu mám věřit, že říká pravdu."

Teď, když má Merlyn na starosti Ligu zabijáků, mnozí se ptají, jaký bude jeho vztah s Nyssou, dcerou Ra's al Ghula. Technicky vzato, Nyssa se nyní musí podřídit Merlynovým příkazům, ale Merlyn je zodpovědný za smrt ženy, kterou Nyssa milovala - Sáry Lance. Barrowman řekl, že si není jistý tím, jak bude Nyssa na jeho postavu reagovat, ale nehledě na to, jakým směrem se jejich vztah bude ubírat, doufá, že obdrží dostatečné množství pozornosti:

"Chci, aby byl tento vztah prozkoumán, protože její otec je mrtvý. Tělo je pryč. Bude se na Malcolma dívat jako na svůj vzor? Bude ho chcít zabít? Musí ho respektovat, je členem Ligy, protože nosí prsten. Musel jsem si udělat svou vlastní hlavu démona. A nosil jsem ho celý týden."

Teď, když bylo potvrzeno, že Sára bude přivedena zpět k životu skrze Lazarovu studnu, nutí nás to přemýšlet nad tím, kdo bude onen vyvolený, jež Sáru oživí. Je možné, že by Nyssa mohla přivézt svou bývalou lásku zpět bez toho, aniž by o tom Merlyn věděl teď, když je její otec mrtvý, a tak možná věří tomu, že jí a Sáře už nic nestojí v cestě. Nebo, vzhledem k jeho manipulativním způsobům, by ten, který Sáru vzkřísí, mohl být právě Merlyn. Jestliže ví, že ho chce Nyssa mrtvého, mohl by to udělat proto, aby si získal její důvěru a zmírnit tím fakt, že právě on Sáru zabil. Možná, že ani tak mu Nyssa úplně neodpustí, ale mohlo by ji to odradit od jeho zabití. Konec konců, jestli Merlyn něčemu věří, je to fakt, že se musí mít na pozoru.