Srpen 2015

Výkonná producentka Wendy Mericle mluví o Nysse, možnosti objevení Vixen v Arrow a dalších

30. srpna 2015 v 13:58 | Patty |  interviews
V seriálu se objeví spouta nových postav. Můžete nám říci něco o těch, které by mohly diváky nadchnout?
Miluju Curtise Holta. Myslím si, že je úžasný, a Echo Kellum... je fenomenální. Je hezké mít v seriálu někoho takového, dává to Felicity možnost žertovat také s někým jiným a také je fajn mít v seriálu kromě Nyssy další LGBT postavu.

Když už je řeč o Nysse, bude součástí 4. série?
Rozhodně ano. I přestože jsme opustili Nanda Parbat, bude Nyssa součástí nové série.

Na instagramu se objevila opravdu roztomilá fotka s Katrinou (Nyssa) a Echem (Curtis Holt). Mohly by se z těchto postav stát přátelé?
To je zajímavá věc. Vůbec jsme o tom nepřemýšleli, ale je to skvělý nápad! (směje se)

Jak rychle budou vyřešeny záležitosti ohledně Sáry Lancové a Raye Palmera?
Velice brzy. Jsme vázáni na seriál Legends of Tomorrow, který odstartuje v lednu, takže na získání těchto postav pracujeme opravdu tvrdě.

Mohli by teď být z Raye a Felicity pouze přátelé?
Ano. Zanechali jsme je na smutném místě, tím chci říct, že Rayovi zůstalo zlomené srdce a Felicity odjela s Oliverem, právě teď pracujeme na následcích Felicitina rozhodnutí, ale nakonec na tom budou dobře.

Uvidíme Vixen v Arrow?
To je opravdu zajímavá otázka. Myslím si, že my všichni bychom tuto postavu do seriálu rádi přivedli. V této sérii se chystáme do seriálu přivézt více magie, takže Vixen by zapadla. Nemáme pro to žádné bezprostřední plány, ale seriál na stanici Seed je něčím, z čeho jsme velmi nadšení.

CTV Upfronts Portraits (2015)

30. srpna 2015 v 9:28 | Patty |  gallery update

V galerii najdete nový photoshoot s Caity, Ciarou a Victorem, který byl nafocen v rámci propagace seriálu Legends of Tomorrow, na letošních CTV Upfronts, v červnu letošního roku.

002.jpg 2~1.jpg 002.jpg 2~1.jpg

GALLERY LINK:
Photoshoots & Portraits > CTV Upfronts Portraits (2015) (2x)

Fotografie Olivera a Felicity v magazínu TV Guide

28. srpna 2015 v 16:30 | Patty |  spoilers
Do galerie jsem nahrála scan z magazínu TV Guide, který ve svém srpnovém čísle zveřejnil celou fotografii Olivera a Felicity, společně s krátkým popisem.

Olicity fanoušci se budou usmívat stejně tak jako Felicity (Emily Bett Rickards) a Oliver (Stephen Amell), až se seriál vrátí se 4. sérií a s novým přístupem k věci. "Seriál bude mít odlehčenější tón," říká výkonný producent Marc Guggenheim a připouští, že od poloviny druhé série byl seriál "velice temný." Ale vzhledem k tomu, že má tento nový pár v oblibě tajnosti a problémy, Guggenhiem potvrzuje, že věci ve Starling City nebudou tak zářivé jako ve spin-offu Arrow. "Tohle nikdy nebude The Flash!"

První oficiální fotografie ze 4. série s Oliverem a Felicity *AKTUALIZOVÁNO

27. srpna 2015 v 20:17 | Patty |  spoilers
Server TV Insider nám poskytl první pohled na 4. sérii Arrow, fotografii Olivera a Felicity.

Aktualizace: Díky časopisu TV Guide si můžete prohlédnout celou fotografii.Twitpics & Instagram - personal photos #60

27. srpna 2015 v 10:01 | Patty |  gallery update

Do galerie jsem nahrála nové fotografie z natáčení, které na sociálních sítích zveřejnili sami herci. Momentálně probíhá natáčení epizody "Haunted," ve které se objeví John Constantine. Můžete si všimnout, že fotka s Paulem a Katie je focena před Lazarovou studnou.

11351749_734868976624697_2008686852_n.jpg CNWmde4UEAAH_99.jpg CNX9ym7XAAAIkCC.jpg CNYAzPyUAAA134R.jpg
CNYXbycWcAAC766.jpg tumblr_ntiug4EDec1rmrlnyo1_1280.jpg tumblr_ntj2s3VnVp1tm31ako1_540.jpg

GALLERY LINK:
Miscellaneous > Arrow Cast > Twitpics & Instagram > Personal Photos > 2015 (29x + 7NEW)

WWE SummerSlam - August 23rd, 2015

24. srpna 2015 v 16:30 | Patty |  gallery update

Stephen se včera v New Yorku zúčastnil wrestlingového klání Summerslam pořádaného WWE, kde přišel oblečený v novém kostýmu Arrowa. Souboj probíhal ve dvojicích, Stephen/Neville versus Stardust/King Barrett a jak Stephen slíbil, tak se také stalo a zvítězil. V galerii si můžete prohlédnout spoustu fotek jak z ringu, tak z jednoho z rozhovorů. Přikládám také celý záznam Stephenova zápasu proti Stardustovi, který stojí za to vidět.

normal_013.jpg tumblr_ntkl8wqv7b1tq88ifo2_1280.jpg tumblr_ntkl8wqv7b1tq88ifo1_1280.jpg tumblr_ntklb3Onzn1tq88ifo6_1280.jpg

GALLERY LINK:
Appearances > 2015 > August 23rd - WWE SummerSlam (37x)


Výkonná producentka Wendy Mericle odhaluje hrozby a výzvy 4. série Arrow

24. srpna 2015 v 9:00 | Patty |  interviews
Jakým druhem hrozby bude ve 4. sérii Damien Darhk?
Rozhodně je strašidelný chlap. Jsme nadšení z toho, že jsme získali Neala. Měli jsme Malcolma a měli jsme Sladea. Pokud začnete analyzovat, jsou to záporáci, ale zároveň jsou také hrdiny svého vlastního příběhu a chápete, proč dělají to, co dělají. Damien tohle nemá. Je čistým zlem. Chtěli jsme to prozkoumat. Nikdy předtím jsme v seriálu neměli sociopata a přesně tohle se tenhle rok chystáme prozkoumat. Tohle je důvodem, proč ho v seriálu představíme tak rychle, hned na začátku série.

Jak dlouho jste pracovali na tom, abyste do Arrow dostali Johna Constantina, a byla výzva tento nápad uskutečnit?
Neřekla bych, že to byla výzva. Constantinova návštěva je úzce spojena se vzkříšením Sáry Lancové. Věděli jsme, že Sára na začátku 3. série umře a věděli jsme, že bude v Legends of Tomorrow, takže jsme museli přijít na způsob, jak ji oživit. Constantine byl nejvíce očividnou postavou, která by to mohla uskutečnit. Cítíme se poctěni a nadšení, že ho máme, a že je Matt Ryan k dispozici. Je skvělý.

Měli jste plán B v případě, že by vše nevyšlo tak, jak jste plánovali?
Vždycky je tady plán B. DC a všichni se spojili, aby nám to pomohli uskutečnit. Nemuseli jsme se uchýlit k plánu B, ale vždycky ho musíte mít v záloze a občas je zapotřebí také plán C. Nikdy si nemůžete být jistí, a to zejména něčím tak náročným a přitahujícím pozornost.

Co nám můžete říci o dynamice v týmu Arrow, zejména teď, když má jeden z nich raněné city?
Když se Diggle a Oliver znovu na začátku 4. série uvidí, nebude to snadné. Oliver nebude schopný vzít zpět to, co se stalo Digglově rodině. Je zřejmé, že na sebe nemůžou být naštvaní navěky. Během doby, po kterou byl Oliver pryč, se Diggle stal více méně lídrem týmu. Tým je trochu více demokratičtější, Speedy a Black Canary nakopávají zadky kriminálníkům. Diggle není šťastný, když se s Oliverem znovu setká, nebude to shledání ve stylu, "Hej, kámo, všechno je odpuštěno."

Až doteď, Oliver nebyl moc nadšený z toho, že Laurel a Thea venku bojují s padouchy. Změní názor?
Ano. A pomůže tomu fakt, že se vrátí mnohem šťastnější. Když tým na konci 3. série opouštěl, řekl, "Vy to zvládnete." Nepokusí se Laurel zastavit, ve 3. sérii to zkusil několikrát, ale marně. A Thea si vždy dělala, co sama chtěla, včetně braní drog a srážky se stromem v první sérii.

Jak na tom budou Oliver a Felicity, až se vrátí zpět a budou tak muset vystoupit ze své vlastní malé bubliny?
Vrací se šťastní. Jedna z věcí, ze které jsme nadšení je, že opravdu chceme prozkoumat jejich vztah, jsou teď pár a jsou na tom dobře, na začátku série, ale jejich vztah bude čelit výzvám. Nebude to snadné. Chceme vidět, jak jejich vztah tyto překážky ustojí a jak tím ovlivní lidi kolem sebe. Oliver znovu našel svou víru. Všechny své záležitosti na konci 3. série uzavřel. Těší se na to, co ho čeká. Je to pro něj zajímavé a nové.

Jaké jsou největší výzvy pro Olivera a Felicity?
Je to nebezpečné. V postatě jsou oba vojáci, jen rozdílnými způsoby. Felicity je hrdinou svým vlastním způsobem. Byla napadena a vystavila svůj život nebezpečí. Jak si zachovat nějaký pocit normálnosti? Každý pár, který společně pracuje, netuším, jak to dělají. Vše, co máte doma, si sebou berete na pracoviště. Doufejme, že s jejich vztahem bude letos zábava. Pokud se budou hádat, jak na to zareagují ostatní členové týmu?

Teď, když bude mít kostým, dostane Diggle i kódové jméno?
Venku, v terénu, nemůže být Digglem. Nemůžu Vám říci, jaké jeho kódové jméno bude, ale bude zábavné a skvělé. Začne přijímat svou dvojí identitu.

Bude to, že je Malcolm novým Ra's al Ghulem pro tým Arrow výhodou nebo si na něj budou muset i nadále dávat pozor?
To je otázka za milión. Dodrží slib, který dal na konci 3. série Oliverovi, nebo se vrátí a bude stejný jako předtím? Líbí se nám na něm to, že dostal to, co chtěl. Chtěl být Ra's al Ghulem. Chtěl prsten a moc. Je očividné, že hrál dlouhou hru, kterou vyhrál. Takže si myslím, že uvidíme více Malcolma, kterého jsme viděli v první sérii, tedy nemilosrdného a více mazaného.

Bude se muset Malcolm také vypořádat s Damienem Darhkem?
O Damienovi ví díky Lize něco, co někteří členové týmu Arrow vědět nebudou. Tímhle způsobem jim pomůže, ale stejně tak z toho budete mít pocit, že by se mohl spojit s Damienem. Je schopný hrát na obě strany a bude zajímavé sledovat, co dokáže. Nejsme si jistí. Máme spoustu možností.

Thea přišla o Roye a její vztah s otcem není takovým, v jaký doufala. Co dalšího na ni čeká?
Jak jsme již naznačili, tento rok se Thea bude potýkat s nežádoucími účinky Lazarovy studny. A stejně tak jako v první sérii Oliver, bude i Thea letos tak trochu řešit otázku, jak zkloubit svůj dvojí život. Díky tomu se ocitne na překvapujících místech, emocionálně.

Legends of Tomorrow budou pravděpodobně na delší dobu posledním spin-offem stanice CW

23. srpna 2015 v 16:59 | Patty |  Legends of Tomorrow | news
Ti, kteří mají rádi seriály o superhrdinech a chystají se sledovat další, nebudou muset čekat příliš dlouho, protože se očekává, že Legends of Tomorrow budou mít premiéru začátkem roku 2016, a podle informací natáčení seriálu pokračuje dobře. S hrstkou projektů, které již CW má, stanice potvrdila, že do budoucna další DC spin-off neplánuje.

Na tiskové konferenci prezident stanice CW, Mark Pedowitz oznámil, že po Legends of Tomorrow si stanice vezme přestávku od produkce seriálů o superhrdinech. "V tomto okamžiku nemáme v úmyslu točit další spin-off."

Rozhodnutí stanice je zcela jistě oprávněné vzhledem k tomu, že 30% jejího programu tvoří materiál z dílny DC komiksů, v čele s úspěšnými seriály Arrow a The Flash.

V případě, že by se z Legends of Tomorrow vyklubalo selhání, seriál by neměl více jak jednu sérii. Objevily se také nepotvrzené zprávy o tom, že seriál Arrow by mohl po 5. sérii skončit. Nicméně, pokud by se tyto zvěsti ukázaly jako pravdivé, diváci by postavy z Arrow mohly občas vídat v seriálu The Flash, protože jistým způsobem jsou tyto dva seriály propojené a postavy se čas od času objevují v obou seriálech.

TV Line Spoilers: Laurel/Quentin

23. srpna 2015 v 16:32 | Patty |  spoilers
Můžete mi říci něco o dějové lince Laurel ve 4. sérii? Něco, co nesouvisí se Sárou nebo Quentinem?
- Apple.
Laurel se v nové sérii "vrátí jako plnohodnotná Black Canary," říká producentka Wendy Mericle. "Nic víc už se učit nemusí." Ale stále bude zápasit s tím, že je nyní maskovanou bojovnicí se zločinem. "Má tajnou identitu, jak se s tím popere? Je asistentkou státního návladního, takže jaký dopad to bude mít na její rozhodnutí stát se Black Canary a naopak?"

Jak kapitán Lance a Laurel zareagují na Sářin návrat?
- Jake.
Upřímně řečeno, tohle by mohla být ta poslední věc, kterou Sářina rodina potřebuje! "Díky Laurel, která svému otci na konci předchozí série pomohla vidět věci v lepším světle, je momentálně Lance zpátky na palubě," naznačuje Paul Blackthorne. "To samozřejmě bude testováno ve chvíli, kdy se Sára vrátí zpět mezi živé, protože si myslím, že když Vaše dcera ožije, nemusí se nutně vrátit jako ta samá osoba, kterou dříve byla. Jo, tohle bude pro rodinu problém, se kterým se bude muset vypořádat!"Wizard World Chicago Con - August 22nd, 2015

23. srpna 2015 v 11:48 | Patty |  gallery update

Stephen se zúčastnil setkání fanoušků v Chicagu a v galerii si můžete prohlédnout několik fotografií z jeho včerejšího panelu. Přikládám také záznam celého panelu.

CNEMtTvUAAAiW0u.jpg CNEMsmBUwAAUn7W.jpg CNEMtTtUAAAYhDQ.jpg CNEMsu4UAAAo9Kl.jpg

GALLERY LINK:
Appearances > 2015 > August 22nd - Wizard World Chicago Con (20x)