Říjen 2015


10 spoilerů k epizodě "Haunted"

30. října 2015 v 19:04 | Patty |  spoilers


Oliverova a Constantinova první scéna se uskuteční za neočekávaných a napjatých okolností.

Zatímco účelem Constantinovy návštěvy je pomoci Sáře obnovit její duši, má také spojení s dalšími dvěma dějovými linkami. Constantine dá také Oliverovi dárek na rozloučenou a varování.

Oliver a Laurel mají tak trochu opožděnou konverzaci o všech tajemstvích, které před sebou měli a o stavu jejich přátelství.

Začátkem října, výkonná producentka Wendy Mericle naznačila, že by mohlo dojít k nepravděpdoboné spolupráci mezi Digglem a Lancem. "Budeme mít několik zajímavých věcí, během kterých se Diggle a Lance ocitnou na opačné straně, než je Oliver, vydají se na samostatné mise," říká. V epizodě "Haunted" dostanete první ochutnávku.

Samozřejmě, že nalezení a pomoc Sáře je na prvním místě, takže romantika bude hrát v této epizodě druhé housle. I přesto mají Oliver a Felicity pěkný rozhovor o lidech, které ztratili.

Se Sárou si není radno zahrávat. Vážně. Držte se od ní dál. To platí dvojnásob v případě, že jste Thea.

Na to, že je špatný chlap, má Damien Darhk spoustu užitečných odpovědí.

Flashbacky budou mít v epizodě "Haunted" konečně smysl.

V epizodě je spousta akce. Objeví se poprvé také Parker Young. (Více informací o tom, koho si zahraje, naleznete pro připomenutí v tomto článku).

Věděli jste, že nové doupě týmu Arrow má ozvučovací systém? (Oliver toho opravdu lituje). Nakonukneme také garáže.

4x07 Brotherhood

30. října 2015 v 9:10 | Patty |  Synopsis › season four
EPIZODU REŽÍRUJE JAMES BAMFORD - přetrvávající boj Týmu Arrow s Damienem Darhkem je zkomplikován šokujícím odhalením. Theina krvelačnost se vrací a ona tak ztrácí kontrolu před Alexem.

Premiéra (USA): 18. listopadu 2015
Sledovanost: 2, 69 mil. (1.1)

Oficiální fotografie k epizodě 4x05 "Haunted"

30. října 2015 v 8:00 | Patty |  gallery update

Prohlédnout si můžete celkem 28 oficiálních fotografií k epizodě "Haunted," ve které Star City navštíví exorcista John Constantine. Oficiální popis epizody si můžete přečíst TADY.

AR404B_0177b.jpg AR404B_0060b.jpg AR404B_0196b.jpg AR404B_0241b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season four > 4x05 Haunted (28x)

DISKUZE ›› 4x04 Beyond Redemption

29. října 2015 v 21:22 | Patty |  diskuze


Epizoda "Beyond Redemption" byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice ARROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze stařších dílů, máte možnost.

Potvrzeno: Damien Darhk není otcem Felicity

29. října 2015 v 11:29 | Patty |  spoilers
V jednom z nedávných rozhovorů Emily Bett Rickards prozradila, že má seriál v plánu představit nám otce Felicity a mohl by být jak bohatý, tak "pravděpodobně také velice zlý."


Mnoho fanoušků začalo tedy spekulovat nad tím, že by jejím otcem mohl být hlavní záporák 4. série, Damien Darhk. Výkonná producent seriálu, Wendy Mericle, však tyto spekulace vyvrátila.

"Je to tak skvělý nápad, že to téměr nechci zkazit," řekla Mericle během rozhovoru pro server ComicBook.com. "Bohužel, Damien není otcem Felicity. Je to skvělá teorie. Je to skvělý nápad, ale není to tak. Chystáme se do seriálu přivést jejího otce a rozhodně bude zlý. Nebude to žádný dobrák, ale není to Damien, bohužel."

Arrow se konečně dočká návštěvy od lovce démonů, Johna Constantina

29. října 2015 v 7:50 | Patty |  spoilers
Bude to jeden parádní crossover, když lovec démonů John Constantine, ze sérii trvajícího nadpřirozeného dramatu stanice NBC, Contantine, navštíví seriál Arrow.

"Pohnuli nebem a zemí, aby mě do seriálu dostali," říká Matt Ryan, který si v seriálu Arrow zopakuje roli Johna Constantina. "Od prvního září jsem začínal zkoušet divadelní hru s Keirou Knightley v New Yorku," vysvětluje Ryan. "Kvůli svému rozvrhu jsem původně nebyl schopen epizodu natočit, ale všichni dali hlavy dohromady a některé věci zpřeházeli tak, aby to bylo možné."


Teď, když byla Sára Lance přivedena zpět k životu skrze Lazarovu studnu, zhýralý exorcista je pravděpodobně tím jediným, který může pomoci se všemi démony, kteří přichází společně s jejím vzkříšením. "Moc toho o epizodě prozradit nemůžu," říká Ryan, ale odhaluje, že Constantine navštíví Star City poté, co obdrží telefonát od Olivera. "Mají společnou historii.. Neřekl bych, že jsou přátelé. Řekl bych, že jsou známí, kteří mají společnou minulost. John Oliverovi dluží."

Zatímco detaily týkající se tohoto dluhu jsou drženy pod pokličkou, Ryan prozrazuje, že Constantinova interakce s týmem Arrow je k nezaplacení. "John ví, že eixistují světy mimo ten náš a je zvyklý se s těmito věcmi denně potýkat. Takže přivést ho do skupiny lidí, kteří nikdy nebyli svědky něčeho podobného, je fascinující," říká Ryan a směje se. "A John je také arogantní mizera, takže jsou z něho ostatní trochu vyvedeni z míry. Je chlápkem, který by podal ruku ďáblu. Takže máte tohohle arogantního, baloňák nosícího chlápka... a Olivera Queena. Je to skvělé!"


Nová epizoda: 4x04 Beyond Redemption

29. října 2015 v 5:15 | Patty |  download


Stahujeme!

Od nové série už Vám sem nebudu vkládat přímé odkazy ke stažení. Jsem si jistá, že si potřebný odkaz ke stažení epizody dokážete najít sami. Kdyby se přeci jenom vyskytl problém, dejte mi vědět do komentářů.

Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte je na stránce Addic7ed.com. O české titulky se stará skvělý web cwzone.cz, stav překladu tedy můžete sledovat tam.

Stažení epizody

Epizodu najdete ke stažení například na serverech uloz.to nebo webshare.cz. Do vyhledávače stačí zadat Arrow/Arrow s04e04/Arrow 4x04. Poradí Vám také google, přes který najdete spoustu odkazů :)