Prosinec 2015

4x10 Blood Debts - promo

10. prosince 2015 v 7:51 | Patty |  videos > promo videos
Zimní finále je za námi, před námi je vánoční pauza. Epizoda 4x10 "Blood Debts" bude odvysílána až 20. ledna 2016.


Nová epizoda: 4x09 Dark Waters

10. prosince 2015 v 5:15 | Patty |  download


Stahujeme!

Od nové série už Vám sem nebudu vkládat přímé odkazy ke stažení. Jsem si jistá, že si potřebný odkaz ke stažení epizody dokážete najít sami. Kdyby se přeci jenom vyskytl problém, dejte mi vědět do komentářů.

Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte je na stránce Addic7ed.com. O české titulky se stará skvělý web cwzone.cz, stav překladu tedy můžete sledovat tam.
Post Mortem ›› Jaký dopad bude mít Oliverovo tajemství na jeho vztah s Felicity? Jaká je cena Barryho velkého rozhodnutí?

5. prosince 2015 v 17:51 | Patty |  interviews
Upozorňuji, že článek obsahuje spoilery z crossoverových epizod Flashe 2x08 "Legends of Today" a Arrowa 4x08 "Legends of Yesterday."


Ve druhé části crossoveru se seriálem The Flash, se Oliver a Barry podruhé utkali s Vandalem Savagem ve snaze zastavit nesmrtelného zloducha před zabitím Hawkgirl a Hawkmana. Jejich setkání s Vandalem však skončilo katastrofou. Oliver byl rozptýlen zjištěním, že má syna a jeho hádkou s Felicity, která zjistila, že se před ní snažil skrývat pravdu, což zapříčinilo, že šli hrdinové do boje nepřipraveni a Vandal tak získal převahu a zabil každého kromě Barryho předtím, než s pomocí Horovy hole zničil celé Central City. Naštěstí se Barrymu podařilo vrátit v čase a upozornit Olivera na to, co se stane a to jim umožňilo vyvarovat se chybám, které předtím udělali. Oliver také strávil nějaký čas se svým synem, Williamem, zatímco Hawkman a Hawkgirl se připravili na odchod, aby se lépe poznali.

Hříchy otce

V obou verzích časové linie se Oliver rozhodl zatajit Felicity existenci svého syna. Než Barry přemazal časovou linii, Felicity toto tajemství odhalila, což vedlo k velké hádce mezi ní a Oliverem. Napodruhé Felicity pravdu nezjistila, ale je pouze otázkou času, než na to přijde, podle slov výkonné producentky Wendy Mericle.

"Rozhodně to přijde do hry v polovině série. Nemůžeme Vám prozradit, jak se to stane. Ale samozřejmě fakt, že před ní má Oliver tajemství... Už jsme v seriálu několikrát viděli, že na tajemství se časem přijde a následky jsou vážné," poznamenala. "Jsme nadšeni z toho, jakým způsobem to věci změní, způsobí to trhliny v jejich fungujícím vztahu. Bude to mít dopad na oba."

Komiksoví fanoušci Green Arrowa možná byli překvapeni, že se Oliverův syn nejmenuje Connor Hawke a matka Sandra, místo toho se producenti rozhodli je jednoduše pojmenovat Samantha a William Claytonovi.

Výkonný producent Andrew Kreisbert řekl, že tvůrčí tým nechctěl být omezen tím, že "postava jako je Connor by nemohla být součástí seriálu jenom z toho důvodu, že by byl příliš mladý." Tento kompromis jim umožnil nechat si pro Connora Hawka dveře otevřené.

"To byl hlavní důvod, proč jsme udělali tohle rozhodnutí," vysvětluje výkonný producent. "Ve skutečnosti, jedna z věcí, na které jsme nejvíce pyšní je, že v podstatě jsme byli schopní v jedné scéně ve 2. sérii divákům naznačit, že se do tohoto bodu nakonec dostaneme a vše bylo provázané s Oliverovou matkou. Její představitelka, Susanna Thompson, už součástí seriálu nějakou dobu není, ale její přítomnost pociťujeme v průběhu celého příběhu. Jsou věci, které se stávají šťastnou náhodou, když děláte seriál delší dobu a jsou věci, které plánujete. Tohle je jedna z věcí, které jsme plánovali."


Hrátky s časem

Barryho cesta zpět časem poté, co Savage zničil Central City, zabil oba týmy Arrowa a Flashe, bude mít následky. "Když byla Sára přivedena zpět, když byla Thea přivedena zpět, minulý rok, když Barry změnil časovou linii, tenhle rok, když ji Barry změnil... Všechny tyhle věci, i když máte pocit, že to bylo správné, si vyberou svou daň. Vždy je tady cena, která musí být zaplacena," varuje Kreisberg. A spoléhat se na to, že vše napraví magie, nemusí být v budoucnu možné. "O Lazarovu studnu jsme se postarali již na konci 3. epizody 4. série," říká výkonný producent Marc Guggenheim a dodává, že seriál Legends of Tomorrow vysvětlí, "proč nemůže být cestování v čase použito k vyřešení problémů a to nejenom kvůli respektování smrti. Bude to něco ve smyslu: Proč se nemůžeme vrátit zpátky do Epizody X a udělat ji jinak? Na tuto otázku dostanete velice definitivní odpověď. Bude to součástí pravidel pro cestování časem, které jsou součástí Legend."

Prach prachu

Kvůli Barryho cestě zpět do minulosti se mu společně s Oliverem podařilo úspěšně spálit Vandala Savage na popel. Už teď ale moc dobře víme, že Vandal bude hlavním záporákem seriálu Legends of Tomorrow a je zřejmé, že Malcolm Merlyn bude hrát roli v jeho nepravděpodobném oživení. Neočekávejte však, že se nám dostane řádného vysvětlení v Arrowovi nebo Flaslhovi.

"Schováváme si to pro Legendy. Ale nové série obou seriálů ještě nejsou u konce, takže nechci říct, že na to nějakým způsobem nenarazíme," říká.

Berlanti také poznamenal, že jakmile Legends of Tomorrow v lednu odstartují, nebudou se křížit s dalšími seriály. Legendy jsou svým vlastním způsobem šílenou, bláznivou věcí, která poskytuje příležitost mnohým překvapením, pokud jde o to, koho navštíví a jak, protože cestují napříč časem.

To znamená, že minulé verze našich již existujících hrdinů a jejich budoucí verze se v seriálu mohou objevit, i přestože Guggenheim odmítl cokoli bližšího prozradit. "Součástí zábavy na Legendách je fakt, že se seriál odehrává napříč celou historií, v budoucnosti i minulosti, takže... Jedna z věcí, kterou si na seriálu užíváme je, že všechno je k mání. Všechno je možné."Oficiální plakát k Legends of Tomorrow

4. prosince 2015 v 19:10 | Patty |  gallery update
Stanice CW před chvílí zveřejnila první oficiální plakát k 1. sérii Legends of Tomorrow. Připomínám, že seriál startuje 21. ledna.