7 věcí, které bychom o letošním Arrow/The Flash crossoveru měli vědět

1. prosince 2015 v 18:58 | Patty |  spoilers
1. Vesmíry budou propojené jako nikdy předtím

Zatímco loňský crossover byl udělán jako dvě samostatné epizody s provázaným dějem, výkonný producent Andrew Kreisberg řekl, že tentokrát zkusili jiný přístup. "Úspěch, který jsme minulý rok u crossoveru zaznamenali, nám dodal odvahy. A naši partneři z CW a Warner Bros. nás podporovali, takže se nám naskytla možnost udělat skutečnou dvouhodinovou událost s jedním příběhem a jedním záporákem."

2. Svalnatý Hawkman

Víme, že Kendra Saunders je Hawkgirl (díky vizím, které měl Cisco), ale nebude trvat dlouho a v crossoveru se setkáme také s Hawkmanem aka Carterem Hallem, kterého ztvární Falk Hentschel. Hawkman je ve své úplně první scéně velice působivý a když jsme se Hentschela zeptali, jaké to bylo, když si poprvé oblékl kostým Hawkmana, usmál se a řekl: "Odpověď je velmi jednoduchá. Bylo to úžasné!"

3. Kendra JE Hawkgirl

I když si budete muset počkat na to, jak Kedra opravdu zjistí (a uvěří) tomu, kým opravdu je, vztah mezi ní a Carterem je opravdu zábavný. "V mé hlavě jsou jako hašteřící se starý pár," říká Hentschel, který před natáčením samotného crossoveru již natočil několik epizod pro Legends of Tomorrow. "Milují se již více než 4 000 let... Kendra si to nepamatuje, takže jejich dynamika je vždy zábavná."

4. Vandal Savage je ZLÝ

Nemůžete mít dobré superhrdiny bez dobrého záporáka, správně? Savage prokáže, že je jednou z nejvíce hrůzu vzbuzujících věcí, které jsme kdy v Arrowovi a Flashovi viděli. Zatímco Vandal má plán, který rozehraje v crossoveru, producenti řekli, že také dychtí po něčem dalším, ale budeme muset chvíli počkat, než zjistíme, co to je. "Má velice jasný plán a trajektorii," vysvětluje Guggenheim. "Pro Vandala je život jako mrknutí oka. Je mistrem podvodu. Ano, má svou vlastní osobní agendu, která se týká Hawkgirl a Hawkmana, ale má mnohem větší plány, které zahrnují celý svět." A můžete si být jistí, že uvidíte, jak odhodlaný a ďábelský Savage je.

5. Crossovery jsou výzvou

Dělat dva seriály je jedna věc, ale přidání Legends of Tomorrow, to vyžaduje mnohem více zručnosti při tvorbě přiběhu, který byl také fyzickou výzvou pro každého zúčastněného. "Zcela jistě pro herce," říká Guggenheim. "Museli jsme je požádat, aby během jednoho dne nenatáčeli scény pouze pro jeden seriál, ale také pro dva další."

6. Nová mládež na scéně

Podobně jako Hentschel, který vstupuje do seriálu jako plnohodnotný hrdina (na rozdíl od nové postavy, která je na cestě stát se hrdinou), se Teddy Sears vyjádřil k tomu, že si u své postavy, Jaye Garricka, tento prvek také užívá. "Je úžasné do toho prostě spadnout, do vesmíru, který už existuje a postupně tyhle věci odkrývat. Je vzrušující přijít do světa, ve kterém se toho už tolik stalo. Do seriálu, kde mají diváci nenasytný apetit nahlédnout do týmu STAR Labs. Pro mě je to ideální způsob jakým se k seriálu připojit."

7. Co všichni ostatní?

I přes všechny řeči o Vandalu Savagovi, Hawkgirl a Hawkmanovi, nemějte obavy, že neuvidíme nic ze začínajícího vztahu mezi Barrym a Patty a Oliverem a Felicity. Stejně tak uvidíme více Harrisona Wellse, Malcolma Merlyna a také budeme svědky toho, že týmy Arrowa a Flashe dokáží spolupracovat jako dobře promazaný stroj. Bonus: Můžete hádat, kdo z týmu Arrow se ještě musí setkat s Flashem? Dozvíte se to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 2. prosince 2015 v 7:45 | Reagovat

už sa teda poriadne teším :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama