Únor 2016

Arrow | Spoilerové fotografie z natáčení pohřbu (epizoda 4x19)

28. února 2016 v 9:04 | Patty |  gallery update

Momentálně probíhá natáčení epizody 4x19 a během pátečního dne se natáčely dva pohřby - jeden ve flashbacích (pravděpodobně Sářin) a druhý v přítomnosti.

Fotografie jsou velice spoilerové a dá se z nich leccos vyvodit, najdete je proto až po rozkliknutí celého článku.

Legends of Tomorrow | Post Mortem ›› Výkonný producent a Joseph David-Jones mluví o odhalení pravé identity Connora Hawkea

27. února 2016 v 16:57 | Patty |  Legends of Tomorrow | interviews
Článek obsahuje spoilery z epizody "Star City 2046." Pokud jste epizodu zatím neviděli, pokračujte ve čtení jen na vlastní nebezpečí.


Během nové epizody Legends of Tomorrow byl odhalen nový Green Arrow, ale pravděpodobně to nebyl člověk, kterého jste očekávali.

Green Arrowem, kterého bez okolků Legendy po svém příchodu do Star City roku 2046 pozdravily, byl Connor Hawke (Joseph David-Jones), syn Johna Diggla nikoli Olivera Queena, jako tomu je v komiksech.

"Ze seriálu Arrow víme, že Oliver už syna má, Williama," říká výkonný producent Marc Guggenheim. "Měli jsme pocit, že by to bylo trochu duplicitní v tom smyslu, že do téhle série jsme zahrnuli příběh o tom, že má Oliver syna. 'Oliver má syna v Arrowovi! Bude mít dalšího v Legendách!' Když jsme o tom mluvili, už ani nevím, kdo přišel s nápadem, že by bylo zábavné, kdyby byl Connor Hawke synem Diggla, ale zdálo se to být organické, zejména proto, že jsme myšlenku Olivera jako otce smetli ze stolu."

V téhle verzi budoucnosti je Star City zpustošeno Deathstrokovým synem, Grantem Wilsonem, který vedl armádu, jež ničila město. Během povstání John Diggle umírá a Oliver Queen je za mrtvého považován. "Město je zničené, můj otec mrtvý a snažím se být hrdinou, kterým byl Oliver Queen, protože ten už tady není a byl posledním symbolem naděje, které město mělo," říká představitel Connora Hawkea, Joseph David-Jones.


Bylo všechno, co kdy Connor udělal, poháněno tím, že ztratil svého otce?
Joseph David-Jones: Ano. Důvodem, proč si nenechal jméno Diggle - jeho skutečné jméno je John Diggle Jr. - bylo, že cítil lítost kvůli tomu, že nebyl dost silný na to, aby zachránil svého otce. Nezaslouží si nosit otcovo jméno, protože nebyl dost silný na to, aby ho během povstání ochránil. Bere si tudíž jméno Connor Hawke, dokud se mu nepodaří dostát jménu svého otce a stát se dost silným na to, aby mohl bránit město a být hrdinou, jakým dříve býval Green Arrow.

Měl nějaký vztah se svým otcem předtím, než Diggle zemřel?
Ano, až do jeho smrti. Nebylo to jednorázové, nestalo se to v době, kdyby byl zabit. Scénáristé mi řekli, že vyrůstal se svým otcem, kterého miloval. Otec mu zemřel, když byl teenager. Connor si svého otce rozhodně pamatoval i všechny hodnoty, které ho naučil.

Myslíš si, že zkřížení cesty s lidmi, kteří znali jeho otce, přivedlo na světlo mnohem zranitelnější stránku Connora?
Myslím, že se to krátce stane, když vidí, že Oliver Queen je stále naživu. Ví, kdo je Oliver Queen a ví, kdo je v tomhle vesmíru Green Arrow. Ví, že byl blízký jeho otci. Jakmile je na konci konflikt vyřešen, vidíme jeho světlejší stránku. Dívá se na Olivera Queena a ví, že jeho otec měl tohohle muže rád. Na začátku svým způsobem skrývá, že je synem Johna Diggla. Nechce, aby to lidé věděli, protože pro něj to znamená moment hanby kvůli tomu, že nechal svého otce zemřít. Nikdo to neví, dokud nepřijde Oliver a neodhalí pravdu.

Seriál Legends of Tomorrow má v plánu obměňovat hrdiny v týmu. Je nějaká možnost, že by se Connor Hawke mohl stát součástí týmu?
Myslím, že je to docela dobře možné. Mluvím se scénáristy o tom, co mají v plánu pokud jde o to, zda mě přivedou zpět jako potenciální hlavní postavu nebo pravidelně se objevující postavu v seriálu. Nic nebylo rozhodnuto. Zatím to vše visí ve vzduchu, ale vím, že plánují obměňovat členy týmu, takže uvidíme. Doufám, že tohle není naposledy, co jsme Connora Hawkea viděli.

Arrow | DISKUZE ›› 4x15 Taken

27. února 2016 v 10:20 | Patty |  diskuze


Epizoda "Taken" byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice ARROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze stařších dílů, máte možnost.


Legends of Tomorrow | DISKUZE ›› 1x06 Star City 2046

26. února 2016 v 10:00 | Patty |  Legends of Tomorrow | diskuze


Epizoda "Star City 2046" byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice LEGENDS OF TOMORROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze stařších dílů, máte možnost.

Legends of Tomorrow | Oficiální fotografie k epizodě 1x07 "Marooned"

26. února 2016 v 9:10 | Patty |  gallery update

V galerii najdete oficiální fotografie k epizodě "Marooned," která nás čeká již příští týden. Legendy se v ní budou muset vypořádat s útokem vesmírných pirátů. Oficiální popis epizody si můžete přečíst TADY.

LGN107B_0176b.jpg LGN107B_0216b.jpg LGN107A_0149b.jpg LGN107A_0073b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season one > 1x07 Marooned (16x)

Arrow | Alex Kingston se vrací a seriál obsazuje Madison McLaughlin

26. února 2016 v 9:04 | Patty |  spoilers


Alex Kingston se ke konci 4. série vrátí a opět si tak zopakuje roli Dinah Lance, matky Laurel a ex manželky Quentina. Z jakého důvodu se vrací se neví, ale již včera byla spatřena na natáčení.


Návrat Alex Kingston však není jedinou novinkou, která včera zaplavila internet. Nově se k obsazení přidává také herečka Madison MacLaughlin (Supernatural, Chicago P.D.), její příchod do seriálu oznámil skrze svůj twitter účet Stephen Amell.

Stanice CW žádné detaily týkající se role, kterou McLaughlin stvární nezveřejnila, ale server TV Line uvádí, že herečka odpovídá nedávno vypsanému castingu na postavu jménem "Rebecca." Rebecca je popisována jako chytrá dospívající dívka, která se objeví v epizodě 19 s možností, že se z ní stane pravidelně se objevující postava. Casting také uvádí, že Rebecca uprchla z nebezpečného kultu.
Legends of Tomorrow | Nová epizoda: 1x06 Star City 2046

26. února 2016 v 5:15 | Patty |  Legends of Tomorrow | download


Stahujeme!

Rozhodla jsem se, že na stránku nebudu vkládat přímé odkazy ke stažení. Jsem si jistá, že si potřebný odkaz ke stažení epizody dokážete najít sami. Kdyby se přeci jenom vyskytl problém, dejte mi vědět do komentářů.

Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte je na stránce Addic7ed.com. Stav překladu českých titulků můžete sledovat na webu serialzone.cz.

Stažení epizody

Epizodu najdete ke stažení například na serverech uloz.to nebo webshare.cz. Do vyhledávače stačí zadat Legends of Tomorrow/Legends of Tomorrow s01e06/Legends of Tomorrow 1x06. Poradí Vám také strýček google, přes který najdete spoustu odkazů :)