Červen 2016

Arrow | Na Olivera se zaměří novinářka

29. června 2016 v 21:27 | Patty |  spoilers


S novými postavami se v posledních dnech roztrhl pytel a ani dnešní den není výjimkou.

Nejnovějším přírůstkem 5. série je herečka Carly Pope (Popular, The Tomorrow People, Game of Silence), která byla obsazena do vracející se role Susan Williams, novinářky z nedalekého Coast City. Susan přichází do Star City, "aby si udělala jméno" tím, že za účelem napsat velký příběh, se zaměří na Olivera Queena.

Pokud Vám to zní povědomě, je to proto, že v DC komiksech je vdaná za Jima Jordana, mladšího bratra obyvatele Coast City, Hala Jordana aka Green Lanterna.

Poprvé se v Arrowovi objeví ve 3. epizodě.

Kromě novinářky z Coast City se v seriálu objeví další nová postava, která má zatím pouze jméno - Derek Zaba. O probíhajícím castingu na tuto postavu před pár dny informoval server TV Line. Derek je popisován jako muž s "krutou inteligencí" a smyslem pro humor. Spolehá se na svou židovskou víru, byl vychován ve zbožné rodině. Nicméně, je také člověkem, který v sobě má, do určité míry, temnotu. A i přestože je většinou laskavý, může představovat i fyzickou hrozbu.

Arrow | Policie Star City získá novou posilu

28. června 2016 v 21:06 | Patty |  spoilers


Arrow do 5. série nabírá další novou tvář.

Herec Tyler Ritter (The McCarthys) byl obsazen do pravidelně objevující se role detektiva Malonea, nového přírůstku policejního oddělení Star City. Toto obsazení je následkem odchodu kapitána Lance od policie.

I přestože Lance již pro policii Star City nepracuje a obě jeho dcery jsou pryč - jedna je mrtvá, druhá cestuje s Legendami - neznamená to, že bude hrát v 5. sérii menší roli. Paul Blackthorne je i nadále jednou z hlavních postav, tudíž bude hrát v příběhu důležitou roli.Arrow se s 5. sérií vrací 5. října.

Mane Addicts (2016)

28. června 2016 v 13:10 | Patty |  gallery update

Emily nafotila nový photoshoot pro Mane Addicts. V galerii si můžete prohlédnout celkem 6 fotografií.

emily2.jpeg emily3.jpeg emily5.jpg emily6.jpeg

GALLERY LINK:
Photoshoots & Portraits > Mane Addicts (2016) (6x)

Arrow, The Flash a Legendy na Comic Conu 2016

28. června 2016 v 12:10 | Patty
Ani letos nebudou seriály Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow chybět na Comic Conu v San Diegu, který bude letos probíhat ve dnech 20. - 24. července. Svůj panel budou mít seriály v sobotu, 23. července, můžete se tak těšit na fotografie, videa a informace z jednotlivých panelů. Vzhledem k tomu, že letos se Comic Con koná koncem července a natáčení nových sérií by mělo začít o něco dřív, už v první polovině července, je velice pravděpodobné, že se letos na Comic Conu dočkáme také prvních promo videí k novým sériím.

Podzim s DC seriály na CW

27. června 2016 v 11:39 | Patty |  gallery update
Stanice CW zveřejnila propagační plakát se všemi svými DC seriály, v jehož centru je Supergirl, která se své druhé série dočká právě na CW.


Arrow | Stephen Amell prozradil pár informací o 5. sérii

25. června 2016 v 17:24 | Patty |  spoilers

Stephen odpovídal prostřednictvím facebooku na otázky fanoušků a současně s tím prozradil také pár informací o 5. sérii.


James Bamford znovu usedne do režisérského křesla. Režírovat bude epizody 5x01 a 5x02. (Ve 4. sérii režíroval epizodu 4x07 "Brotherhood." Ano, jednalo se o tu epizodu, ve které jsme se po dlouhé době dočkali solidních bojových scén).

"Epizoda 5x01 má příležitost mít nejvíce násilný záběr v historii televize," říká Stephen. Trval na tom, že celou scénu natočí sám bez použití kaskadéra. James Bamford souhlasil pod podmínkou, že to udělá bez trička. Je tím myšlen dlouhý, nepřetržitý záběr bez střihů (příkladem může být třeba bojová scéna s Daisy na konci série Agents of SHIELD).

"Pokud má epizoda 501 něco naznačit, Arrow tenhle rok nebude přímo zlý, ale bude přinejmenším více nepříjemný. Je to opravdu vzrušující," rozplývá se Stephen.

V 5. sérii dostaneme další nový Arrow kostým nebo alespoň jeho mírně upravenou verzi.

V premiéře série uvidíme postavu, kterou jsme již dvě série neviděli. Můžete začít hádat, kdo by to mohl být?

Ovlivní Flashpoint také Arrowa? "Nevím, ale určitě by mohl."

Na podzim nás čeká velký crossover mezi DC seriály, ale Stephen si není jistý, které postavy budou jeho součástí.

Jak dlouho by se mohl Arrow vysílat? "Původně jsme měli pětiletý plán, ale ten se vztahuje pouze na flashbacky. Mám podepsanou smlouvu ještě na několik dalších let," říká.

Bude Black Canary v 5. sérii? "Myšlenka Black Canary a toho, co znamená a ztělesňuje ve Star City je něco, co budeme tenhle rok zkoumat."

Stephen popsal 501 slovem "Odkaz."

The Flash | Jesse se vrací!

25. června 2016 v 9:40 | Patty |  The Flash | spoilers

I přestože 2. série Flashe skončila tím, že se Harry společně se svou dcerou Jesse vrátil zpět na Zemi 2, ani jednoho z nich jsme neviděli naposledy. O tom, že i během 3. série bude představitel Harrisona Wellse, herec Tom Cavanagh, jednou z hlavních postav, už nějakou chvíli víme, nyní se však k celé situaci vyjádřila také Violett Beane, představitelka Jesse.

"Vím, že budu zpět," řekla minulý týden během Saturn Awards v Los Angeles. "Ale netuším, zda to bude se schopnostmi nebo bez nich."

Koneckonců, když se Barry v minulé sérii pokusil znovu vytvořit "nehodu," která ho přeměnila na rychlíka, zasáhla vlna, jež se prohnala STAR Labs, také Jesse a Wallyho, čímž se okamžitě rozpoutaly spekulace, že se jeden z nich nebo oba dočkají svého komiksového osudu (jako Jesse Quick a Kid Flash).

"Když byla Jesse zasažena, říkala jsem si, 'Děje se to' Děje se to'," říká její představitelka. "Byla tam jiskra, když se dostala z kómatu, ale nestalo se to a byla jsem smutná, protože jsem byla velmi nadšená z přestavy, že bych mohla hrát rychlíka. A byla bych ráda, pokud by se to stalo na začátku dalšé série."

Samozřejmě skutečnost, že nás čeká epický komiksový děj týkající se Flashpointu, kdy Barry zachránil život své matky, čímž vznikla alternativní realita/budoucnost - znamená, že existuje několik různých způsobů, díky kterým můžeme vidět Jesse znovu, i přestože je zpět na Zemi 2.

"Díky Flashpointu se může stát cokoliv, že? Doslova se otevřely dveře jakékoli alternativní realitě," upozorňuje Beane. "Mohla by se objevit jako Jesse ze Země 1, mohla by být rychlík... Kdo ví!"


3. série seriálu The Flash startuje 4. října.

42nd Annual Saturn Awards - June 22nd, 2016

25. června 2016 v 9:14 | Patty |  gallery update


22. června se konalo předávání cen Saturn Awards, přičemž této události se za seriály Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow zúčastnili: John Barrowman (Arrow), Echo Kellum (Arrow), Violett Beane (The Flash) a Caity Lotz (Legends of Tomorrow). Za zmínku také stojí fakt, že seriál The Flash zvítězil v kategorii Nejlepší televizní adaptace superhrdinského seriálu.

542433380.jpg 542432448.jpg 542509980.jpg 542265836.jpg

GALLERY LINK:
Appearances > 2016 > 42nd Annual Saturn Awards (67x)

Legends of Tomorrow | Vixen již zná svou představitelku

24. června 2016 v 15:18 | Patty |  Legends of Tomorrow | spoilers

Nedávno jsem Vás informovala o tom, že k hlavnímu obsazení 2. série Legend se nově přidá také Vixen (více informací v tomto článku). Nyní už známe i její představitelku.

Role "nové" Vixen se zhostí herečka Maisie Richardson-Sellers a představí se nám jako Amaya Jiwe, babička Mari McCabe, která se jako Vixen objevila v seriálu Arrow.

Schopnosti Amayi vychází z tajemného totemu, který jí umožňuje magicky využívat schopnosti zvířat.

Arrow | Arrow obsazuje hvězdu z The Walking Dead

24. června 2016 v 15:18 | Patty |  spoilers


K obsazení 5. série se přidává herec Chad L. Coleman, který byl obsazen do pravidelně se objevující role Tobiase Churche.

Tobias Church je popisován jako "impozantní gangster, který se snaží sjednotit různé zločinecké podniky ve Star City pod své vlastní velení." Tohoto zloducha poprvé uvidíme v premiéře 5. série.

Coleman, známý především díky své roli Tyreese v seriálu The Walking Dead, se tak přidává k navrátilci Madison McLaughlin a nedávno obsazenému Ricku Gonzalesovi a Joshovi Segarrovi.