Červenec 2016

The Flash | EW Spoiler: Flaspoint a Baryho vzpomínky

31. července 2016 v 9:56 | Patty |  The Flash | spoilers


Můžete nám prozradit něco o Flahovi, konkrétně o Barry Allenovi?
- Conor.

Ve Flashpointu uvidíme, že si Barry skutečně cení kvalitního času stráveného se svými ne již mrtvými rodiči, ale nebude trvat dlouho a bude muset čelit následkům, které s sebou nese zahrávání si s časem. "Začíná mít nové vzpomínky na absolvování střední i vysoké školy, vzpomínky, které se svými rodiči nikdy neměl, ale právě tyto nově vytvořené vzpomínky začnou postupně nahrazovat jiné z původní časové osy." říká Grant Gustin.

Legends of Tomorrow | On the Set of Legends of Tomorrow - Seasson 2 (July 25th & 27th, 2016)

30. července 2016 v 16:16 | Patty |  gallery update

V galerii najdete fotografie z natáčení 2. série Legends of Tomorrow. První set fotografií je z 25. července, druhý z 27. července.

legends-103-2.jpg legends-135-2.jpg legends-101-2.jpg legends-200.jpg

legends-tomorrow-start-filming-supergirl-talk-producers-01.jpg legends-tomorrow-start-filming-supergirl-talk-producers-08.jpg legends-tomorrow-start-filming-supergirl-talk-producers-04.jpg legends-tomorrow-start-filming-supergirl-talk-producers-13.jpg

GALLERY LINKS:
On the Set > season two > July 25th, 2016 (12x)
On the Set > season two > July 27th, 2016 (13x)
San Diego Comic Con 2016: Phototoshooty pro ET, Entertainment Weekly & TV Line

27. července 2016 v 20:49 | Patty |  gallery update

Herci nafotili během Comic Conu několik nových photoshootů pro ET, Entertainment Weekly a TV Line. Všechny fotografie najdete v galerii.

tumblr_oas8v20XV61uwyauro1_540.jpg tumblr_oavg968Fgn1rkoh9po1_500.jpg tumblr_oas8v20XV61uwyauro1_540.jpg tumblr_oavg968Fgn1rkoh9po1_500.jpg

THE_FLASH.jpg ARROW.jpg tumblr_oattiwEmvt1uw4ew0o1_540.jpgCoI613KWcAApAB9.jpg

001~1.jpg CoJJkGuWAAEZSum.jpg tumblr_oaxzocrkwg1qcpno5o1_1280.jpg tumblr_oasn2frxKJ1uw4ew0o3_1280.jpg

GALLERY LINK:
Photoshoots & Portraits > SDCC: ET Portraits (2016) (2x)
Photoshoots & Portraits > SDCC: Entrertainment Weekly Portraits (2016) (5x)
Photoshoots & Portraits > SDCC: TV Line (2016) (18x)

Arrow | Název epizody 5x03

27. července 2016 v 18:25 | Patty |  spoilers

The Flash | Postřehy z Comic Conu v San Diegu (2016)

24. července 2016 v 21:20 | Patty |  The Flash | spoilers


Flashpoint bude součástí celé 3. série.

Flash bude mít tuto série dva hlavní záporáky. Jedním je rychlík, druhý je Dr. Alchemy, kterému propůjčí hlas Tobin Bell.

Felicity se znovu objeví ve Flashovi, konkrétně ve třetí epizodě, kde se objeví, aby Barrymu poradila.

Až se seriál na podzim vrátí, zjistíme, že od finále 2. série uplynuly tři měsíce a Barry žil celou tu dobu nový báječný život v alternativní časové linii se všemi vzpomínkami na tu původní. V časové linii, kterou Barry vytvořil, jsou jeho rodiče naživu, Wally West je Flash a Barry pracuje pro policii Central City.

Joeův vztah s ostatními postavami se také změní. I přestože bude mít scény s Kid Flashem netuší, že hrdinou je jeho syn. A vzhledem k tomu, že Barryho nevychoval, nebudou mít mezi sebou blízký vztah a Joe nezná Cisca ani Caitlin.

Na seriál Legends of Tomorrow nebude mít Flashpoint nijak významný vliv, protože v Legendách postavy cestují časem.

Nicméně, na seriál Arrow mít vliv bude. konkrétně na Johna Diggla.

Tom Felton zatím o postavě, kterou hraje, příliš neví, ale on a Barry budou v rozporu. Také řekl, že zatímco Julian bude znát Barryho, protože spolu roky pracovali, Barry díky Flashpointu o Julianovi nebude nic vědět.

Tom Cavanagh neprozradil ani slovo o verzi postavy, kterou ve 3. sérii ztvární, i přestože všichni vsází na to, že se objeví jako skutečný Harrison Wells ze Země 1.

Keiynan Lonsdale neměl ani tušení, že si Kid Flashe zahraje tak brzy na začátku série.

Candice Patton by byla ráda, kdyby se Iris objevila v Supergirl a pracovala pro CatCo.

Arrow | Postřehy z Comic Conu v San Diegu (2016)

24. července 2016 v 21:03 | Patty |  spoilers

Záporákem série bude lukostřelec Prometheus, ale není to Prometheus z komiksů. Záporák je originální postavou, a bude pasovat do hlavního tématu 5. série, kterým je "odkaz" - něco, s čím bude Oliver tenhle rok hodně bojovat.

100. epizoda bude jednou z crossoverových epizod.

Katie Cassidy se objeví v první epizodě.

David Ramsey řekl, že zatím to neplánují, ale rád by se objevil v Supergirl.

Flashpoint paradox sehraje roli v 5. sérii Arrowa a bude mít dokonce dopad na Digglovu dějovou linii.

Felicity se bude zabývat spoustou potlačených emocí. A Stephen řekl, že zatímco Oliver stále miluje Felicity, v současné době nejsou spolu.

Oliver nebude dobrý starosta. Místo toho, aby se soustředil na své povinnosti, bude trénovat nováčky, kteří mu chtějí pomoci chránit Star City.

Oliver má možná titul starosty, ale je to Thea, která na sebe vezme povinnosti s tím související. Stephen Amell prozradil, že zatímco Oliver se snaží ucuknout při plnění svých úkolů, Thea je tou, která se vždy ujistí, že je vše potřebné hotovo. "Bude sbírat všechny kousky, které za sebou Oliver nechá," řekla Willa Holland.

Curtis se dočká svého původního příběhu a do popředí se dostane také jeho manželství. "Máme pro Curtise docela velké plány, zejména s ohledem na jeho manželství. Chce se stát samozvaným strážcem. Chce začít bojovat proti zločinu. Doma má manžela, který si pravděpodobně všimne, že se domů vrací s modřinami," řekl výkonný producent Marc Guggenheim.

Flashbacky mohou nebo také nemusí společně s 5. sérii skončit. Oliver byl pryč pět let a my se blížíme na konec této cesty, ale Stephen řekl, že doposud nic nebylo potvrzeno, a zda se flashbacky budou nebo nebudou nadále objevovat v případě, že bude seriál pokračovat, zaslouží si šestou sérii.

Legends of Tomorrow | Postřehy z Comic Conu v San Diegu (2016)

24. července 2016 v 19:11 | Patty |  Legends of Tomorrow | spoilersStephen Amell se objeví v první epizodě, nyní už jako Oliver Queen, starosta Star City.

Teď, když už neexistují Páni času, zůstává tato práce na Legendách, to znamená, že musí chránit a napravit časovou osu.

Série nebude mít jednoho hlavního záporáka, ale skupinu záporáků složenou z Malcolma Merlyna, Damiena Darhka, Reverse-Flashe a kapitána Colda, kteří tvoří Legii zkázy.

Ve 2. sérii se vrátí také Jonah Hex.

Neal McDonough se jako Damien Darhk objeví už v první epizodě. Setkáme se s ním v roce 1942.

Seriál Legends of Tomorrow ještě s Hawkgirl a Hawkmanem neskončil. Až přijde správný čas a bude se to hodit do příběhu, zase je uvidíme.

Dominic Purcell řekl, že Rory bude letos více šokující než loni.

Co se týká dynamiky Firestorma, z Jaxe a Steina se stala kompaktní jednotka. Jak dlouho jim to vydrží, to už je jiná otázka.

Victor Garber dodal, "Bez ohledu na to, jak dobře spolu vycházíme, jsou tam zahrnuta ega a opět si polezeme na nervy."

"Pokud by to bylo na Rayovi, zbavil by se veškerého zla během jedné epizody. Pak bychom ale neměli celou sérii," řekl Brandon Routh.

Arthur Darvill prozradil, že Rip Huntera čeká nový vzrušující zvrat.

Maisie Richardson-Seller řekla, že její postava - Vixen - dobře vychází s White Canary, ale neshodne se s Heat Wavem.

Minulý rok postavy všechno věděly. Co, kde a jak. Druhá série je založena spíše na tajemstvích. Místo jednoho padoucha jich musí porazit hned několik.