Srpen 2016


Arrow | Oficiální fotografie k epizodě "Legacy"

30. srpna 2016 v 21:06 | Patty |  gallery update

V galerii si můžete prohlédnout oficiální fotografie k epizodě 5x01 "Legacy," která bude odvysílána 5. října.

AR501c_0007b.jpg AR501c_0034b.jpg AR501a_0056b.jpg AR501d_0269b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season five > 5x01 Legacy (12x)


The Flash | Oficiální fotografie k epizodě "Flashpoint"

30. srpna 2016 v 20:49 | Patty |  gallery update

V galerii si můžete prohlédnout oficiální fotografie k epizodě 3x01 "Flashpoint," která bude odvysílána 4. října.

FLA301a_0006b.jpg FLA301a_0090b.jpg FLA301b_0057b.jpg FLA301b_0144b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season three > 3x01 Flashpoint (14x)

Arrow | Seriál obsazuje kmotra ruské Bratvy

30. srpna 2016 v 19:48 | Patty |  spoilers


Seznam herců 5. série se rozrůstá o další jméno.

K obsazení nové série se připojuje David Meunier (Justified, Aquarius), kterého budeme v seriálu pravidelně vídat jako Ishmaela Gregora - úlisného a strach nahánějícího kmotra Bratvy, který se začne zajímat o Olivera Queena. V komiksech byl Gregor šéfem ruského zločinu, jež dychtil po magických schopnostech démona Sabbaca. Nicméně, seriál Arrow bude zkoumat jeho pozemské ambice.

The Flash | Výkonní producenti mluví o Flashpointu, Barrym a Iris a zloduších

27. srpna 2016 v 9:30 | Patty |  The Flash | interviews
Do nové série zbývá ještě víc než měsíc, ale pomalu se začínají objevovat další a další informace a rozhovory k nové sérii. Čekání si tak můžete zkrátit delším rozhovorem, který jsem pro Vás přeložila, a ve kterém se výkonní producenti seriálu Aaron Helbing a Todd Helbing rozpovídali o Flashpointu a zloduších 3. série.

Co diváky na premiéře 3. série nejvíce šokuje?

Todd Helbing: Myslím si, že budou nejvíce šokováni Joem.

Aaron Helbing: Myslím si, že nejvíce v šoku budou z Caitlin. Je to skvělé. Caitlin v tom zbožňuju.

Todd Helbing: Je to zábavné, protože ten šok bude mít dvě zcela odlišné úrovně.

Jak odlišné jsou Flashpointové postavy od těch, do kterých jsme se zamilovali?

TD: Řekl bych, že jsou stejně tak odlišní jako jejich dvojníci na Zemi 2. Cisco ve druhé sérii v podstatě pracuje ve STAR Labs, ve společnosti, která ve skutečnosti neexistuje. Dělá to, aby zastavil meta lidi. Nyní je zazobaným chlápkem, kterému je to jedno, takže bych řekl, že rozdíl tady je!

AH: Caitlin je stále doktorka, Joe je pořád detektivem a Iris reportérkou. Největší odchylkou je pravděpodobně Cisco a také je tady Kid Flash.

Po tom, jak temná druhá série byla, co nám můžete říci o příběhu třetí série a o tom, jakým směrem se bude děj ubírat?

AH: Zoom byl opravdu temnou postavou. Když jsme diváky v epizodě 218 seznámili s jeho příběhem, okamžitě pochopili, proč byl takový jaký byl, jeho matka byla přímo před ním zavražděna. Je to zajímavé, protože jsme prozkoumali to, co se mohlo stát Barrymu, kdyby nebylo Joea, Iris a lásky. Takže ano, bylo to temné. Tuhle sérii rozhodně plánujeme odlehčenější tón. Zlo tady pořád je, takže to musíte respektovat. Nemyslím si, že bude tak temné jako Zoom. Když znovu uvidíme Barryho, žije se svými rodiči. Mám pocit, že na tenhle moment Barry čekal od chvíle, kdy jeho matka zemřela. Kdo by to nechtěl? Poté přišel Zoom a vzal mu otce. Takže když Barryho uvidíte, je na něm vidět, jak je šťastný. Konečně žije život, který vždycky chtěl, ale vše má své klady i zápory. Zatímco má své rodiče, nemá ve svém životě Joea. Nevyrůstal s ním, nebyl jeho pěstounem. Nevyrůstal s Iris, neměl možnost ji vídat každý den. Znal ji od základní školy, ale jejich vztah nikdy nebyl stejný. Je v tom velký rozdíl. Nešel do STAR Labs, nikdy nepracoval s Caitlin, Ciscem a Dr. Wellsem. A na tohle si bude muset zvyknout. Ale fakt, že může být se svými rodiči vrhá stín na vše ostatní.

Jakmile Barry zjistí, co udělal, ovlivní ho to psychicky?

AH: Jak budeme prozkoumávat Flashpoint, uvědomí si, že volba, kterou učinil, má své následky a s těmi se bude muset vypořádat. Pokaždé, když učiníte volbu, můžete se vydat směrem A nebo B. A když uděláte velké rozhodnutí jako je návrat v čase o 15 nebo 16 let zpátky, a zastavíte Reverse Flashe dřív, než zabije Vaši matku, následky jsou obrovské. Takže si myslím, že Barry si to uvědomuje.

Reverse Flash si bude dobírat Barryho kvůli rozhodnutí, které učinil. Bylo zábavné mít ho zpět a přinutit tak Barryho, aby čelil tomu, co udělal?

AH: Ano. A navíc máme herce takového kalibru jako je Matt Letscher, který je skvělou nemesis, miluje to. Nenávidí Flashe. Když se podíváte na komiksovou historii Reverse Flashe, byl Flashem posedlý, chtěl se jím stát, ale nemohl. Stal se Flashem tak posedlý, že se musel stát lepším, než je on nebo alespoň tohle si myslí. Jeho životním posláním je udělat Barrymu Allenovi ze života peklo, dokonce i tam, kde právě teď je, se mu vysmívá jak nejvíce může. Ať už řekne cokoliv, je to něco jako, "Dostal jsi mě, ale pořád tě nenávidím a udělám všechno pro to, aby ses cítil mizerně a přinutím tě uvěřit tomu, že to, co jsi udělal, bylo katastrofální."

Co nám můžete říci o hlavních záporácích téhle série a o tom, čemu Barry čelí?

AH: Jsem opravdu nadšený z Dr. Alchemyho, protože jsme doposud žádného alchymistu neměli. Může vzít X a udělat z něj Y. Odráží to, co se stalo Barrymu, když byl pouhým vyšetřovatelem na místě činu a poté ho zasáhl blesk s temnou hmotou z urychlovače částic. Byla to jistá forma alchymie, která ho změnla na Flashe. Můžeme skutečně prozkoumat alchymii, jak se z X může stát Y a ukázat, jakým způsobem odráží to, co se stalo Flashovi a ostatním meta lidem v Central City. Máme také rychlíka, Savitara.

Proč je jeden ze záporáků 3. série další rychlík? Myslíte si, že je to nějakým způsobem zakořeněno v DNA Flashe? Je pro Vás více zajímavější když musí Barry Allen čelit rychlíkovi?

TH: Ano, myslím si, že obecně, pokud máte další meta lidi, je stále těžší ukázat, jak je Barry nemůže přemoci. Když máte dalšího rychlíka, zejména někoho jako je Zoom nebo Reverse Flashe, potřebujete někoho na stejné úrovni, kdo bude hrozbu představovat a to spousta jiných meta lidí nedokáže.

Jak se Vám podaří neopakovat se vzhledem k tomu, že už tady v pozici hlavních záporáků dva rychlíci byli?

TH: Savitar je více pychologickým typem darebáka a to svým vlastním podivným způsobem. Myslím si, že v hinduismu znamená slovo Savitar Bůh rychlosti. Všechno, co se tohohle chlápka týká, je o rychlosti. Nemůžu zacházet do detailů, ale není jako Zoom nebo Reverse Flashe.

Jakým způsobem bude doplňovat Dr. Alchemyho, který očividně není rychlíkem? Budou spolupracovat?

TH: K tomu řeknu pouze to, že plán Dr. Alchemyho a plán Savitara se příliš neliší.

Z čeho jste nejvíce na Dr. Alchemym nadšení?

TH: Minulý rok byl díky Zoomovi docela temný a myslím si, že se chceme vrátit k odhlehčenému tónu první série. Stále potřebujeme temnější momenty, a myslím si, že když zjistíte, co Alchemy dělá, bude to jeden z těch šokujících momentů, které v našem seriálu opravdu milujeme.

Jak na tom budou ve Flashpointu Barry a Iris?

AH: Ve Flashpoint vesmíru s ní Barry nevyrůstal. V podstatě jsou si cizí. Ona je někým, koho Barry znal a on je někým, koho Iris znala během jejich dnů na základní škole. Je to vzrušující, protože je to jako, "Tohle by se stalo, kdyby Reverse Flash nezabil Barryho matku a z Barryho se nestal Flash. Byl by normální kluk, který jde za dívkou, do níž je odjakživa zamilovaný, chce ji poznat a mít s ní vztah." Je to pro nás vzrušující, protože právě tohle prozkoumáme.

Je něco, čím byste mohl u klidnit fanoušky páru WestAllen, kteří jsou z Flashpointové dějové linie nervózní?

AH: Barry Allen a Iris West jsou ikonickým párem. Na konci druhé série jsme je směřovali k tomu, že se dají dohromady, ale pak se Barry vrátil v čase. Ale tihle dva jsou předurčeni být spolu. A poku jde o osud, věci nakonec skončí tak, jak jste doufali.

Co nám můžete prozradit o Kid Flashovi a o tom, jak je od ostatních rychlíků odlišný?

AH: Ve druhé sérii jsme zjistili, že Wally má potřebu rychlosti, když závodil s auty. Je to v jeho DNA. Dokonce i když přestal se závoděním, je inženýrem, který se snaží navrhnout a vyvinou turbo pohon. Tyto aspekty budou vždy součástí jeho DNA. Když ho uvidíme ve Flashpointu, je Flashem. Je Kid Flashem, ale zároveň také Flashem. Je rychlíkem, který chce udělat správnou věc, ale dělá ji svým vlastním způsobem.

Také jsme zjistili, že Jay Garrick je Flashem na Zemi 3. Co nám můžete prozradit o tom, jakým způsobem se to bude v této sérii prolínat, zejména pokud jde o komplikace s Flashpointem?

TH: Tyhle ostatní Země nejsou Flashpointem ovlivněny, stejně jako Supergirl, protože je na jiné Zemi. Jay Garrick je na Zemi 3 stále Jayem Garrickem, nic se nezměnilo. A myslím si, že když teď Barry ví, kde je, a že je tady někdo mnohem starší a zkušenější než on, i přestože vypadá jako jeho otec, půjde si k němu pro radu stejně tak často.The Flash | Todd Lasance obsazen do role Rivala

24. srpna 2016 v 6:06 | Patty |  The Flash | spoilers

Herec Todd Lasance (The Vampire Diaries) se ve 3. sérii bude objevovat pravidelně jako Rival, který je rychlíkem v černém kostýmu.

Tento australský herec, který se objevil také v seriálu Spartacus: War of Damned, se poprvé objeví v premiérové epizodě 3. série.