Říjen 2016

Arrow | Oficiální fotografie k epizodě "Human Target"

31. října 2016 v 21:19 | Patty |  gallery update

Ve středu/čtvrtek nás čeká epizoda, ve které Oliver kvůli záchraně Reneho požádá o pomoc starého přítele, Christophera Chance. Oficiální popis epizody si můžete přečíst TADY.

AR505a_0014r.jpg AR505a_0056b.jpg AR505b_0139r.jpg AR505a_0366r.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season five > 5x05 Human Target (19x)

Entertainment Weekly's Popfest - October 29th, 2016

30. října 2016 v 21:06 | Patty |  gallery update

Stephen Amell, Caity Lotz, Grant Gustin, Melissa Benoist a Greg Berlanti se objevili na Popfestu, který pořádal Entertainment Weekly.

Stephen2BAmell2BEntertainment2BWeekly2BPopFest2B27rBTmEIHBhx.jpg Stephen2BAmell2BEntertainment2BWeekly2BPopFest2BBEkB7NxUKTUx.jpg Caity2BLotz2BEntertainment2BWeekly2BPopFest2BMddmKcdGucqx.jpg Caity2BLotz2BEntertainment2BWeekly2BPopFest2B3fmKOnYouZAx.jpg

GALLERY LINK:

Arrow | Thea a Lance si vybudují dynamiku dcery a otce

30. října 2016 v 13:28 | Patty |  interviews
Přináším Vám přeložený krátký rozhovor s představitelem Quentina Lance, Paulem Blackthornem, ve kterém mluví mimo jiné také o nové dynamice, kterou uvidíme mezi Lancem a Theou.


Teď, kdy má práci v Oliverově kanceláři, bude Quentin schopný ukočírovat své holdování alkoholu?

To netuším. Člověk by si myslel, že se chce chovat zodpovědně kvůli tomu, že je zástupcem starosty. Odložit láhev, dát si pauzu. Ale netuším! Kdo ví? Uvidíme.

Co nám můžete říci o dynamice mezi Theou a Quentinem teď, když mu Thea prokázala tak velkou laskavost?

No, je to zajímavé, protože ona se nachází ve zvláštní situaci pokud jde o jejího otce a Quentin je v zoufalé situaci ohledně své dcery, a rozhodně se zdá, že dojde k jisté výměně rolí. Je to zajímavé, protože jsme o tom ve scénách mluvili, ale ani jeden z nás si to neuvědomil. Měli jsme pocit, že postavy by si neuvědomovali, že se něco takového děje, delší dobu. Není to nic ve stylu, "Je jako moje dcera!" Je to nevyřčené, ale ten pocit tam je. Je zajímavé pohrát si s takovou dynamikou.

Právě teď, Quentin má dceru, která je naživu...

Domů ale moc nechodí!

Budete součástí 100. epizody?

Ano!

Pak je tedy možné, že se Quentin setká se Sárou?

Musíme počkat a uvidíme.

Quentin už ve svém životě zažil několik vážných změn. Viděl magii a meta lidi...

Není divu, že pije!

Jaká je jeho reakce na nejnovější mimozemskou invazi?

Nikdy se úplně nemůže vzpamatovat z toho, co se v tomhle světě děje. Je vyvedený z míry a zmatený, jako vždy.

Arrow | Jakým způsobem se Katie Cassidy vrátí do seriálu?

29. října 2016 v 8:34 | Patty |  spoilers
V létě během Comic Conu v San Diegu bylo oznámeno, že Katie Cassidy, která hrála nedávno zesnulou Laurel Lance/Black Canary, podepsala smlouvu, která jí umožňuje objevit se ve všech DC seriálech. Na oslavě 100. epizody server Green Arrow TV využil příležitosti a vyzpovídal herce i tvůrce ohledně návratu Laurel. A i přestože žádné konkrétnější informace nebyly prozrazeny, vypadá to, že se máme na co těšit.


Nejdříve byla oslovena výkonná producentka Wendy Mericle. "Mohu říci, že se vrací zpět," řekla bez dalších detailů. "Jsme opravdu nadšení, že ji máme zpět, a bude to naprosto překvapivé, skvělý způsob, jakým ji přivést zpět," naznačila.

Hlavní hvězda seriálu, Stephen Amell, trochu více rozvinul to, jak a kde ji najdeme. "Najdeme ji na velmi nečekaném místě ve velmi, velmi očekávaném čase," řekl.

I přestože nováček Madison McLaughlin neprozradila, zda se Artemis a Black Canary v této sérii setkají, řekla, že reakce Evelyn na Black Canary bude pravděpodobně podobná té, když se ona sama poprvé setkala s Katie Cassidy. "Pravděpodobně trochu fascinována... obrovské očekávání," řekla Madison. "Katie je ten nejlaskavější člověk, objala mě a skutečně mě přivítala a mám pocit, že podobné by bylo setkání Evelyn a Black Canary."

Nakonec se k tomu vyjádřil také výkonný producent Greg Berlanti, který nabídl nejotevřenější detaily jejího návratu, když odhalil, že uvidíme několik alternativních verzí Laurel. "Tento rok bude hrát několik odlišných věcí. Nehraje pouze jednu potavu. Bude to několik různých věcí," řekl Berlanti.

Na otázku, zda ještě uvidíme Black Siren odpověděl, "Ano."


Těšíte se na návrat Laurel? S jakou její verzí si myslíte, že se setkáme?

Legends of Tomorrow | DISKUZE ›› 2x03 Shogun

28. října 2016 v 11:00 | Patty |  Legends of Tomorrow | diskuze

Epizoda "Shogun" byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.

Diskuzi najdete v záhlaví, v rubrice LEGENDS OF TOMORROW, takže kdykoliv se budete chtít vyjádřit k některému ze stařších dílů, máte možnost.

Princ Krasoň, Felicity Smoak a Harrison Wells ve filmu Sidekick

28. října 2016 v 8:07 | Patty |  videos > others
Tenhle článek je spíše takovým menším spestřením. Nejedná se ani tak o samotné seriály jako o herce. Konkrétně o Emily Bett Rickards (Felicity Smoak/Arrow) a Toma Cavanagha (Harrison Wells/The Flash), kteří se po boku Joshe Dallase (Once Upon a Time) objeví v krátkém filmu nazvaném "Sidekick." Na krátkou ochutnávku se můžete podívat níže, celý film pak bude již během zítřejšího dne zveřejněn na youtube.


EDIT: Celý film o délce 15 minut už je ke shlédnutí na youtube


Arrow | 5x07 Vigilante

28. října 2016 v 7:18 | Patty |  Synopsis › season five
HOSTUJÍCÍ HVĚZDA DOLPH LUNDGREN - Když jsou před policejní stanicí Star City nalezena těla dvou kriminálníků, Oliver zjišťuje, že ve městě je nový bdělý strážce. Tým je rozpolcen, zda by měli zastavit někoho, kdo pomáhá udržovat město bezpečné. Diggle je frustrovaný z jeho nové situace a Thea bojuje za Lance, který se svěří se šokujícím tajemstvím. Mezitím, ve flashbacích, se Oliver a Konstantin Kovar konečně setkávají.

Premiéra (USA): 16. listopadu 2016
Sledovanost: ---The Flash | 3x06 Shade

28. října 2016 v 7:12 | Patty |  The Flash | synopsis › season three
WALLY MÁ VIZE, V NICHŽ JE KID FLASHEM - Když Wally začne mít sny o tom, že je Kid Flash, Barry si uvědomí, že musí říct Wallymu, Iris a Joeovi o tom, co se Wallymu stalo ve Flashpointu, aby ho udržel v bezpečí.

Premiéra (USA): 15. listopadu 2016
Sledovanost: ---

Legends of Tomorrow | 2x06 Outlaw Country

28. října 2016 v 6:53 | Patty |  Legends of Tomorrow | synopsis › season two
SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY - Legendy se stále vzpamatovávají z toho, že jejich časem cestující nemesis je rychlík, když jsou upozorněny na časovou odchylku na Divokém západě. Když se tam Legendy dostanou, zjišťují, že jejich starý přítel Jonah Hex má potíže se svým úhlavním nepřítelem Quentinem Turnbullem. Tým brzy zjistí, že je třeba zastavit Turnbulla a jeho gang před dobytím Západu a jeho nezákonným označením za své území. K Hexově překvapení je ve vedení Sára a vyšle tým. Rory je nadšený z toho, že je na Divokém západě, ale Sára rozhodne, že Amaya s ním bude spolupracovat, aby na něho dohlédla, což se snadněji řekne než udělá. Mezitím, Nate, Ray a Jax se snaží infiltrovat do Turnbullova gangu, ale ocitnou se v přestřelce, což otřese Nateovým sebevědomím.

Premiéra (USA): 17. listopadu 2016
Sledovanost: ---