Listopad 2016The Flash | DISKUZE ›› 3x08 Invasion!

30. listopadu 2016 v 13:00 | Patty |  The Flash | diskuze

Epizoda "Invasion!" byla odvysílána. Pod tímto článkem se o této epizodě můžete libovolně rozpovídat a se všemi se podělit o své dojmy a názory.


The Flash | 3x09 The Present - promo

30. listopadu 2016 v 6:21 | Patty |  The Flash | videos › promo videos
Promo k epizodě "Present," jež bude odvysílána příští týden a je zároveň také poslední epizodou, kteru v tomto roce uvidíme.The Flash | Nová epizoda: 3x08 Invasion!

30. listopadu 2016 v 5:15 | Patty |  The Flash | download

Stahujeme!

Rozhodla jsem se, že na stránku nebudu vkládat přímé odkazy ke stažení. Jsem si jistá, že si potřebný odkaz ke stažení epizody dokážete najít sami. Kdyby se přeci jenom vyskytl problém, dejte mi vědět do komentářů.

Pokud máte zájem o anglické titulky, stahujte je na stránce Addic7ed.com. O české titulky se stará skvělý web cwzone.cz, stav překladu tedy můžete sledovat tam.

Stažení epizody

Epizodu najdete ke stažení například na serverech uloz.to nebo webshare.cz. Do vyhledávače stačí zadat The Flash/The Flash s03e08/The Flash 3x08. Poradí Vám také strýček google, přes který najdete spoustu odkazů :)


Arrow | Název epizody 5x13

29. listopadu 2016 v 18:12 | Patty |  spoilers


5 věcí, které potřebujete vědět o superhrdinském crossoveru

28. listopadu 2016 v 19:39 | Patty |  spoilers
Crossover už nám klepe na dveře, pojďme si tedy shrnout vše potřebné, co bychom o této události měli vědět.

HRDINOVÉ BUDOU ČELIT DOMINÁTORŮM

"V letošním roce jsme se nechali inspirovat DC crossoverem z pozdních let 1980, který je znám jako Invasion!, a zahrnoval mimozemskou rasu zvanou Dominátoři, jež už dříve potrápili Legii Superhrdinů," řekl výkonný producent Marc Guggenheim.

"Používáme nejmodernější protetiku a počítačové efekty, abychom dosáhli vzhledu hraného filmu, který je věrný interpretaci postav umělce Todda McFarlana v komiksové Invazi."

Dominátoři jsou cizí rasou z nejvzdálenějších koutů vesmíru. Technologicky pokročilé druhy, které se specializují na oblast genetiky, jejich společnost je extrémně hierarchická, přičemž postavení závisí na velikosti červeného kroužku, který se objevuje na jejich čele.

Invasion! byla významná crossoverová událost z roku 1989, která měla rozsah tří komiksových vydání a zahrnovala Dominátory, kteří chtěli vyhladit lidstvo kvůli hrozbě meta genu, jež lidem umožnil rozvíjet superschopnosti.

Stanice CW dokonce zveřejnila krátké video, které nám ukazuje, že Dominátoři byli na Zemi ještě před crossoverem.


SUPERGIRL BUDE VÍCE SAMOSTATNOU EPIZODOU

I přestože je velký crossover, Hrdinové versus Mimozemšťané, označován jako čtyř dílný, hlavní dějová linie epizody Supergirl s názvem "Medusa," se bude zabývat světem Supergirl. Barry a Cisco z Flashe se v epizodě objeví jen proto, aby Supergirl požádali o pomoc, ale samotná epizoda na toto zaměřena nebude.

Oficiální synopse k epizodě nám říká toto:

Eliza přijíždí do města, aby oslavila Den Díkůvzdání se svými dcerami. Alex se rozhodne, že je na čase, aby o sobě své matce řekla pravdu. Kara je šokována, když Eliza naznačuje, že by k ní Mon-El mohl chovat nějaké city, a Winn s Jamesem zvažují, že Kaře řeknou pravdu o Guardianovi. Mezitím, CADMUS vypustí vir, kteerý okamžitě zabije každého mimozemšťana v blízkém okolí, takže Kara požádá o pomoc nečekaného spojence - Lenu Luthorovou. Epický crossover začíná ve chvíli, kdy Barry Allen a Cisco Ramon požádají Karu o pomoc s mimozemskou invazí na jejich Zemi.


NĚKTERÉ POSTAVY NA SUPERGIRL ZAREAGUJÍ LÉPE NEŽ OSTATNÍ

Sára Lancová bude Karou, podle slov Andrew Kreisberga, "okamžitě okouzlena." "Myslím si, že Sára je do ní tak trochu zamilovaná," řekl Kreisberg serveru TV Line.

Mezitmí, Diggle má svou typicky zábavnou reakci. "Je tu moment, kde někdo řekne, 'To je Supergirl,'" popisoval Kreisberg, "a oni řeknou, 'Co je na ní tak super?' a ona vzlétne. Dig na to odpoví, 'Tohle mě přesvědčilo.'" Ostatně tento moment jste mohli zaznamenat již v prvním sneak peeku ke crossoveru.


Oliver však takové nadšení sdílet nebude. Podle Kreisberga je, "Částí Oliverovy cesty v těchto epizodách to, že dosáhne zlomového bodu, co se týče věcí, které je ochoten akceptovat."

"Zažil Mirakuru vojáky, Lazarovu studnu i Damiena Darhka. Létající mimozemšťané, kteří Vás svým pohledem mohou spálit na prach, to je pro něj nepochopitelné. Udržuje si svůj odstup, což je Oliverovi hodně podobné."

ARROW OSLAVÍ 100. EPIZODU

Už delší dobu jsme věděli, že se ve 100. epizodě vrátí spousta známých tváří, ale nebylo moc jasné, jakým způsobem budou Moira či Laurel zapasovány do příběhu.

Teď už víme, že se objeví ve snové sekvenci, protože podle synopse se, "Oliver probudí do života, ve kterém nikdy neodplul a jeho rodiče jsou stále naživu. Laurel je jeho milující snoubenkou a svatba je na spadnutí. Všechno se zdá být dokonalé, ale Oliver si začne všímat drobností, díky kterým začne novou realitu zpochybňovat."


Zní to velice podobně epizodě seriálu Supergirl s názvem "For the Girl Who Has Everything," ve které je Kara parazitickým vetřelcem uvězněna ve snu, kde je její rodina stále naživu a Krypton nebyl nikdy zničen.

100. epizoda "je radikální odklon od všeho, co jsme v seriálu kdy udělali," řekl Stephen Amell. "Zužitkovali jsme fantastické elementy, které jemse přivedli ve Flashovi a prosadili v Legendách a vytvořili něco, co není flashbackem ani flash-forwardem. Je to něco úplně jiného."

Amell dodal, že tahle snová sekvence "nám v podstatě dává možnost udělat cokoliv chceme a ukázat věci, které bychom v seriálu jinak neviděli, dostat se do interakce s postavami, se kterými už to znovu možné nebude - pravděpodobně. Na konci epizody moje postava zažije velmi terapeutický moment, když dostane šanci rozloučit se s lidmi, kterým nikdy neměl možnost říci sbohem."

ZJISTÍME VÍCE O BARRYHO ZPRÁVĚ Z ROKU 2056

Při diskuzi o Barryho budoucím vzkazu, Victor Garber serveru Comic Book Resources odhalil, že se jedná o velkou záhadu a velkou věc. Navíc prozradil, že se Barry o zprávě, které jeho budoucí já pošle, dozví.