Prosinec 2016The Flash | Oficiální fotografie k epizodě "Borrowing Problems From the Future"

31. prosince 2016 v 10:00 | Patty |  gallery update

V galerii najdete fotografie k 10. epizodě "Borrowing Problems From the Future," která bude odvysílána 24. ledna.

FLA310a_0038b.jpg FLA310b_0034b.jpg FLA310b_0077b.jpg FLA310b_0271b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season three > 3x10 Borrowing Problems From the Future (15x)

Legends of Tomorrow | Legendy obsazují Matta Angela jako mladého George Lucase

29. prosince 2016 v 20:47 | Patty |  Legends of Tomorrow | spoilers

Legendy se ponoří do světa George Lucase.

V návaznosti na zjištění, že Rip Hunter nyní pracuje jako režisér v Los Angeles roku 1967, server EW odhalil, že se v 9. epizodě objeví mladší verze George Lucase.

Role tohoto slavného režiséra se ujme herec Matt Angel a epizoda bude mít hluboký dopad hlavně na Raye a Natea.

"Okolnosti zapříčiní, že v 9. epizodě bude časovou odchylkou to, že George Lucas opustí filmovou školu," řekl EW výkonný producent Marc Guggenheim. "Výsledkem je, že nikdy neudělá Star Wars nebo Dobyvatele Ztracené Archy. Kvůli tomu Ray, který se díky Star Wars stal inženýrem, a Nate, který se stal historikem díky Dobyvatelům Ztracené Archy, začnou pomalu přicházet o svou genialitu, protože věci, které je inspirovaly k tomu, aby se stali tím, kým jsou, neexistovaly."

Popisující příběh jako "Růže pro Algernon s Rayem a Natem," Guggenheim říká, že epizoda je jednou z nejambicióznějších, které kdy Legendy udělaly. "Je to jako bitka v baru v 70. letech, kdy jsou všichni na steroidech. Celá epizoda je přesně takhle šílená."Legendy se s novými epizodami vrací v úterý, 24. ledna.


Arrow | 5x10 Who Are You? - promo

27. prosince 2016 v 17:39 | Patty |  videos > promo videos
Promo k epizodě "Who Are You?" která bude odvysílána 25. ledna. Upozorňuji, že video obsahuje spoilery.
Arrow | Stephen Amell a Wendy Mericle mluví o návratu Laurel

18. prosince 2016 v 19:38 | Patty |  spoilers


Zimní finále 5. série nezahrnovalo pouze tragickou smrt, ale také překvapivý návrat. Ke cliffhangeru z 9. epizody se vyjádřil jak Stephen Amell, tak i výkonná producentka Wendy Mericle.

Oliver se na konci epizody vrací do doupěte, kde se tváří v tvář setkává s Laurel. Je Laurel skutečně naživu?

"Je zřejmé, že lidé jen tak nevstanou z mrtvých, takže se dočkáte nějakého prověřování, abychom se ujistili, že je to Laurel, protože tým Arrow již zažil několik podivných věcí," řekl Amell. "Ponoříme se toho hned v novém roce."

"Tohle byl po dlouhé době první scénář, který mě oprávněně vyděsil," a dodává, "Epizody 10, 11, 12 a 13 mají skvělý vývoj. A rozhodně to zvyšuje sázky pro Promethea."

Název 10. epizody "Who Are You?" tak s velkou pravděpodobností odkazuje právě na to, že musíme zjistit, o jakou Laurel se jedná. Na otázku, jak emocionální návrat Laurel bude, na stupinici 1-10, až se seriál v novém roce vrátí, odpověděla výkonná producentka Wendy Mericle.

"Návrat Laurel bude na emocionální stupnici od 1 do 10 číslem 9," řekla Mericle o dějové lince s Laurel, nebo bychom snad měli říci "Laurel" - záleží na tom, čemu věříte...

"Tenhle příběh, jako celek, bude mít emocionální význam nejen pro Olivera, ale také pro Olivera a Felicity. Ve skutečnosti Felicity bude nejvíce skeptická ohledně návratu Laurel, zatímco Oliver trochu víc přijme fakt, že svou starou přítelkyni znovu vidí, ať už jsou okolnosti jejího návratu jakékoliv."


Arrow se s novými epizodami vrací 25. ledna.

Arrow | Tragédie postrčí Felicity na temnější místo

17. prosince 2016 v 10:27 | Patty |  spoilers

Arrow má sice momentálně vánoční pauzu, ale výkonný producent Marc Guggenheim prozradil, že ve druhé polovině série čekají na Felicity "velké věci." V důsledku tragického zvratu v zimním finále můžeme vrhnout více světla na její "temnou" cestu.

Předtím, než seriál vstoupil do své sedmi-týdenní přestávky, se Oliver rozhodl prostřelit několika šípy maskovaného člověka, o kterém se domníval, že je jeho nemesis Prometheus. Jakmile však byla maska z Oliverova cíle sejmuta, zjistil, že byl podveden a místo Promethea zabil nového přítele Felicity, detektiva Billyho Malonea.

Jak se hodina blížila ke svému konci, Oliver vylíčil Susan Williamsové, jak někdo z jeho minulosti usoudil, že ničí životy všem, se kterými přijde do styku, zatímco sestřih záběrů zahrnoval vzlykající Felicity společně s reportáží o smrti Billyho.


Až se seriál 25. ledna vrátí, "S jistotou mohu říci, že jedna věc, kterou Felicity nebude dělat, je vinit Olivera. Uznává, že k této situaci vedly manipulace," řekla Wendy Mericle, která se podílela na scénáři k zimnímu finále. "Její srdce je zlomené."

Pokud jde o směřování jejího hněvu, "Felicity se zaměří na Promethea," vyjasnila situaci Mericle. "V této sérii ji vezmeme na temnější místo a uvidíte důvod, proč tomu tak je."

"Felicity potká lidi, kteří jsou tak trochu propojeni z její minulostí, ale také velmi provázáni s novou budoucností, o které uvažuje," naznačuje Mericle. "A to ji odvede pryč od týmu a přiměje dělat věci, které jsou dost morálně pochybné."

"Tohle je stránka Felicity, pro kterou jsme vždy věděli, že má potenciál, ale nikdy jsme neměli ten správný příběh, do kterého bychom to napasovali. Jsme z toho nadšení."

Legends of Tomorrow | Legendy obsazují Guineveru

14. prosince 2016 v 18:55 | Patty |  Legends of Tomorrow | spoilers

Herečka Elyse Levesque se objeví po boku Legend v hostující roli Guinevery, která je známá z příběhů o králi Artušovi. Epizoda bude odvysílána koncem února.

Caity Lotz také nedávno na twitteru zveřejnila fotografie z natáčení této epizody.