Únor 2017Arrow | Stephen Amell mluví o Oliverově odkazu

27. února 2017 v 21:50 | Patty |  interviews


Víme, že Oliver na konci této série opět skončí na ostrově. Co Vás překvapilo na tom, jakým způsobem se tam dostane?

Myslím si, že způsob, jakým to končí, je překvapující, což je zvláštní, protože budeme tam, kde začínal pilotní díl. Ve skutečnosti nevím moc o tom, co se stane, když dostane zpátky na ostrov. Vím jen to, že je to jedna z věcí, které jsme se rozhodli využít.

Arrow byl v posledních několika epizodách dost temný. Máte pocit, že se seriál přibližuje 1. sérii?

To musí. Jedno z největších odhalení, které tenhle rok máme je, že se Oliver dozví něco o člověku, kterým byl v 1. sérii a co je důležitější, o člověku, kterého vidíme ve flashbacích. V Rusku je odpoután od zodpovědnosti, a flashbacky jsou opravdu temné, ale pro mě to nepopírá vývoj, kterým Oliver prošel. Je zřejmé, že mezi první a druhou sérií byl velký rozdíl. Jeho schopnost nezabít Sladea na konci 2. série byla důležitá, jeho schopnost odjet na konci třetí série byla důležitá, a jeho schopnost nevidět svět pouze černě nebo bíle na konci čtvrté série a zabití Damiena Darhka bylo stejně tak důležité, protože to bylo o ochraně lidí, kteří jsou mu nejbližší. To ho donutí morálně zpochybňovat svá rozhodnutí.

Během středeční epizody se policie zaměřila na Green Arrowa. Čemu Oliver čelí jako Green Arrow a jako starosta?

Je zajímavé, s čím přijdeme. Oliver se dostává do situace, ve které v podstatě očerňujeme Green Arrowa ze spousty věcí, ale nejsem si úplně jistý, zda je můžeme všechny rozebrat pokud jde o to, z čeho ho obviňují lidé, jaký je starostův záložní plán, řekl co řekl, protože neměl jinou možnost a Oliver se jako starosta bude muset vyrovnat se spoustou věcí. Soustředili jsme se na jeho vedení Star City a opravdu jsem si to užil. Měli jsme více epizod, ve kterých nejsem jenom v obleku Arrowa a také několik epizod, kde v něm jsem jen krátkou chvíli, což je pro nás tak trochu odchýlení od toho, na co jsou diváci zvyklí. Spousta věcí, které tenhle rok děláme, je pro nás odchýlením, a vím, že to vytváří jisté prvky, které podněcují obavy fanoušků. Lidé mají určité věci rádi, ale musíte to udělat. V televizním seriálu musíte neustále zkoušet nové věci.

V sérii, která pojednává o Oliverově odkazu, cítí vinu za všechno, co se stalo, protože to pramení z rozhodnutí, která učinil v minulosti?

O tohle se v seriálu hodně opíráme, ale nemám pocit, že by to Oliver udělal. Je zřejmé, že je zodpovědný za smrt detektiva Malonea, a to je něco, co bude zmíněno v další epizodě, protože s tím bude muset žít po zbytek svého života, ale mám pocit, že se Oliver přenesl přes svou minulost, ve které mohl být trochu deprimovaný.

Vlastně jsem dost přemýšlel o týmu obecně a také o každém zvlášť - nelze říci, že si neprošli jistými aspekty tragédie, ale Diggle byl ve federálním vězení a nyní se zdá, že je šťastnější a na cestě k vykoupení. Blížíme se k velmi zajímavému přiběhu s Felicity, který zahrnuje smysl její existence mimo tým, a myslím si, že je to nesmírně důležité. Curtis je na tom dobře nehledě na to, že má nějaké manželské problémy. René bezcílně bloudil dokud nenašel tým. To samé platí pro Dinah v tom smyslu, že byla někým, kdo zabíjel, byla ztracená bez jakéhokoliv smyslu, který nyní nalezla v týmu. Dokonce Quentin se zdá být na dobré cestě. Je zřejmé, že výjimkou je Thea, a myslím si, že Oliver má o svou sestru strach, ale má také pocit úspěchu. Opět platí, že se to neobejde bez tragédií, ale to je přirozená podstata našeho seriálu.

Jaký bude mít Oliver pocit z toho, že se Felicity vrací na cestu hackera a jde tak svým vlastním směrem?

Líbí se mi způsob, jakým jsme si s tím poradili. Oliver ví, že se něco děje a trápí se tím - ne kvůli tomu, že by se mohlo jednat o něco riskantního, ale kvůli tomu, jak Felicity reaguje na to, když Oliver nachytá Johna něco dělat v epizodě v Rusku. V téhle epizodě Oliverovi došlo, že se s Johnem i Felicity děje něco, o čem mu neříkají. Na konci epizody dojde John k nějakému rozřešení, ale pro Felicity to není něco, o čem si s Oliverem může promluvit, dokud nebudou mít na to, aby si o tom promluvili jako dospělí. Ale ví, že se něco děje a ví, že mu o tom nechce říct, takže se s tím vyrovnává svým vlastním způsobem.

Myslíš si, že se Oliver a Felicity někdy můžou dostat zpět tam, kde byli předtím, ve smyslu solidního pracovního vztahu?

Myslím si, že na začátku roku tam byl jistý odstup. Myslím si, že je tu spousta nezodpovězených otázek, pokud jde o to, jak se dostali z bodu, ve kterém se nacházeli na konci 4. série do bodu, ve kterém jsme je viděli v 5. sérii, a jsem si jistý, že na tyhle otázky odpovíme.

Myslíš si, že mohou být znovu pár?

Určitě. Samozřejmě. Víme, co se mezi nimi stalo: šlo o nedostatek důvěry. Felicity odešla a Oliver ji nechal jít. Žijeme v televizním světě. Vztahy se můžou urovnat.

Oliver také věří, že Black Siren může odčinit své hříchy. Uvidíme z toho více na konci série?

Nevím, zda to uvidíme na konci série, ale líbí se mi ta myšlenka, a beru to jako znamení toho, jakým vývojem si Oliver prošel, když hledá zrnko vykoupení, které by někde hluboko mohlo existovat.

Co nám můžeš prozradit o tom, co chce Talia al Ghul od Olivera? Jakto, že si to celé Oliver nedokázal spojit, když potkal Ra'se al Ghul a Nyssu al Ghul?

No, věnujte velkou pozornost tomu, zda mu někdy Talia prozradila své příjmení. Za A) nikdy své příjmení neříká, a za B) rozumím tomu, že to může být trochu matoucí, ale Oliver v tomto bodě příběhu nikdy nepotkal Ra'se anni Nyssu, neví nic o tom, že je Sára naživu a netuší, že byl Malcolm součástí Ligy zabijáků - žádnou z těhle věcí neví. Je to jednoduché, Talia vyhledala Olivera, protože si myslí, že má schopnost konat ve světě dobro. Je to něco, co bude v seriálu již brzy zmíněno.

S tím, jak se Prometheus připravuje na konečnou fázi své hry, nemá Oliver obavy, že všicihni kolem něj buď skončí mrtví nebo zranění?

To je jedna ze zajímavých věcí. Pro mě je na Prometheovi zajímavé to, jak málo se zajímá o lidi, kteří obklopují Olivera. Jsou pro něho jen pěšáci, kterých se chce zbavit, což je samozřejmě staví do nebezpečné pozice. Myslím si, že jedna z věcí, kterou se Oliver v průběhu tohoto roku naučil, je důvěřovat lidem a naučil se přijmout, když někdo řekne, "Znám rizika, ale i tak toho chci být součástí," protože je to jejich rozhodnutí. Myslím si, že obavy z toho, že každý, koho se v životě dotkne, nějakým způsobem zemře, jsou snad něčím, přes co se dokáže přenést, protože je to podstata způsobu života, který si vybral.

The Flash | 3x16 Into the Speed Force

24. února 2017 v 11:05 | Patty |  The Flash | synopsis › season three
BARRY SE OBRACÍ NA ZDROJ RYCHLOSTI - V zoufalé snaze zastavit Savitara a zachránit své přátele, hledá Barry odpovědi u Zdroje rychlosti. H.R. dává Jesse radu.

Premiéra (USA): 14. března 2017
Sledovanost: ---

Arrow | 5x16 Checkmate

24. února 2017 v 11:02 | Patty |  Synopsis › season five
OLIVER HLEDÁ PRAVDU - Oliver se dostává blíže k pravdě o Prometheovi. Mezitím, Helix odmítá nadále pomáhat Felicity, dokud jim neprokáže laskavost.

Premiéra (USA): 15. března 2017
Sledovanost: ---

Legends of Tomorrow | 2x14 Moonshot

24. února 2017 v 11:00 | Patty |  Legends of Tomorrow | synopsis › season two
HOUSTONE, MÁME PROBLÉM - Když Legendy sledují Komandéra Steela do hlavního sídla NASA v roce 1970 zjistí, že Nateův dědeček ukryl poslední kousek Kopí osudu. Tým si všimne časové odchylky během mise Apolla 13 a věří, že do toho může být zapojena Legie zkázy. Zatímco Legendy cestují do vesmíru zastavit Apollo 13, Waverider utrpí masivní vnitřní poškození a Rayův život je v ohrožení, když je uvězněn na Měsíci. Mezitím, mezi Ripem a Sárou roste napětí kvůli tomu, kdo je vůdcem týmu.

Premiéra (USA): 14. března 2017
Sledovanost: ---

The Flash | Oficiální fotografie k epizodě "Attack on Central City"

24. února 2017 v 10:38 | Patty |  gallery update

Grodd a jeho armáda napadnou Zemi 1 a tým Flash se ho snaží zastavit dříve než zničí Central City. Gypsy se vrací, aby se zapojila do boje. Oficiální popi epizody si můžete přečíst TADY.

FLA314a_0050b.jpg FLA314a_0007b.jpg FLA314a_0088b.jpg FLA314b_0122b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season three > 3x14 Attack on Central City (19x)

Arrow | Oficiální fotografie k epizodě "Fighting Fire With Fire"

24. února 2017 v 10:25 | Patty |  gallery update

V epizodě "Fighting Fire with Fire" na Olivera zaútočí Vigilante a tak Diggle vede tým na misi, aby ho jednou pro vždy zastavili. Oficiální popis epizody si můžete přečíst TADY.

AR515a_0323b.jpg AR515b_0274b.jpg AR515b_0237b.jpg AR515b_0250b.jpg

GALLERY LINK:
Episode Stills > season five > 5x15 Fighting Fire with Fire (16x)