The Flash | Post Mortem ›› Producenti mluví o šokujícím zvratu

30. března 2017 v 16:58 | Patty |  The Flash | interviews
Upozorňuji, že článek obsahuje spoilery z epizody "Abra Kadabra."

Situace mezi týmem Flash a Caitlin je teď tak trochu... mrazivá.

Poté, co tým chytil padoucha z budoucnosti - Abra Kadabru, čelil rozhodnutí: Mohl jim říci Savitarovu identitu v případě, že by ho nechali jít, nebo ho mohli předat Gypsy, která by ho vzala zpět na Zemi 19, kde by byl zabit za své zločiny.

Abra Kadabra však utíká a během toho vážně zraní Caitlin. Julian provede provizorní operaci, aby ji zachránil poté, co si Caitlin odmítne sundat náhrdelník tlumící její schopnosti. Na konci epizody však Caitlin začne kolabovat a ve snaze jí zachránit, Julian sundal její náhrdelník, což vedlo k návratu Killer Frost.

Caitlin, která se tímto vrátila zpět k životu, ale již jako Killer Frost, už není spojencem týmu Flash. "Je velmi, velmi impozantním protivníkem," řekl výkonný producent Aaron Helbing. "Má informace o všech, protože se s nimi přátelila, takže teď jde vstříc temné straně a my do toho jdeme s ní."


Tento krok přišel poté, co si Caitlin rozhodně odmítla sundat náhrdelník s vysvětlením, že by raději umřela, než se stala Killer Frost. "V sázce není jen budoucnosti Iris a Barryho, ale také Caitlinina a tím jak se snažila svému osudu vyhnout, se ten její nakonec propojil s osudem Iris," říká Kreisberg. "V určité chvíli, musíme se rozhodnout?"

Zahrnuje ta volba budoucí vizi, v níž Killer Frost bojuje proti Vibeovi? To teprve uvidíme a ještě před koncem série. "Ano, uvidíte," potvrdil Helbing.

Otázkou nyní zůstává, zda dokáže tým Flash udržet Killer Frost od toho, aby se z ní stal skutečný záporák. "Snaží se do ní vcítit jak nejlépe umí," řekl Grant Gustin. "Neprochází tím stejným jako ona, ale svým způsobem, lépe než ostatní, se dokáže vcítit a porozumět tomu, že jí schopnosti zatemňují mysl, takže se jí snaží pomoci se přes to probojovat." Carlos Valdes dodal: "Stanou se některé věci, které tým nebude očekávat. Jsou připraveni jen tolik, kolik dokážou být v situaci, jako je tato."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 31. března 2017 v 7:47 | Reagovat

konečne :D už som sa dlhooo tešila kedy sa z Kaitlin stane znova Killer Frost :D :D som zvedavá ako to celé napokon dopadne :D :D ináč prečo neoperoval Barry ale Iris? no ja by som viac verila jemu ako jej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama