Legends of Tomorrow | news

Legends of Tomorrow | Legendy se v lednu přesunou na úterý

16. listopadu 2016 v 21:07 | Patty

Stanice CW právě zveřejnila data návratů seriálů v midseason a seriál Legends of Tomorrow čeká menší přesun.

Od 24. ledna se Legendy přesouvají ze čtvrtečních večerů na úterní, počínaje tímto datem se tak nové epizody budou vysílat hned po seriálu The Flash, čímž Legendy získají nejlepšího možného předskokana a také možný nárůst sledovanosti.

Finále 2. série je naplánováno na úterý, 28. března 2017.

Legends of Tomorrow | Legendy dostávají epizody navíc

10. listopadu 2016 v 17:50 | Patty
Stanice CW se rozhodla dát 2. sérii Legend několik epizod navíc.

Původní objednávka stávající se ze 13 epizod byla rozšířena o další čtyři epizody, to tedy znamená, že celkový počet epizod 2. série se vyšplhal na 17.

Legends of Tomorrow | 2. série Legend již na podzim

19. května 2016 v 16:26 | Patty
Na dnešních Upfronts stanice CW bylo odhaleno schéma seriálové sezóny 2016/2017. Seriál Legends of Tomorrow, který na stanici s 1. sérií debutoval letos v lednu, zahájí svou druhou sérii již letos na podzim. Tedy ve stejnou dobu, v jakou se vrátí také seriály Arrow a Flash. Na nové díly Legend se tedy můžeme těšit přibližně od října tohoto roku.

Nové díly se budou vysílat opět ve čtvrtek (pro nás to znamená pátek ráno). Dny vysílání seriálů Arrow a Flash zůstávají také beze změny.

Stanice CW odvysílá speciální díl Legends of Tomorrow

5. ledna 2016 v 19:14 | Patty

Dva dny před samotnou premiérou seriálu Legends of Tomorrow, tedy 19. ledna, odvysílá stanice CW půlhodinový speciál věnovaný tomuto novému spin-offu s názvem Legends of Tomorrow: Their Time is Now.

Speciál nám nabídne hlubší pohled na původní příběhy hrdinů a darebáků včetně záběrů ze seriálu. Součástí tohoto speciálu budou také rozhovory s tvůrci všech tří seriálů Legends of Tomorrow, Arrow a The Flash, kterými jsou Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg, Phil Klemmer a Wendy Mericle.

Legends of Tomorrow: Their Time is Now divákům představí nesmrtelného šílence Vandala Savage, pána času Rip Huntera a pestrou škálu hrdinů a darebáků, kterou shromáždí, aby zachránil budoucnost lidstava: Hawkmana, Hawkgirl, White Canary, Atoma, Firestorma, kapitána Colda a Heat Wavea.

Legends of Tomorrow | CW odhalila logo Firestorma, Hawkmana/Hawkgirl, White Canary a Rip Huntera

15. prosince 2015 v 14:04 | Patty
Stanice CW odhalila loga jednotlivých postav. Níže si zatím můžete prohlédnout logo Firestorma, White Canary, Rip Huntera a Hawkmana/Hawkgirl.

Firestorm


White Canary


Hawkman/Hawkgirl


Rip Hunter

Mohl by velký rozpočet Legends of Tomorrow zapříčinit, že seriál nedostane 2. sérii?

29. listopadu 2015 v 15:18 | Patty


Seriál Legends of Tomorrow ještě ani nezačal a na internetu se začaly rojit ne zrovna pozitivní spekulace.

Fanoušci televizního DC světa mají možná důvod k obavám. Zatímco natáčení 1. série Legends of Tomorrow je v plném proudu, vyšlo najevo, že stanice CW je až příliš zatížená rozpočtem souvisejícím s tvorbou seriálu. Zdá se, že první série Legends of Tomorrow je dražší, než se původně předpokládalo a tak se začínají objevovat nepotvrzené informace o tom, že CW přestává být nakloněna myšlence druhé série, protože je velmi pravděpodobné, že s každou další sérií by mohl rozpočet ještě vzrůst. A to pro stanici představuje obrovský problém.

Legends of Tomorrow je spin-offem již existujících úspěšných seriálů, Arrowa a Flashe. Arrow, který měl premiéru v roce 2012, byl v podstatě jakýmsi testovacím seriálem tohoto žánru na CW, která byla schopná přivézt tuto komiksovou postavu k životu částečně také z toho důvodu, že Green Arrow není obdařen žádnými superschopnostmi.

Jakmile stanice CW u Arrowa zaznamenala úspěch, udělala velký krok vpřed a zkusila to samé se seriálem The Flash a opět sklidila velký úspěch. V únoru 2015 byl tedy oznámen další další spin-off v podobě Legends of Tomorrow.

Oba seriály, Arrow i The Flash, nás od té doby seznamují s postavami, které budou Legends of Tomorrow součástí.

Co dělá Legends of Tomorrow o tolik dražším seriálem než jakým jsou jeho předchůdci? Můžeme si jen představovat množství vizuálních a speciálních efektů, které mají dopad na výsledný rozpočet. Konec konců, jedná se o seriál, který je postaven na cestování časem a každý z protagonistů má svou vlastní jedinečnou superschopnost.

Zatímco se zdá, že Legends of Tomorrow mají našlápnuto stát se epickým televizním seriálem, zprávy, které hlásají, že se seriál nemusí dočkat další série, mohou být více než odrazující. I přesto se ale fanoušci nemusí obávat, v případě, že se tyto spekluce ukáží býti pravdivé, dočkají se uzavřeného konce. Jak už bylo dříve naznačeno i ze strany tvůrců seriálu, každá série bude mít jiný děj, stejně tak se budou obměňovat i postavy.


Seriál Legends of Tomorrow startuje 21. ledna 2016.

Legends of Tomorrow už znají datum premiéry

20. listopadu 2015 v 18:30 | Patty
Dlouho očekávaná novinka, spin-off seriálů Arrow a The Flash - Legends of Tomorrow, již zná datum své premiéry.

Zaznačte si v kalendáři čtvrtek, 21. ledna 2016, protože právě v tento den odvysílá stanice CW pilotní epizodu Legends of Tomorrow.

Legends of Tomorrow budou pravděpodobně na delší dobu posledním spin-offem stanice CW

23. srpna 2015 v 16:59 | Patty
Ti, kteří mají rádi seriály o superhrdinech a chystají se sledovat další, nebudou muset čekat příliš dlouho, protože se očekává, že Legends of Tomorrow budou mít premiéru začátkem roku 2016, a podle informací natáčení seriálu pokračuje dobře. S hrstkou projektů, které již CW má, stanice potvrdila, že do budoucna další DC spin-off neplánuje.

Na tiskové konferenci prezident stanice CW, Mark Pedowitz oznámil, že po Legends of Tomorrow si stanice vezme přestávku od produkce seriálů o superhrdinech. "V tomto okamžiku nemáme v úmyslu točit další spin-off."

Rozhodnutí stanice je zcela jistě oprávněné vzhledem k tomu, že 30% jejího programu tvoří materiál z dílny DC komiksů, v čele s úspěšnými seriály Arrow a The Flash.

V případě, že by se z Legends of Tomorrow vyklubalo selhání, seriál by neměl více jak jednu sérii. Objevily se také nepotvrzené zprávy o tom, že seriál Arrow by mohl po 5. sérii skončit. Nicméně, pokud by se tyto zvěsti ukázaly jako pravdivé, diváci by postavy z Arrow mohly občas vídat v seriálu The Flash, protože jistým způsobem jsou tyto dva seriály propojené a postavy se čas od času objevují v obou seriálech.

Stanice CW vyvíjí seriál o Hawkgirl *AKTUALIZOVÁNO*

23. června 2015 v 9:57 | Patty
Stanice CW plánuje seriál zaměřený na Hawkgirl, v hlavní roli samozřejmě s Ciarou Renée. Projekt je momentálně v počáteční fázi a pokud se CW opravdu rozhodne udělat Hawkgirl samostatný seriál, je velice pravděpodobné, že přeskočí pilotovou fázi a dostane objednávku rovnou na celou sérii.

Zatím není jasné, zda se bude tento seriál odehrávat před nebo po událostech nového seriálu Legends of Tomorrow, který bude mít na stanici CW premiéru v lednu 2016.

AKTUALIZACE (23. 6. 2015): Informace o připravovaném seriálu zaměřeného na Hawkgirl se ukázala jako nepravdivá. Skrze svůj twitter o tom informovala sama herečka, Ciara Renée.


Omlouvám se za zklamání, ale fámy jsou nepravdivé. Žádný samostatný seriál o Hawkgirl se nekoná! Děkuji za Vaši lásku! Teď jsem ze začátku Legends of Tomorrow nadšená ještě více!
 
 

Reklama