Legends of Tomorrow | spoilers

Legends of Tomorrow | Název epizody 2x01

13. července 2016 v 20:59 | Patty

Legends of Tomorrow | Albert Einstein ve 2. sérii?

3. července 2016 v 11:30 | Patty

Podle nedávno zveřejněných informací to vypadá, že nová série Legend bude zahrnovat také známého fyzika Alberta Einsteina.

Podle serveru TV Line se "rozčarovaná" a "nedůtklivá" verze skutečného fyzika objeví v jedné z epizod 2. série Legends of Tomorrow. Legendy narazí na Alberta Einsteina zhruba z roku 1942, a budou zklamány ze zjištění, že tento legendární fyzik je nedůtklivý a úsečný sukničkář. Casting na tuto postavu bude teprve zveřejněn.

Legendy se s novými epizodami vracejí 13. října.

Legends of Tomorrow | Vixen již zná svou představitelku

24. června 2016 v 15:18 | Patty

Nedávno jsem Vás informovala o tom, že k hlavnímu obsazení 2. série Legend se nově přidá také Vixen (více informací v tomto článku). Nyní už známe i její představitelku.

Role "nové" Vixen se zhostí herečka Maisie Richardson-Sellers a představí se nám jako Amaya Jiwe, babička Mari McCabe, která se jako Vixen objevila v seriálu Arrow.

Schopnosti Amayi vychází z tajemného totemu, který jí umožňuje magicky využívat schopnosti zvířat.

Legends of Tomorrow | K týmu se přidává Nick Zano jako Nate Heywood

15. června 2016 v 22:49 | Patty

Mezi hlavní postavy se ve 2. sérii zařadí herec Nick Zano, který byl obsazen do role Dr. Natea Heywooda, historika, jehož dědeček byl Commander Steel, člen Justice Society of America.

V komiksech je Nate bývalým členem Justice Society of America. Producenti seriálu se nevyjádřili zcela jasně, zda půjde Nate ve stopách svého dědečka, ale vzhledem k podstatě seriálu se tato možnost jeví jako velmi pravděpodobná.

Legends of Tomorrow | Legendy mezi hlavní postavy nabírají Vixen

8. června 2016 v 12:20 | Patty


Až se Legendy na podzim vrátí, přivítá Waverider na palubě nového pasažéra. Stanice CW prozradila, že mezi hlavní postavy se ve 2. sérii přidá Vixen, je v tom však malý háček. Vixen bude vypadat trochu jinak, než jak nám byla představena v seriálu Arrow, kde ji ztvárnila herečka Megalyn E.K.

Problém je totiž v tom, že herečka je v současné době zaneprázdněná, proto si nemůže roli Mari McCabe aka Vixen, zopakovat. Místo toho, aby byla role přeobsazena jinou herečkou se tedy tvůrci rozhodli pro jinou a pro fanoušky přijatelnější alternativu. V Legendách nám bude představena nová Vixen, která bude ve skutečnosti předchůdkyní Vixen, kterou ztvárnila právě Megalyn E.K. Díky cestování v čase se tak setkáme s dřívější verzí této postavy, která může, ale také nemusí, sdílet historické vazby s Mari McCabe.

Kdo si v Legendách Vixen zahraje zatím zůstává záhadou, protože momentálně na tuto postavu probíhá casting.

Legends of Tomorrow | Spoilery ze serveru TV Line

4. června 2016 v 9:37 | Patty

Savage byl poražen, ale legendární cesta týmu bude pokračovat v důsledku příchodu Hourmana, který se objevil ve finále první série. Komiksový hrdina pro posádku Waverider představuje "rozscestí" a zároveň nám 2. série ukáže i "nové postavy" a "novou dynamiku," říká Marc Guggenheim. A zatímco 1, série pouze koketovala s nešťastným flirtem Raye/Kendry a Sáry/Snarta, výkonný producent říká, že "Jsou tady semínka, která se chystáme zasadit" pokud jde o další romantický vývoj.

Legends of Tomorrow | Který z herců ztrácí status hlavní postavy?

13. května 2016 v 10:16 | Patty


Upozorňuji, že článek obsahuje spoilery z epizody "Destiny."

Nová epizoda seriálu Legends of Tomorrow zahrnovala šokující zvrat týkající se postavy Leonarda Snarta aka kapitána Colda, kterého hraje Wentworth Miller.

S touto epizodou přichází také velká změna týkající se Millerova statusu. Herec, který byl jednou z hlavních postav 1. série superhrdinského dramatu od této chvíle hlavní postavou přestává být. Nemusíte být však smutní (nebo alespoň ne tolik), protože zároveň s tím byla s Wentworthem Millerem podepsána smlouva nová, která mu umožňuje objevit se ve všech DC seriálech televizního tvůrce Grega Berlantiho.

Je důležité podotknout, že to bylo rozhodnutí Wentwortha Millera, který se studiem podepsal krátkodobou smlouvu, a jeho příběh v Legendách byl tomuto rozhodnutí od začátku přizpůsoben. "Vždy jsme věděli, že nebude stálým členem na palubě Waverider," řekl Greg Berlanti.

Takže Berlanti a jeho tým zařídili Millerovi novou dohodu, díky které má možnost být "vracející se postavou" v několika seriálech současně, samozřejmě stále jako Leonard Snart. Zatímco Wentworth Miller, který v současné době natáčí pokračování seriálu Prison Break, "Nebude součástí týmu ve 2. sérii Legends of Tomorrow, bude mít v seriálu velice aktivní roli."

Millerova "smlouva se nevztahuje pouze na jediný seriál," řekl Berlanti. "Doufáme, že budeme moci pokračovat i s dalšími postavami, které najdou svou cestu napříč všemi seriály."

V epizodě "Destiny" Rada odhalila Rip Hunterovi, že jednání Legend celou dobu kontrolovala prostřednictvím zařízení zvaného Oculus, čímž pomáhali Vandalu Savagovi, aby se dostal na vrchol své moci. Tým se snažil Vandala porazit tím, že se pokusil zničit Oculus, který zahrnoval jisté zajištění, které muselo být drženo na místě, a právě Snart byl tím, kdo se nakonec obětoval a byl zabit při explozi.

"Je člověkem, který začínal jako zloduch, ale skončil jako hrdina," řekl Berlanti. Díky cestování v čase však smrt v Legendách není trvalá.

Legendy byly postaveny na flexibilitě hlavního týmu. "Jednou z radostí a výhod je, že nám to umožňuje měnit, kdo je na Waverider a kdo ne," řekl Berlanti. "Flash a Arrow jsou o vybudování jednoho týmu, zatímco v Legendách je prvek antologie."

Legendy v současné době už nabírají dva nové členy týmu, kteří nám budou představeni v další sérii. "Každý rok by diváci měli očekávat nové dobrodružství," říká Berlanti a dodává, "Budou tu noví členové týmu, nový hlavní záporák. Míchání a spojování věcí je součástí zábavy v seriálu."

Legends of Tomorrow | Jaké nové postavy přinese 2. série?

7. května 2016 v 8:57 | Patty

Ve 2. sérii nám Legendy představí minimálně dvě nové hlavní postavy. Obě role jsou zatím v castingové fázi, ale pojďme se blíže podívat na to, o jaké postavy půjde.

První postavou je muž, do jehož role se hledá herec mezi 25 - 35 lety, který ztvární člověka, jež vyrostl ve stínu svého pradědečka, hrdiny Druhé světové války. Fasádou ve stylu Hana Solo se snaží zakrýt svou nejistotu do doby, než mu rozvinutí super schopností umožní zamilovat se do svého rodinného dědictví.

Druhou postavou je žena, členka polovojenského elitního týmu žijící v roce 1940. Afro-američanka, která je ve své době odsuzována jak pro pohlaví, tak rasovou příslušnost a díky tomu se snaží pracovat dvakrát tak tvrdě, aby byla dokonalým vojákem. Obviňuje sama sebe, a snaží se pomstít za smrt člena týmu, ke kterému chovala city.

Jak již bylo dříve zmíněno, 2. série bue "hodně odlišná," když rozřešení celého příběhu s Vandalem Savagem nastaví směr nové sérii, ve které se objeví další hrdina, jehož role se zhostí Patrick J. Adams.

Finále "není jen o resetování seriálu, ale blíže určí jejich misi," říká Klemmer. "Druhá série nebude jen o záchraně světa, ale také o zastavení jistého subjektu, aby nevykonával zlo. Chtěli jsme změnit dynamiku a vytvořit zcela nový seriál - nejen tím, že přidáme nové postavy, ale i novým dramatem."

Legends of Tomorrow | TV Line: Spoilery k finálovým epizodám

29. dubna 2016 v 9:27 | Patty


PŘED FINÁLE | Po týdnech obrany proti lovcům a nájemné vražedkyni, Legendy se znovu zaměří na nesmrtelného Vandala Savage a to jediným možným způsobem. "Jediné, co jim zbývá, je zaútočit na něj v době, kdy je na vrcholu své moci," v roce 2166, říká výkonný producent Phil Klemmer. Rip a ostatní budou "muset počítat s Pány času," i když Klemmer naznačuje, že "Možná Páni času nejsou tak neposkrvnění jak o sobě tvrdili v pilotní epizodě..."

FINÁLE | Jak se série blíží ke svému konci, Klemmer říká, "Budeme muset zkontrolovat" svět, který za sebou Legendy v roce 2016 nechaly a potkáme záhadného hrdinu (hraje Patrick J. Adams), který představuje "rozcestí," stejně tak jako "záblesk toho, jak bude seriál ve druhé sérii odlišný." Jedna nápověda k identitě tohoto hrdiny: nosí plášť.

Legends of Tomorrow | TV Guide: Co můžeme očekávat od finále 1. série?

21. dubna 2016 v 7:07 | Patty

KDY: 19. května 2016
EPIZODA: 1x16 Legendary

Hvězda ze seriálu Suits, Patrick J. Adams, se ve finále 1. série oblékne jako záhadný DC superhrdina, a nastaví tím hlavní dějovou linii pro sérii druhou, ve které se s ním budeme pravidelně setkávat. "Mohu říci, že finále je jako vyvrcholení," říká producent Phil Klemmer. "Seriál jsme vždy zamýšleli dělat jako něco, v čem nikdy nebudeme opakovat náměty a příběhy. Vždycky jsme chtěli všechno nechat za sebou a spálit mosty, takže 2. série bude mít v podstatě úplně nový příběh. Takže ano, ve finále opravdu všechno lehne popelem."

Legends of Tomorrow | Legendy obsazují mladého Heat Wavea

2. dubna 2016 v 8:07 | Patty

Herec Mitchell Kummen si zahostuje v jedné z nadcházejících epizod seriálu. V epizodě 1x12 "Last Refuge" budou Legendy zachraňovat své mladší já a server Variety odhalil, že Kummel ztvární mladší verzi Micka Roryho/Heat Wavea, kterého hraje Dominic Purcell. Micka uvidíme jako zmateného teenagera, jehož láska k ohni se stane smrtící.

Legends of Tomorrow | Waverider na palubu nabírá Patricka J. Adamse

31. března 2016 v 19:00 | Patty


Zaznamenali jste informaci o tom, že nám Legendy ve finále 1. série představí záhadnou a mezi fanoušky oblíbenou postavu z DC komiksů?

Server EW zveřejnil informaci o tom, že tvář této postavě v seriálu propůjčí herec Patrick J. Adams, kterého můžete znát především díky úspěšnému seriálu Suits (Kravaťáci). Bohužel, informace o tom, kdo touto záhadnou postavou, kterou ztvární je, jsou drženy pod pokličkou. Nicméně, zdroj říká, že si Adams zahraje "zábavnou postavu, kterou budou fanoušci milovat."

Poprvé se nám představí ve finále, v epizodě pojmenované "Legendary," a uvidíme ho i v premiéře 2. série s tím, že se pravděpodobně objeví i v dalších epizodách.

Legends of Tomorrow | Postřehy z WonderConu (2016)

28. března 2016 v 11:09 | Patty


Je to oficiální:
Arrow/The Flash/Legends of Tomorrow: Země 1
Flash/Jay Garrick: Země 2
Supergirl: Země 3
Batman v Superman: Nejhorší ze všech realit.

Sára, Ray a Kendra zůstanou trčet v 50. letech dva roky, než se pro ně tým vrátí.

V 15. epizodě se Sára stane kapitánkou Waverider. A Rip by se měl mít na pozoru, protože CaptainCanary přichází!

Marc Guggenheim také potvrdil, že v 15. epizodě nás čekají důležité scény mezi Sárou a Leonardem.

Seriál nám představí Taliu al Ghul.

Přivítají Legendy nějakou novou tvář? Marc Guggenheim připomněl, že Waverider má dvě volná místa.

Caity Lotz by ráda v týmu Legend viděla Speedy.

Marc Guggenheim přiznal, že v seriálu rozhodně potřebují více žen. Brandon Routh by rád viděl Killer Frost nebo Vixen.

Jak jsme již mohli vidět v novém traileru, v seriálu se objeví Nyssa a Felicity. Dočkáme se také flashbacků ještě z doby předtím, než Sára odplula s Oliverem a to ve chvíli, kdy je zabiják poslán, aby zabil mladší já jedné z Legend.

Jak bychom se měli připravit na finále 1. série Legend? Podle Marca Guggenheima přijde vhod spousta červeného vína.

Na otázku, zda se v Legendách objeví Constantine, Marc Guggenheim odpověděl, "Tohle nemůžu komentovat. Vyložte si to jak chcete."

Legendy budou cestovat do budoucnosti, ale Justice League v seriálu neuvidíme.

Postava, kterou si v seriálu zahraje herečka Jewel Staite (informace o castingu), je nějakým způsobem spojená s Rayem.

Kendra se začne čím dál více rozpomínat na své minulé životy s Carterem, takže Ray bude soupeřit s mrtvým mužem.

Na konci 1. série dostaneme odpověď na to, zda Legendy uspěly na své misi zastavit Savage, dostaneme rozřešení milostného trojúhelníku Ray/Kendra/Carter a dozvíme se také více o tom, co mají Pánové času v plánu.

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x16

23. března 2016 v 19:09 | Patty
Tato epizoda je zároveň také finálem první série.

Legends of Tomorrow | Finále 1. série nám představí milovaného superhrdinu z DC komiksů

18. března 2016 v 9:27 | Patty


Jsem velmi ráda, že Legends of Tomorrow dostali další sérii, ale mám strach z toho, jak se povídá, že seriál bude mít zcela nové obsazení. Nemyslím si, že budu chtít seriál sledovat, jestliže v něm nebude kapitán Cold. Víte něco o castingu pro 2. sérii?
- Stacy.

To, co tady máme je jakýsi druh "telefonní hry," ve které nám producent seriálu nedávno řekl, "Náš tým se ve 2. sérii změní tak, že postavy budou jiní lidé, ale pouze v tom smyslu, že Rip, Sára, Leonard a ostatní se změní díky tomu, co během 1. série zažili." Bez ohledu na to, zda právě tohle zapříčinilo ten zmatek, mám z dobrého zdroje, že změna celého obsazení ani náhodou neproběhne.

Ale povídá se, že během finále 1. série (19. května) nám bude představen "milovaný superhrdina z DC komiksů," jehož "tajemná agenda poslouží jako odrazový můstek" pro 2. sérii. Nějaké teorie o tom, kdo by tím dotyčným mohl být?

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x15

10. března 2016 v 9:18 | Patty

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x14

27. února 2016 v 9:22 | Patty

Legends of Tomorrow | Cisco v dnešní epizodě Legend

18. února 2016 v 12:58 | Patty

Dnes večer stanice CW odvysílá další epizodu Legends of Tomorrow s názvem "Fail-Safe," a právě v této epizodě se objeví také Carlos Valdes jako Cisco Ramon. Sám herec to včera potvrdil skrze svůj účet na twitteru.


"Jsem v zítřejší epizodě @TheCW_Legends - nechcete to zmeškat."

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x13

16. února 2016 v 23:08 | Patty

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x12

4. února 2016 v 17:14 | Patty

Legends of Tomorrow | Podíváme se do budoucnosti, kde potkáme Olivera Queena a představen nám bude Connor Hawke

29. ledna 2016 v 11:32 | Patty
V Legendách se Oliver Queen objevil již v první části pilotní epizody. Nyní se s ním setkáme znovu, ale tentokrát je v tom zahrnut také menší zvrat: Vydáme se za ním do daleké budoucnosti!


Stephen Amell se znovu jako Oliver Queen objeví v 6. epizodě, která se bude odehrávat v roce 2046. V této epizodě se nám také představí Connor Hawke. Pokud se již teď nemůžete dočkat, připravte se na to, že se budete těšit ještě víc, protože Oliver Queen v roce 2046 bude velice podobný tomu, kterého znají fanoušci z komiksů.

"Nejenomže v této epizodě představíme naši verzi Connora Hawkea, ale také potkáme budoucí verzi Olivera Queena, a Stephen Amell si zopakuje svou roli z Arrowa. Bonusem pro komiksové fanoušky bude, že Oliverovi chybí levá paže a bude mít kozí bradku. Myslíme si, že tato epizoda obsahuje některé z nejlepších věcí, které jsme kdy udělali," říká výkonný producent Marc Guggenheim.

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x11

25. ledna 2016 v 21:00 | Patty

Legends of Tomorrow | Představí se nám Rip Hunterův mentor

21. ledna 2016 v 12:57 | Patty


Legendy do svého arzenálu přibírají dalšího Pána času. Server IGN zveřejnil informaci o tom, že herec Martin Donovan (Ant-Man, Homeland) se k obsazení seriálu přidává jako Rip Hunterův mentor. Poprvé se nám představí v epizodě 1x04 "White Knights," s tím, že by se mohl v seriálu objevovat pravidelně.

Druce je respektovaným členem rady a byl prvním mentorem Rip Huntera. Je zkušeným Pánem času, zvyklý řešit konflikty napříč celou historií. Druce stane tváří v tvář své dosud největší výzvě, když má za úkol najít a přimět Rip Huntera, aby zanechal své snahy zničit Vandala Savage. Pokud svého bývalého žáka a Legendy nedokáže přesvědčit, možná bude nucen zabít muže, na kterého pohlíží jako na svého syna.Legends of Tomorrow | Legendy do role Jonaha Hexe obsazují Johnathona Schaecha

20. ledna 2016 v 12:00 | Patty

Nedávno jsem Vás informovala o tom, že se v seriálu Legends of Tomorrow objeví velice výrazná postava z DC komiksů, znetvořený pistolník Jonah Hex. Nyní už také víme, kdo si ho zahraje. Této role se zhostí herec Johnathon Schaech (Star-Crossed, Quantico), který se objeví v 11. epizodě 1. série.

V Legends of Tomorrow je Jonah Hex opravdovovou legendou Divokého západu, morálně rozporuplným pistolníkem se zálibou v nebezpečí. Překvapivě, něco málo ví o cestování v čase a budoucnosti, ale jeho domovem je Divoký západ.

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x10

14. ledna 2016 v 11:16 | Patty
 
 

Reklama