Legends of Tomorrow | spoilers

Legends of Tomorrow | Legendy vítají Jonaha Hexe

12. ledna 2016 v 22:15 | Patty


Nový seriál Legends of Tomorrow navštíví komiksový anti hrdina Jonah Hex.

V komiksech je Jonah Hex legedárním veteránem Občanské války, který se stal lovcem odměn s vlastním morálním kodexem. Známý jako nejvražednější člověk světa, má Hex hrozivě znetvořenou tvář, která je také známá jako znamení démona.

"Od chvíle, kdy jsme se rozhodli, že se budou Legendy zabývat cestování časem, dychtili jsme po příběhu z divokého západu," říká výkonný producent Marc Guggenheim. "A pokud se chystáte udělat příběh z divokého západu zasazený do DC světa, musíte do něj zahrnout Jonaha Hexe. Jsme nadšení, že přivedeme k životu další, dobře známou DC postavu."

Zatím není známo, kdo si Jonaha Hexe zahraje, poprvé však bude divákům představen v 11. epizodě s možností, že se s ním budeme setkávat pravidelně.

Legends of Tomorrow | Postřehy z TCA Winter Press Tour (2016)

10. ledna 2016 v 21:25 | Patty
V těchto dnech probíhá v Americe každoroční TCA Winter Press Tour, tiskové konference jednotlivých stanic, a dnes se na řadu dostala stanice CW. Před malou chvílí skončil panel věnovaný seriálu Legends of Tomorrow, na kterém byli přítomni také všichni herci a tvůrci a níže si můžete přečíst souhrn informací, které během panelu zazněly.


Ředitel stanice CW, Mark Pedowitz řekl, že seriál Legends of Tomorrow je něco jako když Strážci Galaxie potkají doktora Who.

Na panelu byl přítomným pouštěn rozšířený trailer, jehož zkrácená verze byla vypuštěna již před několika týdny.


Legends of Tomorrow nám představí životy postav a jejich příběhy.

Vzhledem k tomu, že se v Legendách cestuje časem, bude pro Arrowa i Flashe těžší objevit se v průběhu série v seriálu. Seriály tak nebudou příliš propojeny.

Legends of Tomorrow mohou bez problémů sledovat i lidé, kteří nesledují Arrow a Flashe.

Greg Berlanti řekl, že pro postavy, které jsou součástí Legend, v seriálech Arrow a Flash neměli dostatek prostoru, díky seriálu teď dostali možnost nám jejich příběhy přiblížit.

Pro Rip Huntera je sdílení své lodi s touhle bandou jako pást kočky.

Zábavné na Legendách není jen to, jak se společně snaží zachránit svět, ale také to, jak se pokouší společně existovat na Rip Hunterově vesmírné lodi.

Metaforou pro Legends of Tomorrow je osud.

Výkonný producent Phil Klemmer o tom, jak bude v Legendách vytyčeno cestování časem: "Vytváříme pravidla, která vytváří dobré drama."

Jedno z pravidel pro cestování časem, které zazní v pilotu je, že se nemůžete vrátit do momentu, který jste již navštívili.

Cestování časem nebude použito k tomu, aby postavy napravili své chyby.

White Canary je v Legendách jednou ze dvou žen a tvůrci necítí potřebu romanticky ji spárovat s jedním z mužů.

Brandon Routh přiznal, že v Rayovi je spousta z jeho vlastní osobnosti.

Legendy jsou o přežití, což je něco, s čím se každý může ztotožnit.

Arrow dokáže být velice temným seriálem, stejně tak Sára dokáže být temná. V Legendách v sobě našla lehkost, se kterou nikdy předtím nežila.

Bylo důležité mít v seriálu rozmanitost. Postavy musí reprezentovat lidi, které zachraňují.

"Každý týden tuhle skupinku rozdělíme do různých podskupin. Budou mít společné příběhy," říká Marc Guggenheim. Umožňuje to novou dynamiku mezi postavami.

Tahle verze Hawkgirl je verzí, se kterou se Hawkman ještě nesetkal, protože se do něho nezamilovává. Ale s vášní se hašteří.

Greg Berlanti řekl, že na efektech Legends of Tomorrow se pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu, aby si diváci mohli vychutnat filmovou podívanou.

Herci se seriálu upsali ještě předtím, než se jim do ruky dostal scénář a bez toho, aniž by vůbec věděli, o čem seriál bude.


Legends of Tomorrow | Legendy obsazují Jewel Staite jako ženu z budoucnosti

8. ledna 2016 v 10:15 | Patty

Herecké obsazení seriálu Legends of Tomorrow se rozrůstá o další známou tvář. Herečka Jewel Staite (Firefly, Stargate Atlantis) se objeví v hostující roli jako Rachel Turner v jedné z nadcházejících epizod seriálu. Rachel Turner je technologickým géniem zabývajícím se robotikou a žijící v budoucnosti, ve které má technologie na naše životy ještě větší vliv než je tomu dnes.

Rachel je potomkem dlouhé linie vynálezců - jeden z nich se ukáže být někým z DC světa! - a věří, že její výtvory mohou udělat svět lepším místem. Co však netuší je, že její práce skončí v rukou nesmrtelného Vandala Savage, který ji použije k ovládnutí světa. Rachel se tedy spojí s Legendami, aby ho zastavili.

Staite se objeví v 10. epizodě seriálu.

Legendy obsazují novou lásku pro White Canary

25. prosince 2015 v 21:01 | Patty


Jen proto, že naši oblíbení hrdinové a záporáci budou cestovat časem, neznamená to, že nenajdou lásku.

Herečka Ali Liebert byla obsazena do role potenciálního milostného zájmu Sáry Lance v nadcházející epizodě nového seriálu stanice CW.

Liebert si zahraje Lindsay Carlisle, inteligentní dámu s příjemným hlasem, která je ideálním ztělesněním ženy z 50. let. Ačkoliv se může zdát, že se ztotožňuje s přísnými mravy této doby, skrývá temné tajemství: je lesbička. Je zmatená a vystrašená a může se zdát, že je odsouzena k samotě až do doby, než se zamiluje do dívky z budoucnosti, Sáry Lance.

"Na začátku epizody najdeme Sáru na úplně jiném místě i čase, na návštěvě Pleasantville roku 1958. Je také emocionálně rozhozená," říká výkonný producent seriálu Phil Klemmer. "Poté, co byla Sára přivedena zpět mezi živé v seriálu Arrow, nebyla sama sebou, byla pohlcena touhou po krveprolití, neschopná romantických citů. Poslední místo, kde by Sára očekávala, že najde lásku, je na místě plném přísných společenských pravidel 50. let, kde se setká s mladou zdravotní sestřičkou." Klemmer pokračuje, "když se Sára s Lindsey poprvé setká, ocitně se v pozici, kdy jí poprvé po dlouhé době na někom záleží, ale není si jistá, zda je na to připravená."

Potvrzeno: Ra's al Ghul se objeví v Legends of Tomorrow

23. prosince 2015 v 11:58 | Patty


Matt Nable si zopakuje roli Ra's al Ghula v 9. epizodě seriálu Legends of Tomorrow, která dostala název "Left Behind." I přestože sám herec svůj návrat před několika týdny naznačil na jednom z Conů, informace byla teprve teď oficiálně potvrzena stanicí CW.

Ra's al Ghula, vůdce Ligy zabijáků, jsme naposledy viděli na konci 3. série seriálu Arrow, kde ho Oliver zabil. Detaily Ra'sova návratu nejsou známy, ale můžeme očekávat, že jeho návrat bude mít co dočinění s cestování v čase, kterým se bude seriál Legends of Tomorrow zabývat.

Kromě Ra's al Ghula se v Legendách objeví i další záporák z Arrowa, Damien Darhk. Legends of Tomorrow budou mít premiéru 21. ledna 2016.

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x09

20. prosince 2015 v 10:31 | Patty

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x08

12. prosince 2015 v 19:37 | Patty

Carlos Valdes se objeví v Legends of Tomorrow

2. prosince 2015 v 20:55 | Patty


Carlos Valdes, který v seriálu The Flash, kde je jednou z hlavních postav, ztvárňuje Cisca Ramona, se objeví v 1. sérii Legends of Tomorrow.

Podrobnosti o tom, jaký je důvod Ciscovy návštěvy v seriálu, jsou drženy pod pokličkou.

Objeví se Ra's al Ghul v Legends of Tomorrow?

30. listopadu 2015 v 19:29 | Patty


Herec Matt Nable o víkendu navštívil australské fanoušky a během svého panelu omylem naznačil, že by se mohl v 1. sérii Legends of Tomorrow znovu objevit jako Ra's al Ghul.

Legends of Tomorrow | název epizody 1x07

21. listopadu 2015 v 9:37 | Patty

Do Legends of Tomorrow míří Connor Hawke

22. října 2015 v 18:18 | Patty

Connor Hawke je na cestě do seriálu Legends of Tomorrow. Tuto informaci dnes zveřejnil server ComicBook.com

Seriál hledá Afroameričana nebo míšence, který se rozhodne obléct si uniformu hrdiny, který kdysi hájil spravedlnost a naději. Veškeré detaily jsou drženy pod pokličkou, jediná věc, která byla potvrzena je, že tato seriálová verze Connora nebude synem Olivera Queena a Sandry Hawke.

V komiksech je Connor Hawke synem Olivera a jeho přítelkyně z vysoké školy, Sandry. Je expertem na bojová umění a stejně jako jeho otec, je mistrem v lukostřelbě. Když Oliver věřil, že zemře, převzal Connor roli Green Arrowa.

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x04

17. října 2015 v 16:00 | Patty

6 věcí, které víme o Legends of Tomorrow z Comic Conu v New Yorku

12. října 2015 v 14:17 | Patty


1. Cestování v čase bude hlavním prvkem seriálu a zavede diváky do různých dekád a časových období, což poskytne divákům při sledování jedinečný zážitek. "Uvidíme 50. léta, Studenou válku, fašismus i terorismus," řekl Klemmer a sliboval, že cestování časem bude "naprosto šílené."

2. Hawkgirl, kterou hraje Ciara Renée, bude cestování časem bavit stejně jako Rip Hutera. Hawkgirl má potrhlou dějovou linii, protože bude zasvěcena do své schopnosti létat a mimo jiné potká Hawkmana, který se stejně jako jeho spřízněná duše Hawkgirl, čas od času reinkarnuje. "Je trochu nepříjemné, když někoho poprvé potkáte a slyšíte od něj, že jste jeho reinkarnovaná láska z doby před 4000 lety," řekla Renée. Díky cestování časem by mohla Hawkgirl potkat své minulé já, v závislosti na tom, kam se Rip Hunter a tým vydají. Ale jak se zdá, Hawkgirl a Hawkman nebudou jediným párem v seriálu...

3. Klemmer slibuje, že se v seriálu diváci dočkají romantiky, i když neprozradil, mezi kterými postavami. Když se jeden fanoušek během panelu zeptal, zda by mohlo k něčemu dojít mezi Atomem aka Rayem Palmerem a White Canary aka reinkarnovanou Sárou Lance, Klemmer žádné detaily neprozradil. "Kdykoli se lidé ocitnou blízko smrti, dějí se mezi nimi divné věci," řekl. "Takže to znamenalo ano." Darvill vtipkoval, "Je to dost pikantní."

4. Raye a Dr. Steina čekají konflikty. Dva géniové + dvě velkolepé schopnosti = ne až tak skvělá týmová práce. Routh naznačil, že Stein bude jednou z postav, které bude Ray trnem v oku. Mezitím, Darvill vysvětlil, že Rip Hunter nebude vycházet ani s jedním z nich.

5. Rip Hunter nebude příliš šťastný z toho, co musí udělat. Darvill naznačil, že Rip Hunter se ocitl v těžké pozici, protože není pro tým zrovna nejlepším vůdcem. "Je z budoucnosti, se kterou není nijak zvlášť spokojený," řekl. "Vrátil se v čase z různých důvodů, aby dal dohromady tým cvoků."

6. Klemmer si tyto postavy vybral, protože nebyly tak dobře známé jako ostatní DC osobnosti. Vysvětlil, že tahle jména nejsou v DC světě až tak "posvátná," proto měl pocit, že je správné začlenit je do seriálu. A herci jsou samozřejmě nadšeni z toho, že jsou jeho součástí. Darvill dodal, že zatímco byl publiku na newyorském Comic Conu pouštěn trailer, on, Routh a Renée v zákulisí skákali jako děti.

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x03

5. října 2015 v 18:17 | Patty

Trailer ke 2. sérii Flashe odhaluje spoiler k Legends of Tomorrow

30. září 2015 v 21:04 | Patty
Již od chvíle, kdy seriál The Flash představil komiksového superhrdinu Firestorma aka Ronnieho Raymonda a Marina Steina, fanoušci přemýšleli nad tím, jaká budoucnost na tyto postavy čeká. Duo herců, Robbie Amell a Victor Garber, dokázali zaujmout již od samotného začátku, ale když bylo později oznámeno, že se Victor Garber přesouvá do Legends of Tomorrow, kde si zopakuje roli Firestorma, absence Robbieho Amella byla více než podezřelá.

I přestože bylo potvrzeno, že se Ronnie Raymond ve druhé sérii Flashe objeví, zdá se, že zbrusu nové promo potvrzuje to, co mnozí očekávali. Roli Firestorma převezme Franz Drameh, který v Legends of Tomorrow ztvární jednu z hlavních rolí, Jaye Jacksona (a podle proma je nyní jasné, že i druhou polovinu Firestorma).

10 věcí, které potřebujete vědět o Legends of Tomorrow

25. září 2015 v 9:07 | Patty

10. Cestování časem

Velkou součástí Legends of Tomorrow je cestování časem. Rip Hunter, rošťácký cestovatel časem, který nese tíhu toho, že je zodpovědný za historii samotnou, své pravé úmysly skrývá za maskou šarmu a důvtipu, povede tým skrze čas, ale nebude to žádná hračka.

Hrdinové a padouši, které na tuto misi rekrutuje mají své vlastní agendy a nejsou moc zběhlí v cestování časem a bylo potvrzeno, že se každý z nich pustí do své vlastní mise, protože budou v pokušení změnit svou budoucnost tím, že pozmění minulost.

Seriál The Flash se zabývá cestovní v čase velice efektivním způsobem, takže budeme muset věřit, že to samé bude platit také pro Legends of Tomorrow.

9. Vandal Savage

Green Arrow bude mít tenhle rok plné ruce práce s Damienem Darhkem, zatímco Flash si bude muset poradit se Zoomem. Mezitím se Legends of Tomorrow budou snažit zbavit ještě mnohem větší hrozby v podobě nebezpečného Vandala Savage.

Vandal Savage se nám představí v podobě dánského herce Caspera Crumpa, nesmrtelný Vandal strávil posledních 6 000 let pohybováním se skrze dějiny jako virové onemocnění, našeptávajíc do ucha tyranům a diktátorům, kteří ho dovedli k eventuální nadvládě nad světem.

Tomuto se Rip Hunter zjevně snaží vyhnout a z tohoto důvodu sestaví tým, se kterým může cestovat časem, ve snaze jednou provždy tohoto darebáka zastavit.

8. Pilotní epizoda je složena ze dvou částí

Ještě stále není jasný přesný počet epizod ani premiérové datum Legends of Tomorrow, ale velmi zajímavým zjištěním bylo, že pilotní epizoda bude mít dvě části.

Je přiliš brzy na to říci, zda budou obě části odvysílány v jeden večer nebo je od sebe bude dělit týden, ale i tak to dělá z pilotní epizody poměrně krátký film, vzhledem k délce.

Obě části napsal Phil Klemmer společně s Marcem Guggenheimem, Gregem Berlanti a Andrew Kreisbergem, zatímco Glen Winter (režíroval pilotní epizody seriálů Arrow, The Flash a Supergirl) obě části zrežíroval. To je velké množství talentu!

7. Tým

Skupina hrdinů a padouchů, které dohromady svedl Rip Hunter jsou zajímavou partou, z nichž každý člen má své vlastní odlišné schopnosti a motivace. Je tady Atom (Ray Palmer, miliardář, který má schopnost smršťovat se), White Canary (Sára Lance, bývalá Canary a členka Ligy zabijáků, která bude vzkříšena v Arrow), Hawkman a Hawkgirl (více o nich v dalším bodě), Firestorm (tedy, jedna jeho polovina; jak Dr. Stein dokáže využít schopnosti bez Ronnieho Raymonda ještě nebylo vysvětleno) a dva z největších nepřítelů Flashe, kapitán Cold a Heat Wave.

6. Hawkman a Hawkgirl

Hawkman a Hawkgirl jako součást seriálu bylo velkým překvapením. Ve skutečnosti jsme už nějakou chvíli věděli, že Hawkgirl se v Legends of Tomorrow objeví (dokonce si střihla i velmi krátké cameo ve finále 1. série The Flash), ale Hawkman byl obsazen teprve nedávno.

Se schopnostmi získanými od starověkého Egyptského boha, jsou Kendra a Carter předurčeni k reinkarnaci jako okřídlení bojovníci. Nicméně, zvratem je, že Kendra se nikdy nevrací se vzpomínkami na svou jedinou pravou lásku a výsledkem je, že mei těmito dvěma bude panovat určité napětí.

Obě postavy se ještě před Legends of Tomorrow objeví v seriálech Arrow a The Flash.

5. O traileru k Legends of Tomorrow...

Bez pochyby jste již viděli trailer k seriálu, ale možná jste nevěděli, že ani jeden záběr v traileru nepochází ze seriálu Legends of Tomorrow.

Pilotní epizoda se teprve před pár dny začala natáčet a vše, co jste v traileru viděli bylo vytvořeno jen za účelem prodání nápadu stanici CW, a aby si fanoušci udělali představu o tom, co mohou od seriálu očekávat. Nejsou žádné pochyby o tom, že některé momenty z traileru budou v pilotní epizodě vypadat více méně stejně, ale z větší části stále nemáme skutečnou představu o tom, jak bude tento tým sveden dohromady. Víme jen to, že za tím stojí Rip Hunter, který chce zastavit Vandala Savage.

4. Tohle by mohl být na nějakou dobu poslední seriál na motivy DC komiksů

No, tedy alespoň na stanici CW. Stanice CW už odmítla Supergirl, která nakonec skončila na CBS (což je k vzteku, když si představíte její setkání s Barrym Allenem nebo Oliverem Queenem) a prezident CW Mark Pedowitz potvrdil, že právě teď nemají v plánu vytvářet další. To znamená, že bez ohledu na to, kolik postav by v Legends of Tomorrow bylo schopno utáhnout svůj vlastní seriál, v dohledené budoucnosti se nic takového nestane.

Stanice CW se nechce stát známou jen díky seriálům o superhrdinech, což je pochopitelné, ale zároveň je to zklamáním pro komiksové fanoušky.

3. Arrow a The Flash připraví půdu pro Legends of Tomorrow

Loňský crossover mezi Arrow a Flashem byl obrovká legrace. Dvoudílná epizoda nám ukázala dva hrdiny bojující bok po boku proti kapitánu Boomerangovi, a bylo požitkem sledovat interakci hrdinů obklopených odlišným prostředím a vedlejšími postavami.

Později, v obou seriálech, se Arrow a Flash setkali ještě několikrát, což by mohlo vysvětlovat, proč má letošní velký crossover připravit půdu pro seriál Legends of Tomorrow. Zatímco detaily příběhu jsou v tomto momentě neznámé, epizody nás připraví na spin-off a očekává se, že zejména Hawkman a Hawkgirl v nich sehrají významnou roli.

2. Atomův návrat

Pokud sledujete seriál Arrow, víte, že třetí série skončila zdánlivou smrtí Raye Palmera, když se štoural v obleku Atoma, což vedlo k explozi v Palmer Technologies. Trailer ke čtvrté sérii nám potvrdil, že svět má Raye Palmera za mrtvého a na jeho památku bylo Starling City přejmenováno na Star City.

Nejpravděpodobnějším vysvětlením jeho "smrti" je, že se zmenšil a tudíž mu výbuch neublížil a možná, že ho Rip Hunter naverboval ještě předtím, než odhalil Felicity a společnosti, že je živý a zdravý.

1. Některé nezodpovězené otázky

Jedna z nejzajímavějších věcí na Legends of Tomorrow je to, co nevíme.

Například proč se Rip Hunter nerozhodl rekrutovat Green Arrowa a Flashe? Mohl by se stát lovec démonů Constantine, který je nyní bez seriálu a objeví se v Arrow, součástí týmu? Tohle jsou pouze dvě z nezodpovězených otázek.

Další velká záhada zarhnuje Reverse Flash, který odhalil, že zařízení, jež se chystal použít na cestu zpět do svého času, bylo založeno na jednom z Rip Hunterových návrhů. Pocházejí ze stejného časového období, mohlo by tedy narušení, které bylo způsobeno tím, že byl Reverse Flash vymazán, vést k potřebě sestavit tým Legend?

Legends of Tomorrow obsazují klíčovou postavu do příběhu Hawkgirl a Hawkmana

25. září 2015 v 8:17 | Patty

K obsazení první série se přidává herec Peter Francis James, který získal roli Dr. Alduse Boardmana. Dr. Boardman se poprvé objeví v crossoverové epizodě v seriálu Arrow, poté se přesune do Legends of Tomorrow.

Boardman je popisován jako profesor na univerzitě svatého Rocha, který svůj život zasvětil zkoumání příběhu Chayary (Hawkgirl) a prince Khufua (Hawkman) a jejich spojení s Vandalem Savagem. Profesor Boardman je pro náš tým jedinou nadějí na nalezení a zničení Vandala, aby se mohli vrátit domů. Když se Legendy dozví tajemství o Boardmanovi, trvají na tom, aby se stal součástí jejich cesty, jen aby se dozvěděli, jaký druh oběti si záchrana světa vyžádá.

Legends of Tomorrow obsazují ledovou královnu

23. září 2015 v 20:55 | Patty

Herečka Stephanie Corneliussen (Mr. Robot) byla obsazena do role komiksové záporačky Valentiny Vostok známé jako Negative Woman nebo White Queen.

Valentina je popisována jako nadaná a krásná sovětská fyzička, která se nezastaví před ničím, aby ubránila svou drahocennou rodnou vlast.

Když se postavy Legends of Tomorrow ocitnou v době vrcholící Studené války, podezřívají Valentinu, že společně s Vandalem Savagem spolupracuje na tajné zbrani. Ray/Atom a Leonard/kapitán Cold musí soupeřit o Valentininu přízeň ve snaze rozmrazit její chladné srdce a zjistit, kde leží její skutečná loajalita předtím, než dokončí svůj projekt.

Valentina se objeví v několika epizodách první série.

Legends of Tomorrow | První pohled na Hawkgirl a Hawkmana

11. září 2015 v 17:16 | Patty
Seriál Legends of Tomorrow sice odstartuje až v midseason, ale již nyní si můžete prohlédnout první fotografii, na které je nám představen kostým Hawkgirl a Hawkmana.

Jak se Vám líbí?

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Legends of Tomorrow | Název epizody 1x01

9. září 2015 v 18:59 | Patty
Počínaje dnešním dnem se začal natáčet seriál Legends of Tomorrow, a tak nám skrze svůj twitter účet Marc Guggenheim odhalil název premiérové epizody. Z názvu je patrné, že pilotní epizoda bude mít dvě části, ale zda budou obě části odvysílány v jeden večer, to zatím není jasné.

Legends of Tomorrow | EW Spoiler: Hawkgirl

8. srpna 2015 v 21:07 | Patty
Opravdu se těším na to, jak Legends of Tomorrow přivedou k životu Hawkgirl. Je něco, co mi o tom můžete říci?
- Frannie.

Tady je první věc, kterou potřebujete vědět: Až ji příště uvidíme, a to bude v seriálu The Flash, neví, že je Hawkgirl. "Není odvážná, ani silná," říká Ciara Renée. "Je neohrabaná a najednou zjistí, že má obrovskou moc a sílu, se kterou se bude muset smířit." Zábavný fakt: Do hry se dostanou také Kendřiny minulé životy. "Musíte mít na paměti, že v minulosti byla jinými lidmi," říká. "Budeme mít možnost tyto jiné lidi prozkoumat, což je skvělé, s celým tím cestováním časem."

Legends of Tomorrow | Nesmrtelný Vandal Savage obsazen!

4. srpna 2015 v 21:30 | Patty

Seriál Legends of Tomorrow našel svého hlavního záporáka.

Do role nesmrtelného Vandala Savage byl obsazen dánský herec Casper Crump, který se objevil například ve filmu Helium.

S Vandalem Savagem, stejně jako s Hawkmanem, se poprvé setkáme v crossoverových epizodách seriálů Arrow a The Flash ještě předtím, než odstartují Legends of Tomorrow.

V komiksech je Savage brilantním stratégem a vědcem, který sužoval zemi více než 50 000 let poté, co získal sílu z tajemného meteoritu.Legends of Tomorrow | Hawkman již zná svého představitele

4. srpna 2015 v 8:19 | Patty

Herec Falk Hentschel (Reckless) byl obsazen do role Cartera Halla aka Hawkmana. Poprvé se nám Carter představí ve společných crossoverových epizodách seriálů Arrow a The Flash a poté bude pokračovat do Legends of Tomorrow.

Pro ty, kteří s tímto DC superhrdinou nejsou obeznámeni, je Carter Hall reinkarnací egyptského prince, který je předurčen se v průběhu věků reinkarnovat společně s jeho spřízněnou duší, Kendrou Saunders (Ciara Renée). Stejně jako Kendra se i Carter dokáže transformovat do okřídleného válečníka známého jako Hawkman.

Legends of Tomorrow se pravděpodobně pustí do zabíjení hlavních postav

3. srpna 2015 v 11:57 | Patty
Milujete Arrowa a Flashe a vedlejší postavy, které se objevují napříč oběma seriály? Raději se na ně moc nefixujte, protože někteří z těchto hrdinů (a zloduchů) mohou být v novém seriálu Legends of Tomorrow zabiti. A někteří budou transportováni do alternativních časových linií. U většiny superhrdinských seriálů, i přestože je vždy šance, že by každou chvíli mohl někdo zemřít, mají diváci pocit, že hlavní hrdinové jsou vždy v bezpečí. Výkonný producent seriálu Legends of Tomorrow, Phil Klemmer, chce tuto domněnku vyvrátit a udržet tak diváky napjaté.

Phil Klemmer seriál popisuje jako limitovanou sérii událostí, i přestože naznačuje, že se dočkáme několika sérií. Rád seriál označuje jako antologii, ale nebude to nic ve stylu American Horror Story nebo True Detective. Místo toho, příběh bude zachován a posouván vpřed tím, co bylo nastaveno v předchozích sériích a přitom u každé série budou mít diváci pocit, že zažívají nové dobrodružství. A ne každá z postav do dalších sérií přežije.


Phil Klemmer také seriál přirovnává k filmu Dannyho parťáci. Říká, že první série je jakousi "sebevražednou misí," při které by Vám na mysl mohl přijít připravovaný film Suicide Squad, zejména z toho důvodu, že zloduchové Heat Wave a kapitán Cold jsou součástí tohoto týmu. Klemmer vysvětluje, že ve skupince bude docházet k budování napětí a některé aliance odkryjí v lidech to nejhorší.

"V určitém okamžiku se objeví temnota a postavy začnou zrazovat jedna druhou, protože jsou v pokušení přejít na temnou stranu. Někteří tento výlet nemusí zvládnout a další mohou být ztraceni v podivních časových obdobích."

DC hrdina, cestovatel v čase Rip Hunter, bude představen v Legends of Tomorrow, a bude zodpovědný za přivedení Atoma, White Canary, Heat Wavea, kapitána Colda, Firestorma a Hawkgirl dohromady kvůli důležité misi, která bude zahrnovat alternativní časové linie, které již byly zavedeny během první série seriálu The Flash. Je velice pravděpodobné, že všechny postavy Legends of Tomorrow budou muset se zlem bojovat v neznámé době nebo místě. A právě to by mohlo být jejich zkázou. Phil Klemmer také potvrzuje, že se nedočkáme žádného scénáře ve stylu "mise týdne."


"Je to seriál ve smyslu antologie. Nebude s vysílat donekonečna. Tato série bude samostatná. Není to nic takového jako True Detective, ale ne všichni budou v cestě pokračovat.... Nezačneme 2. sérii tím, že budeme doufat, že všichni budou zpět v honbě za Vandalem. Tohle není tradiční epizodní seriál."

Jste připraveni na seriál, který chce zabíjet hlavní postavy? Zdá se, že tento vzorec již v televizi funguje a to u seriálu The Walking Dead.

Legends of Tomorrow | Hawkman se objeví v seriálech Arrow a The Flash

26. července 2015 v 21:39 | Patty
Z Comic Conu víme, že se v seriálu Legends of Tomorrow kromě Hawkgirl (hraje Ciara Renée) objeví také Hawkman.

Podle serveru Entertainment Weekly nám bude Carter Hall aka Hawkman nejprve představen prostřednictvím Arrowa a Flashe ještě předtím, než odstartuje seriál Legends of Tomorrow, kam se Hawkman následně přesune. Stanice CW se nechala slyšet, že co se Hawkmana týká, zůstane seriál extrémně věrný komiksové předloze.

Hawkman je popisován jako "charismatický a velice moudrý, rozený vůdce s obrovským šarmem a sebevědomím."

V komiksech je Hawkmen mužem starým 5 000 let, který i navzdory tomu, že se v průběhu staletí reinkarnuje, si pamatuje své minulé životy. Zatímco jeho ženský protějšek, Hawkgirl, má schopnost reinkarnovat se stejně jako Carter, z jejich společných minulých životů si nic nepamatuje.
 
 

Reklama