Legends of Tomorrow | spoilers

Legends of Tomorrow | E!Online Spoiler: Hawkman

22. července 2015 v 16:59 | Patty
Můžeme v Legends of Tomorrow očekávat nějakou další důležitou komiksovou postavu?
- Cody M.

Hawkman (jehož skutečné jméno je Carter Hall) bude obsazen a v seriálu se objeví. Charismatický a rozhodný, Carter je rozeným vůdcem s velkým sebevědomím, ale k jeho smůle je mu předurčeno přicházet na svět znovu a znovu stejně jako jeho "k záhubě odsouzené milence," a v průběhu časů je pronásledován Vandalem Savagem.

Legends of Tomorrow | Postřehy z Comic Conu v San Diegu (2015)

12. července 2015 v 10:52 | Patty

První epizody Arrowa a Flashe budou sloužit jako jakási příprava na Legends of Tomorrow.

Hawkgirl bude divákům představena již během 2. série seriálu The Flash.

Výkonný producent Geoff Johns potvrdil, že nám seriál Legends of Tomorrow kromě Hawkgirl představí tak Hawkmana.

"Legends of Tomorrow bude radikálně odlišný od Flashe, stejně tak jako je Flash odlišný od Arrowa." - Andrew Kreisberg

"Nejenže se vydáme na neuvěřitelná místa, ale vydáme se také do neuvěřitelných momentů v historii." - Marc Guggenheim. Konkrétně neuvedl, kde všude se v seriálu vydáme, pouze naznačil, že se "dostaneme do všech rohů DC světa."

Fanoušci byli nadšení, že Sára Lance bude přivedena zpět k životu. Caity Lotz jim připomněla, že Lazarova studna lidi mění. Pro Sáru to může být trochu šílené.

Jak zareaguje kapitán Cold na postavy, jakými jsou například Ray Palmer? "Špatně. Kapitán Cold není týmovým hráčem," naznačil Wentworth Miller a dodal, že všechny postavy spolu musí spolupracovat, ale bude to kodrcavá jízda.

Victor Garber se poprvé za svou hereckou kariéru zúčastnil Comic Conu. "Jste neuvěřitelní, laskaví, velkorysí a milí. Všichni! Tedy, ne všichni, ale někteří z Vás."

Ciara Renée dochází na hodiny boxu a bojového umění a pokračuje tak v přípravě na roli Hawkgirl.

Caity Lotz řekla, že nejzajímavější věcí na Sáře je fakt, že se nebojí zemřít. To ji dělá nebezpečnou, pravděpodobně nebezpečnější než kteroukoli jinou Legendu.

První věc, kterou by se strojem času udělali kapitán Cold a Heat Wave? Navštívili by 70. léta. Jsou jako Starsky a Hutch.

Seriál Legends of Tomorrow existuje jen díky úžasným fanouškům a hercům.

Vandal Savage, hlavní záporák 1. série Legends of Tomorrow, je nesmrtelný. Zábavné na seriálu je to, že se bude potýkat s otázkou, "Jak zabít někoho, kdo je nesmrtelný?"

Výkonný producent Phil Klemmer potvrdil, že Jay Jackson, do jehož role byl v dubnu obsazen Franz Dramer, bude spolupracovat s Dr. Steinem. "Jay je pravděpodobně tím posledním člověkem, se kterým by profesor Stein chtěl sdílet Firestorma." Mohl by tedy Jay Jackson v Legends of Tomorrow nahradit Ronnieho Raymonda a stát se tak druhou půlkou Firestorma?

Legends of Tomorrow: Tým hrdinů a zloduchů v bitvě

4. července 2015 v 10:37 | Patty
Pestrá posádka superhrdinů v připravovaném seriálu stanice CW - Legends of Tomorrow, se možná nazývá "Legendy," ale výkonný producent Phil Klemmer říká, že členové týmu si tento název ještě zcela nezasloužili. Tedy, alespoň ne v době, kdy je cestovatel časem - Rip Hunter, na začátku seriálu dá dohromady, aby ochránili samotný čas před Vandal Savagem, super darebákem, který je čas schopen zničit.


"Místo toho, aby skrze dějiny našlapovali po špičkách, jsou těžkopádní, zanechávají po sobě stopy a otisky a neustále tak musí přemýšlet nad tím, zda jejich jednání zničí budoucnost namísto toho, aby ji napravilo. Bude to naprosté šílenství," říká.

Slovo šílenství může být pouze slabým označením. Seriál, jež je zasazen do stejného universa jako Arrow a The Flash, vrhá tým benevolentních hrdinů, znuděných darebáků a jednoho vzkříšeného zabijáka do chaosu, když se všichni snaží spolupracovat.

Klemmer také naznačuje, že tyto méně známe komiksové postavy nebudou pouze trávit čas bojem proti zločinu a Savagovi, budou také v pokušení dělat věci pro svůj vlastní prospěch bez toho, aniž by pomysleli na následky.

"Kdo dokáže odolat nutkání změnit minulost nebo prozkoumat budoucnost?" říká. "Ano, hlavním úkolem bude snaha zastavit Vandala Savage, ale lidé budou nevyhnutelně odkloněni na své vlastní malé mise a když se lidé snaží napravit svou vlastní časovou linii, to je ten moment, kdy opravdu začnete spoustu věcí kazit."

Legends of Tomorrow | EW Spoiler: Thea/Sára

30. června 2015 v 18:12 | Patty
Nějaký spoiler o Sáře týkající se Arrow nebo Legends of Tomorrow?
- Justin.

Co se mě týče, jsem zvědavá, zda bude Sára naštvaná na Theu za to, že ji zabila. "Dokážu si představit, že obraz Theiny tváře, která jí střílí šípy do hrudi, bude těžké setřást," říká Caity Lotz. "A až/pokud zjistí, že za její vraždou ve skutečnosti stojí Malcolm Merlyn, myslím si, že se rozhodně bude chtít pomstít, přeci jenom jí v žilách proudí krev zabijáka."

Legends of Tomorrow | Ciara Renée na zkoušce helmy pro Hawkgirl

21. června 2015 v 11:52 | Patty

Před pár dny zveřejnila Ciara Renée na sociálních sítích několik fotografií z přípravy na její roli Hawkgirl. První dvě fotografie byly pořízeny při vytváření helmy, která je charakteristickým rysem kostýmu Hawkgirl.


Na dalších dvou fotografiích Ciara procvičuje létání.

 
 

Reklama