news

Arrow | John Barrowman získává status hlavní postavy napříč všemi DC seriály

9. července 2016 v 10:37 | Patty

Herec John Barrowman, který už od 1. série hraje v seriálu Arrow Malcolma Merlyna, podepsal novou smlouvu.

Server TV Line včera zveřejnil informaci o tom, že Barrowman podepsal podobnou průlomovou smlouvu, kterou podepsal herec Wentworth Miller na konci 1. série Legends of Tomorrow. Barrowman bude i nadále jednou z hlavních postav seriálu Arrow, ale smlouva mu nyní umožňuje objevovat se ve všech superhrdinských seriálech, které produkuje Greg Berlanti, což zahrnuje seriály The Flash a Legends of Tomorrow.


Šťastné a veselé Vánoce!

23. prosince 2015 v 15:00 | Patty


Rok se s rokem sešel, jsou tu zase Vánoce.

Tímto bych Vám chtěla popřát krásné a pohodové Vánoce, užijte si vánoční svátky u pohádek a cukroví. Do nového roku 2016 hlavně hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

Arrow-web je odteď také na twitteru!

25. listopadu 2015 v 9:12 | Patty
Od dnešního dne najdete stránku také na twitteru, takže v případě, že máte účet na twitteru, můžete nyní veškeré aktualizace novinek o seriálech Arrow a Legends of Tomorrow, které se tady na stránce uskuteční, sledovat přes něj.

@ArrowWeb_CZ


Trailer k animovanému seriálu Vixen, spin-offu Arrowa a Flashe

15. července 2015 v 18:54 | Patty

Televizní DC vesmír má nový přírůstek, jehož trailer na letošním Comic Conu vypustila stanice CW. Nejnovější hrdina se však na obrazovkách tentokrát objeví v trochu jiné formě.

Stanice CW na Comic Conu představila ukázku z nadcházejícího animovaného webového seriálu Vixen, který je příběhem Mari McCabe.

Jak si můžete všimnout v traileru, k Mari se připojí také Oliver Queen a Barry Allen, kterým samozřejmě hlasy propůjčili jejich televizní představitelé - Stephen Amell a Grant Gustin. Trailer zahrnuje také další známou tvář ze seriálu The Flash, Cisca, který dal Mari její přezdívku.

Seriál Vixen bude mít na CW Seed premiéru 25. srpna.

Do nové série s novým kabátkem!

29. června 2015 v 22:34 | Patty
Nová série Arrow je sice ještě daleko (a premiéra Legends of Tomorrow ještě dál), nicméně už teď se můžete pokochat zbrusu novým designem, který stejně jako ty předešlé, vytvořila skvělá grafička Lucy.

Všimněte si, že v záhlaví přibyla rubrika Legends of Tomorrow. Stejně tak v levém menu. Pokud by byl nějaký problém s viditelností písma u článků, dejte mi vědět do komentářů.

Datum premiéry 4. série Arrow

24. června 2015 v 20:58 | Patty
Stanice CW dnes oznámila premiérová data návratu všech svých seriálů.

V kalendáři si označte datum 7. října, protože právě v tento den se Arrow vrací na televizní obrazovky. My si epizodu budeme moci stáhnout klasicky další den ráno, tedy ve čtvrtek, 8. října.

3. série Arrow na DVD

22. června 2015 v 20:54 | Patty


DVD se 3. sérií v Americe vyjde 22. září a kromě 23 epizod bude obsahovat také:

vystřižené scény
nepovedené scény (Gag Reel)
dva audio komentáře
Arrow na Comic Conu 2014
a další bonusy, například jak probíhala výstavba doupěte na Nanda Parbat, ATOMův první let a další

Pro nás to znamená jediné, a sice, že po 22. září se všechny tyto bonusy začnou postupně objevovat na internetu a jakmile se tak stane, budete si je moci tady na stránce pustit.

Novinky k seriálu Legends of Tomorrow

3. června 2015 v 18:19 | Patty


Jak jste si to odhlasovali, tak to tedy bude :)

Vzhledem k tomu, že více než 80 % hlasujících v anketě je pro zavedení novinek o seriálu Legends of Tomorrow, počínaje dnešním dnem se tu tedy pravidelně budou k tomuto seriálu objevovat novinky. Během prázdnin budu postupně doplňovat iformace jak o seriálu, tak o hercích, což se týká také seriálu Arrow, protože jsem zjistila, že tu mám pár restů, které je potřeba dodělat.

ANKETA: Máte zájem o přidávání novinek k seriálu Legends of Tomorrow?

27. května 2015 v 15:18 | Patty

V komentářích padl dotaz, zda se chystám pravidelně přidávat novinky také o novém seriálu Legends of Tomorrow.

Rozhodla jsem se to tedy vyřešit anketou, ve které můžete hlasovat zda chcete/nechcete, aby se tu novinky o seriálu objevovaly (popřípadě se můžete vyjádřit v komentářích) a v případě zájmu bych stránku o Legends of Tomorrow rozšířila :) Hlasovat můžete po rozkliknutí celého článku.

3. série byla odvysílána. Co dál?

23. května 2015 v 13:02 | Patty
3. série je za námi a před námi je čtyřměsíční pauza.

Nové epizody se začnou natáčet začátkem července, vysílat se začne zase klasicky začátkem října. Zatím bych to orientačně viděla na 7. října, ovšem doposud žádné oficiální datum stanoveno nebylo. Až se tak stane, včas se to dozvíte. Stejně jako předchozí tři roky, i 4. série se bude v Americe vysílat každou středu (pro nás to znamená čtvrtek brzy ráno).

Během pauzy se herci zúčastní spousty malých setkání s fanoušky, takže o novinky nepřijdete. Tradičně největší událostí léta je Comic Con v San Diegu, který by se měl uskutečnit opět v červenci a během kterého se dočkáme prvních větších spoilerů ke 4. sérii a také prvního traileru.

Rozpis vysílání epizod

15. února 2015 v 16:07 | Patty
18. 02. 2015 - 3x14 The Return
25. 02. 2015 - 3x15 Nanda Parbat
04. 03. 2015 - PAUZA VE VYSÍLÁNÍ
11. 03. 2015 - PAUZA VE VYSÍLÁNÍ
18. 03. 2015 - 3x16 The Offer
25. 03. 2015 - 3x17 Suicidal Tendencies
01. 04. 2015 - 3x18 název zatím neznámý
??. ??. 2015 - 3x19 název zatím neznámý
??. ??. 2015 - 3x20 název zatím neznámý
??. ??. 2015 - 3x21 název zatím neznámý
??. ??. 2015 - 3x22 název zatím neznámý
??. ??. 2015 - 3x23 název zatím neznámý (finále 3. série)

Exkluzivní tričko s motivem seriálu Arrow! ›› AKTUALIZOVÁNO

27. května 2014 v 11:49 | Patty
Všichni fanoušci seriálu Arrow mají nyní jedinečnou možnost zakoupit si zelené tričko s motivem našeho skvělého seriálu, které vzniklo ve spolupráci s Ednou a serverem Fan Base.cz.


Pokud máte zájem, neváhejte a zamiřte do e-shopu FAN BASE.cz, kde si tričko můžete objednat ve všech velikostech. Pro bližší informace navštivte EDNU.

UPOZORNĚNÍ!
Jedná se o speciální předobjednávkovou akci. Objednávka trička je závazná a výroba bude zadána jen v případě, že bude alespoň 30 předobjednávek. UZÁVĚRKA JE 5. června 2014!

AKTUALIZOVÁNO 27. KVĚTNA

Požadované předobjednávkové množství se podařilo naplnit, trička s motivem seriálu Arrow tedy půjdou do výroby a všichni, kteří si tričko objednali se na něj už můžou těšit.

Pokud by se mezi Vámi našel někdo, kdo si ho zatím neobjednal a má zájem, neváhejte. Na vyplnění objednávky máte čas ještě pár dní - do 5. června. Upozorňuji, že se jedná o jednorázovou akci, tudíž po 5. červnu už si tričko nebude možné objednat.

2. série Arrow byla odvysílána, co dál?

15. května 2014 v 17:03 | Patty
2. série Arrow byla odvysílána a před námi je téměř pěti měsíční pauza, což s sebou samozřejmě také nese méně novinek. I přestože se během pauzy žádných nových dílů nedočkáme a tím pádem ani jiných věcí s epizodami spojenými (synopse, proma, fotografie), je pár věcí, na které se můžeme těšit.

Tento týden se v Americe konají každoroční Upfronts, na kterých každá stanice představí své vysílací schéma na novou seriálovou sezónu. Právě dnes je na řadě stanice CW a této akce se samozřejmě zúčastní také herci z Arrow, takže se zítra můžete těšit na fotografie a další novinky z Upfronts.

Počítám také s tím, že v červenci se Arrow opět objeví také na každoročním Comic Conu v San Diegu a při troše štěstí se 3. série začne natáčet ještě před tímto Comic Conem, tím pádem by na něm (stejně jako tomu bylo minulý rok) mohl být zveřejněn první trailer a samozřejmě se dočkáme várky spoilerů ke třetí sérii.

Jisté už také je, že od 13. do 15. června se Katie Cassidy (Laurel), John Barrowman (Malcolm) a Manu Bennett (Slade) zúčastní setkání s fanoušky v Sydney na panelu "Citizens of Starling City."

Během prázdnin se herci určitě zúčastní několika dalších setkání s fanoušky, až bude potvrzeného něco dalšího, dám Vám vědět :)

Galerie

1. ledna 2014 v 17:32 | Patty
Měla jsem malou zálohu v podobě galerie na hostingu fanzoom, takže vše už zase funguje tak, jak má. Hosting to sice není dvakrát spolehlivý, ale zatím to funguje, uvidíme, na jak dlouho :-D

Do nového roku s novým kabátkem.

30. prosince 2013 v 22:00 | Patty
Asi jste si už stačili všimnout, že od včerejšího večera zdobí stránku nový vzhled. Moc za něj děkuji Lucy, která si s ním opět dala tu práci, tak jí ho nezapomeňte v komentářích pochválit :)

Veselé Vánoce a štastný nový rok!

23. prosince 2013 v 18:49 | Patty
Po roce jsou tady Vánoce a tak bych Vám ráda popřála krásné a pohodové svátky, spoustu cukroví, bohatého Ježíška a zároveň také šťastný a úspěšný nový rok 2014!

Tak tedy veselé vánoční svátky, koukejte na pohádky, u novinek se tu sejdeme zase po svátcích, tedy na konci týdne :)

Chcete se stát spoluadminem stránky o seriálu The Tomorrow People?

12. října 2013 v 15:36 | Patty
Nezaložila jsem si novou stránku. Nic takového. Jedná se o to, že si Cleo (flower-days.blog.cz) založila stránku o novém seriálu stanice CW THE TOMORROW PEOPLE, jehož pilotní díl byl tento týden odvysílán a hledá spoluadminy, kteří by se spolu s ní stránce věnovali a přidávali články.

Pokud by se tedy mezi Vámi našel někdo, koho seriál zaujal, viděli jste pilotní díl nebo teprve máte v plánu seriál začít sledovat a zároveň by jste o něm chtěli také pravidelně informovat ostatní prostřednictvím blogu, neváhejte, VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU NA TOMTO ODKAZE a Cleo už se s Vámi na všem potřebném domluví.

Nová galerie.

14. června 2013 v 10:52 | Patty
Pokud někdo z Vás uvažuje o webové galerii, rozhodně nedoporučuji zařizovat si hosting přes stránku fanfusion.org. Fanzoom.net je příšerný hosting, teď už to můžu říct taky. Od drobných výpadků, přes přehazování obrázků až po úplné vymazání fotek. To poslední se mě zatím naštěstí netýká, ale nechtěla jsem jen tak nečinně sedět a čekat, až mi fanzoom smaže všechny fotky jako se to stalo drtivé většině ostatních. Zařídila jsem si tedy hosting nový a to na stránce sosugary.com. Většinu fotek už jsem stačila přestěhovat, jediné, co ještě chybí jsou akce z roku 2012 a všechny scany z magazínů, které budu postupem času doplňovat. U všech nových obrázků už tedy budete odkazováni na novou galerii. Nic se nemění, vše zůstává při starém, jen místo arrow-web.fanzoom.net budete přesměrováni na adresu arrow-web.sosugary.com.

Layout 002

30. března 2013 v 21:46 | Patty
Stránka dostala krásný nový kabátek, o který se, stejně jako minule, postarala Lucy > iheartsarah.blog.cz.

Welcome!

5. listopadu 2012 v 19:33 | Patty
Vítám Vás na české stránce o novém, úspěšném seriálu stanice CW - Arrow. Součástí stránky je také webová galerie (arrow-web.fanzoom.net/gallery), kterou jsem během včerejšího a dnešního dne stihla už celou doplnit, takže v ní už teď najdete všechny oficiální fotky z jednotlivých epizod, promo fotky k 1. sérii, fotky z natáčení, akcí a taky pár photoshootů. Některé maličkosti týkající se herců ještě postupně doplním, ale myslím si, že prozatím to takhle stačí :)

Co se nových dílů týká, každý týden ve čtvrtek ráno tady najdete odkazy ke stažení nejnovějšího dílu. Stav sledovanosti jednotlivých epizod můžete sledovat v menu.

O nádherný design stránky se postarala Lucy (iheartsarah.blog.cz).
 
 

Reklama