spoilers

Arrow | Název epizody 5x22

29. března 2017 v 18:50 | Patty

Arrow | Katie Cassidy se do 6. série vrací jako hlavní postava

28. března 2017 v 7:44 | Patty

Fanoušci po celém světě byli šokováni a zarmouceni, když postava Laurel Lance, kterou celé čtyři série hrála Katie Cassidy, v minulé sérii zemřela.

Nyní se však Katie vrací do seriálu a to ve velkém stylu... a se zvratem.

Televize Warner Bros. včera oznámila, že se Katie Cassidy vrací do seriiálu Arrow znovu jako Black Siren a to již v epizodách 5x22 a 5x23 a bude pokračovat v té samé roli i v 6. sérii, tentokrát již jako jedna z hlavních postav seriálu.

Black Siren je zlým protějškem Laurel a pochází ze Země 2. Cassidy si Black Siren zahrála již dvakrát, poprvé v seriálu the Flash a poté v 5. sérii Arrow.

Výkonný producent seriálu Marc Guggenheim říká, "Jedna z věcí, která je na Arrow nejvíce vzrušující je to, kam nás příběh zavede. Minulý rok nás příběh zavedl ke tragické smrti Laurel Lance. Tenhle rok jsme v seriálu představili jejího dvojníka, Black Siren. Byli jsme uchváceni Katie a její odvážnou interpretací této postavy a tak jsme okamžitě věděli, že její příběh ještě neskončil. Jsme nadšení, že Katie můžeme přivítat zpět jako Black Siren a to i přesto, že díky svému objevení se v aktuální sérii Legends of Tomorrow, rodinu nikdy neopustila."

PaleyFest 2017: Zlomí Prometheus Olivera? 4. série Flashe nebude mít hlavního záporáka rychlíka. Legendy ve finále série poruší hlavní pravidlo.

20. března 2017 v 18:32 | Patty
Včera se v Los Angeles na Paleyfestu uskutečnil panel věnovaný DC seriálům stanice CW s názvem "Heroes & Aliens." Objevili se na něm herci ze všech čtyř superhrdinských seriálů včetně samotných tvůrců.

Arrow: Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow) a David Ramsey (Diggle)

The Flash: Grant Gustin (Barry Allen/Flash) a Candice Patton (Iris West)

Legends of Tomorrow: Brandon Routh (Ray Palmer/Atom) a Caity Lotz (Sara Lance/White Canary)

Supergirl: Melissa Benoist (Kara Danvers/Supergirl) a David Harewood (Hank Henshaw)

Během panelu zazněla spousta zajímavých věcí, pojďme se tedy podívat na to, co nás v následujících epizodách našich oblíbených seriálů čeká.

Arrow

Oliver je držen Adrianem, jaký je jeho cíl? "Uvidíte, jak Adrian mučí Olivera a snaží se ho přimět, aby se přiznal k tajemství," prozradil výkonný producent Marc Guggenheim. "Uvidíme flashback z Ruska a klíčový moment pro Olivera. Je to velmi silná epizoda. Řeknu, že si nemyslím, že po tomhle bude seriál stejný... a to kvůli dění v přítomnosti. Oliver Adrianovi prozradí tajemství. Velkou záhadou epizody je, jaké je Oliverovo tajemství?"

Samotná epizoda je výzvou. "Nevím o tom, že bych kdy předtím takhle tvrdě pracoval na epizodě, kromě snad druhé epizody seriálu," řekl Stephen Amell. "Byl jsem prostě ve všem. Mohlo by se to doslova jmenovat rozebrání Olivera Queena. Je to docela drsné. Poskytlo mi to neuvěřitelné stupně úzkosti, protože jsem měl pocit, že kdybych udělal chybný krok, mohlo by to být něco, z čeho bychom se nebyli schopni vrátit."

Olivera tahle zkušenost "velmi změní," řekl Amell. "Je rozhodný, ale špatným způsobem. Rezignoval. Chase se ho nesnaží zabít. Snaží se mu něco vnuknout... A to způsobí spoustu problémů v týmu."


Po dobu Oliverovy nepřítomnosti Diggle opět převezme roli vůdce týmu Arrow. Musí nováčky dokopat k tomu, aby se zaměřili na nalezení Olivera," naznačuje Ramsey. "Myslím si, že celou záležitost dělá ještě složitější fakt, že to má co dělat s Prometheem."

Jedna holčička se Stephena zeptala, zda se k sobě Oliver a Felicity vrátí. "Není to na mě, ale v následujících epizodách na ně čeká několik dobrých věcí."

Stephen prozradil, že pro něho ve 100. epizodě bylo snadné zahrát emotivní scény, protože všechny pocity byly skutečné.

The Flash

"V další sérii nebudeme mít jako hlavního záporáka rychlíka," odhalil během Paleyfestu výkonný producent Andrew Kresiberg.

Co se týká Barryho současného nepřítele Savitara, "Víme, kdo se pod tím vším skrývá, už chvíli jsme to plánovali," ujistil publikum. A můžeme si být jisti, že bude "odmaskován velmi brzy."

"V důsledku zjištění, kdo se skrývá pod oblekem, nabere seriál překvapivý směr," dodává výkonný producent Aaron Helbing. "Všechni budou nuceni všechno zpochybňovat."

Diváci možná získají nějaká vodítka k tomu, jaká je Savitarova identita hned ze začátku 18. epizody, která nám představí Abra Kadabru, "záporáka z budoucnosti," sdělil Kresiberg. "Ví, kdo je Savitar. Pro Barryho a tým se to stává morálním problémem" v tom smyslu, zda ho nechat jít výměnou za získání odpovědí. Také dodal, že nás čeká "skvělá" scéna s Barrym a Iris, která řeší otázku: "Můžeš být hrdina, když uděláš jednu špatnou věc pro vyšší dobro?"

Epizoda 19 dostala název "The Once and Future Flash," a "Barry se rozhodne, že jediný způsob, jak zjistit to, co potřebuje, je vydat se do budoucnosti," odhalil Kreisberg.

Co se týká muzikálového crossoveru mezi Flashem a Supergirl, Kreisberg prozradil, že se nechali inspirovat Jossem Whedonem a jeho muzikálovou epizodou v seriálu Buffy the Vampire Slayer, protože "tenhle druh epizod dělá nejlépe. Nezastavili hlavní, probíhající příběh série. Tyhle epizody vyjadřovali to, čím postavy procházejí. Jak Barry tak Kara jsou na romantické křižovatce a jdou touto cestou společně, aby buď získali zpět lásku, o které si myslí, že ji ztratili, nebo ne."

Grant Gustin řekl, že si je vědom frustrace, kterou vůči šarlatovému rychlíkovi fanoušci cítí. "Většinu času souhlasím, jako divák a fanoušek, s reakcemi, které Barry dostává," přiznal Gustin a dodal, že strach v téhle sérii ovlivňuje rozhodnutí postav více než kdy předtím.

Barry se po muzikálové epizodě pokouší vrátit k novému (starému) myšlení. "Bude dělat vše, co je v jeho silách, aby z něj byl zase ten starý Barry Allen. Vybírá si naději a optimismus a to i tváří v tvář všemu, čemu musí čelit," řekl Gustin. "Snažíme se ho vidět optimistického, ale samozřemě bude neustále stahován dolů. A jeho láska ho přiměje dělat rozhodnutí, která jsou pro něj nejlepší. Nyní se snaží dělat rozhodnutí pro tým a tak trochu obětuje své vlastní potřeby."

Legends of Tomorrow

Již dvě série Legendy cestují časem varovány, že se nemohou vrátit k událostem, ve kterých už jednou byly. Ale finále, "směřujeme k porušení pravidla," říká Guggenheim. "Přesně tohle Legendy udělají. Tak trochu tím vzdáváme poctu Návratu do Budoucnosti 2, ale ve stylu Legend. Má to významné následky."

"Bude to opravdu špatné," řekla Caity Lotz. "Udělají něco, co by dělat neměli. Poruší některé pravidla a půjdou proti vlastnímu kodexu. Finále je největší epizoda, kterou jsme kdy udělali."

Guggenheim na sociálních sítích sdílel, že si Katie Cassidy ve finále Legend zopakuje roli Laurel Lance a řekl, že to byla dlouho očekávaná scéna. "Musím poděkovat Katie Cassidy," řekl Guggenheim. "Je to pouze jediná scéna, ale je v ní velkolepá. Jedná se o scénu, kterou jsme chtěli už od začátku série. Chtěli jsme zase vidět Laurel a Sáru pohromadě."

"Bylo to úžasné," dodala Lotz. "Katie a já jsme spolu neměly scénu roky. Je jako má sestra, je to velmi emotivní, nostalgické a myslím si, že se to lidem bude líbit."

Ale objeví se Laurel ještě v některém dalším DC seriálu předtím, než série skončí? "K tomu nemůžu říct vůbec nic," řekl Guggenheim.

Arrow | Název epizody 5x21

16. března 2017 v 15:16 | Patty

Arrow | Cody Rhodes se vrací

11. března 2017 v 10:20 | Patty

Cody Rhodes, který se ve 3. epizodě 5. série představil jako drogový dealer, jež se proměnil na regenerujícího super záporáka nepociťujícího bolest, se vrací na scénu.

Znovu se objeví ve 21. epizodě, která bude odvysílána buď koncem dubna nebo začátkem května.

Arrow | Název epizody 5x20

7. března 2017 v 5:54 | Patty

Arrow | TV Line: Thea míří stejným směrem jako Moira

20. února 2017 v 17:24 | Patty


Čeká něco na Theu v Arrowovi?
- Justin.

Konečně zpátky z obávané konference, Thea "míří směrem, který je velmi podobný tomu, kterým se vydala její matka, než byla ve 2. sérii zabita. Jsme z toho nadšení," říká producentka Wendy Mericle. "Vyrovnává se se všemi zásadními věcmi stejným způsobem jako Oliver - s její touhou po krvi a ostatními prvky její minulosti - a v téhle sérii se ocitne na velmi podobném místě, ale z velmi odlišných důvodů." Výkonný producent Marc Guggenheim slibuje "některé opravdu úžasné scény mezi Oliverem a Theou ve 14. epizodě i v těch dalších," včetně těch, které Mericle považuje za "jedny z mých nejoblíbenějších v seriálu."

Arrow | Název epizody 5x18

19. února 2017 v 10:08 | Patty

Arrow | Název epizody 5x17

30. ledna 2017 v 19:00 | Patty

Arrow | Název epizody 5x16

18. ledna 2017 v 19:37 | Patty

Arrow | Výkonná producentka říká: "Je těžké dělat seriál o Green Arrowovi bez Black Canary"

12. ledna 2017 v 18:25 | Patty


5. série Arrowa začala odhalením toho, že Laurel na své smrtelné posteli prosila Olivera, aby se ujistil, že Black Canary neumře společně s ní.

To se nyní zdá nepotřebné vzhledem k tomu, že se na konci zimního finále série Laurel objevila ve skrýši.

"Bez toho, aniž bych komentoval promo, se kterým nemám nic společného...," diplomaticky odpověděl a narážel na spoilerové promo, které bylo k epizodě zveřejněno, "řekl bych, že epizoda končí velmi specifickým plánem, o kterém doufáme, že se uskuteční."

Bez ohledu na okolnosti zdánlivého vzkříšení Laurel, její objevení se v doupěti oživilo debatu o tom, že by mohla Black Canary znovu bojovat po boku Green Arrowa.

Na otázku, zda by se mohl kanárek obléci do kostýmu, jakmile se bude 5. série chýlit ke svému konci, odpověděla producentka Wendy Mericle, "Rozhodně je to možné," a dodala, "Je těžké dělat seriál o Green Arrowovi bez toho, aniž bychom v něm měli Black Canary. Nevím, zda se to stane ještě v téhle sérii nebo kdy, ale budeme věrní DC vesmíru a ona v něm vždy bude."

Arrow | Název epizody 5x15

11. ledna 2017 v 7:18 | Patty

Arrow | Zimní návraty seriálů: Arrow

4. ledna 2017 v 21:11 | Patty


DATUM NÁVRATU: Středa, 25. ledna

Znovu vidět Laurel "je pro Olivera vítaným překvapením," říká producentka Wendy Mericle. "Ale všechno zlé je pro něco dobré, když zjistí, co se ve skutečnosti děje. Bude to mít emocionální dopad na především na Olivera a Felicity." Vrcholem toho všeho je "významný dopad," který má vražda Maloneho na Felicity, protože ji svede na "temné místo," když se zaměří na Promethea. To, společně s otázkou identity hlavního záporáka, "je dárek, který budeme rozbalovat zbytek série," říká Mericle. Mezitím, Diggle se vzpamatovává ze svého posledního uvěznění "s mnohem větší vervou a ne tím samým životním postojem, který měl začátkem série," naznačuje. "Chystá se jít proti plukovníku Walkerovi" a stejně tak se "sblíží s Adrianem Chasem." Co se týká nových tváří, Talia al Ghul hraje "důležitou roli" v odhalení Prometheova tajemství, zatímco detektivka Tina Boland si vytvoří spojení s Oliverem a uvidíme, že "prošla svým vlastním peklem, svým vlastním druhem ostrova."

Arrow | Stephen Amell a Wendy Mericle mluví o návratu Laurel

18. prosince 2016 v 19:38 | Patty


Zimní finále 5. série nezahrnovalo pouze tragickou smrt, ale také překvapivý návrat. Ke cliffhangeru z 9. epizody se vyjádřil jak Stephen Amell, tak i výkonná producentka Wendy Mericle.

Oliver se na konci epizody vrací do doupěte, kde se tváří v tvář setkává s Laurel. Je Laurel skutečně naživu?

"Je zřejmé, že lidé jen tak nevstanou z mrtvých, takže se dočkáte nějakého prověřování, abychom se ujistili, že je to Laurel, protože tým Arrow již zažil několik podivných věcí," řekl Amell. "Ponoříme se toho hned v novém roce."

"Tohle byl po dlouhé době první scénář, který mě oprávněně vyděsil," a dodává, "Epizody 10, 11, 12 a 13 mají skvělý vývoj. A rozhodně to zvyšuje sázky pro Promethea."

Název 10. epizody "Who Are You?" tak s velkou pravděpodobností odkazuje právě na to, že musíme zjistit, o jakou Laurel se jedná. Na otázku, jak emocionální návrat Laurel bude, na stupinici 1-10, až se seriál v novém roce vrátí, odpověděla výkonná producentka Wendy Mericle.

"Návrat Laurel bude na emocionální stupnici od 1 do 10 číslem 9," řekla Mericle o dějové lince s Laurel, nebo bychom snad měli říci "Laurel" - záleží na tom, čemu věříte...

"Tenhle příběh, jako celek, bude mít emocionální význam nejen pro Olivera, ale také pro Olivera a Felicity. Ve skutečnosti Felicity bude nejvíce skeptická ohledně návratu Laurel, zatímco Oliver trochu víc přijme fakt, že svou starou přítelkyni znovu vidí, ať už jsou okolnosti jejího návratu jakékoliv."


Arrow se s novými epizodami vrací 25. ledna.

Arrow | Tragédie postrčí Felicity na temnější místo

17. prosince 2016 v 10:27 | Patty

Arrow má sice momentálně vánoční pauzu, ale výkonný producent Marc Guggenheim prozradil, že ve druhé polovině série čekají na Felicity "velké věci." V důsledku tragického zvratu v zimním finále můžeme vrhnout více světla na její "temnou" cestu.

Předtím, než seriál vstoupil do své sedmi-týdenní přestávky, se Oliver rozhodl prostřelit několika šípy maskovaného člověka, o kterém se domníval, že je jeho nemesis Prometheus. Jakmile však byla maska z Oliverova cíle sejmuta, zjistil, že byl podveden a místo Promethea zabil nového přítele Felicity, detektiva Billyho Malonea.

Jak se hodina blížila ke svému konci, Oliver vylíčil Susan Williamsové, jak někdo z jeho minulosti usoudil, že ničí životy všem, se kterými přijde do styku, zatímco sestřih záběrů zahrnoval vzlykající Felicity společně s reportáží o smrti Billyho.


Až se seriál 25. ledna vrátí, "S jistotou mohu říci, že jedna věc, kterou Felicity nebude dělat, je vinit Olivera. Uznává, že k této situaci vedly manipulace," řekla Wendy Mericle, která se podílela na scénáři k zimnímu finále. "Její srdce je zlomené."

Pokud jde o směřování jejího hněvu, "Felicity se zaměří na Promethea," vyjasnila situaci Mericle. "V této sérii ji vezmeme na temnější místo a uvidíte důvod, proč tomu tak je."

"Felicity potká lidi, kteří jsou tak trochu propojeni z její minulostí, ale také velmi provázáni s novou budoucností, o které uvažuje," naznačuje Mericle. "A to ji odvede pryč od týmu a přiměje dělat věci, které jsou dost morálně pochybné."

"Tohle je stránka Felicity, pro kterou jsme vždy věděli, že má potenciál, ale nikdy jsme neměli ten správný příběh, do kterého bychom to napasovali. Jsme z toho nadšení."

Arrow | Název epizody 5x14

12. prosince 2016 v 17:44 | Patty

Arrow | V zimním finále série nás čekají velká odhalení

6. prosince 2016 v 20:51 | Patty


Bude Prometheus odmaskován? "Musíte sledovat epizodu," říká Guggenheim. "Prometheus se objeví."

Čekají nás nové flashbacky. "Je to nápad, který se přenesl ze 100. epizody do 101. epizody," říká Guggenheim. "Skrze flashbacky se vrátíme do 1. série. Jedna z věcí, kterou jsem původně ve 100. epizodě chtěl, byl právě flashback z 1. série. Velmi rychle jsme však zjistili, že ve 100. epizodě vyprávíme velice rozsáhlý příběh a tak na to nezbyl prostor. A tak to uvidíme zimním finále série."

Tým Arrow zrazen. "Už od 7. epizody víme, že Evelyn a Prometheus spolupracují," říká Guggenheim. "Dostaneme velmi rychlou odpověď na cliffhanger ze sedmé epizody."

Vztahy Felicity se střetnou. "Lidé, kteří čekali na to, až se Oliver a přítel Felicity setkají, nebudou zklamaní," říká Guggenheim. "Můžu prozradit, že Oliver a Malone se potkají a je tu Felicity/Oliver moment, který si fanoušci užijí."

Curtis má problémy. "Konečně zjistíme, co si Paul, Curtisův manžel, myslí o tom, jak Curtis tráví noci od chvíle, kdy se rozhodl být bdělým strážcem," říká Guggenheim.

Dominátoři jsou pryč, ale ne zapomenuti. "Uvidíme, že Thea a Oliver vezmou na vědomí všechny věci, které se staly ve 100. epizodě," říká Guggenheim.

Crossover je možná u konce, ale akce nepolevila. "Je tu bojová sekvence s jezdícími schody, ze které jsem obzvláště nadšený," naznačuje Guggenheim.

Bonus: "Pro Olivera je konec zimního finále šokující," odhalil výkonný producent Greg Berlanti o cliffhangeru.Arrow | Název epizody 5x13

29. listopadu 2016 v 18:12 | Patty

5 věcí, které potřebujete vědět o superhrdinském crossoveru

28. listopadu 2016 v 19:39 | Patty
Crossover už nám klepe na dveře, pojďme si tedy shrnout vše potřebné, co bychom o této události měli vědět.

HRDINOVÉ BUDOU ČELIT DOMINÁTORŮM

"V letošním roce jsme se nechali inspirovat DC crossoverem z pozdních let 1980, který je znám jako Invasion!, a zahrnoval mimozemskou rasu zvanou Dominátoři, jež už dříve potrápili Legii Superhrdinů," řekl výkonný producent Marc Guggenheim.

"Používáme nejmodernější protetiku a počítačové efekty, abychom dosáhli vzhledu hraného filmu, který je věrný interpretaci postav umělce Todda McFarlana v komiksové Invazi."

Dominátoři jsou cizí rasou z nejvzdálenějších koutů vesmíru. Technologicky pokročilé druhy, které se specializují na oblast genetiky, jejich společnost je extrémně hierarchická, přičemž postavení závisí na velikosti červeného kroužku, který se objevuje na jejich čele.

Invasion! byla významná crossoverová událost z roku 1989, která měla rozsah tří komiksových vydání a zahrnovala Dominátory, kteří chtěli vyhladit lidstvo kvůli hrozbě meta genu, jež lidem umožnil rozvíjet superschopnosti.

Stanice CW dokonce zveřejnila krátké video, které nám ukazuje, že Dominátoři byli na Zemi ještě před crossoverem.


SUPERGIRL BUDE VÍCE SAMOSTATNOU EPIZODOU

I přestože je velký crossover, Hrdinové versus Mimozemšťané, označován jako čtyř dílný, hlavní dějová linie epizody Supergirl s názvem "Medusa," se bude zabývat světem Supergirl. Barry a Cisco z Flashe se v epizodě objeví jen proto, aby Supergirl požádali o pomoc, ale samotná epizoda na toto zaměřena nebude.

Oficiální synopse k epizodě nám říká toto:

Eliza přijíždí do města, aby oslavila Den Díkůvzdání se svými dcerami. Alex se rozhodne, že je na čase, aby o sobě své matce řekla pravdu. Kara je šokována, když Eliza naznačuje, že by k ní Mon-El mohl chovat nějaké city, a Winn s Jamesem zvažují, že Kaře řeknou pravdu o Guardianovi. Mezitím, CADMUS vypustí vir, kteerý okamžitě zabije každého mimozemšťana v blízkém okolí, takže Kara požádá o pomoc nečekaného spojence - Lenu Luthorovou. Epický crossover začíná ve chvíli, kdy Barry Allen a Cisco Ramon požádají Karu o pomoc s mimozemskou invazí na jejich Zemi.


NĚKTERÉ POSTAVY NA SUPERGIRL ZAREAGUJÍ LÉPE NEŽ OSTATNÍ

Sára Lancová bude Karou, podle slov Andrew Kreisberga, "okamžitě okouzlena." "Myslím si, že Sára je do ní tak trochu zamilovaná," řekl Kreisberg serveru TV Line.

Mezitmí, Diggle má svou typicky zábavnou reakci. "Je tu moment, kde někdo řekne, 'To je Supergirl,'" popisoval Kreisberg, "a oni řeknou, 'Co je na ní tak super?' a ona vzlétne. Dig na to odpoví, 'Tohle mě přesvědčilo.'" Ostatně tento moment jste mohli zaznamenat již v prvním sneak peeku ke crossoveru.


Oliver však takové nadšení sdílet nebude. Podle Kreisberga je, "Částí Oliverovy cesty v těchto epizodách to, že dosáhne zlomového bodu, co se týče věcí, které je ochoten akceptovat."

"Zažil Mirakuru vojáky, Lazarovu studnu i Damiena Darhka. Létající mimozemšťané, kteří Vás svým pohledem mohou spálit na prach, to je pro něj nepochopitelné. Udržuje si svůj odstup, což je Oliverovi hodně podobné."

ARROW OSLAVÍ 100. EPIZODU

Už delší dobu jsme věděli, že se ve 100. epizodě vrátí spousta známých tváří, ale nebylo moc jasné, jakým způsobem budou Moira či Laurel zapasovány do příběhu.

Teď už víme, že se objeví ve snové sekvenci, protože podle synopse se, "Oliver probudí do života, ve kterém nikdy neodplul a jeho rodiče jsou stále naživu. Laurel je jeho milující snoubenkou a svatba je na spadnutí. Všechno se zdá být dokonalé, ale Oliver si začne všímat drobností, díky kterým začne novou realitu zpochybňovat."


Zní to velice podobně epizodě seriálu Supergirl s názvem "For the Girl Who Has Everything," ve které je Kara parazitickým vetřelcem uvězněna ve snu, kde je její rodina stále naživu a Krypton nebyl nikdy zničen.

100. epizoda "je radikální odklon od všeho, co jsme v seriálu kdy udělali," řekl Stephen Amell. "Zužitkovali jsme fantastické elementy, které jemse přivedli ve Flashovi a prosadili v Legendách a vytvořili něco, co není flashbackem ani flash-forwardem. Je to něco úplně jiného."

Amell dodal, že tahle snová sekvence "nám v podstatě dává možnost udělat cokoliv chceme a ukázat věci, které bychom v seriálu jinak neviděli, dostat se do interakce s postavami, se kterými už to znovu možné nebude - pravděpodobně. Na konci epizody moje postava zažije velmi terapeutický moment, když dostane šanci rozloučit se s lidmi, kterým nikdy neměl možnost říci sbohem."

ZJISTÍME VÍCE O BARRYHO ZPRÁVĚ Z ROKU 2056

Při diskuzi o Barryho budoucím vzkazu, Victor Garber serveru Comic Book Resources odhalil, že se jedná o velkou záhadu a velkou věc. Navíc prozradil, že se Barry o zprávě, které jeho budoucí já pošle, dozví.

Pár informací ke crossoveru ze serveru TV Line

27. listopadu 2016 v 17:58 | Patty


JAK VELKÝ CROSSOVER JE? | "Není dvakrát tak velký, je 32krát větší," říká hvězda seriálu Arrow, Stephen Amell o čtyř dílné události. "Byla to těžká dřina. Neměl jsem ani den volna, ale díky duchu týmové práce to bylo schůdné."

DÍVKA POTKÁVÁ (NÁŠ) SVĚT | Vzhledem k tomu, že téměř přišel o své hranolky, když se poprvé setkal s Flashem, není překvapením, že jeho interakce se Supergirl bude stejně tak zábavná. "Myslím si, že je zábava, když se Diggle dostane do těchto jiných světů," říká jeho představitel David Ramsey. "Meta lidé ho svým způsobem vyvádí z míry. Takže jsem chtěl opravdu vidět, jak Diggle na Supergirl zareaguje."

ZPÁTKY DO BUDOUCNOSTI | Pamatuje si zprávu asi z roku 2056 od Barryho Allena, kterou Legendy Martin a Jax objevily? Během crossoveru se dostaneme zpět ke zdroji, když se rychlík ze současnosti "dozví" o zprávě, kterou jednoho dne pošle.

SUPER PŘÁTELÉ NAVŽDY | Celý svět čelí útoku mimozemské rasy známé jako Dominátoři, a tak nezbývá moc času pro to, aby se nováčci, jakými jsou Občan Steel a Vixen, seznámili se svými kolegy. "Ale pak na konci naší epizody, je to vážně úžasné," říká Maisie Richardson-Sellers. "Protože všichni jsou spolu a slaví ve smyslu, 'Co, pochybovali jste snad, že hrdinové zvítězí?' A v té chvíli si začnou trochu více povídat."

Crossover startuje již zítra/pozítří na konci nové epizody Supergirl, pokračuje ve Flashovi, Arrowovi a končí v Legendách.

Arrow | Název epizody 5x12

23. listopadu 2016 v 8:52 | Patty

Co říkají o crossoveru hvězdy seriálů Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow a Supergirl?

14. listopadu 2016 v 19:11 | Patty
V sobotu, 29. listopadu, se Melissa Benoist, Stephen Amell, Grant Gustin, Caity Lotz a také výkonný producent Greg Berlanti zúčastnili panelu na EW PopFestu, kde se rozpovídali o letošním velkém crossoveru s názvem "Invasion," ve kterém se hrdinové spojí, aby zastavili Dominátory, kteří jsou "mysl ovládající vesmírní vetřelci, znepokojeni stoupajícím počtem meta-lidí na Zemi."

"Všichni budou pokračovat ve svých vlastních dějových liniích," ujistil Berlanti fanoušky na PopFestu. "Opravdu to vypadá jako tří hodinový film uprostřed série."


Během crossoveru oslaví Arrow 100. epizodu, a Stephen Amell by to nechtěl jinak. "Co se mě týká, 100. epizoda musela být zároveň crossoverová," řekl a nazval týmové usilí "symbolem" toho, co seriál představuje. "Dává nám to šanci udělat pro fanoušky něco, co bychom během běžné série neudělali."

Grant Gustin, který se doposud zúčasnil všech crossoverů, slíbil, že tenhle bude odlišný od těch, které jsme zatím viděli. "Tenhle je prostě větší," řekl. "V určité chvíli má téměř každý scénu s ostatními postavami."


Gustin také prozradil blížící se příchod druhého hlavního záporáka 3. série Flashe: zlého rychlíka Savitara, který se objeví "velmi, velmi brzy," slíbil Gustin. Berlanti dodal, že "Flash se tak bude muset postavit svému dosud největšímu nepříteli." Nyní již víme, že se Savitar objeví poporvé již v 6. epizodě.


Gustin mluvil také o tom, jak se Barry vyrovnává se změnou časové linie. "Barry má spoustu pocitů. Je to citlivý člověk. Vyčítá si to a myslím si, že docela dost," řekl. "Jakmile si začne uvědomovat, jaké jsou následky, hodně ho to tíží."

Ale Berlanti nemá v plánu vracet se. "Nejsem si jistý, zda se můžeme vrátit k původní časové ose, vzhledem k tomu, co jsme stanovili," řekl. "Pokud bychom sami sobě nekladli stále vyšší nároky a nevytvářeli nové teritorium a nové překážky pro naše postavy, myslím si, že by bylo sledování méně uspokojující a méně uspokojující by bylo také hraní. Rádi rozvíjíme sebe i naše postavy."

Nové fotografie z crossoverových epizod

11. listopadu 2016 v 6:56 | Patty
Kromě fotografií s herci byly zveřejněny také další přímo z crossoverových epizod. Nově se Vám na fotkách naskytne také první pohled na Laurel se Sárou nebo Cisca, který se seznamuje se Supergirl.
Arrow | Star City navštíví Talia al Ghul

2. listopadu 2016 v 20:05 | Patty

Arrow nám konečně představí Taliu al Ghul.

Talia, jejíž roli získala herečka Lexa Doig, se poprvé objeví v 10. epizodě. Jedna z nejvíce impozantních postav DC komiksů, nejstarší dcera Ra's al Ghula, byla v Arrow vesmíru spatřena zatím pouze jako mladá dívka, a to v seriálu Legends of Tomorrow.

Nevlastní sestra Nyssy je popisována jako znalá světa a vzdělaná, špičková bojovnice, která si strany nevybírá, ale raději vytváří své vlastní. Talia je expertkou na boj zblízka, je velmi dobře vyškolená ve většině zbraní a vysoce inteligentní. Poprvé se objeví v 10. epizodě a do konce série se objeví v několika dalších epizodách.

Arrow | Název epizody 5x11

2. listopadu 2016 v 18:14 | Patty
 
 

Reklama