Synopsis › season three

Synopse: 3x23 My Name is Oliver Queen

25. dubna 2015 v 8:33 | Patty
FINÁLE SÉRIE, PŘI KTERÉM SE VÁM ZASTAVÍ SRDCE - Životy všech jsou v nebezpečí když Ra's al Ghul (hostující hvězda Matt Nable) odhalí svůj konečný plán. Oliver/Al Sah-Him (Stephen Amell) se musí rozhodnout, zda je dost silný na to, aby se ujal své nové role a co to bude znamenat pro tým Arrow, a také pro jeho duši.

Premiéra (USA): 13. května 2015
Sledovanost: 2, 80 mil.

Synopse: 3x22 This is Your Sword

24. dubna 2015 v 12:08 | Patty
AL SAH-HIM UČINÍ POSLEDNÍ KROKY NA CESTĚ KE SVÉMU VZESTUPU; ROY A THEA SE ZNOVU SETKÁVAJÍ - Oliver/Al Sah-Him (Stephen Amell) dokončí svůj výcvik a zbývají mu pouze dva úkoly k tomu, aby se stal příštím Ra's al Ghulem. Ra's (hostující hvězda Matt Nable) vyhrožuje Nysse (hostující hvězda Katrina Law) a přináší nějaké šokující zprávy. Mezitím, Malcolm (John Barrowman) učiní překvapivou nabídku týmu Arrow a Thea (Willa Holland) se vydá na schůzku s Royem (Colton Haynes).

Premiéra (USA): 6. května 2015
Sledovanost: 2, 54 mil.

3x21 Al Sah-Him

9. dubna 2015 v 19:49 | Patty
LIGA ZABIJÁKŮ SE ZAMĚŘÍ NA NYSSU - Oliver (Stephen Amell) prochází tvrdou proměnou. Liga zabijáků se zaměří na Nyssu (hostující hvězda Katrina Law), která je zpět ve Starling City, kde trénuje Laurel (Katie Cassidy). Když Nyssa zjistí, že je Liga zabijáků na cestě, chce jim čelit sama, ale Laurel požádá Felicity (Emily Bett Rickards) a Diggla (David Ramsey) o pomoc.

Premiéra (USA): 29. dubna 2015
Sledovanost: 2, 40 mil.

Synopse: 3x20 The Fallen

3. dubna 2015 v 9:45 | Patty
NÁVRAT NA NANDA PARBAT - Ra's al Ghul (hostující hvězda Matt Nable) konečně Oliverovi (Stephen Amell) učiní nabídku, kterou nemůže odmítnout. Tým Arrow se přidává k Oliverovi na jeho cestě na Nanda Parbat, kde se zdrcená Felicity (Emily Bett Rickards) rozhodne vzít věci do vlastních rukou.

Premiéra (USA): 22. dubna 2015
Sledovanost: 2, 72 mil.

Synopse: 3x19 Broken Arrow

26. března 2015 v 8:41 | Patty
HOSTUJÍCÍ HVĚZDA DOUG JONES JAKO ZLODUCH Z DC KOMIKSŮ DEATHBOLT - Lance (Paul Blackthorne) pokračuje ve své misi dostat Arrowa (Stephen Amell), takže Felicity (Emily Bett Rickards) nařídí Oliverovi, aby moc nepřitahoval pozornost. Nicméně, když začně Starling City terorizovat meta-člověk Jake Simmons (hostující hvězda Doug Jones), je Oliver nucen požádat Raye (Brandon Routh) o pomoc. Dvojice musí spojit své síly, aby zachránila město.

Premiéra (USA): 15. dubna 2015
Sledovanost: 2, 47 mil.

Synopse: 3x18 Public Enemy

12. března 2015 v 7:19 | Patty
DONNA SMOAK SE VRACÍ - Během útoku v kanceláři starosty je Ray (hostující hvězda Brandon Routh) vážně zraněn. Felicity (Emily Bett Rickards) je příjemně překvapena, když se její matka, Donna Smoak (hostující hvězda Charlotte Ross), ukáže v nemocnici, aby ji podpořila. Zatímco policie Starling City hledá útočníka, Oliver (Stephen Amell) a jeho tým se snaží být před policií o krok napřed v hledání muže, který je za útok zodpovědný. Nicméně, celá situace nabere nečekaný směr, když Ra's al Ghul (hostující hvězda Matt Nable) unese kapitána Lance (Paul Blackthorne).

Premiéra (USA): 1. dubna 2015
Sledovanost: 2,48 mil.

Synopse: 3x17 Suicidal Tendencies

6. března 2015 v 9:46 | Patty
SVATBA DIGGLA A LYLY; SUICIDE SQUAD ZNOVU ZASAHUJE - Je čas slavit, protože Diggle (David Ramsey) a Lyla (hostující hvězda Audrey Marie Anderson) mají svatbu. Nicméně, Deadshot (hostující hvězda Michael Rowe) přeruší jejich líbánky a řekne jim, že Suicide Squad byla vyslána na novou misi - jejich úkolem je zachránit senátora Spojených států, Josepha Craye (hostující hvězda Steven Culp), který je držen jako rukojmí. Amanda Wallerová (hostující hvězda Cynthia Addai-Robinson) přeruší misi a představí jednotce nového člena Suicide Squad, Cupid (hostující hvězda Amy Gumenick). Mezitím, Oliver (Stephen Amell) zjistí o Rayově kostýmu Atoma a Felicity (Emily Bett Rickards) s Rayem (hostující hvězda Brandon Routh) mají problémy.

Premiéra (USA): 25. března 2015
Sledovanost: 2,86 mil.

Synopse: 3x16 The Offer

26. února 2015 v 11:00 | Patty
DC ZÁPORÁK MURMUR NAVŠTÍVÍ STARLING CITY - Stále deprimovaný z posledního setkání s Ra's al Ghulem (Matt Nable), se Oliver (Stephen Amell) vrací domů, kde zjistí, že nový zloduch a jeho pomocníci začali terorizovat Starling City - Michael Amar aka Murmur (hostující hvězda Adrian Glynn McMorran) - muž, jehož ústa byla sešita k sobě. Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) a Nyssa (hostující hvězda Katrina Law) si skrze problémy se svými otci vytváří pouto a Nyssa učiní Laurel nabídku. Thea (Willa Holland) je nucena vyrovnat se s přítomností svého otce, když Oliver přivádí Malcolma (John Barrowman) do bytu, aby se zotavil a Lance (Paul Blackthorne) zavrhuje Laurel i Arrowa.

Premiéra (USA): 18. března 2015
Sledovanost: 2,56 mil.

Synopse: 3x15 Nanda Parbat

6. února 2015 v 9:00 | Patty
MERLYN JE ZAJMUT RA'S AL GHULEM; ATOMŮV KOSTÝM ODHALEN - Malcolm (John Barrowman) je zajmut Ra's al Ghulem (hostující hvězda Matt Nable) a odvlečen na Nanda Parbat. Kvůli jeho lásce k Thee (Willa Holland), Oliver (Stephen Amell) zvažuje Merlynovu záchranu. Ray (hostující hvězda Brandon Routh) je posedlý dokončením kostýmu Atoma, aby mohl zachránit město, ale Felicity (Emily Bett Rickards) má strach, že se Ray vydá stejnou cestou jako Oliver a tak se ho snaží dostat ven z laboratoře.

Premiéra (USA): 25. února 2015
Sledovanost: 3,07 mil.

Synopse: 3x14 The Return

30. ledna 2015 v 8:17 | Patty
DEATHSTROKE A TOMMY MERLYN SE VRACÍ - Malcolm (John Barrowman) dostává Theu (Willa Holland) a Olivera (Stephen Amell) do nebezpečné situace, která je zavede za Oliverovým nepřítelem, Deathstrokem (Manu Bennett) na Lian Yu. Ve flashbacích se Oliver a Maseo (hostující hvězda Karl Yune) vrací do Starling City, aby získali biologickou zbraň Omega a i přes přísné rozkazy od Amandy Wallerové (hostující hvězda Cynthia Addai-Robinson), vyhledá Oliver svou rodinu, Laurel (Katie Cassidy) a Tommyho (hostující hvězda Colin Donnell).

Premiéra (USA): 18. února 2015
Sledovanost: 2,91 mil.

Synopse: 3x13 Canaries

23. ledna 2015 v 9:23 | Patty
VERTIGO SE VRACÍ A POŠTVÁVÁ CANARY PROTI BLACK CANARY - Oliver (Stephen Amell) je vyveden z míry změnami v týmu Arrow. Zuří, když zjistí, že Laurel (Katie Cassidy) vyráží do akce v kostýmu Black Canary a řekne jí, aby přestala riskovat svůj život, ale když v ulicích opět začne řádit Vertigo (hostující hvězda Peter Stormare), i přes Oliverův zákaz se ho vydává hledat, ale Vertigovi se podaří Laurel nadrogovat. Největší strach Laurel se točí okolo Sáry (hostující hvězda Caity Lotz) a když v halucinacích vidí svou sestru, dojde k epickému souboji mezi Canary a Black Canary. Mezitím, Chase (hostující hvězda Austin Butler) překvapí Theu (Willa Holland) a Roy varuje Theu před Malcolmem (John Barrowman).

Premiéra (USA): 11. února 2015
Sledovanost: 2,67 mil.

Synopse: 3x12 Uprising

16. ledna 2015 v 9:04 | Patty
MALCOLM MERLYN NABÍZÍ POMOC TÝMU ARROW - Stále bez Olivera (Stephen Amell), zoufale se snažící zastavit Bricka (hostující hvězda Vinnie Jones), je tým Arrow nucen zvážit nabídku Malcolma (John Barrowman), který jim nabízí pomoc při zastavení Bricka, protože s ním má nevyřízené účty. Roy (Colton Haynes) a Laurel (Katie Cassidy) poukáží na to, že by se jim pomoc při záchraně nevinných obyvatel Glades hodila, ale Felicity (Emily Bett Rickards) je neoblomná a nesouhlasí s tím. Všichni se tedy obrátí na Diggla (David Ramsey) s tím, aby udělal konečné rozhodnutí.

Mezitím, ve flashbacích se vracíme do doby Malcolmova pádu. Jsme svědky toho, jak se z dobrosrdečného otce a manžela stává chladnokrevný zabiják.

Premiéra (USA): 4. února 2015
Sledovanost: 2,94 mil.

Synopse: 3x11 Midnight City

9. ledna 2015 v 7:56 | Patty
NÁLEŽITĚ SE OBLÉCI - Arsenal (Colton Haynes) a Diggle (David Ramsey) konfrontují Laurel (Katie Cassidy) kvůli její snaze jít po stopách své sestry a varují ji, ať přestane dřív, než ji ta snaha zabije. Nicméně, když Brick (hostující hvězda Vinnie Jones) unese člena městské rady a hrozí, že všechny zabije, pokud policie evakuuje Glades, všichni si nasadí své masky. Mezitím, Ray (hostující hvězda Brandon Routh) zasáhne a snaží se pomoci Lancovi (Paul Blackthorne) a policii v boji s Brickem, a díky tomu Felicity (Emily Bett Rickards) uvidí novou stránku svého šéfa. Malcolm (John Barrowman) řekne Thee (Willa Holland), že Ra's al Ghul jde po něm i jeho rodině, takže musí okamžitě opustit město.

Premiéra (USA): 28. ledna 2015
Sledovanost: 2,91 mil.

Synopse: 3x10 Left Behind

1. ledna 2015 v 10:00 | Patty
TÝM SE VYROVNÁVÁ S OLIVEROVÝM ZMIZENÍM - V důsledku Oliverova (Stephen Amell) souboje s Ra's al Ghulem (hostující hvězda Matt Nable), Diggle (David Ramsey) a Arsenal (Colton Haynes) pokračují v ochraně města za nepřítomnosti Arrowa. Nicméně, když se Oliver ani po třech dnech neozve, začnou se obávat nejhoršího. Felicity (Emily Bett Rickards) odmítá věřit tomu, že by mohl být Oliver mrtvý až do doby, než je Malcolm (John Barrowman) poctí nečekanou návštěvou. Thea (Willa Holland) má podezření, že za zmizením Olivera je něco více a žádá Malcolma o laskavost. Mezitím, Ray (hostující hvězda Brandon Routh) testuje část svého nového obleku a Laurel (Katie Cassidy) se ujímá role Black Canary.

Premiéra (USA): 21. ledna 2014
Sledovanost: 2, 96 mil.

Synopse: 3x09 The Climb

21. listopadu 2014 v 8:33 | Patty
DINAH LANCE SE VRACÍ DOMŮ; RA'S AL GHUL DÁVÁ OLIVEROVI ULTIMÁTUM - Nyssa (hostující hvězda Katrina Law) se vrací do Starling City a říká Oliverovi (Stephen Amell), že mu její otec, Ra's al Ghul (hostující hvězda Matt Nable), dává 48 hodin na to, aby našel Sářina vraha nebo Liga zabijáků začne zabíjet občany Starling City. Laurel (Katie Cassidy) je ohromena, když od svého otce (Paul Blackthorne) dostane k Vánocům speciální dárek, svou matku Dinah (hostující hvězda Alex Kingston). Mezitím, Ray (hostující hvězda Brandon Routh) se snaží napravit věci s Felicity (Emily Bett Rickards) a Oliver domlouvá setkání s Ra's al Ghulem.

Premiéra (USA): 10. prosince 2014
Sledovanost: 3, 06 mil.

Synopse: 3x08 The Brave and the Bold

13. listopadu 2014 v 23:03 | Patty
DRUHÁ ČÁST CROSSOVERU SE SERIÁLE THE FLASH - Oliver (Stephen Amell), Arsenal (Colton Haynes) a Diggle (David Ramsey) stopují bumerangy ovládajícího zabijáka, jménem Digger Harkness (hostující hvězda Nick Tarabay) a jsou překvapeni, když stanou tváří v tvář týmu ARGUSu. Diggle se ptá Lyly (hostující hvězda Audrey Marie Anderson) proč je do toho ARGUS zapleten, ale odpovědi se dočká až ve chvíli, kdy Harkness zabije několik agentů ARGUSu a jeho dalším cílem se stane Lyla. Arrow se pouští do boje a pomocnou ruku mu podá také starý přítel - Flash (hostující hvězda Grant Gustin). Harkness uteče a Oliver se spojí s Flashem ve snaze najít ho dřív, než se mu podaří dostat se k Lyle. Když Harkness po městě rozmístí pět časovaných bomb, které mají ve stejný čas vybuchnout, oba týmy musejí spolupracovat, aby město zachránili.

Premiéra (USA): 3. prosince 2014
Sledovanost: 3, 86 mil.

Synopse: 3x07 Draw Back Your Bow

31. října 2014 v 8:42 | Patty
AUSTIN BUTLER JAKO CHASE; OLIVER SE MUSÍ VYPOŘÁDAT S CARRIE CUTTER - Oliver (Stephen Amell) musí zastavit Arrowem posedlou sériovou vražedkyni, Carrie Cutter (hostující hvězda Amy Gumenick), která je přesvědčená o tom, že Arrow je její jedinou pravou láskou a nazastaví se před ničím, ve snaze získat si jeho pozornost. Bohužel, to zahrnuje zabíjení lidí. Mezitím, Ray (Brandon Routh) žádá Felicity (Emily Bett Rickards), aby ho doprovodila na pracovní večeři s významnými klienty a Thea (Willa Holland) pořádá konkurz na nového DJ do klubu Verdant, a setkává se s neomaleným Chasem (hostující hvězda Austin Butler).

Premiéra (USA): 19. listopadu 2014
Sledovanost: 2, 63 mil.

Synopse: 3x06 Guilty

24. října 2014 v 9:01 | Patty
TED GRANT JE OBVINĚN Z VRAŽDY - Poté, co je nalezeno oběšené tělo v posilovně Wildcat, stává se Ted Grant (hostující hvězda J.R. Ramirez) hlavním podezřelým. Oliver (Stephen Amell) a Laurel (Katie Cassidy) se dohadují o Tedově nevině. Mezitím, ve flashbacích z Hong Kongu, když Maseo (Karl Yune) potřebuje, aby si Oliver vzpomněl, kde informátor Chiny White ukryl klíčové informace, požádá Tatsu (hostující hvězda Rila Fukushima), aby mu s Oliverovou pamětí pomohla. Roy (Colton Haynes) svěří Felicity (Emily Bett Rickards) tajemství.

Premiéra (USA): 12. listopadu 1014
Sledovanost: 2, 60 mil.

Synopse: 3x05 The Secret Origin of Felicity Smoak

16. října 2014 v 16:14 | Patty
HOSTUJÍCÍ HVĚZDA CHARLOTTE ROSS JAKO MATKA FELICITY - Když se Starling City ocitne pod kybernetickým útokem, Oliver (Stephen Amell) a Felicity (Emily Bett Rickards) jsou nuceni jít za hranice svých možností, aby zabránili zkáze. Život Felicity se ještě více zkomplikuje, když ji nečekaně přijede navštívit její matka, Donna (hostující hvězda Charlotte Ross). Mezitím, Ted Grant (hostující hvězda JR Ramirez) zpochybňuje motivy Laurel (Katie Cassidy) a Thea (Willa Holland) si koupí byt za Malcolmovy (John Barrowman) peníze, což Olivera rozzuří.

Premiéra (USA): 5. listopadu 2014
Sledovanost: 2, 73 mil.

Synopse: 3x04 The Magician

10. října 2014 v 16:51 | Patty
NYSSA SE VRACÍ DO STARLING CITY, RA'S AL GHUL SE OBJEVÍ NA SCÉNĚ - Zuřivá Nyssa (hostující hvězda Katrina Law) konfrontuje Olivera (Stephen Amell) ohledně Sáry. Když se Oliver dozví, že Malcolm Merlyn (John Barrowman) je naživu, začne podezřívat právě Merlyna z toho, že Sáru zabil. Oliver a Nyssa spojí síly se záměrem postavit vraha před spravedlnost. Laurel (Katie Cassidy) si udržuje odstup od Nyssy, protože ze smrti své sestry viní její zapojení se do Ligy zabijáků. Mezitím, Roy (Colton Haynes) a Oliver pracují na zlepšení svých vztahů s Theou (Willa Holland), která se vrátila domů. Nyssa diskutuje se svým otcem, Ra's Al Ghulem (hostující hvězda Matt Nable), o Oliverovi.

Premiéra (USA): 29. října 2014
Sledovanost: 2, 77 mil.

Synopse: 3x03 Corto Maltese

3. října 2014 v 8:30 | Patty
OLIVER SE VYDÁVÁ HLEDAT THEU NA CORTO MALTESE, ZATÍMCO DIGGLE PÁTRÁ PO AGENTOVI A.R.G.U.S.U, MARKU SHAWOVI - Oliver (Stephen Amell) se rozhodne, že je na čase, aby se Thea (Willa Holland) vrátila do Starling City, takže si sbalí věci a vydává se ji hledat na Corto Maltese, které Felicity (Emily Bett Rickards) vystopovala jako místo jejího pobytu. Lyla (hostující hvězda Audrey Marie Anderson) žádá Diggla (David Ramsey), aby šel s Oliverem, protože jeden z jejích agentů, Mark Shaw (hostující hvězda David Cubitt) se neozývá a tak chce, aby se na to Diggle podíval. Roy (Colton Haynes) se cítí zodpovědný za odchod They a tak se připojí k Oliverovi a Digglovi na jejich cestě na Corto Maltese. Mark Shaw zradí Diggla a vystaví tak nespočet agentů A.R.G.U.Su, včetně Lyly, nebezpečí. Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) potkává Teda Granta (hostující hvězda J.R. Ramirez) a Felicity se přizpůsobuje své nové práci.

Premiéra (USA): 22. října 2014
Sledovanost: 2, 55 mil.

Synopse: 3x02 Sara

25. září 2014 v 7:03 | Patty
COLIN DONNELL SE VRACÍ JAKO TOMMY MERLYN; MATT WARD SE OBJEVÍ JAKO SIMON LACROIX AKA KOMODO - Lance (Paul Blackthorne) volá Arrowovi (Stephen Amell) poté, co se ve městě objeví další lukostřelec, který útočí na podnikatele. S pomocí A.R.G.U.Su Diggle (David Ramsey) zjišťuje, že se jedná o muže, který se jmenuje Simon Lacroix (hostující hvězda Matt Ward) a přezdívá si Komodo. Nicméně, když tým při svém vyšetřování narazí na problém, dostane se mu pomoci od překvapivého zdroje - Laurel (Katie Cassidy). Mezitím, Oliver začne mít starost o Theu (Willa Holland), která se mu stále neozývá, což donutí Roye (Colton Haynes) říci pravdu o skutečném důvodu jejího odchodu z města. Ray Palmer (hostující hvězda Brandon Routh) sleduje Felicity (Emily Bett Rickards). Ve flashbacích z Hong Kongu, Maseo (hostující hvězda Karl Yune) říká Oliverovi, že Amanda našla prvního člověka, kterého má zabít. Když se Oliver chystá splnit úkol, zjistí, že cílem je jeho nejlepší přítel Tommy (hostující hvězda Colin Donnell). I přes slib, který dala sestře, sdílí Laurel se svým otcem tajemství o Sáře (Caity Lotz).

Premiéra (USA): 15. října 2014
Sledovanost: 2, 32 mil.

Synopse: 3x01 The Calm

19. září 2014 v 11:00 | Patty
OLIVER HLEDÁ IDENTITU - Kriminalita ve Starling City je díky Arrowovi (Stephen Amell) a jeho týmu snížena, Oliver si myslí, že může konečně nalézt rovnováhu mezi tím být Arrowem a Oliverem Queenem a tak pozve Felicity (Emily Bett Rickards) na rande. Nicméně, když se ve městě objeví nový padouch (hostující hvězda Peter Stormare), který tvrdí, že se jmenuje Vertigo, což je jméno nedávno zesnulého Hraběte, Oliver není připraven a někdo jemu blízký je zraněn. Oliver a Roy (Colton Haynes) se ho vydávají chytit a mezitím, Diggle (David Ramsey) se stává otcem, Lance (Paul Blackthorne) je povýšen na kapitána, Laurel (Katie Cassidy) se připojuje k týmu Arrow a Felicity začne pracovat na částečný úvazek v novém zaměstnání. Také, Oliver se snaží získat zpět svou společnost, Queen Consolidated, ale naráží na velmi důstojného protivníka, okouzlujícího Raye Palmera (hostující hvězda Brandon Routh).

Premiéra (USA): 8. října 2014
Sledovanost: 2, 81 mil.


 
 

Reklama