The Flash | synopsis › season three

The Flash | 3x18 Abra Kadabra

9. března 2017 v 6:04 | Patty
POSTAVA Z DC KOMIKSŮ ABRA KADABRA NAVŠTÍVÍ CENTRAL CITY - Flash bojuje s Abra Kadabrou, padouchem ze Země 19, který mu udělá lákavou nabídku - pokud ho pustí, tak mu odhalí Savitarovu pravou identitu. Barry v zoufalé snaze zachránit Iris jeho nabídku zvažuje, ale objeví se Gypsy a zajme zloducha kvůli svým vlastním důvodům, a během rvačky Abra Kadabra utíká. Barry zuří kvůli tomu, že Gypsy zasáhla, ale Gypsy odmítá ustoupit a nutí Cisca, aby si zvolil stranu. Mezitím, Julian je stále ještě trochu chladný vůči Caitlin, ale když je těžce raněna v boji s Gypsy, spěchá za ní.

Premiéra (USA): 28. března 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x17 Duet

4. března 2017 v 9:07 | Patty
HOSTUJÍCÍ HVĚZDA DARREN CRISS JAKO MUSIC MEISTER V MUZIKÁLOVÉM CROSSOVERU MEZI FLASHEM A SUPERGIRL - Barry a tým jsou překvapeni, když Mon-El a Hank Henshaw dorazí na jejich Zemi a nesou Supergirl, která je v komatu, jež jí způsobil Music Meister. Neschopni ji probudit, obrací se na Flashe, aby ji zachránil. Nicméně, Music Meister překvapí Flashe a dostane ho do komatu, který tým Flash nedokáže vyléčit. Kara a Barry se probouzí bez svých schopností v alternativní realitě, kde je život muzikálem a jediný způsob, jak uniknout je následovat scénář obsahující zpívání a tancování, až do konce.

Premiéra (USA): 21. března 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x16 Into the Speed Force

24. února 2017 v 11:05 | Patty
BARRY SE OBRACÍ NA ZDROJ RYCHLOSTI - V zoufalé snaze zastavit Savitara a zachránit své přátele, hledá Barry odpovědi u Zdroje rychlosti. H.R. dává Jesse radu.

Premiéra (USA): 14. března 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x15 Wrath of Savitar

17. února 2017 v 13:45 | Patty
SAVITAR NAVŠTÍVÍ WALLYHO - Zatímco trénuje s Barrym, začne mít Wally vize o Savitarovi, které tají před týmem. Nebezpečné tajemství ohrozí štěstí Barryho a Iris.

Premiéra (USA): 7. března 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x14 Attack on Central City

11. února 2017 v 9:41 | Patty
EPICKÉ ROZUZLENÍ DVOUDÍLNÉHO BOJE S GRODDEM - Když Grodd a jeho armáda napadnou Zemi 1, Flash a tým musí najít způsob, jak je zastavit dříve, než zničí Central City. Gypsy se vrací, aby se zapojila do boje. Mezitím, Jesse Quick se rozhodne, že chce zůstat s Wallym na Zemi 1.

Premiéra (USA): 28. února 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x13 Attack on Gorilla City

3. února 2017 v 8:49 | Patty
BARRY A TÝM CESTUJÍ DO MĚSTA GORIL A ČELÍ GRODDOVI - Když Jesse Quick informuje tým o tom, že byl její otec unesen, Barry, Caitlin, Cisco a Julian cestují na Zemi 2, aby zachránili Harryho z města Goril. Když putují skrze les, Barry a tým jsou okamžitě zajati a přivedeni před Grodda. Grodd jim řekne, že potřebuje jejich pomoc při zastavení Solovara, vůdce města Goril, který chce napadnout Zemi 1. Mezitím, zpět na Zemi 1, Jesse a Kid Flash vyráží do ulic, aby zastavili meta člověka, který ovládá gravitaci, společně s H.R. a Joem, kteří je navigují ze STAR Labs.

Premiéra (USA): 21. února 2016
Sledovanost: ---

The Flash | 3x12 Untouchable

21. ledna 2017 v 10:55 | Patty
DOTEK SMRTI - Barry a tým ve STAR Labs společně pracují na chycení Clivea Yorkina, zločinného meta-člověka, který zabíjí lidi. Joe se stane jeho dalším cílem, ale je to Iris, která se ocitne v křížové palbě. Flash zahájí další úroveň tréninku Kid Flashe.

Premiéra (USA): 7. února 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x11 Dead of Alive

14. ledna 2017 v 10:01 | Patty
GYPSY Z DC KOMIKSŮ DORAZÍ NA ZEMI 1 - H.R. dostihne vlastní minulost, když do Central City dorazí nájemná lovkyně lidí jménem Gypsy, aby do přivedla zpět na Zemi 19, kde má být postaven před soud za svůj zločin. Ukáže se, že inter-dimenzionální cestování je na Zemi 19 nezákonné. H.R. se chce vzdát, ale když Barry a Cisco zjistí, že jeho jedinou nadějí je vyzvat Gypsy k boji na život a na smrt, Cisco se nabídne, že místo něj bude s Gypsy bojovat.

Premiéra (USA): 31. ledna 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x10 Borrowing Problems from the Future

6. ledna 2017 v 7:47 | Patty
BARRY BOJUJE O IRIS - Barry je sužován vizí budoucnosti, ve které je Iris zavražděna Savitarem. Když se v Central City objeví kriminálník jménem Plunder, Barrymu jeho přítomnost připomíná vizi budoucnosti a bojí se, že když ho chytí, zpečetí tím osud Iris. Zmatený z Barryho zaváhání při zastavení Plundera se Wally rozhodne vstoupit do hry jako Kid Flash. Caitlin nabízí Julianovi práci.

Premiéra (USA): 24. ledna 2017
Sledovanost: ---

The Flash | 3x09 The Present

18. listopadu 2016 v 9:09 | Patty
BARRY HLEDÁ POMOC U JAYE GARRICKA - Kvůli hrozícímu nebezpečí ze strany Alchemyho a Savitara není Barry schopen soustředit se na vánoční svátky, a zejména na vztah s Iris. Odhodlaný zastavit Savitara, se Barry vydává pro radu na Zemi 3 za Jayem Garrickem. Wally chce Barrymu pomoci v boji proti Savitarovi a odhalí, že trénoval s H. R., na což Barry moc dobře nezareaguje. Když Cisco čelí svým prvním Vánocům bez bratra Danteho, znovu se otevřou staré rány.

Premiéra (USA): 6. prosince 2016
Sledovanost: ---

The Flash | 3x08 Invasion!

16. listopadu 2016 v 19:58 | Patty
HRDINOVÉ VERSUS MIMOZEMŠŤANÉ V EPICKÉ CROSSOVEROVÉ UDÁLOSTI - Když mimozemšťané zvaní Dominátoři zaútočí na Central City, Barry běží do Star City a žádá Green Arrowa o pomoc při jejich zastavení. Zjištění, že bitva proti Dominátorům je větší než si mysleli, je přinutí vystopovat Legendy a Barry s Ciscem vytvoří trhlinu, kterou přivedou zpět tajnou zbraň - Supergirl. Poté, co jsou všichni hrdinové shromážděni, přichází s plánem útoku, ale když je odhaleno šokující tajemství týkající se Flashpointu, najednou si nikdo není jistý, komu mohou důvěřovat. Mezitím, Wally se chce přidat k bitvě proti mimozemšťanům, ale Iris mu řekne, že není připraven.

Premiéra (USA): 29. listopadu 2016
Sledovanost: ---

The Flash | 3x07 Killer Frost

5. listopadu 2016 v 16:13 | Patty
KEVIN SMITH REŽÍRUJE; KILLER FROST SE VYNOŘUJE NA POVRCH - Caitlin použije své schopnosti, aby zachránila Barryho, ale přesně jak předpověděla její matka, toto vypětí sil probudí její vnitřní Killer Frost. Killer Frost začne běsnit a vydá se hledat Dr. Alchemyho, unáší Juliana a bojuje s Flashem a Vibem. Mezitím, Joe a H.R. mají důležitý rozhovor.

Premiéra (USA): 22. listopadu 2016
Sledovanost: ---

The Flash | 3x06 Shade

28. října 2016 v 7:12 | Patty
WALLY MÁ VIZE, V NICHŽ JE KID FLASHEM - Když Wally začne mít sny o tom, že je Kid Flash, Barry si uvědomí, že musí říct Wallymu, Iris a Joeovi o tom, co se Wallymu stalo ve Flashpointu, aby ho udržel v bezpečí.

Premiéra (USA): 15. listopadu 2016
Sledovanost: ---

The Flash | 3x05 Monster

15. října 2016 v 15:06 | Patty
CAITLIN NAVŠTÍVÍ SVOU MATKU S PROSBOU O POMOC S JEJÍMI SÍLÍCÍMI SCHOPNOSTMI - V zoufalé snaze pochopit, co se s ní děje, navštíví Caitlin svou matku, Dr. Tannhauserovou, která je vyhlášenou výzkumnicí v oblasti biomedicíny v naději, že jí poskytně odpovědi ohledně jejích rozvíjejících se schopností. Nicméně, když se Dr. Tannhauserová ke své dceři začne chovat jako k testovacímu subjektu, začne být Caitlin ještě více odměřená a staré rány mezi nimi způsobí významný rozpor. Mezitím, po tajemných útocích nového meta člověka se Barry snaží přesvědčit Juliana, aby s ním mohl na případu spolupracovat.

Premiéra (USA): 1. listopadu 2016
Sledovanost: ---

The Flash | 3x04 The New Rogues

7. října 2016 v 8:43 | Patty
WENTWORTH MILLER SE VRACÍ JAKO KAPITÁN COLD; MIRROR MASTER A TOP BOJUJÍ S FLASHEM - Barry i nadále trénuje Jesse a když se na scéně objeví nový meta-člověk, Mirror Master, nechá ji, aby se připojila k boji. Mirror Master se spojí se svou starou partnerkou Top, a hledá Snarta, aby vyrovnal skóre. Jesse se rychle přidává k pronásledování, ale vzepře se jednomu z Barryho příkazů, což má katastrofální následky.

Premiéra (USA): 25. října 2016
Sledovanost: 2, 80 mil. (1.0)

The Flash | 3x03 Magenta

30. září 2016 v 9:42 | Patty
WELLS A JESSE ZE ZEMĚ 2 SE VRACÍ DO CENTRAL CITY - Barry a tým Flash jsou nadšení, když se znovu setkávají s Wellsem a Jesse ze Země 2. Wells se svěří Barrymu a Caitlin s tím, že Jesse má veškeré schopnosti rychlíka a zachraňovala lidi na jeho Zemi. Obává se o její bezpečí a chce, aby jí rozmluvili používání jejích schopností. Mezitím, Magenta, nový meta člověk, který dokáže ovládat kov, teroritzuje město.

Premiéra (USA): 18. října 2016
Sledovanost: 2, 67 mil. (1.0)

The Flash | 3x02 Paradox

23. září 2016 v 18:55 | Patty
NÁSLEDKY - Barry zjišťuje, že efekt Flashpointu je mnohem větší než si myslel. Mezitím, Barry potkává svého nového spolupracovníka Juliana Alberta a je překvapen, když jím Julian okamžitě opovrhuje.

Premiéra (USA): 11. října 2016
Sledovanost: 2, 80 mil. (1.1)

The Flash | 3x01 Flashpoint

16. září 2016 v 6:02 | Patty
CO BYSTE OBĚTOVALI, ABYSTE DOSTALI TO, CO JSTE VŽDY CHTĚLI? - Barry žije život svých snů - jeho rodiče jsou naživu, pozval Iris na rande a konečně může být normálním chlapem, protože Central City má jiného rychlíka, Kid Flashe, který město zachraňuje. Když Barry začne zapomínat části svého starého života, Reverse Flashe se mu vysmívá a řekne mu, že pokud zůstane žít v alternativním vesmíru, následky pro Barryho a ty, které miluje, budou vážné. Kromě ztráty svých vzpomínek také Barryho začne přicházet o své schopnosti. Když dojde ke katastrofě, musí se Barry rozhodnout, zda chce v tomhle světě i nadále žit jako Barry Allen nebo se chce vrátit do svého vesmíru jako Flash.

Premiéra (USA): 4. října 2016
Sledovanost: 3, 17 mil. (1.3)
 
 

Reklama